Můj lov

VIP Můj lov - nejhezčí fotky úlovků.

NDóla - Profil | St 16.10.2019 19:02:52

16.10.2019 - 411164
Na dvě hodinky s feederem a podařil se kapřík 40 cm na mini boilies ananas. Vrácen vodě. Jaká příchuť boilies Vám funguje ve studené vodě? Myslím na kratší vycházky (max. 5 hodin). >> Stránka diskuse

    NDóla - Profil | Ne 6.10.2019 17:30:23

    6.10.2019 - 401029
    Dnes jen pár sumečků amerických. Přepravil jsem je na pekáči v troubě se solí a kmínem, velká dobrota. Jak sumečky upravujete Vy? >> Stránka diskuse

      NDóla - Profil | So 14.9.2019 19:33:59

      14.9.2019 - 411025
      Dnes jsem poprvé vyrazil na revír Jizera 2. Nevěděl jsem, co očekávat, takže jsem vzal matchový prut, picker a teleskop s tím, že to budu střídat. Nakonec zůstalo u nahozeného teleskopu na těžko a pickeru. Právě na něj byla jízda a byl z toho největší kapr tohoto roku 59 cm. Nádherná ryba. Dostala svobodu. Proutek to zvládnul dobře. Zabral na boilies od Decathlonu, příchuť jahoda. >> Stránka diskuse

        NDóla - Profil | Ne 7.7.2019 9:18:22

        6.7.2019 - 401029
        Po delší době se mi na tomhle úseku podařil hezký kapřík 48 cm. Zabral na jahodovou peletu. Bojovník, velký bojovník! Vedle toho několik cejnů na feeder, ale i plavačku. Na kapra už vymýšlím recept. >> Stránka diskuse

          NDóla - Profil | Ne 23.6.2019 20:16:49

          22.6.2019 - 401032
          Včerejší lov na tůni byl fajn. Lovil jsem na bič a na picker! Top nástraha bylo těsto. Chyceno dost cejnů, perlínů, ale i sumeček americký. >> Stránka diskuse

            NDóla - Profil | Čt 20.6.2019 19:32:23

            20.6.2019 - 401029
            Dnes bylo u vody nádherně. Podařil se jen jeden cejn 42 cm na švestkovou peletku. Zítra z něj zkusím matesy dle rady jednoho z kolegů. Jak děláte matesy Vy? >> Stránka diskuse

              NDóla - Profil | So 15.6.2019 19:21:55

              15.6.2019 - 401029
              Dnes to bralo krásně. Na feeder i na plavanou. Kapřík se bohužel nepovedl. >> Stránka diskuse

                NDóla - Profil | Pá 14.6.2019 20:10:24

                14.6.2019 - 411051
                Dnes se podařila krásná labská padesátka. Už mám hotové karbanátky na zítra. Nic není lepšího než čerstvá ryba. Uloven na 20 mm jahodovou peletu od Chytila doslova pod nohama. >> Stránka diskuse

                  NDóla - Profil | So 1.6.2019 22:30:34

                  1.6.2019 - 411128
                  Dnes jsem byl po hodně dlouhé době na lomu, ale bylo to jen o drobotině. Ale hezky je tam pořád. >> Stránka diskuse

                    NDóla - Profil | So 1.6.2019 9:51:56

                    31.5.2019 - 411051
                    Včera opět popracovní lov na pár hodinek na Labi u Sedlčánek. Teklo to celkem dost, ale rybám to nevadilo a bralo to. Nejvíc na vařenou kukuřici a rohlíkový boilies. Největší byl cejn 48 cm, který bude dnes k obědu. Od vody jsem kromě ryb odnesl i několik prázdných skleněných lahví od některého "kolegy". >> Stránka diskuse

                      NDóla - Profil | Po 27.5.2019 19:42:00

                      27.5.2019 - 401029
                      Dnes po práci to byla taková klasika s teleskopy a předpruťáky na Labi s lovem cca 5 metrů od břehu. Bralo dost velkých plotic, pár cejnků a na závěr přišel na kukuřici kapřík 50 cm. Po "mlynářsku" chutná nejlépe. Rybáři, jakou máte zkušenost s tepelnou úpravou plotic kromě karbanátků? >> Stránka diskuse

