Můj lov

VIP Můj lov - nejhezčí fotky úlovků.

Dóla - Profil | Pá 24.4.2020 19:35:56

24.4.2020 - 411164
Dnešní popracovní lov. Na teleskop to s boilies asi 10 minut po nahození rozjel kapřík 55 cm. Potom jsem se věnoval jen plavačce a to přineslo další dva kapříky okolo 43 cm. Prvního kapra jsem si vzal, další dva pustil. Prima den na rybách. Borec s pípákama naproti ani potah. >> Stránka diskuse

    Dóla - Profil | Út 21.4.2020 19:59:59

    21.4.2020 - 411164
    Dnes na chvíli po práci na rybách. A žádné složitosti, klasika s teleskopy, číhátky a peletou a boilies pod háčkem. Bylo pár drbanců, číhátko poskočilo, ale jízda byla jen od kapra 47 cm. Bude krásnou ozdobou víkendového oběda. >> Stránka diskuse

      Dóla - Profil | So 18.4.2020 21:21:13

      18.4.2020 - 401032
      Dnes na tůni několik ryb, menší kapři, cejnci, cejni, američani a tento krasavec. Lovil jsem na položenou se splávkem a nemůžu si tuhle metodu vynachválit. >> Stránka diskuse

        Dóla - Profil | Út 14.4.2020 7:17:30

        11.4.2020 - 401017
        Nějak tu smůlu na pražské Vltavě nemohu prolomit. Bylo hezky, ale až na ten neskutečný nepořádek. S kolegou rybářem (a autorem většiny fotek, za což mu děkuji) budeme hledat asi jiná místa než ta v Libni. Ale jediná ryba dne potěšila! >> Stránka diskuse

          Dóla - Profil | Út 7.4.2020 20:23:38

          7.4.2020 - 401018
          Můj první lov na Císařské louce. Dobrodružné bylo se spíš vyhnout vodákům proplouvajícím cca pět metrů od břehu. Povedla se jen jedna plotice. Postupně poznávám krásy i nástrahy pražského rybolovu. >> Stránka diskuse
          způsob: položená

            Dóla - Profil | Pá 27.3.2020 18:29:24

            27.3.2020 - 411051
            Dnešní krásný lov na Labi s feederem. Tloušť 45 cm je můj největší. Pro někoho možná běžné, ale pro mě neskutečná vzácnost a mám z něj radost. Cejnek přes 30 cm taky potěšil. >> Stránka diskuse

              Dóla - Profil | Čt 26.3.2020 19:37:39

              26.3.2020 - 411165
              Dnes výlet na tůň ve Staré Boleslavi. Loveno na picker a matchovku a pouze jedna ryba se podívala na břeh. Dvouhodinový lov mi zpříjemňovala rodinka nutrií. A příště už na řeku! >> Stránka diskuse

                Dóla - Profil | Út 24.3.2020 19:05:20

                24.3.2020 - 411164
                Labe pořád dost teče a nechtělo se mi navíc sedět na větru, takže jsem vyrazil na tůň, kde jsem byl včera. Tentokrát blíž k rákosinám a v kombinaci picker a bič. Na picker. kde byla česneková peletka ani ťuk, ale na bič asi 7 ryb. Třímetrový bič jsem musel po chvilce vyměnit za pětimetrový a trošku větší splávek. I se třemi pruty jsem vše pobral do rukou a do malé brašny na plynovou masku. Krásných pár hodin u vody. Tak snad zase zítra a třeba už na jiném revíru. >> Stránka diskuse

                  Dóla - Profil | Po 23.3.2020 19:23:41

                  23.3.2020 - 411164
                  Dnes to na ryby kvůli výraznému ochlazení a větru moc nebylo, ale nakonec jsem po práci vyrazil. Tentokrát bez zbytečností, pouze to nejnutnější a především nový třímetrový bič. Myslím, že jsem byl pro ty ostatní rybáře na tůni za exota, ale po malém zakrmení šrotem se strouhankou to šlo ve stylu nához - ryba. Ouklej - cejnek - cejn - plotice - perlín, celkem asi 15 ryb za 2 hodiny a vše na kuličku těsta z rohlíkové střídky. Všichni ostatní kolegové (líčeno na kapra) bez záběru. Takže i s málem se dá pobavit. Hezký začátek týdne. >> Stránka diskuse

