- Úvod
- Pokec
Můj lov
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 9x v ignorovaných.
-Vojda- - Profil | So 19.11.2011 16:34:52
Po mírnějším oteplení jsem se dnes rozhodl jít k vodě... Vydržel jsem 3 hodinky, chytačka to nebyla špatná, povedlo se pár okounů, 2 štičky a ještě jedna lepší mi 3x vzala nástrahu ale taky 3x se dokázala osvobodit... :) Doufám že se letos ještě k vodě podívám :)
Chose - Profil | So 19.11.2011 16:26:36
Byl to přátelé frmol, jak s vodou,ale i s rybama.Při odjezdu jsme věděly, že je málo vody,ale nikdo by ani ve snu neočekával, že zažijem na Ebru obrovský příval vody s Pyrenejí včetně stromu a kdejakého bordelu.Voda v přehradě stoupala takovým tempem, že náš tábor byl během týdne několikrát přestěhován.Díky tomuto jevu se prudce ochlazovala voda a sumci moc nekousaly,ale přesto se něco podívalo ven.Z čeho jsme byly PAF byla aktivita candátů a okounů.První noc u vody jsme provláčely až do svítání a na kontě bylo desítky slušných candátů a okounů.Candáti a okouni braly i přez den a tak jsme se nemohly nabažit.Po dvou dnech už jsme byly z vláčky otráveni a kupodivu nás už to ani nebavilo .CO ŽE? Ano,nebavilo!Nikdy jsem si nemyslel že bych řekl že už mě nebaví vláčet.Jen lehce vzpomenu na jedny slova před lety, kdy jeden pán řekl že už ho to nebaví vláčet neboť chytl dnes 60 candátu.Já jsem mu kdysi nevěřil,že to jde chytit a také že někdo muže říci že už ho to nemůže bavit. Dnes už věřím!
: vydrák - Profil | So 19.11.2011 16:22:44
Hned ráno jsme s mladým popadli cajky a valili na Orlíček.
Mamka nám zrychtovala svačnu,tak jsme vopekli ňákýho toho buřta a tak:-)) Opět se ukázalo,že jakmile je na Orlíku hezky, ryby prostě neberou.A to platí pro všechny roční období.
Neměli jsme ani brnk,ale bylo tam fantasticky.Voda jako volej a po rybách ani památky.
Tak aspoň jedno námětové foto:-)) Petrův zdar
Kvakošek - Profil | So 19.11.2011 15:32:00
Po neůspěšném prolomení ledu chytáno ze břehu na nerozmrzlé části přehrady.Chyceno nespočet okounků nevalné velikosti.
pavloš - Profil | So 19.11.2011 15:13:45
Dnešní vláčka nic moc ale jedna kudla chycena a jedna větší to nedobrala, počasí celkem fajn.
xmac - Profil | Pá 18.11.2011 19:13:17
Dneska s Tokrem a Tokrem seniorem. Povedlo se několik vybarvených lipanů, jak na sucho, tak na nymfy. Starý vydry mi daly školu jak na ně :) ... Je to nádhera, když si to lipan couvá z hloubky pro suchou..
Scanix - Profil | Pá 18.11.2011 18:02:59
Odpoledne jsem vyrazil jako obycejne na chvili k rece, lov se ubiral beznym stylem, mala sticka, nejaky okys a opet cejn za sako. Pak v cca metrove vode, kde jsem tusil sticku zaber, no spis letma vazka, instiktivne jsem prisekl a pocitil na Destince 2-14g a 0,16mm mono celkem solidni vahu ryby, ktera se dala pomalu do pohybu, prut se ohybal vic a na jednou se na druhem konci cosi nekotrolovatelne zasmykalo, rikam si v duchu, ze jsem asi opet neco podsek, na hladinu se vyhoupla jakasi podlouhla tmava ryba, asi podsekla amur ci stika, ze to tak divne skace, uvazuju dal, rybe jsem nedal snad ani metr, ale kotrmelce ve vode me znervoznili, u brehu se ryba postavila na hlavu a temer cela se vykulila nad vodu, mel jsem jasno, sumik a v listopadu na gumu, omotaval se dal kolem vlasce, lehce jsem zvolnil v tahu po chvili jej drzel za celist...neni to obr, ale pro me prvni sumik uloveny od konce srpna, metr ukazal 103cm, na temer UL sestavu to bylo fajn, v lete by me asi na tuto sestavu povodil vic, ale i tak spokojenost...
