- Úvod
- Pokec
Můj lov
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 9x v ignorovaných.
Abe | Čt 21.4.2005 21:46:37
Později odpoledne a navečer jsem se odhodlal v tom větru a zimě jet pod jez na plavanou, první záběry jsem netrefil, slisoval jsem si rohlík, normálně byl měkký, ale ve vodě ztvrdnul hrozným způsobem, ještě se mi to snad nestalo, rybářskou čest zachraňovala plotice cca 15 cm.
wenda - Profil | Čt 21.4.2005 13:49:20
tak jsem to nejdřív zkoušel na revíru lučina 3, ale je to jen nějaký vypanelovaný revír nad přehradou, tak jsem šel pod přehradu, teklo docela dost vody, byla docela dost zima, ikdyž svítí sluníčko, ale zase to stálo zato. Já jsem vytáhl duháka 30 a 35cm a potom několik menších, dost neproměněných záběrů a kámoš vytáhl duháky 33, 37 a 43cm a taky jich dost zpustil, jinak bylo fajn
dantex - Profil | Čt 21.4.2005 12:12:59
Od 13 do 17 hod na 7m bič a masňáky asi 20 ks plotice zdejší standardní velikosti (35cm).
Dýdžej | Čt 21.4.2005 11:05:56
Vcerejsi lov na Vltave - tloustik a hrouzek - strasna kosa a vitr, takze jsme vydrzeli jen tri hodky a hura domu do teplicka.
Misa - Profil | Čt 21.4.2005 7:14:44
...navstivil nas na sousi brzy rano...mel 21,17 liber...vratit ho rece byl skvely pocit :-)
Misa - Profil | Čt 21.4.2005 6:50:10
...po skoro 16ti kilovem kamaradovo krasavci prisel zapozovat na foto tento 8,5 kg kaprik....za par minut se vracel ochutnavat dalsi predlozene krmeni:-)
Vlastík - Profil | St 20.4.2005 21:56:37
vrácen zpět vodě. 83cm, 13,5kg. Super je takového kapra chytit a krásný zážitek je se s ním rozloučit...
Vlastík - Profil | St 20.4.2005 21:49:46
Krásná vycházka za přáteli. Chytali jsme kapříky od 40-50cm a pak se mi pověsil můj velký kamarád. viz.foto. Nebojoval nic moc, ale 15minutek to trvalo. Krmeno kuku, boili, řepka... Chycen na rousňáka. Po změření a zvážení.... ->
Mlady_rybar | St 20.4.2005 18:21:51
Dneska na jezírku na Košutce, v pět jsem vyrazil, zakrmil těstem, dělaly se kroužky na hladině asi od plotic. Kus od nás byi nějací chuligáni, co házeli šutry po kachnách. Za třičtvrtě hodiny se potopil splávek a já pocítil tah. Prut se ohnul jak nejvíc mohl a za 2minuty byl na břehu kapr lysec 40cm.
Docela dobrý na to, že je to moje první ryba.
kaprhans - Profil | St 20.4.2005 17:42:17
tak jsem na dva dny vyrazil k vode. na boili bohouzel nic neprislo protoze neustale stoupala voda. A tak jsem si dlouhe chvile zprijemnoval s plavackou nebo feedrem. Šli hlavne cejni a plotice. super dva dny:-)
wenda - Profil | St 20.4.2005 14:58:33
tak jsem si chtěl jít zachytat dravce na pstruhovku a vytáhl jsme jen 1 tlouště, 1 okouna a jako perličku na dortu jsem vytáhl duháka 31cm. Byl pěkně pokousaný od štiky a bohužel ty potvory dneska nechtěli brát, viděl jsem poze 3 kousky a minule jsem jich tam viděl 7 a 2 jsem vytáhl, je to asi tím špatným počasím :o/
Radek | St 20.4.2005 12:56:40
Ráno v 6 hod. jsem nahodil a v 6:15 už byl venku kapřík 72 cm a 6,8 kg.Návnada - Rohlíkové boilies z příchutí medu.Pak ještě 3 Cejni 30-45 cm.A i když počasí nepřálo stálo to za to.
boyscout - Profil | Út 19.4.2005 22:01:57
Od 8:00-18:30. 2xfeeder, různé montáže, mastňáci, hnojáci a kuku....Výsledek: celkem chyceno 22 ryb, většinou cejnů 45-62cm(viz. fotka), kapr 54cm, 3xjesen cca 40cm a 4x karas stříbrný (max.42cm)... byl bych určitě spokojený, kdyby na každou vytaženou rybu nepřipadali 2 ryby které spadli během zdolávání :-( byl jsem s toho už úplně hotový a nešťastný, nepomohlo ani změnit typ háčků, délku návazce, montáž....prostě nic.... minimálně 3 podobní cejni jako je ten na fotce mi spadli u břehu předtím než jsem je dostal do podběráku. Ach jo...úspěšnost cca 30% je teda žalostně malá :-( Nejhorší na tom je že vůbec nevím, co jsem dělal špatně...tohle se mi teda ještě nikdy nestalo.....No snad jsem si vybral smůlu zase nadlouho dopředu :-) Jinak bylo krásně a počasí taky super.