                        NDóla - Profil | So 18.5.2019 18:14:30

                        18.5.2019 - 411042
                        Dnes na Kouřimce s pickerem a splávkem. Neskutečná džungle, ale něco se podařilo. Kopřivy už jsou dost vysoké, takže to na téhle říčce bude možné až na podzim. >> Stránka diskuse

                          NDóla - Profil | Pá 17.5.2019 20:16:43

                          17.5.2019 - 411051
                          Dnes po práci jsem vyrazil na řeku. Jen na lehko s boloňkou a batohem. Bylo to spíš o menších rybách, ale to se mi dnes hodilo, budou zavináče! >> Stránka diskuse

                            NDóla - Profil | So 11.5.2019 19:54:02

                            11.5.2019 - 401029
                            Dnes jen jedna ryba a neskutečný slejvák. Ale bylo krásně! >> Stránka diskuse

                              NDóla - Profil | Pá 3.5.2019 19:09:49

                              3.5.2019 - 411051
                              Dnes jsem byl po práci na chvilku u potoka Výmola. Krásné místo, které není o velkých rybách, ale spíš o klidu a procházce z krátkým prutem a lovem na splávek s žížalou. Překvapení byla ouklej 20 cm a krásný hrouzek. >> Stránka diskuse

                                NDóla - Profil | So 27.4.2019 17:36:47

                                27.4.2019 - 411125
                                Dnes nádherný den na říčce Vlkava. Výprava jen s krátkým teleskopem a se splávkem. Bodovala žížala. >> Stránka diskuse

                                  NDóla - Profil | Ne 21.4.2019 21:35:13

                                  21.4.2019 - 411153
                                  Dnes s kamarádem výprava vlakem jen s pár věcmi na revír Sázava 3 B. Překrásné místo ve Lštění pod jezem. Ryb se moc nechytlo, nějaký cejnek, cejn a plotice, ale vynahradilo to krásné okolí a počasí. Určitě se tam vrátím. Celkem to tahalo na vanilkové těsto. Chytá někdo z Vás v těchto místech? Jaké máte úspěchy? >> Stránka diskuse

                                    NDóla - Profil | So 20.4.2019 18:10:47

                                    20.4.2019 - 401029
                                    Nebralo to, ale zato bylo krásně. Za celý den jeden cejn a společnost dvou tvorů. >> Stránka diskuse

                                      NDóla - Profil | Čt 18.4.2019 19:31:00

                                      18.4.2019 - 401029
                                      Dnes po práci jsem vyrazil na tři hodinky na řeku a na naloženou kukuřici navázanou na vlas se povedla plotice 31 cm. Potěšila. Moc krásný den u vody. >> Stránka diskuse

                                        NDóla - Profil | So 13.4.2019 20:07:05

                                        13.4.2019 - 411089
                                        Dnes bez fotoaparátu, ale zato s pruty. A poprvé na rybníku Chodotín u Liblic. Opět bobkařina s předpruťáky. Nakonec se povedl kapřík okolo 40 centimetrů. Celkem hezké místo na chytání a určitě se sem vrátím. >> Stránka diskuse

                                          Červené karty: mekvak, Dalimil, Petras, start1406, hadman1, ajsa, mazak, Saxafon, BLACKHAMER, jarysek120, t1ran, gunč, KiKSo1, smellslike, Rybovrah 1, Karlosak, bigfatcatfish, šmudla007, TomH, tupac, Gorylix, Fredex, Heineken***, Heineken*****, Hein*eken, SKFishing, masák11111, ryby-zabiju, Masařmasařů, carp1990, HameB01, Hazz, Pazz, Lojzakk, mickyracers, Malanchoe, Lostoros, kkt, RYBOVRAH FOREVER, Nornik-K, OtaLakatos, nornik-l, nornik-m, nornik-o, VlasLakatos, HugoStiglitz, Akéla, nornik-y, loupeznik007, Bugun, Had.