- Úvod
- Pokec
Můj lov
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 9x v ignorovaných.
Nsendwich | Čt 21.3.2002 19:11:51
feeder - jeden kapr tak 40 cm, 2 cejni 40 cm, a jeden 52 cm docela to šlo mnho záběrů, ale byli slabé tak na lupu .o)
NHonza | Čt 21.3.2002 10:45:36
Kapři berou pořád jenom z jedné strany(od Děhylova)=je to tam samý masař a nenažranec=kdo si chce poslechnout debilní kecy,tak si tam běžte sednout,jinak berou celkem dobře plotice a perlíni=po celé štěrkovně.
NSalmon | Čt 21.3.2002 6:27:56
Sice téměř pořád odpoledne pršelo, ale vyrazil jsem letos na svůj první lov s mušákem. Na první pohled jsem myslel, že to hned zabalím, ale vydržel jsem a nakonec se mi podařilo chytit 4 krásné lipany a 2 malé tlouště. Až jim skončí hájení, tak tam takové určitě nechytnu. 3 lipani přišli na béžového blešouna a ten 4. a tlouštíci na červenou fantastickou nymfu.
NMartin M. | St 20.3.2002 18:19:03
Nejdrive hodinku v Holaskach na prvni nudli - ANI TUK! Totalne bez zajmu, mrtvo. Prejel jsem na S1 a tam, jiz za vytrvaleho deste a zcela sam, nejdrive zkousel feeder - za hodinu jen jeden cejn. Vytahnu plavacak a cejni sli na hod, resp. na dopad nastrahy ke dnu! Bohuzel vse kolem 20-30cm. K tomu par jesenu do 35cm a 4 kaprici kolem 38cm. Vse na cervy nebo hnojaky, casto a hodne prokrmovano. I pres velke mnozstvi zaberu celkove nic moc, kvuli temto rybam sem priste nepojedu pres pul sveta...
NJura Č - Profil | St 20.3.2002 6:52:24
Za první 2 hod nic,pak najely oukleje a tech sem se nemohl zbavit(co nához to ouklej)po další hod sem chytl pár plotic a cejnků vše do 30 cm a 2 bolínky asi 20 cm.
Skoro celou dobu pršelo. Nejlepší úlovek byla plotice 5 cm kterou sem chytl na dvě udice. Měl sem nahozenej feeder a vyvažoval sem si odhoz.Zabrala na feeder a pak zežrala prázdnej 16 háček kterej sem náhodou hodil do stejnýho místa jako feeder.Měla velkej hlad.
Nmiro | Út 19.3.2002 19:23:42
chytacka od 1100 do 1400 v nahodne vzniklom osobnom volne ;), zamracene, obcasny drobny dazd, po zisteni, ze miesto winkel_pickera som si v puzdre priniesol vlacak (240cm/5-15g) som nezavahal a naviazal som to na anglicak, chytal som na kostaky, prikrmil som tym, co som mal povodne pripravene do feedrovych kosikov - dnes som bol vdaka vysokemu podielu mleteho popcornu holt ouklejar a nie lovec plotic, ako obvykle ;))))
NMcLoad - Profil | Út 19.3.2002 15:02:41
8 kapriku 30-36 a 3 cejni kolem 35 a 100Kc pokuta za blby parkovani.
NVilém | Po 18.3.2002 17:20:45
Samé plotice, jinak nic, pročel jsem asi kilometr. V pátek jsem viděl rybáře na Moravě u Věrovan, měl jednoho cejna lopaťáka, jinak ale žádné záběry. Kdo chytá na Moravě? Řeka je pěkná, ale ve srovnání s Bečvou se mně zdá, že je tam daleko méně ryb - nebo se mně to jen opravdu zdá?
NMartin M. | Po 18.3.2002 10:56:47
Horni rybnik. Ja, boyscout a red.foot. Celkem dost ploticek do 25cm a cejnu do 30cm, vetsinou na plavanou. Videli jsem chytnout 5 kapru. Solidne jsme zmokli a vymrzli.
NJurin | Po 18.3.2002 10:26:31
Ať jsem dal na háček masňáky, kukuřici nebo rohlík tak nic jinýho než plotice, za tři hodiny určitě k 60 ks. Všechny ve velikosti do 20cm, některé velikosti mikro. Chytal jsem na dva pruty (odhoz a feeder) a téměř jsem nestíhal. Rybáři okolo čekali na kapra a co jsem viděl tak se ho nedočkali.
NJarda | Po 18.3.2002 9:32:10
Od 6:30 do 11:00.Zavodilisme s kamaradem,ja feeder on plavacka. Vyhral jsem 21 : 10. Vsechno cejni 20 - 25cm,mezi tim par perlinu a plotic.Tresnicka na dort - Kapr 50 cm.Nadhernej supinac a s podivem po zime ve slusny kondici.Tlustej az obezni.
NMartin M. - Profil | Po 18.3.2002 9:31:01
Po trojnasobnem presouvani jsme odpoledne konecne nasli solidni misto a lapli s boyscoutem kazdy asi 10-15 plotic tridy XL (nejvetsi odhadem 37cm). Prisla na radu i prvni letosni chytacka po setmeni, ktera prinesla jednoho cejna 47cm na feeder a asi 4 plotice.
NOňarb | Po 18.3.2002 8:55:29
Moja prvá tohtoročná mrena /parma/ ulovená na feedert na akcii Catch&Grilíz tuor v Bratislave na Malom Dunaji. Pekná rybačka aj keď záberov bolo pomenej. Chytilo sa aj pár lopaťákov max.48 cm.
