- Úvod
- Pokec
Můj lov
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 9x v ignorovaných.
Abe | So 6.8.2005 11:07:37
Ranní přívlač na našem brněnském veletoku vyzněl vcelku sympaticky, brali hlavně okouni a sem tam nějaký tlouštík, jen by ty ryby mohli být rochu větší.
Antoa - Profil | So 6.8.2005 9:59:53
Včera jsme se vydalina nočí lov. Byla tam nuda ani nedrbli a v kostele co byl na proti vyhravali techno . Podchodu jsem si prohledl ocas ryby , ktery jsem tam měl na candoše a s jistil jsem že je celý ožraný.
Rybář - Profil | So 6.8.2005 8:57:44
Společně s Lenochodem jsme vyjeli pokořit vodu, která se vůči nám ve středu nezachovala pěkně. A byl z toho nezapomenutelný lov, ani ne tak množstvím úlovků jako porušováním všech našich rybářských zkušeností. Prostě se ještě musíme hodně učit :-) Ale konkrétně ... já chytal na odhoz a Lenochod na odhoz a děličku. Na kaprové krmení pod děličkou mu nejdříe najeli úhoři (??) ... a brali na kukuřici (??) ... po změně násrahy za žížalu, mu to vzal amur (??) cca 60 cm, rozjel se a předvedl 5 typických lososích výskoků téměř metr nad hladinu, nakonec mu to na děličce vzal sumec 78 cm a vyzkoušel pevnost montáže. Na odhoz nám ryby najely už po necelých 7 hodinách (??) - do té doby jen občasné záběry (cca po 15 minutách) cejnů a karasů. Pak konečně najeli i kapři ... ve velikostech 25 - 47 cm. Celkově to byl velice příjemně strávený den, dobře jsme se pobavili a zjistili, že v rybaření o překvapení není nouze. PS: Pro zájemce ... více fotek najdete v Brněnském jádře :-)))))))
Monte16 - Profil | Pá 5.8.2005 9:00:50
Tak jsem se dnes po delší době dostal k vodě s feederem. I když počasí moc nepřálo, tak jsem za necelé 2 hodky lovu přelstil asi 20 cejnů v rozmezí 20- 40 cm. Jako ůspěšná nástraha se jevily červíci a kukuřička.
MirekK - Profil | Čt 4.8.2005 23:22:37
inu není každý den posvícení....krmení přitáhlo tohle monstrum....prvně potichu podplaval pod větvemi a vynořil se mi pod nohama....málem jsem spolk háček i s červem...:-)))))
Martin M. - Profil | Čt 4.8.2005 22:05:55
Hodne ryb na feeder, ale prevaznou cast ulovku tvorili kaprici (lysci) kolem 25cm a stredni cejni. Vetsi cejni se dali chytnout zrana za deste a pak az k veceru. Vecer prisli i nejaci kaprici okolo jepici velikosti (53). Celou dobu foukal velmi silny vitr, vlny pul metru.
Honza M - Profil | Čt 4.8.2005 21:44:21
Od pondělka u vody a záběrů od kapra pramálo... Když už jsme se ho dočkali, tak vše jen kolem 40cm :-/ Kam se poděli větší netuším... Nějaká parta o 300m vedle je už týden bez záběru, skrátka bída :-/ Náladu spravil aspoň celkem slušný amurek....
MrKos - Profil | Čt 4.8.2005 18:35:33
Dopoledne jsem zkusil trochu zafeederovat na této naší krásné řece. Voda byla podkalená a docela slušně valila z príglu. Na tu bídu jsem nakonec vytáhl tohoto pěkného lysce a jeden podobný o dost větší hned po něm mi nedal šanci :-( Kromě něj se na břeh podívalo několik plotic, skaláků a jeden tlouštík. Krásná chytačka...
Krmení se mi asi kupodivu podařilo protože kromě ryb na něj najela i slušně urostlá a zdravě vypadající popelnice :-) Po ní najela ještě jedna a dokonce byl dobře čitelný i název ulice... Prostě Svratka v Brně.....
Luboš - Profil | Čt 4.8.2005 13:13:49
A tady je další z řady. Takových a jim podobných bylo celkem 12. Zkrátka slušná rybařina.
Luboš - Profil | Čt 4.8.2005 13:09:01
Včera jsme se vrátili z rybářské výpravy do Říčan, kterou jsem absolvoval se svými dcerami. Chytali jsme na boilie tutu fruti, jahoda, ryba, mušle. Brali úplně na všechno. Tady je první kousek.
švec - Profil | Čt 4.8.2005 11:39:15
Tady je ten jeseter.Chytl jsem ho před příjezdem Macina a poblíž nebyl nikdo kdo by mě blejsknul,tak foto aspoň na podložce.
švec - Profil | Čt 4.8.2005 11:34:24
Včerejší chytačka s Macinem se celkem vydařila.Škoda,že se pokazilo počasí.Poprvé v životě jsem chytl jesetera,krásný souboj s výskoky metr nad hladinu,měl 95 cm.Jinak hodně kaprů,největší lisec 80 cm měl 10 kg.Jako třešníčka na dortu byl koy kapr 50 cm.
