- Úvod
- Pokec
Můj lov
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 9x v ignorovaných.
NMartin M. | Pá 15.3.2002 18:36:47
Hned po prichodu jeden perlin za druhym, ale pak to postupne ustavalo a ustavalo a nakonec jsem na zaber cekal i 20minut. Nevim proc. Celkem jsem jich chytl asi 40ks, ale 2/3 v prvnich 2 hodinach. Vsichni 25-30cm, uzasne! Plavana i feeder. Voda je o 60cm dole.
NIgor | Pá 15.3.2002 7:06:06
Tak jsem byl poprvé vyzkoušet feeder na jeden z místních šutráků. Chytal jsem na rohlík a za dvě hodinky jen 1 záběr a to na plavačku - kapřík cca 40 cm. Na feeder za celou dobu ani ťuk, ani žádná drobotina. Takže jsem ho při první vycházce nepokřtil. No uvidíme o víkendu na řece (snad bude solidní počasí).
Nosprey - Profil | Čt 14.3.2002 20:13:10
Hodně divoké chytání, hodinu nic, pak jsem nestíhal, nedokázal jsem si ani ujasnit, jaká nástraha je momentálně v kurzu. Protože se specializuju na tlouště, prošel jsem 6km řeky a chytil jich 15, největší 44 a 46 cm.
Kromě toho i nějaké další ryby, za povšimnutí stál kapřík 41 cm. Lovil jsem s matchovým prutem na plavanou.
NUrbo - Profil | St 13.3.2002 20:03:39
Žádný velký ryby, tak alespon pro zábavu 40 cejnků jako dlanˇ.
Noclk - Profil | St 13.3.2002 18:18:25
Krásný slunečný den, Nad Cvrčovickým jezem to bylo jako o závodech, kousek pod jezem jsem zakrmil a vydoloval cejna neco kolem 45cm - a hafo plotic, poté jsem se přemístil na svou oblíbenou kaluž S2a a to byla paráda na svou 6m bolo - 6 línů, nej 35cm, 1 amur-mimino, asi 6ks ka, cejnci-hafo, slunce tak pálilo, že jsem se přismahl.
NMartin M. | St 13.3.2002 16:36:25
Za 3 hodiny bez kontaktu s rybou, aneb jak by rekl Boyscout, mel jsem "upose".
NRadek Ch. | Út 12.3.2002 20:31:33
Parádní počasí. Moc nefoukalo, moc nebralo. Šel jsem kolem břehu se splávkemn a nachytal hafo oček ( plotic ) a perlínů. Takže ne že nebralo, bralo, ale menších velikostí...ale přece o tom to je. Byl jsem spokojen
NMartin M. | Út 12.3.2002 19:26:22
Zatim nic moc, teprv to zacina. Dnes jen mensi ryby, vetsinou 20-30cm, lopatak zadny. Vyjimkou byl tento 38cm, 700g cejnek. Skoro vsechno na hnojaky, 0,10mm navazec, #14 hacek, plavana. Dokud jsem nenakrmil (zkousel jsem to 2 hodiny bez - nevedel jsem, jestli se neuvolni lepsi flek), tak ani tuk!
NVilém | Út 12.3.2002 8:55:33
V sobotu na Bečvě několik podouství a plotic (plavaná, feeder), celkem asi 7, v neděli jen 1 ostroretka asi 43 cm, feeder. Počasí krásné, ale jinak nic moc. Rybářů málo.
NUrbo - Profil | Po 11.3.2002 20:36:33
Protože bylo pěkně tak jsem na kole vyrazil na nedaleký rybníček abych si zpravil chut z neůspěchu na Svratce .Chytl jsem 2 cejnky a na 0.10 mm jsem urval menšího amura . Taky se spletl kapřík , ale ten se zase pověsil na nějakej cizí vlasec zapletenej v haluzích.Celkem smolnej den , ale aspon něco.
NJurin | Po 11.3.2002 19:53:37
Trošku netypický lov na feeder, protože kapři jsou vyjetí na mělčině, ale ve velké vzdálenosti od břehu. Registroval jsem jen opravdu jasné záběry od kaprů + větších cejnů, ale dvakrát se mně stalo, že jsem stahoval prut a visel tam cejnek, aniž bych zaregistroval sebemenší záběr. Na tuto velkou vzdálenost by pletenka byla určitě lepší než monofil.
Takže na feeder 6 kaprů do 45 cm + pár cejnů. Na druhý prut na odhoz pár plotic, cejnků a bolínků. Lov navíc komplikoval silný vítr.
NRobert Černý | Po 11.3.2002 11:36:28
V sobotu se mě podařil husarský kousek. Kromě asi 16 ryb ve složení podoustve, plotice a tloušti jsem chytil na Vltavě pstruha duháka 58cm. Byl vrácen vodě. Náčiní: bolonézka 7m, forpás 0.08, háček č. 18, splávek 5g
NChacharius - Profil | Po 11.3.2002 9:44:46
Na vyrovnavacce to moc nebralo, ja jsem za ctyri hodiny v boatu zaznamenal ctyri drbance malych okounku a jednoho utrzeneho duhaka. Sidlo byl dlouho bez kontaktu, ovsem jen do te doby, nez se v ramci sveho rozehrivani na suchu rozhodl vrhat sveho dosti uchylneho streamera do hlubin u hraze. Vysledek vidite ! Uhor asi 82cm (tohle zvire se fakt neda zmerit presne :-) !!! Apropos, toho stremera bych si nepich ani do klobouku natoz ho uvazal na vlasec a zkousel chytat ! Proste sileny den !
