Můj lov

VIP Můj lov - nejhezčí fotky úlovků.

NRadekM - Profil | Ne 12.9.2010 13:53:54

11.9.2010 - dyje 4c
včera na d 4C jeden kapřik vitaženej 2 cejni candat kolem 30 a bracha na pelety poctivej zaběr >> Stránka diskuse

    NRadekM - Profil | St 8.9.2010 18:58:39

    8.9.2010 - v palachu
    dneka jeden vitaženej kapr jeden upadlej jeden upadlej tolstolobik tak metr a utrženej amur kolem 80cm >> Stránka diskuse

      NRadekM - Profil | Út 7.9.2010 18:50:53

      7.9.2010 - v palachu
      dneska 3 krasne jizdy od kapra a neproměnil sem nic jeden zaběr na rybku na mrtvou asi 4-5cm zabral cejn 30cm >> Stránka diskuse

        NRadekM - Profil | Ne 5.9.2010 15:08:00

        2-5.9.2010 - tam někde na D15
        nachytáno jeden bolinek pár plotic nějakej cejn a okoun pokus o sumce na vabničku se samozřejmě nevidařil >> Stránka diskuse

          NRadekM - Profil | St 1.9.2010 18:48:21

          1.9.2010 - v lesiku
          nachytal sem asi tak 20 plotiček 10-20cm a jednoho cejna a jednoho jelce jesena cca 35 cm >> Stránka diskuse

            NRadekM - Profil | Út 31.8.2010 11:52:35

            31.8.2010 - místni
            promokl sem na kost a nedostal sem zaběr >> Stránka diskuse

              NRadekM - Profil | Po 30.8.2010 20:21:22

              30.8.2010 - místni
              dnes na dravcich a na kaprech 2 jizdy od candata na mrtvou rybku a dva kapřici na rohlik a dost cejnu kapřici byly černí jak bota >> Stránka diskuse

                NRadekM - Profil | Ne 29.8.2010 15:45:30

                29.8.2010 - tam někde
                tet sem byl na nastražnich a jenom tento kapr 59cm >> Stránka diskuse

                  NRadekM - Profil | Ne 29.8.2010 13:00:00

                  28.8.2010 - dyje 4a
                  nachytano celkem 12 kapřiku do 50cm vše na NBA ananas >> Stránka diskuse

                    NRadekM - Profil | Pá 27.8.2010 13:24:08

                    24-27.8.2010 - mušov
                    to je ta 74cm >> Stránka diskuse

                      NRadekM - Profil | Pá 27.8.2010 11:39:01

                      20-23.8 2010 - jestřabice
                      vikend se docela povedl >> Stránka diskuse

                        NRadekM - Profil | Čt 19.8.2010 17:56:41

                        19.8 - svratka 1
                        vlačka kolem splavu dopadla blbě 2x nedobranej zaběr jinak to šlo sousedum >> Stránka diskuse

                          NRadekM - Profil | St 18.8.2010 19:44:09

                          17.8.2010 - Revír 3
                          vychazka z vlačkou dopadla blbě 4 štiky mě spadli na břech se nepodivalo nic >> Stránka diskuse

                            NRadekM - Profil | St 18.8.2010 19:41:25

                            17.8.2010 - revir 2
                            jeden bolen 63 a 5 kapřiku do 45cm >> Stránka diskuse

                              NRadekM - Profil | St 18.8.2010 19:38:41

                              17.8.2010 - revir 1
                              přichod k vodě po deseti minutach po hodině po dvou hodinach >> Stránka diskuse

                                NRadekM - Profil | Čt 12.8.2010 20:51:42

                                12.8.2010 - mistni
                                dneska bez potahu jenom na udici sedel lednaček jak se to ani nehlo >> Stránka diskuse

                                  NRadekM - Profil | St 11.8.2010 21:12:30

                                  11.8.2010 - mistni
                                  dnes na mlečnou kukuřici 4 zaběry 3 neproměnil jeden kapr utrženej >> Stránka diskuse

                                    NRadekM - Profil | Út 10.8.2010 21:43:45

                                    10.8.2010 - mistni
                                    dnes na vařenou mlečnou kukuřicu 2 kapřici kolem 50 a jeden linek na rousnici >> Stránka diskuse

                                      NRadekM - Profil | Po 9.8.2010 21:30:40

                                      9.8.2010 - tam kde jsou
                                      jeden na rosnaka včera >> Stránka diskuse

                                        NRadekM - Profil | Po 9.8.2010 21:25:25

                                        9.8.2010 - mistni
                                        dnes jen tenhle linek na rousnici a jedna upadená štika tak kolem 50
                                        >> Stránka diskuse

                                          Červené karty: mekvak, Dalimil, Petras, start1406, hadman1, ajsa, mazak, Saxafon, BLACKHAMER, jarysek120, t1ran, gunč, KiKSo1, smellslike, Rybovrah 1, Karlosak, bigfatcatfish, šmudla007, TomH, tupac, Gorylix, Fredex, Heineken***, Heineken*****, Hein*eken, SKFishing, masák11111, ryby-zabiju, Masařmasařů, carp1990, HameB01, Hazz, Pazz, Lojzakk, mickyracers, Malanchoe, Lostoros, kkt, RYBOVRAH FOREVER, Nornik-K, OtaLakatos, nornik-l, nornik-m, nornik-o, VlasLakatos, HugoStiglitz, Akéla, nornik-y, loupeznik007, Bugun, Had.