Můj lov

VIP Můj lov - nejhezčí fotky úlovků.

Dóla - Profil | St 10.4.2019 17:49:07

10.4.2019 - 411051
Dnes na necelé tři hodinky na Labi u Sedlčánek. Bez krmení, s pár věcmi a pár metrů od břehu. Nakonec vzal švestkovou peletu menší kapřík, takže velká spokojenost! Je to zvláštní, ale tenhle rok mě zatím tahle klasická bobkařina s předprutovým číhátkem baví víc než feeder. V dalších dnech bych chtěl zkusit retro lov s těstem, kolínky a bramborou. Chytá na to někdo vůbec? :-) >> Stránka diskuse

    Dóla - Profil | So 6.4.2019 18:23:36

    6.4.2019 - 401032
    Dnes rybářský cyklovýlet s minimem věcí na revír Doubka. Za tři hodiny dva kapříci a několik sumečků amerických. Kaprům (větší měl 45 cm) zachutnala švestková peleta od Chyť a pusť, sumečkům žížala. Máte někdo zkušenost s kuchyňskou úpravou sumečka? >> Stránka diskuse

      Dóla - Profil | Pá 29.3.2019 18:58:26

      29.3.2019 - 411051
      Dnes jsem byl po práci na pár hodin u řeky. Povedl se jen jeden cejnek na rohlíkový boilies. Pořád to dost teče, co u Vás? Na tak těžká olůvka nejsem zvyklý chytat:-) >> Stránka diskuse

        Dóla - Profil | Čt 28.3.2019 18:50:16

        28.3.2019 - 411164
        Dnešní den byl spíš o procházce než o chytání. Cesta k tůni zabrala skoro hodinu chůze. Dost mě lákalo právě to, že se tam nedá dostat autem. Jde o tůň s krásným názvem Kozí chlup. skutečná džungle, ale 3 místečka pro rybáře jsem tam našel, takže tam někdo v minulosti zavítal. Co se týče lovu, tak bez záběru, ale ryby tam jsou. Tak příště. Chytal někdo z Vás na této vzdálené a zarostlé tůni? >> Stránka diskuse

          Dóla - Profil | Ne 24.3.2019 20:01:02

          24.3.2019 - 401032/02
          Dnes jsem poprvé lovil na jezeře v Ostré. Rybkám se moc nechtělo, ale okoun mi udělal radost. >> Stránka diskuse

            Dóla - Profil | So 9.3.2019 20:41:39

            9.3.2019 - 401029
            Dnes to pořádně foukalo, ale na tomhle místečku jsem byl trošku v závětří. Na žížalku nic, ale ne rohlíkový boilies přišel kapřík 48 cm. První letošní kapr. Chytáte s feedereme na pelety nebo boilies? Na jaké příchutě? >> Stránka diskuse

              Dóla - Profil | St 6.3.2019 18:14:56

              6.3.2019 - 411164
              Dnes po práci na dvě hodiny u tůně s bičem. Pár plotic se podařilo. Jsou krásné. >> Stránka diskuse

                Dóla - Profil | Čt 21.2.2019 18:25:27

                21.2.2019 - 411050
                Dnes konečně zahájeno a to pod jezem na Labi. Bylo to dvou druzích a v duelu zvítězil picker nad boloňkou. Bylo to hezký a půjdu zase. V jakých úsecích na Labi teď chytáte? >> Stránka diskuse

                  Dóla - Profil | Út 25.12.2018 16:49:48

                  25.12.2018 - 411042
                  Předvánočního kapra si umí chytnout každý. Já měl dnes to štěstí, že jsem ulovil povánočního na krásné říčce Kouřimce. Tak šel zpátky do svého živlu. Chytal jsem na picker i plavanou a záběrů bylo víc, ryba jen jedna. Na žížalu ani ťuk, vše na veku. Na prosinec celkem dobré. >> Stránka diskuse

                    Dóla - Profil | Ne 23.12.2018 17:11:47

                    23.12.2018 - 411125
                    Dnes jsem byl poprvé na říčce Vlkavě. Po včerejším debaklu na jiném místě jsem neočekával nic, ale ryb se ukázalo nakonec celkem dost. Navíc to byla krásná procházka s prodíráním roštím a povídáním s kolegou, který chytal na přívlač. Já zvolil klasiku s krátkým teleskopem a splávečkem, ale tady by to snad šlo i na picker. Už se těším na příště. >> Stránka diskuse

                      Dóla - Profil | Ne 18.11.2018 18:46:55

                      18.11.2018 - 411051
                      Dnes to bralo krásně. Nejlepší nástraha byl rohlík a žížala. >> Stránka diskuse

                        Dóla - Profil | So 10.11.2018 18:28:09

                        10.11.2018 - 411051
                        Dnes to bylo o lovu na splávek s jedním prutem. Na žížalku bral cejnek, cejn a oukleje. Příjemný den u vody. >> Stránka diskuse

