Můj lov

VIP Můj lov - nejhezčí fotky úlovků.

NRadekM - Profil | Čt 23.12.2010 14:50:25

23.12.2010 - jihlava 1
dneska krasný počasi ale ryby vubec nešli :)) >> Stránka diskuse

    NRadekM - Profil | Ne 12.12.2010 12:07:09

    12:12:2010 - svratka-mistni
    posledni letošni vychazka se vidařila chtel sem to zakončit rybkou což se povedlo plotice asi6cm potěšila >> Stránka diskuse

      NRadekM - Profil | So 11.12.2010 11:30:55

      11.12.2010 - mistní
      pokus o štiku nevišel ale zaber byl >> Stránka diskuse

        NRadekM - Profil | Ne 28.11.2010 13:58:22

        28.11.2010 - dyje 7
        pokus o candoše se nekonal nebyl ani potah za 6 hodin >> Stránka diskuse

          NRadekM - Profil | So 27.11.2010 17:54:36

          27.11.210 - svratka
          prvni pokus o mnika nevyšel tak aspon se povedla nejaka plotice a jeden bolinek výce pokusi o mnika neplanuju malem sem tam zmrzl :) >> Stránka diskuse

            NRadekM - Profil | So 27.11.2010 11:27:55

            27.11.210 - svratka
            dnešni vlačka nic moc jeden cejn za triko >> Stránka diskuse

              NRadekM - Profil | Út 23.11.2010 16:49:17

              23.11.2010 - místni
              dneska pul hodiny u vody a povedla se rýma zmrzli ruky a jeden kapřik za ocas >> Stránka diskuse

                NRadekM - Profil | Ne 21.11.2010 15:07:20

                21.11.2010 - řeka
                na řece sem skoušel bojli -pelety od CARP-B a povedli se 3 kpřici a 4 mě spadli kapřici 53,58,66cm >> Stránka diskuse

                  NRadekM - Profil | Čt 18.11.2010 16:35:08

                  18.11.2010 - svratka
                  dneska tk 20 minut vllačka a povedla se jedna kudla >> Stránka diskuse

                    NRadekM - Profil | St 17.11.2010 18:17:41

                    17.11.2010 - svratka
                    ja sem dneska nachytal dost cejnu a dost perlinu afjee skoušel kapra ale ten mu nevyšel >> Stránka diskuse

                      NRadekM - Profil | St 17.11.2010 11:51:52

                      17.11 2010 - jihlava1
                      ndeska jenom jednoho bolena cca45cm a okouna >> Stránka diskuse

                        NRadekM - Profil | Út 16.11.2010 13:53:09

                        16.11.2010 - svratka
                        jedna kudlička jeden okounek cca 25cm a pat ryb nezdolaných za triko >> Stránka diskuse

                          NRadekM - Profil | So 13.11.2010 18:28:29

                          13.11.2010 - místni
                          na vlačku tento lobik za triko 98 asi 18-20kg neplave >> Stránka diskuse

                            NRadekM - Profil | So 13.11.2010 12:46:57

                            13.11.2010 - dyje
                            strycuj dnešní 92 cm 9-10kg >> Stránka diskuse

                              NRadekM - Profil | So 13.11.2010 12:13:47

                              13.11.2010 - řeka
                              dneska dopoledne supr chytačka chyceno 20 kpru do 35cm pletuce podoustve cejny oukleje a okoun >> Stránka diskuse

                                NRadekM - Profil | Ne 7.11.2010 14:46:07

                                7.11.2010 - v lesiku
                                ndeska 2 zaběry jeden na rohlik nedobranej a druhej na bojli jahoda -halibut kapr 68cm >> Stránka diskuse

                                  NRadekM - Profil | So 6.11.2010 17:11:35

                                  7.11.2010 - v lesiku
                                  dnesak odpoledne 7 kapřiku do 40 cm cejna a plotice >> Stránka diskuse

                                    NRadekM - Profil | So 6.11.2010 10:49:59

                                    6.11.2010 - jihlava1
                                    dnes rano na jihlavce pouze 2 nodobraný zaběry >> Stránka diskuse

                                      NRadekM - Profil | Pá 5.11.2010 11:14:45

                                      5.11.2010 - místni
                                      o hodinu později jeden kapr45cm 2 cejni a karas + jeden kapr nezdolanej >> Stránka diskuse

                                        NRadekM - Profil | Pá 5.11.2010 11:13:02

                                        5.11.2010 - svratka
                                        vichazka z rybyčkamapovedlo se 6 okounu do 25cm >> Stránka diskuse

                                          Červené karty: mekvak, Dalimil, Petras, start1406, hadman1, ajsa, mazak, Saxafon, BLACKHAMER, jarysek120, t1ran, gunč, KiKSo1, smellslike, Rybovrah 1, Karlosak, bigfatcatfish, šmudla007, TomH, tupac, Gorylix, Fredex, Heineken***, Heineken*****, Hein*eken, SKFishing, masák11111, ryby-zabiju, Masařmasařů, carp1990, HameB01, Hazz, Pazz, Lojzakk, mickyracers, Malanchoe, Lostoros, kkt, RYBOVRAH FOREVER, Nornik-K, OtaLakatos, nornik-l, nornik-m, nornik-o, VlasLakatos, HugoStiglitz, Akéla, nornik-y, loupeznik007, Bugun, Had.