Můj lov

VIP Můj lov - nejhezčí fotky úlovků.

RadekM - Profil | Pá 8.4.2011 11:09:00

8.4.2011 - v palachu
rano 3 jizdy jeden kapřik >> Stránka diskuse

    RadekM - Profil | Čt 7.4.2011 20:00:25

    8.4.2011 - v palachu
    jak rano lisec 54 šupi cca 40cm >> Stránka diskuse

      RadekM - Profil | Čt 7.4.2011 14:01:34

      8.4.2011 - v palachu
      rano na rybniku povedli se 2 kapřido okolo 45cm na kukuřicu >> Stránka diskuse

        RadekM - Profil | Út 5.4.2011 20:48:20

        5.4.2011 - mistní
        dnes jeden linek cca 30cm a 4 cejni do 20cm a podoustev >> Stránka diskuse

          RadekM - Profil | Ne 3.4.2011 16:43:48

          3.4.2011 - jihlava 1
          chyceno 14 karasu do 35cm a 2 linci 30´+ >> Stránka diskuse

            RadekM - Profil | So 2.4.2011 11:49:18

            2.4.2011 - dyje 7
            s kamošem 3 hodku na jezeru a parada 10 zaberu na rosnaky a rohlikače zdolanych 6 ryb 5 cejnu do 55cm a jeden kapřik cca 40 >> Stránka diskuse

              RadekM - Profil | Čt 31.3.2011 18:40:36

              31.3.2011 - v lese
              z kamošem na chvilku u vody visledkem perlin cejn a okouni >> Stránka diskuse

                RadekM - Profil | Út 29.3.2011 18:43:57

                29 .3 .2011 - v palachu
                s afjeem cejnek + karas >> Stránka diskuse

                  RadekM - Profil | Po 28.3.2011 18:53:36

                  28.3 .2010 - v lese
                  dneska z kamošem na rybkach povedli se plotice a jeden kapřik 40+ >> Stránka diskuse

                    RadekM - Profil | Ne 27.3.2011 18:01:22

                    27.3.2010 - v palachu
                    odpoledne s afjeem na rybach tak se me povedly 2 kapřici cca 45cm cejn a perlinek >> Stránka diskuse

                      RadekM - Profil | So 26.3.2011 17:49:47

                      26.3.2011 - v lese
                      odpoledne z kamošem o5 u vody tak se povedl linek cca 30cm okounek a plotice vše na rosnaky >> Stránka diskuse

                        RadekM - Profil | So 26.3.2011 11:26:14

                        26.3.2011 - v lese
                        z kamošem par plotic a perlinu >> Stránka diskuse

                          RadekM - Profil | Út 22.3.2011 18:26:47

                          22.3.2011 - svratka
                          s kmošem 4 plotice a okouna cca 3Ocm >> Stránka diskuse

                            RadekM - Profil | St 16.3.2011 13:46:09

                            16.3 2010 - ........M
                            po zimě >> Stránka diskuse

                              RadekM - Profil | Út 8.3.2011 17:22:20

                              8.3.2011 - jihlava 1
                              prochazka kolem vody >> Stránka diskuse

                                RadekM - Profil | Pá 31.12.2010 13:04:21

                                31.12.2010 - dírky
                                dneska ve dvou lidech 3 pstruzi a nejaky neproměněný zaběry >> Stránka diskuse

                                  RadekM - Profil | Čt 30.12.2010 15:26:20

                                  30.12.2010 - venku kolem vody
                                  jen tak prochazka nejaky ta votka a neco se našlo po zezonim chytaní >> Stránka diskuse

                                    RadekM - Profil | Út 28.12.2010 17:09:43

                                    28.12.2010 - jestřabice
                                    celosdeni chytačka v jestřabicich dopadla dobře chyceno asi 7 duhaku A tak 6 cejnu skoro 30 zaberu neproměněnych a jedna ryba utržena asi jeseter >> Stránka diskuse

                                      RadekM - Profil | Po 27.12.2010 10:05:48

                                      27.12.2010 - v lese
                                      dneska na dirkach asi hodinu a kousek tak se povedla jedna kudlička asi 45 cm nastraha karasek >> Stránka diskuse

                                        RadekM - Profil | Pá 24.12.2010 10:14:38

                                        24.12.2010 - kanal
                                        dneska naposledy u vody povedli se 4 kapřici cejn a plotička a hlavně Štastné a Veselé všem .)) >> Stránka diskuse

                                          Červené karty: mekvak, Dalimil, Petras, start1406, hadman1, ajsa, mazak, Saxafon, BLACKHAMER, jarysek120, t1ran, gunč, KiKSo1, smellslike, Rybovrah 1, Karlosak, bigfatcatfish, šmudla007, TomH, tupac, Gorylix, Fredex, Heineken***, Heineken*****, Hein*eken, SKFishing, masák11111, ryby-zabiju, Masařmasařů, carp1990, HameB01, Hazz, Pazz, Lojzakk, mickyracers, Malanchoe, Lostoros, kkt, RYBOVRAH FOREVER, Nornik-K, OtaLakatos, nornik-l, nornik-m, nornik-o, VlasLakatos, HugoStiglitz, Akéla, nornik-y, loupeznik007, Bugun, Had.