                          Dóla - Profil | So 20.10.2018 17:52:45

                          20.10.2018 - 401029
                          Dnes to bylo jen o "američanech." Na picker to byla celkem zábava. Těším se na příště. >> Stránka diskuse

                            Dóla - Profil | Ne 26.8.2018 19:18:58

                            26.8.2018 - 411051
                            Dnes to bylo o několika menších kapřících na picker. >> Stránka diskuse

                              Dóla - Profil | So 4.8.2018 12:32:36

                              4.8.2018 - 401032
                              Z tohoto zápisu administrátor odstranil 1 obrázek.
                              Dnes jsem si přivstal a vyrazil na tůň. Bylo tam krásně. Vedle kapra 59 cm mi radost udělal tento amur, který byl nakonec zdolán za vydatného fandění místních ukrajinských dělníků pracujících na nedalekém poli.🐟 Chytal jsem na klasické teleskopy (1 splávek, 1 položená s předpruťákem). Nějak na to mám větší chuť než na feeder, zvláštní:-) >> Stránka diskuse

                                Dóla - Profil | St 9.5.2018 17:31:49

                                8.5.2018 - 411051
                                Včera jsem si řekl, že konečně pořádně ozkouším nový matchový prut. Po zakrmení (pšenice, kukuřice) to jelo 4 hodiny ve stylu nához = ryba, takže zkouška proběhla výborně. Úžasný relax na řece! Největší byl cejn cca 40 cm a radost mi udělala plotice 31 cm. >> Stránka diskuse

                                  Dóla - Profil | So 5.5.2018 23:30:36

                                  5.5.2018 - 411042
                                  Dnes jsem se vypravil poprvé na lom Stráž u obce Vrbčany. Je to kouzelné místo, které jsem znal ze svých cyklovýletů. Hektarový zatopený lom od kterého nevíte, co máte očekávat. Na počet ryb to bylo super, ale druhová pestrost poněkud pokulhávala. Tedy... dnešek by šel nazvat "invazí Američanů" a to ne ledajakých. Ryby maximálně 15 centimetrů, kterým chutnalo úplně vše. Asi to byla taková malá pomsta za to, že jsem se tady nedávno z jednoho chyceného sumečka radoval. No ale voda to je pěkná a já už přemýšlím o další dosud nenavštívené lokalitě. >> Stránka diskuse

                                    Dóla - Profil | Pá 4.5.2018 19:10:56

                                    4.5.2018 - 401032
                                    Navštěvoval jsem tuto krásnou tůň tři dny po sobě. Vždy po práci a jen na pár hodin. Je to krásná oáza klidu a pohody. Dvakrát s feederem se podařilo jen několik sumečků amerických. Dnes jsem přezbrojil na starou klasiku - teleskopické pruty, které mám taky moc rád. A úspěch se dostavil v podobě dvou kapříků. Ten na fotce měl cca 40 cm a větší 46 cm, kterého jsem si odnesl domů. Dále jsem ulovil několik perlínů. Nejlepší nástrahou byla žížala a rohlíkový boilies vanilkové příchuti. Snad se zítra podívám zase na jinou vodu. V plánu mám další tůň. >> Stránka diskuse

                                      Dóla - Profil | Ne 22.4.2018 20:53:16

                                      22.4.2018 - 401001
                                      Mé cestování na ryby vlakem pokračuje a dnes na Berounku do Černošic. Kousek nad jezem jsem si našel místečku, nakrmil kukuřicí a za chvíli už začal koncert plotic, tloušťů, cejnů a cejnků. Krásný lov a už se těším na další objevování. Příště asi zkusím nějaký vzdálenější úsek. Tady na mě bylo stále moc lidí. >> Stránka diskuse

                                        Dóla - Profil | So 14.4.2018 19:38:00

                                        14.4.2018 - 401011
                                        Dnes poprvé na revíru Sázava 5. Rybám se moc nechtělo, takže jen pár menších cejnů. Místo jsem si našel hezké, ale bohužel mi chyběl ten klid. Chataři naproti řádí vším elektrickým:) Bohužel se mi ani na Labi ani zatím na této řece nepodařilo objevit nějaké klidné místo alespoň trošku vzdálené od hluku a lidí. >> Stránka diskuse

                                          Červené karty: mekvak, Dalimil, Petras, start1406, hadman1, ajsa, mazak, Saxafon, BLACKHAMER, jarysek120, t1ran, gunč, KiKSo1, smellslike, Rybovrah 1, Karlosak, bigfatcatfish, šmudla007, TomH, tupac, Gorylix, Fredex, Heineken***, Heineken*****, Hein*eken, SKFishing, masák11111, ryby-zabiju, Masařmasařů, carp1990, HameB01, Hazz, Pazz, Lojzakk, mickyracers, Malanchoe, Lostoros, kkt, RYBOVRAH FOREVER, Nornik-K, OtaLakatos, nornik-l, nornik-m, nornik-o, VlasLakatos, HugoStiglitz, Akéla, nornik-y, loupeznik007, Bugun, Had.