NRobert | Po 11.3.2002 8:34:36
Hezká vycházka s mouchou při větru a mírně zvedlé vodě, na mokrou březnovku absolutní nezájem, zachránilo mne hejno proudníků sbírajících z hladiny, na suchou rudořitku jsem dva vytáhl.
NHancik - Profil | Po 11.3.2002 8:33:21
Byli sme si se synovcem zamuškařit.Po par nahozech synovec tahal krasnýho tlouste ale po chvili se mu vytřepal.Pak se uz nic nedelo.Při ceste domu sem byl zastaven městkou policií.Nepopíram ze sem blbej ale pote co sem se dostavil na stanici sem dostal nechutnom pokutu.Ted sem dost nastvanej!!!
NRobert | Po 11.3.2002 8:31:51
Krásný slunný a větrný den, na rousnici nic, na plavačku na bramborové těsto jeden kapřík 39 cm s bolákem na hřbetě. Jediný záběr za odpoledne, asi proto, že jsem neměl housku.
NBoris.Dig - Profil | Po 11.3.2002 7:25:07
První letošní rybačka-od 16-18.hod,prut boloňa 5m,vlasec 0,14.návazec 0,10.háček 16,nástraha hnoják.Výsledek:4 plotice do 20 cm,1 podoustev,1 tloušť + 2 sklepané ryby¨= absolutní spokojenost.
NUrbo - Profil | Ne 10.3.2002 19:51:26
V podstatě velký kulový , za tři hodivy ani tůk,mám slabej vlasec 0,10 mm, malej háček ,vyváženej splávek, žížalka nadednem ,tak nevím co dělám špatně , potadte.
NU Honza - Profil | Ne 10.3.2002 15:12:35
V sobotu ráno si letos vyjel mladej na ryby. U rokle bylo dost rybářů a tak popošel ke Kozí horce. Dostal jen několik cejnků, ale sousedi každý po jednom 2kiláči.
Dnes jsem šel s nimi, já měl smůlu, nic, ale 2 štamgasti vedle mne 4 kapry od 48-62cm a přes jednu štaci vytáhl 70cm kapra. Žlutorůžového no, krasavec. Tak jsem jen provětral udice a malého cejnka hodil zpět. První ryby se přece pouští. Zkusím to příští týden, zda to počasí dovolí. Jak jsem viděl to rojení u vody, tak asi letos ta sezóna začne poněkud dříve. U vody je zdrávo.
NIvo | Ne 10.3.2002 7:58:39
Měl jsem v plánu plavanou na rohlík, připravil jsem si kiblík pražené strouhanky s kuk. šrotem, ale byl silný boční vítr, takže nešlo splávek udržet chvíli na zakrmeném místě. Takže jsem plavanou vzdal a nahodil 2 pruty na těžko, s krmítkem bez posilovačů, jen s tou směsí na plavačku. Na situaci to nic nezměnilo, neměl jsem jediný záběr od 13 do 17:30. Sedl jsem si na blbý flek. Kolegové, kteří seděli po větru u malé zátoky s přítokem vytáhli na plavanou asi 12 malých kaprů za největšího vlnobití.
Červené karty: mekvak, Dalimil, Petras, start1406, hadman1, ajsa, mazak, Saxafon, BLACKHAMER, jarysek120, t1ran, gunč, KiKSo1, smellslike, Rybovrah 1, Karlosak, bigfatcatfish, šmudla007, TomH, tupac, Gorylix, Fredex, Heineken***, Heineken*****, Hein*eken, SKFishing, masák11111, ryby-zabiju, Masařmasařů, carp1990, HameB01, Hazz, Pazz, Lojzakk, mickyracers, Malanchoe, Lostoros, kkt, RYBOVRAH FOREVER, Nornik-K, OtaLakatos, nornik-l, nornik-m, nornik-o, VlasLakatos, HugoStiglitz, Akéla, nornik-y, loupeznik007, Bugun, Had.
Kde to žije - všechna témata
9:31NRybáři vs ochránci přirody 50
8:45NPolsko, okolí Dunajce 6
8:22NLabe fishing store 19
0:02NZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 1
PoNÚprava chodu woblerů. 10
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNATTs hlásiče a ATTx příposlech 537
PoNStaré Česke rybářské vybavení 392
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNPoradna: Sumcařina 2570
PoNCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 39
PoNZměna fungování SZ na MRKu - chcete Whatsapp styl místo "emailovych" SZ? 177
PoNKurz Teo Daška pro Otoše 301
PoNVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
PoNJakou věc by jste si už nikdy nekoupili ...... 87
Co je nového - všeobecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Akční nabídky
KNL dipované boilie Labská švestka & Feferon 250ml / 20mmZa 149 Kč
Kvalitní dipované boilie určené pro cílený lov trofejních kaprů. Díky výraznému aroma a pečlivě vybraným surovinám si zachovává vysokou atraktivitu i při delším pobytu ve vodě. Ideální volba pro rybáře, kteří chtějí zvýšit své šance na záběr od opravdu velkých kaprů
Chytil Method předvlhčená krmítková směs 750gZa 99 Kč
Naše předvlhčená krmítková směs je ideální volbou pro všechny rybáře, kteří chtějí šetřit čas, ale nechtějí dělat kompromisy v účinnosti.
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic




























