Můj lov

VIP Můj lov - nejhezčí fotky úlovků.

RadekM - Profil | Ne 3.10.2010 11:59:17

3.10.2010 - místni
povedli se 3 kapříci do 40cm jeden cejn jeden bolen a kámoš jednu štiku 61cm >> Stránka diskuse

    RadekM - Profil | Pá 1.10.2010 16:37:23

    1.10.2010 - v lesiku
    povedli se dvě štihlata kolem 35cm >> Stránka diskuse

      RadekM - Profil | Po 27.9.2010 20:01:05

      27.9.2010 - svratka
      s afjeem na sumcich a dopadlo to tak jak sme čekali takže nic >> Stránka diskuse

        RadekM - Profil | Po 27.9.2010 12:04:55

        27.9.2010 - místni
        dopolední vláčka ve znamení štiček chytl sem 4 od 25cm do 35cm >> Stránka diskuse

          RadekM - Profil | Ne 26.9.2010 19:54:33

          26.9.2010 - jihlava1
          lovná ryba dravec ale ti nebrali tak sem skoušel na plavanou na rohík 2 x karas 5 x plotice 15-30 cm 2x podoustev a cejn >> Stránka diskuse

            RadekM - Profil | Ne 26.9.2010 14:14:09

            25.9.2010 - dyje 4a
            včera to moc nešlo jenom tohle a ještě něco mín amu 64 cm a kapr necelich 50cm >> Stránka diskuse

              RadekM - Profil | Pá 24.9.2010 11:40:28

              24.9.2010 - v lesiku
              dneska rano misto škole na rybách a byly 4 jizdy od kapru ale nezdolal sem ani jednoho >> Stránka diskuse

                RadekM - Profil | Út 21.9.2010 19:00:37

                21.9.2010 - v lesiku
                dneska stejný jako včera 2 kapři nezdolani >> Stránka diskuse

                  RadekM - Profil | Po 20.9.2010 18:43:01

                  20.9.2010 - v lesiku
                  dneska sem byl na kaprech ale bída 2 jizdy a dva sem pozbyl >> Stránka diskuse

                    RadekM - Profil | Ne 19.9.2010 9:40:36

                    19.9.2010 - svratka
                    rano pokus o candoša nevyšel brali hlavně okyši a jeden zaběr od candoša se nepodařil seknout >> Stránka diskuse

                      RadekM - Profil | So 18.9.2010 22:05:04

                      18.9.2010 - jihlava1
                      večerni vycházka byla ve znamení okounu nevětši 27cm tyky jedna spadena štika 70-80cm jeden spadlej sumik a spadlej candoš 50-55cm zaběru dost ale malo ryb vytaženych >> Stránka diskuse

                        RadekM - Profil | So 18.9.2010 13:34:15

                        18.9.2010 - svratka
                        asi hodinu a něco sem byl vláčet a povedli se jen 2 okounci na smačka >> Stránka diskuse

                          RadekM - Profil | So 18.9.2010 10:26:06

                          18.9.2010 - místni
                          ráno 2 záběry jeden na bojli kapřik 54 cm a druhej na kuku 45 >> Stránka diskuse

                            RadekM - Profil | Pá 17.9.2010 18:59:59

                            17.9.2010 - svratka
                            pokus o dravce na rybku se vyvedl na 50% záběr byl ale ryba se vyvlíkla tak přiště >> Stránka diskuse

                              RadekM - Profil | Pá 17.9.2010 12:18:00

                              17.9.2010 - místni
                              dnešní dopoledne se vydařilo povedli se 3 kapřici do 45cm >> Stránka diskuse

                                RadekM - Profil | Čt 16.9.2010 20:06:59

                                16.9.2010 - místni
                                tet pod večer jeden zaběr povedl se kapřik cca 45 >> Stránka diskuse

                                  RadekM - Profil | Čt 16.9.2010 9:30:22

                                  16.9.2010 - jihlava1
                                  dneska rano sem vyrazil zkusit nějakeho dravce celkem 2 zaběry jeden proměněn bolen kolem 50cm na položenou nastraha plotice 10cm >> Stránka diskuse

                                    RadekM - Profil | St 15.9.2010 17:59:41

                                    15.9.2010 - místni
                                    dnska z 5 zaběru 3 kapři do 55cm vše plave >> Stránka diskuse

                                      RadekM - Profil | Út 14.9.2010 18:36:23

                                      14.9.2010 - místni
                                      dneska asi hodinu chytani tak puze jeden kapr kolem 70cm ale spadl >> Stránka diskuse

                                        RadekM - Profil | Po 13.9.2010 18:40:58

                                        13.9.2010 - místni
                                        dneska po včerejšim krmení 3 zaběry během 20 minut a pak 2 hodiny nic kapři 40 46 63 cm vše plave >> Stránka diskuse

                                          Červené karty: mekvak, Dalimil, Petras, start1406, hadman1, ajsa, mazak, Saxafon, BLACKHAMER, jarysek120, t1ran, gunč, KiKSo1, smellslike, Rybovrah 1, Karlosak, bigfatcatfish, šmudla007, TomH, tupac, Gorylix, Fredex, Heineken***, Heineken*****, Hein*eken, SKFishing, masák11111, ryby-zabiju, Masařmasařů, carp1990, HameB01, Hazz, Pazz, Lojzakk, mickyracers, Malanchoe, Lostoros, kkt, RYBOVRAH FOREVER, Nornik-K, OtaLakatos, nornik-l, nornik-m, nornik-o, VlasLakatos, HugoStiglitz, Akéla, nornik-y, loupeznik007, Bugun, Had.