- Úvod
- Pokec
Můj lov
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám...
0x v oblíbených a 9x v ignorovaných.
barbel - Profil | Ne 17.4.2005 22:00:17
Dnes mezi 12:00 až cca 16:00 na starém rameni Labe, na plavanou. Nějaké plotice, cejni a oukleje. Mezi tím pár kapříků mezi 35 až 45 cm. Celkem hezké pochytání. Už se to konečně začíná u vody i zelenat :-)
Emroy - Profil | Ne 17.4.2005 21:08:31
Ač jsem ateista, tak děkuju svatýmu Petrovi za tak nádhernej víkend a za tak povedený zahájení p.sezóny!!!V sobotu osm duháků, krásnej potočák 36 cm, okoun, plotice.Prostě vyšla vláčka aji mucha....dneska na Svratce plno duháků....no prostě moja nejlepší zahájená za celý moje působení na pstr.vodách...vím, že nejsu sám, ale prostě ten adrenalin musím někde filtrovat.... :))
Ales V. - Profil | Ne 17.4.2005 21:02:11
No, já nemám takovýho macka jako Hrouzek:-))),ale prokousal jsem se spoustou nasazených kapříků k jednomu 81 a 10,5kg a při trošce štěstí jsem tady mohl ukazovat i lepšího ale tentokrát stálo štěstí na jeho straně:-).Málo vody a spousta nasazených malých ryb.
Hrouzek - Profil | Ne 17.4.2005 20:54:29
Kaprařina na 24 hodin, mraky záběrů, nestačil jsem zavážet, většina kaprů kolem 6kg-ani nevim kolik jich bylo...taky přišlo pár větších: 78cm 9,5kg, 79cm 8,5kg, 80cm 9kg, 81cm 13,5kg, 87cm 14kg, 92cm 11kg a 98cm 17kg. Jediné, co nám kazilo radost z ulovených ryb, byl jejich stav.. Jinak parádní rybačka. V 5 hodin ráno jsem naposledy zavezl a už jsem byl tak unavenej ze zavážení na 200m a zdolávání, že jsem neměl sílu na další,tak jsem ulehl do spacáku a probudil jsem se až o půl 11 rano :-) Taky na bojlí vzal tloušt 50cm a asi 3 jeseteři(nej cca 80cm). Pak jsem ještě chvilku na mušku a 1 štička cca 55cm, duhák a 2 kapři.
Honza M - Profil | Ne 17.4.2005 20:45:02
Od čtvrtka do neděle u vody a když to žačlo brát, tak jsme museli začít balit, tak už to bohužel bývá :-( Kamarád 75cm 8kg
Martin M. - Profil | Ne 17.4.2005 20:26:01
S boyscoutem na feedery. Moc nechybělo a skončili jsme pomalu bez ryby, ale po přechodu na jiné montáže konečně šly ryby z vody. Cejni 50-55cm, jeseni do 48cm, plotice do 35cm, karasi do 40cm. Stále teče moc vody, ale dá se to.
Monte16 - Profil | Ne 17.4.2005 20:20:58
Dnes opět s feederem na tomtéž místě jako včera. Při příjezdu na místo zrovna jeden polobobkař dával kapříka do kesérku, a asi si v Moravěnce už nezaplave:( od 9,30-12 hod) opět kotel neproměněných záběrů. Z vody jsem vytáhl 2 šupináčky 45cm, a několik cejnů od 30- 50 cm,a následně pustil zpět.(cejni měli mohutnů vyrážku).zabírala kukuřička + červi
Martin M. - Profil | Ne 17.4.2005 20:18:06
Puvodne jsem ani na ryby jit nechtel (tezke rano), ale prece jen jsem vyrazil a byl z toho vyrovnany osobak v plotici 39 cm (to neni ta na fotce) a velci cejni, cejnci, plotice a maly kaprik. Vetsina ryb na feeder, na delicku byl moc proud, ale nez jsem ji zabalil, par ryb se taky dalo presvedcit. Na brehu je vsude velka vrstva rozpraskaneho bahna po velke vode, nektera stara mista jsem jen tezko hledal.
luboš | Ne 17.4.2005 19:48:33
Dnes opět placený lov. Za zhruba 7 hod pouhé 3 záběry,z toho: 1x do prázdna,1x kapr 65cm+1x kapr 75cm.
chruňo | Ne 17.4.2005 19:36:03
nakl - Profil | Ne 17.4.2005 19:35:12
tři hodiny usilovného házení hnoje a mým úlovkem je litr HNOJÁKÚ heč na ryby nebylo kdy . . . . . nakl
Pítr - Profil | Ne 17.4.2005 18:43:10
O víkendu na chalupě, takže v sobotu i v neděli na rybách, jednak na rybníku , chyceni celkově 3kapři,42,45a54cm, karasům jsem v braní nezabránil přestože jsem chytal pouze na kuku.Kolega z práce po regulérním záběru štiku 70 za pupek.Na řece dnes na chvíli než začalo pršet, asi osm tloušťů max.35cm a několik plotic na feeder.
Predy - Profil | Ne 17.4.2005 18:40:07
Plavaná 12:45 - 16:30, doma jsem asi 45 minut míchal krmení a důkladná příprava se vyplatila, měl jsem jen 1 prut, i tak jsem do 14:30 nestíhal skoro ani dokrmovat, nejdříve najeli perlínci a plotičky (tak do 30 cm), poté několik cejnů (max +- 40cm), sem tam záběr od kapříka, ale moc se nedařilo, ven šli jen 2 kusy 39, 41 cm ( 2 spadli, asi 3 x po záseku povolil háček), záběry nejvíce kuku, ale i na oplatek, červi, celkem chyceno asi 35 ks ryb ( 2 kapříci, 2 x karas ).