NJuraS - Profil | Po 18.3.2002 8:35:40
Počasí dost hnusný (viz kolegové). Byl jsem tam letost poprvé 12-17h, tak jsem to tam trochu procoural. Ramena ještě v klidu. Řeka 6-7stC normál stav. Jinak dobrý (kormorán, volavka, ... a známky další invaze bobra). Tři cejni okolo cca 38-43cm na hnojňáka na plavanou. Záběry velmi jemné. Otázka stojí kolik jsem jich nepoznal a zda by rohlík (co jsem zapoměl doma) nebyl účinější.
NJura Č - Profil | Po 18.3.2002 7:30:16
Byli sme v Bitýšce nad mostem a za hodinu jen 1 mikroploticka na feeder,tak sme se přesunuli na 6 a tam sem chytl asi 5 proudníků nějaký tloště a plotice vše do 25 cm. Vše na rohlík,na hnojáka ani na masnáky nic. Něco sem vytáhl na plavačku ale víc na feeder. Teklo pořád hodně vody.
NIgor | Po 18.3.2002 7:01:33
Tak jsem o víkendu konečně otestoval feeder, v sobotu na Dyji pod Břeclaví, bylo dosti hnusně (kosa + déšť), ale chytačka celkem dobrá, na rohlík jsem vytáhl celkem 6 cejnků, 2 cejny a 1 plotici, vše do 30 cm. Na plavačku na žížalku jen 1 plotici a jesena cca 35 cm. V neděli jsem pro změnu vyrazil na šutrák a tam jsem na plavačku byl bez záběru, zato na feeder 4 kapříky - největší 45 cm. Zajímavé bylo, že jsem měl více záběrů na tento 1 prut, než vedle sedící kamoš, který chytal na těžko na 2 pruty.
NPiškot - Profil | Po 18.3.2002 6:15:08
Na víkend jsem vytáhl ze skříně po dlouhé době bobkařinu a za víkend celkem 17 kaprů 40-46 cm.Príma počasí i chytání.Bylo to tam jak na závodech,lidi čekali na fleky ve frontě.Před tím jsem to tam byl zkoušet s feederem a uplně jsem pohořel.Možná to bylo tím,že jsem nedohodil,kam bylo třeba.
NLuďas - Profil | Ne 17.3.2002 13:13:08
Na prehrade nula, velka jako prehrada, na hloubce i melcine, pod hradem. V Ivani jsme si chteli spravit chut na kanale, kde jsme chytli par perlinu, jesenu a plotic, vse tak do 20 cm, pote co nam jeden mistni domorodec rekl, ze cely tyden na kanalu lovila elektrikou mistni organizace jsme se presunuli na reku, kde to zacalo ihned po zakrmeni slibne - kaprik 35cm, ale vyhnal nas v te dobe uz poradnej slejvak......Jinak rybaru celkem dost, ale zadna slava. Kosa a dest!!!!
NPepa | So 16.3.2002 21:41:02
Na plavačku za 3 hodiny 2 perlíni a 4 plotice od 10-25cm.Na červi jen 10cm perlin
ostatní na housku.
Červené karty: mekvak, Dalimil, Petras, start1406, hadman1, ajsa, mazak, Saxafon, BLACKHAMER, jarysek120, t1ran, gunč, KiKSo1, smellslike, Rybovrah 1, Karlosak, bigfatcatfish, šmudla007, TomH, tupac, Gorylix, Fredex, Heineken***, Heineken*****, Hein*eken, SKFishing, masák11111, ryby-zabiju, Masařmasařů, carp1990, HameB01, Hazz, Pazz, Lojzakk, mickyracers, Malanchoe, Lostoros, kkt, RYBOVRAH FOREVER, Nornik-K, OtaLakatos, nornik-l, nornik-m, nornik-o, VlasLakatos, HugoStiglitz, Akéla, nornik-y, loupeznik007, Bugun, Had.
Kde to žije - všechna témata
10:30NATTs hlásiče a ATTx příposlech 538
9:59NRybáři vs ochránci přirody 55
8:45NPolsko, okolí Dunajce 6
8:22NLabe fishing store 19
0:02NZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 1
PoNÚprava chodu woblerů. 10
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNStaré Česke rybářské vybavení 392
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNPoradna: Sumcařina 2570
PoNCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 39
PoNZměna fungování SZ na MRKu - chcete Whatsapp styl místo "emailovych" SZ? 177
PoNKurz Teo Daška pro Otoše 301
PoNVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
PoNJakou věc by jste si už nikdy nekoupili ...... 87
Co je nového - všeobecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Akční nabídky
DAM naviják Quick Intenze FeederZa 1.350 Kč
Navijáky DAM QUICK INTENZE FD FEEDER jsou navrženy s velkým důrazem na detail a zajišťují velmi hladký a silný chod - jsou vhodné pro použití na lehký i težký feeder.
CHYTIL.cz Tyčová bojka 5mZa 990 Kč
Tyčová bojka šroubovací 5 m - pevné nerezové závity. Spodní část bójky je zakončena odolnou nerezovou karabinou. Lze zakoupit i náhradní díl 1 m. NOVINKA! Více info na chytil.cz
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme e-shop
Rybářské centrum Olomouc
Rybářské potřeby pro Vaše životní úlovky. Na prodejní ploše 160 m2 a na eshopu naleznete vše pro sladkovodní i mořský...



