Lukas - Profil | Út 19.4.2005 21:41:57
Dopolední rybařina. Ryby byly opatrný jak....:) Téměř nikdo nic pořádnýho nechyt. Já se ale nedal a s twisty za 3 Kč jsem udolal 2 siveny(do 34cm), přibližně 8 duháků(do 36cm) a jako třešnička na dortu na dvanáctku vlasec, mezi větvemi a kořeny duhoň 51cm a 1,46kg...prostě paráda a ten adrenalin...no a kvůli tomu chodíme k vodě ne?:)
Ottar | Út 19.4.2005 20:05:44
Dnes po práci trochu uklidnit nervy.Od 16.00 - 18.00
Plotice,cejni ,podoustev a dva kapři.Kapr 44 cm chycen podruhé .Poprvé jsem ho chytil v sobotu 16.4.05.Na fotce tento dobrodruh či sebevrah.Jak se to vezme.Doufám,že ho chytím ještě několikrát,aby si to rozmyslel a dorostl do pořádné velikosti.
MrKos - Profil | Út 19.4.2005 19:44:59
Po práci navečer s feederem. Krásná chytačka kdy záběry přicházely někdy hned po dopadu. Chyceno asi za dvě hodinky celkem cca 10 plotic, 6 ostroretek ( do 30 ), 4 tloušti ( nej 44cm ), podoustvička a 2 hrouzci. Některé záběry od plotic byly tak rychlé že jsem nestíhal a zaspal je :-) ( a nebylo jich málo )
Jo a potkal jsem na závěr jednoho MRKmena takže velice pěkné ukončení....
Jako nástraha dnes asi nej.: kombinace kuku+červ...
PCT - Profil | Út 19.4.2005 19:28:58
letos sme vyrazili na smedou u frydlantu ...teklo strasne vody ale byla celkem cista takze se chytat dalo...prvni den haffo potocaku do 25 druhy den se to otocilo ryb malo ale vetsina mezi 30-35 cm ktomu bonus lipak cca 35 cm takze spokojenost
Červené karty: mekvak, Dalimil, Petras, start1406, hadman1, ajsa, mazak, Saxafon, BLACKHAMER, jarysek120, t1ran, gunč, KiKSo1, smellslike, Rybovrah 1, Karlosak, bigfatcatfish, šmudla007, TomH, tupac, Gorylix, Fredex, Heineken***, Heineken*****, Hein*eken, SKFishing, masák11111, ryby-zabiju, Masařmasařů, carp1990, HameB01, Hazz, Pazz, Lojzakk, mickyracers, Malanchoe, Lostoros, kkt, RYBOVRAH FOREVER, Nornik-K, OtaLakatos, nornik-l, nornik-m, nornik-o, VlasLakatos, HugoStiglitz, Akéla, nornik-y, loupeznik007, Bugun, Had.
Kde to žije - všechna témata
22:46NRybáři vs ochránci přirody 68
21:00NATTs hlásiče a ATTx příposlech 544
20:25NStaré Česke rybářské vybavení 394
19:06NDaiwa Whisker SS 2600 173
16:31NKurz Teo Daška pro Otoše 305
15:53NZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 2
13:44NÚprava chodu woblerů. 11
12:08NCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 40
11:41NPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 24
8:45NPolsko, okolí Dunajce 6
8:22NLabe fishing store 19
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNPoradna: Sumcařina 2570
PoNZměna fungování SZ na MRKu - chcete Whatsapp styl místo "emailovych" SZ? 177
Co je nového - všeobecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Akční nabídky
KNL dipované boilie Labská švestka & Feferon 250ml / 20mmZa 149 Kč
Kvalitní dipované boilie určené pro cílený lov trofejních kaprů. Díky výraznému aroma a pečlivě vybraným surovinám si zachovává vysokou atraktivitu i při delším pobytu ve vodě. Ideální volba pro rybáře, kteří chtějí zvýšit své šance na záběr od opravdu velkých kaprů
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic











