Pipsák - Profil | Ne 17.4.2005 18:11:42
Na stikoveho strymrda jsem zaprahl udatneho 40cm bojovnika tloustika. Jinak jsem nevidel ani kolecko.
strejda - Profil | Ne 17.4.2005 18:01:50
Jak píše matrix-Jen doplním fotky co mu tam nejdou dát.Dnes u vody klid ani noha nádhera.
lukas - Profil | Ne 17.4.2005 17:51:28
Než sem stihl nakrmit tak na prázdný háček přišel kapr 58cm. Lovil jsem na plavanou potom už jen 20 plotic, 1 kapřík, 1cejn. Chytal jsem na červy a krmení Top Mix Hp cejn s lacto plotice. poprvé co zkouším toto krmení.
matrix | Ne 17.4.2005 17:35:48
Tak jsme byli se Strejdou zahajit pstruharskou sezonu-vcera jsem dostal 12 ks PO a PD, Strejda-viz."Muj lov"
Dnes-rano mirne zatazeno a obcasny destik, odpoledne se to roztrhalo a zase vedro:-(((Ale pak tesne pres odjezdem se zase trosku zatahlo
Nejdrive jsme se jeli podivat na Lezak-vysledek asi za 1 1/2 hodiny-1 malynky PO, pak jsme prejeli na Loucnou(na stejne misto jako vcera)a hned to bylo o poznani lepsi-celkova bïlance-Ja asi 5 ks PO a PD
Strejda-asi 10 ks PO a PD, ja jsem na nej nemel protoze on mel zavodni trpytky a woblery a tomu se nadalo konkurovat:-)))
Pekne dva dny az na to ze jsem se dnes sklouznul v proudu a mirne si zaplaval:-))) prekvapeni bylo kdyz jsem zjistil ze jsem mel v kapsicce v prsackach mobila-uz se susi:-)))
Taky jsem videly lovaka co chytal na ultralehkou vlacku-spinavy holinky, maskacovy kalhoty, na nich zaplaty-prut teleskop tak 1,9m odhoz tak 2 lb na vlasi pridelana plandavka asi 8x3cm na silu vlasce jsem se radsi ani nedival:)))
Čudlař - Profil | Ne 17.4.2005 14:40:50
Byl sem na návštěvě u babičky tak sem si s bratrancem zašel na dvě hoďky zachytat na Chrudimku k Technolenu. (oba sme chytali na plavanou s žížalou) .Nejdříve sme se usídlili nad splavem , zde sme dohromady chytli 9 okounů 15-20cm . Asi po půl hodině sme přesídlili pod splav , kde byl slušnej proud. Já sem chyt 4tlouště 20-25 , několik okounů a k mému velkému údivu i krásnýho lipana 31cm , bratranec měl několik tloušťů a pár okounů.Naprosto nádhernej rybolov a hlavně mě potěšil ten lipan. Jinak všechny ryby vráceny vodě(jak jinak :) ). Bratránka sem celkově přechytal.......mno kdo umí ten umí :D
Červené karty: mekvak, Dalimil, Petras, start1406, hadman1, ajsa, mazak, Saxafon, BLACKHAMER, jarysek120, t1ran, gunč, KiKSo1, smellslike, Rybovrah 1, Karlosak, bigfatcatfish, šmudla007, TomH, tupac, Gorylix, Fredex, Heineken***, Heineken*****, Hein*eken, SKFishing, masák11111, ryby-zabiju, Masařmasařů, carp1990, HameB01, Hazz, Pazz, Lojzakk, mickyracers, Malanchoe, Lostoros, kkt, RYBOVRAH FOREVER, Nornik-K, OtaLakatos, nornik-l, nornik-m, nornik-o, VlasLakatos, HugoStiglitz, Akéla, nornik-y, loupeznik007, Bugun, Had.
Kde to žije - všechna témata
7:33Rybáři vs ochránci přirody 71
6:54Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 43
6:49Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 25
2:11Hlídač slev eshopů 751
ÚtATTs hlásiče a ATTx příposlech 544
ÚtStaré Česke rybářské vybavení 394
ÚtDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 2
ÚtÚprava chodu woblerů. 11
ÚtPolsko, okolí Dunajce 6
ÚtLabe fishing store 19
PoNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoŽermanky a bivakovani 4
PoPoradna: Sumcařina 2570
Co je nového - všeobecné
PáBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . Bleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . Bleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . Bleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . Bleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Akční nabídky
-20% akce ANGLICKÝ TýdenZa 79 Kč
ANGLICKÝ TÝDEN -20% od středy 17.6. do úterý 23.6.2026 (do půlnoci), akční ceny na sortiment značek SONUBAITS, KORUM, PRESTON, FOX, CC MOORE a AVID. Stačí se zaregistrovat a zadat kód: G_AN20. Více na www.chytil.cz
KNL dipované boilie Labská švestka & Feferon 250ml / 20mmZa 149 Kč
Kvalitní dipované boilie určené pro cílený lov trofejních kaprů. Díky výraznému aroma a pečlivě vybraným surovinám si zachovává vysokou atraktivitu i při delším pobytu ve vodě. Ideální volba pro rybáře, kteří chtějí zvýšit své šance na záběr od opravdu velkých kaprů
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme e-shop
SvětPVA.cz – Carp PVA Specialist
Jsme specializovaný rybářský e-shop zaměřený na PVA materiály, nástrahy a produkty pro moderní kaprařinu a method...






































