- Úvod
- Pokec
Můj lov
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám...
0x v oblíbených a 9x v ignorovaných.
ZN - Profil | So 29.10.2011 12:35:27
Bylo to fajn.
Hráčům PEXESA se omlouvám, že si to budou muset vytisknout 2x. Dlouhé večery se blíží :-)
dude - Profil | So 29.10.2011 12:18:25
Tak v noci jsme se vratili ze 14.denni vypravy ze zahranicni svazovky.Bylo to supeeeeeerrrrrr,ikdyz bez potahu jsem byl v kuse i tyden. 2x komplet stehovacka (horor!!),ale vyplatilo se ryby hledat. Vyvazka jednoznacne zvitezila nad odhozem..Tahal jsem na 550m veslama(ruce jak opice...:)).S mym brachancem dohromady 9x 15+,4x 18+ a tresinka na dorte supik 22,30kg. Jednym slovem nadhera! Chytano IB - fishka,paradise,monster-liver a elite strawbery.TOP nastraha paradise.
FeederRelax - Profil | So 29.10.2011 10:15:42
Včerejší sváteční den jsem využil k feederovačce na řece. Přes několik nenasytných "hrůzků" jsem se propracoval až ke dvěma lepším rybám, které krásně zabojovaly :-) Parma necelých 50 cm a kapřík tříkiláč zpříjemnily hezkou podzimní vycházku. Křest nového podběráku dopadl na výbornou, takže po všech stránkách spokojenost :-)
teplota vody: 8 °C
teplota vzduchu: 14 °C
kmenový vlasec: 0.18
délka návazce: 60 cm
velikost háčku: 8
hloubka: 3,5 m
návnada: Lorpio černá plotice, kuku šrot, kukuřička, kroupy, červi
množství návnady: 2 litry
Machyta - Profil | So 29.10.2011 8:52:58
Včera sem vezl ženskou ke kadeřníkovi do prahy takže sem se kouk na střelecký ostrov.Překvapení v podobě 1 potočáka + 1 o dost hezčí vyskočil a byl v hajzlu.
Fullnek - Profil | Pá 28.10.2011 21:14:20
Kdo uhodne,kde jsem se byl dnes napapat uzenech ryb?Jo a měli tam i ryby,který se asi nepapajííííí!!! a byly pěkný jako každej rok.
kali - Profil | Pá 28.10.2011 20:32:40
Od středy do pátku na pískovně Toušeň. Záběry celkem chodily, ale od menších ryb. Celkem chyceno 12 kaprů. Největší 85cm 12,4kg dále pak 84 cm 9,7kg, 82cm 9,3kg a zbytek do 70cm. Nejvíce záběrů bylo na boilie GLM Enduro + A.C. Mušle od firmy Jet Fish.
Nitram. - Profil | Pá 28.10.2011 19:25:43
Letošní podzim se podařil, hlavně díky štice 80cm. Ješte musím stihnou přemluvit nějakýho bolena a candáta.
teplota vzduchu: 8
nej. nástraha: rotačka 1
kapr1298 - Profil | Pá 28.10.2011 18:21:18
Dnes chytačka na medkovych rybnících pokus o sumečka amerického - výsledek jeden línek a jedna plotice za cca dvě a půl hodiny:-(((
Dohny001 - Profil | Pá 28.10.2011 18:10:54
Dneska od rána s karlos144 na rybách kousek od našeho města. Při příjezdu jsme ještě museli použít baterky, protože v 6.50 je ještě pořád tma jak v pytli. Jako snídani jsme si udělali polívku z pytliku a začli jsme chytat. Záběry přišli hned po náhozu (ale byly to většinou jenom takový poťuky jako od plotic, ale po záseku bylo cejtit, že to na 100% plotice nebyly :)). Brali jenom kapři. Dohromady chyceno asi 20 ryb. Vše okolo 40cm. Jenom dva větší: jeden 45cm (lysec) a druhý 50 (šupináč)-oba na fotkách. Dnešní rybolov jsme zakončili gulášem z plechovky. Velká spokojenost.
mirek carp - Profil | Pá 28.10.2011 17:54:52
I když ryby nepřijímaly potravu,několik kapříků se ulovit podařilo. P.S. Tyto kapry věnuji své mamince,která se už na moje úlovky nikdy nepodívá.