DeProfundis - Profil | Čt 4.8.2005 7:50:07
Pod jezem jsem zkoušel pstroužky a přišel jeden candát tak 40 a bolen 56, oba na malej oranžovej twister. Jeden pstruh tak 40 spadnul. Asi maji ty rotačky už okoukaný, nic si jich nevšimlo.
marsip | Čt 4.8.2005 7:13:43
Čtvrtý pokus od minulého pátku a už jsem byl připravený, že budu opět za ho*nochyta, ale... během půl hoďky se na břeh podívala tyto dvě prasátka 73/8.5 a 74/10.8 :o))
P.E.P.A.T.O.R - Profil | St 3.8.2005 23:02:24
Od 11 h do 20:30 feeder a položená - nástraha kukuřice nebo houska + červi a žížaly. Přišlo nespočet maličkejch cejnků , cca 5 cejnů (nej 45), 2 pěkní okouni(30,31), cca 5 menších podouství , 3 plotice, cca 5 hrouzků a dva kapři 49 a 56. Taky se mi pověsil na prut hodně slušnej dravec, záběr byl na feeder od hrouzka a na něj asi vzápětí vystartoval ten dravec. Po cca 5 minutách boje, už u břehu vyletěl rozervanej hrouzek nad vodu a dravec byl fuč :( , na hladině se ryba neukázala, takže co to bylo za rybu netuším. Chytaní pěkný, bylo by těch větších rybek i více, kdyby tam nebylo tak "přecejnkováno". Dneska ti cejnci brali hned po dopadu nástrahy na dno. Drtivá většina ryb chycena na feeder, na položenou téměř nic, krom jednoho okouna. Na foto je ten větší kapr. Všechny ryby vráceny zpět.
mimPO - Profil | St 3.8.2005 22:36:03
Sumec 113cm chyteny o 03.30 na Rapalu cowndown 9cm (modre telicko a oranzove brusko)
Plawer© | St 3.8.2005 22:32:40
S Ychtylem na rybkachy Ychtyl chytal 1. prut feeder na ten pouze jen jeden potah 2. prut na matchku na,kterou chytal plotice a občas jesen ja jsem chytal na 9m bič na ktery jsem lapal plotice sem tam nakeho jesena, 1 ouklej a 1 perlinka při nahazovani.Počasi se pěkně začalo kazit takže nic moc.
Rybář - Profil | St 3.8.2005 21:24:45
Společný lov s Abies a Lenochodem. Ryby se celou dobu chytání ukazovaly na hladině, najížděly do vlasce (mezi háčkem a angličákem byl nabalený sliz) a téměř odmítaly cokoliv pozřít. Nejvíc ryb chytil tradičně Lenochod, největší rybu AA - kapr 48 cm. I přes slabou aktivitu ryb to bylo příjemné a zábavné odpolende a já si pěkně potrénoval krmení prakem. :-)
Červené karty: mekvak, Dalimil, Petras, start1406, hadman1, ajsa, mazak, Saxafon, BLACKHAMER, jarysek120, t1ran, gunč, KiKSo1, smellslike, Rybovrah 1, Karlosak, bigfatcatfish, šmudla007, TomH, tupac, Gorylix, Fredex, Heineken***, Heineken*****, Hein*eken, SKFishing, masák11111, ryby-zabiju, Masařmasařů, carp1990, HameB01, Hazz, Pazz, Lojzakk, mickyracers, Malanchoe, Lostoros, kkt, RYBOVRAH FOREVER, Nornik-K, OtaLakatos, nornik-l, nornik-m, nornik-o, VlasLakatos, HugoStiglitz, Akéla, nornik-y, loupeznik007, Bugun, Had.
Kde to žije - všechna témata
SoNRybáři a vinařství 930
SoNATTs hlásiče a ATTx příposlech 553
SoNBoilies TB baits- chytací řada 47
SoNKde sehnat protisměrné válečkové ložisko na Daiwu fuego 0
SoN🔥 Grill a grilování 🔥 592
SoNLov pod jezem v letních vedrech? 43
SoNRybářský kniho - koutek 145
SoN471226 - Blatecký mlýn 1A 14
PáNRybářské odznáčky ... 547
PáNPřehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru (Bleskovka) 14
PáNRybáři vs ochránci přirody 90
PáNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 5
PáNHlídač slev eshopů 752
ČtNElektro tříkolka na ryby 40
ČtNDivoký potočák nebo granulák? 63
Co je nového - všeobecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . NBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
14.8."Noční Dešná"
15.8.Rybářské závody Hradčany u...
Doporučujeme e-shop
SvětPVA.cz – Carp PVA Specialist
Jsme specializovaný rybářský e-shop zaměřený na PVA materiály, nástrahy a produkty pro moderní kaprařinu a method...












