                    Dóla - Profil | Pá 20.3.2020 17:36:45

                    20.3.2020 - 411051
                    Dnes pouze s minimem vybavení u malé říčky. Pro někoho obyčejné ryby tloušť nebo ouklej na takovéhle vodě potěší dvojnásob. Hezká procházka, krásný kus přírody. >> Stránka diskuse

                      Dóla - Profil | Čt 19.3.2020 20:47:48

                      19.3.2020 - 401029
                      Dnes s feederem na řece během dvou hodin tři kapříci a jedna plotice. Bralo to na žlutou pufovanou kuličku. Ryby skoro jako přes kopírák a dvě z nich o velikosti 43 a 45 cm jsem si přisvojil za účelem konzumace. Zítra zase jiná a klidnější voda. >> Stránka diskuse

                        Dóla - Profil | St 18.3.2020 18:13:08

                        18.3.2020 - 401032
                        Dnes pro už klasická sestava pickeru a biče. Bodoval bič, ale bylo to o ouklejích a těchto krásných rybičkách. Jaro už je tady, voda se probouzí. >> Stránka diskuse

                          Dóla - Profil | Út 17.3.2020 18:56:24

                          17.3.2020 - 401029
                          Dnes po práci na dvě hodinky na Labi, které stále dost teče. Na picker se zadařilo, dva kapříci a cejn. Na druhý prut (splávek později nahrazený klasikou s policajtem) nic. Bralo to na švestkovou peletku. >> Stránka diskuse

                            Dóla - Profil | Po 9.3.2020 18:57:19

                            9.3.2020 - 401029
                            Dnes byla smůla posledních lovů prolomená na řece kousek na jezem. Na plavačku ani ťuk, ale na picker s dvacetigramovým krmítkem tři kapříci a jeden hezký cejnek. Bodovala česneková peletka pod háčkem. >> Stránka diskuse

                              Dóla - Profil | Po 24.2.2020 17:47:10

                              24.2.2020 - 411051
                              Dnes jsem byl s pickerem na dvě hodinky na potoce. Ze tří záběrů byla jen jedna rybka. I tak potěšila hodně moc! >> Stránka diskuse

                                Dóla - Profil | So 1.2.2020 18:42:42

                                1.2.2020 - 401032
                                Dnes to na tůni bralo jako na jaře. V pomyslném duelu picker versus bič zvítězil pětimetrový bič s mini splávkem. Úžasné chytání. >> Stránka diskuse

                                  Dóla - Profil | So 25.1.2020 17:52:59

                                  25.1.2020 - 401029
                                  Dnes pod zdymadlem u Hradišťka bez záběru (chytáno na plavanou a picker). Pouze kormoránu tam bylo vidět dost. Na jakých místech v tomhle období chytáte, kolegové? >> Stránka diskuse

                                    Dóla - Profil | So 11.1.2020 15:56:23

                                    11.1.2020 - 411051
                                    První lov tohoto roku bohužel rybu nepřinesl, ale bylo krásně. >> Stránka diskuse

                                      Dóla - Profil | St 25.12.2019 19:49:23

                                      25.12.2019 - 411051
                                      Dnes to bylo velké překvapení. Nic jsem neočekával, ale na feeder přišel kapřík 50 cm. Zabral na kuličku boilies. Nic dalšího jsem nechytil. Rybu jsem si ponechal a zítra bude podle staročeského receptu na černo. >> Stránka diskuse

                                        Dóla - Profil | Ne 8.12.2019 17:55:17

                                        8.12.2019 - 411051
                                        Dnes na Labi pod jezem hezká rybařina na feeder a boloňku. Plotice bude zítra zajímavým doplňkem kuřete s rýží (snad mě masaři podržíte:-)) >> Stránka diskuse

                                          Červené karty: mekvak, Dalimil, Petras, start1406, hadman1, ajsa, mazak, Saxafon, BLACKHAMER, jarysek120, t1ran, gunč, KiKSo1, smellslike, Rybovrah 1, Karlosak, bigfatcatfish, šmudla007, TomH, tupac, Gorylix, Fredex, Heineken***, Heineken*****, Hein*eken, SKFishing, masák11111, ryby-zabiju, Masařmasařů, carp1990, HameB01, Hazz, Pazz, Lojzakk, mickyracers, Malanchoe, Lostoros, kkt, RYBOVRAH FOREVER, Nornik-K, OtaLakatos, nornik-l, nornik-m, nornik-o, VlasLakatos, HugoStiglitz, Akéla, nornik-y, loupeznik007, Bugun, Had.