Raf - Profil | Pá 18.11.2011 17:52:11
Moc dobrá vláčkařsko-kaprařská akce se super lidma. Povedly se mi dvě krásný štiky a jedno céčko. Byla zima, ale všechny ryby byly ve velikostech, které zvedaly pocitovou teplotu minimálně o deset stupňů. Céčko mimochodem bylo na 15 cm kopyto...
eXecutor - Profil | Pá 18.11.2011 16:53:06
Dnesna Akcia ''Ostriezovacka,, dopadla celkom slusne .. dokopy zhruba 80 ryb s kamosom .. niektore boli slusne vypasene. A ceresnickou na torte boli pekne dva Duhaky. Zima ako v Rusku ale oplatilo sa...
mbu - Profil | Pá 18.11.2011 16:37:44
Duhák a Siven, dohromady 5 kilo a pětikilo :-))
karlicek ribar - Profil | Pá 18.11.2011 13:54:32
na ribniku nadimaci sem metr u brehu vitahl pet kapru na cervi a na kuku ale je zahada ze tam bili a minuli rok sme chitli neakech jelce s tloustem a dali sem to na mrk a nikdo nevedel
draveček - Profil | Pá 18.11.2011 12:56:20
Dnešní lov,byl ve znamení větru,zimy a hlavně bez ryb :-(((.U vody nás bylo celkem šest,ale nikdo neměl žádný záběr.
Liborman - Profil | Pá 18.11.2011 12:21:19
Dnes jsem si 2x obešel rybník, chytil jsem velkou 0 a mám omrzlej nos. Kromě mě tam byli ještě 2 vláčkaři a jeden týpek s rybičkama. Nikdo nic neměl.
Jitkagold - Profil | Čt 17.11.2011 23:47:47
Dnes 3 a pul hodiny v - 6 u vody,funel vitr a zamrzala ocka,ale dalo se to.
Denny chytil 1stiku a candatka 54cm,ja jednu sticku a candata 65cm:-)))
Candati neplavou dal.
Červené karty: mekvak, Dalimil, Petras, start1406, hadman1, ajsa, mazak, Saxafon, BLACKHAMER, jarysek120, t1ran, gunč, KiKSo1, smellslike, Rybovrah 1, Karlosak, bigfatcatfish, šmudla007, TomH, tupac, Gorylix, Fredex, Heineken***, Heineken*****, Hein*eken, SKFishing, masák11111, ryby-zabiju, Masařmasařů, carp1990, HameB01, Hazz, Pazz, Lojzakk, mickyracers, Malanchoe, Lostoros, kkt, RYBOVRAH FOREVER, Nornik-K, OtaLakatos, nornik-l, nornik-m, nornik-o, VlasLakatos, HugoStiglitz, Akéla, nornik-y, loupeznik007, Bugun, Had.
Kde to žije - všechna témata
14:37NLov pod jezem v letních vedrech? 45
14:16NKde sehnat protisměrné válečkové ložisko na Daiwu fuego 1
13:27NJezero Štít A , místo R1 3
13:18NBoilies TB baits- chytací řada 50
8:43NATTs hlásiče a ATTx příposlech 554
8:32NPřehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru (Bleskovka) 15
SoNRybáři a vinařství 930
SoN🔥 Grill a grilování 🔥 592
SoNRybářský kniho - koutek 145
SoN471226 - Blatecký mlýn 1A 14
PáNRybářské odznáčky ... 547
PáNRybáři vs ochránci přirody 90
PáNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 5
PáNHlídač slev eshopů 752
ČtNElektro tříkolka na ryby 40
Co je nového - všeobecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . NBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Akční nabídky
NOVINKA - Spacák 5 Season Luxury Sleeping BagZa 2.330 Kč
Vysoce kvalitní spací pytel, který byl pečlivě vyvíjen a jeho vnitřní vrstva kombinuje, jemný microfleece a delší vlas, který imituje hřejivou ovčí srst.
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
14.8."Noční Dešná"
15.8.Rybářské závody Hradčany u...
Doporučujeme e-shop
Rybářské centrum Olomouc
Rybářské potřeby pro Vaše životní úlovky. Na prodejní ploše 160 m2 a na eshopu naleznete vše pro sladkovodní i mořský...
























