Roh1!ck - Profil | Pá 28.10.2011 17:54:38
Pěkný podzimní den u vody, snad nejlepší chytačka v tomto roce. Chyceno spoustu ryb, čtyři rybí druhy, největší ryba lipan (34) ... dlouho jsem ho přemlouval na mokrou mušku, nakonec vzal jepici z hladiny. Krásný pocit, když se z proudu zvedne ryba a z hladiny sebere vaši mušku.
rudet - Profil | Pá 28.10.2011 17:50:46
cogito - Profil | Pá 28.10.2011 16:36:30
Dnes parádní lov. Povedly se 3 lepší kousky. Prvním byla dvoumetrová kláda kterou se mi povedlo zvednout ze dna, pak nasledoval druhý úlovek a to moje 20 kilová dcera chycena za zadek a do třetice bota na autě která mně vyšla na 200 kč... Krom toho se povedlo i pár tloušťat, takže spokojenost.. :-)))
Zweizug - Profil | Pá 28.10.2011 14:36:33
Dneska jsem vyběhl na okouny na moment, ale asi je teplo zahnalo do hloubky. Na břeh se mrklo pár bolínků a štiček. Asi ti pruhovaní potřebujou větší zimu...
Červené karty: mekvak, Dalimil, Petras, start1406, hadman1, ajsa, mazak, Saxafon, BLACKHAMER, jarysek120, t1ran, gunč, KiKSo1, smellslike, Rybovrah 1, Karlosak, bigfatcatfish, šmudla007, TomH, tupac, Gorylix, Fredex, Heineken***, Heineken*****, Hein*eken, SKFishing, masák11111, ryby-zabiju, Masařmasařů, carp1990, HameB01, Hazz, Pazz, Lojzakk, mickyracers, Malanchoe, Lostoros, kkt, RYBOVRAH FOREVER, Nornik-K, OtaLakatos, nornik-l, nornik-m, nornik-o, VlasLakatos, HugoStiglitz, Akéla, nornik-y, loupeznik007, Bugun, Had.
Stav vody v okolí
| Praha - Nusle (Botič) | 19.8 °C | 48 cm | 0.17 m³/s |
| Praha - Výtoň (Vltava) | 86 cm | ||
| Praha - Na Františku (Vltava) | 247 cm |
Kde to žije - všechna témata
12:19Rybáři vs ochránci přirody 76
11:29Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 27
10:59Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 44
10:28ATTs hlásiče a ATTx příposlech 545
10:11Staré Česke rybářské vybavení 396
8:49Poradna: Sumcařina 2572
2:11Hlídač slev eshopů 751
ÚtDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 2
ÚtÚprava chodu woblerů. 11
ÚtPolsko, okolí Dunajce 6
ÚtLabe fishing store 19
PoNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoŽermanky a bivakovani 4
Co je nového - všeobecné
PáBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . Bleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . Bleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . Bleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . Bleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Akční nabídky
Sensas pelety Super Feed 650gZa 115 Kč
Klasické zakrmovací pelety. Můžete je použít jako přídavek do vašeho krmení nebo s nimi volně krmit rukou nebo prakem.
Shimano šňůra Kairiki 8 Mantis Green 150mZa 449 Kč
Inovovaná šňůra Shimano Kairiki 8 je splétána z 8 nosných vláken, vyrobených v Japonsku, pomocí nové techniky VT.
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme cestovku
Penzion Soroya
Poskytujeme ubytovanie a člny pre morsky a sladkovodny rybolov, turistiku na ostrove Soroya v mestečku Sorvaer v...








































































