- Úvod
- Pokec
Můj lov
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 9x v ignorovaných.
tix - Profil | Út 30.8.2011 20:28:51
Dnes mi to moc nešlo jen jeden jeleček tak kolem 35 cm a ten byl už fakt vymodlenej.
libryb - Profil | Út 30.8.2011 20:26:02
Včera mladej lapil na koupáku na woblera pěknýho bolena! (beze mě, docela překvápko :-))
feeder-štika - Profil | Út 30.8.2011 20:09:37
fedrovy lov po prvy raz na bečve par nenšich nosakov jedna večši ostroredka mi odpadla pri brehu ale zaberov dost tak som spokojny
teplota vody: 23
teplota vzduchu: 100
kmenový vlasec: 0.20
délka návazce: 60-80 cm
velikost háčku: 14
hloubka: 1.5 m
návnada: šrot hlina kukurica
množství návnady: 4litre
kapr1298 - Profil | Út 30.8.2011 19:49:25
Tak jsem se právě vrátil ze skalky výsledek 1 okoun cca 20 cm a jeden candát cca 40cm mi spadl. vcelku slabota . loveno na rybičku na plavanou.
Tomasson3 - Profil | Út 30.8.2011 18:35:47
Tady je několik kousků, které se nám podařilo ulovit za poslední dobu(v tom pravém létě) na přehradě.Kapři moc nespolupracovali, ve srovnání s loňskem, ale někteří stáli za to. Většina záběrů přišla za tmy.spletlo se asi 15kousků většina okolo 8kg, nej byli 13,3kg, 14,2kg 16,1kg..
teplota vody: 21st.
teplota vzduchu: 25st
kmenový vlasec: 0,30mm
délka návazce: 30cm
velikost háčku: 4
hloubka: 9m
návnada: boilie, pelety a partikl
množství návnady: První dny 30kg partiklu, poté 1kg boilie a 1kg pelet deně
hadman1 - Profil | Út 30.8.2011 17:29:19
Dopolední vláčka- na břehu ryba žádná, ale něco malýho se mi vyháklo, škoda..... pak jsem přešel ke kostelu u Sv. Jiří - a tam se mi ve vodě zachytila třpytka za kámen, nově koupená tak jsem se šel domů najíst- a v broďákách si jí zachránit... povedlo se, mám jí zpět.... Nemáte někdo zkušenosti s tímto revírem- myslím třeba u mostu skrz který se chodí a jezdí na kole na Bolevák se koupat... co jsem šel tak vě větvích sem viděl háčky, krmítka... asi tam někdo chodí... ale na mži jsem dlouho rybáře neviděl.... Máte zkušenosti se sumcema, úhořema, candátama, štikama, nebo s kaprem na tomto místě.... předem díky případným odpovědím..... mě to přijde jako " mrtvá voda".... ale snad se pletu...
kosvi - Profil | Út 30.8.2011 15:51:53
Pěkně strávený prodloužený víkend na konci prázdnin. Ryby pěkně braly ( mně ). A povedlo se mi vytáhnou několik velkých včele s šupináčem 86 cm a 14,70 kg a lyscem 81 cm a 13,10 kg. Dále pak pěkně vybarvený šupináč 76 cm a 8,60 kg lysec 73 cm a 12,20 kg a ještě jeden lysec 76 cm a 8,30 kg a několik okolo 65 cm. A také jeseter 103 cm a 5,40 kg. Strejda vytáhl amura 84 cm, ale fotku nemám. Taťka tahal především menší okolo 65 cm a jednoho 76 cm a 7,20 kg.
Stewik - Profil | Út 30.8.2011 15:12:30
dnes iba samí prckovia :) Za zmienku stojí malý jalček, ktorý do seba nadžgal 16 mm Halibut peletu :)
Lusky - Profil | Út 30.8.2011 13:49:00
Zdar všem,
po 2 nocích ve třech lidech cca dohromady 70 kaprů průměrná velikost 75cm. Já zkoušel moje nejoblíbenější Trabucco MRX-V feeder 175g. Všichni chytali boilies já zkoušel po anglicku method mix a malé měkčené peletky máčené v dipu. Z logiky věci jsem měl extrémně´krátký návazec, proto jsem musel jít až na tloušťku 0,20, ale za normálních okolností by bohatě stačila 0,18. Věc se vyplatila a feeder tvrdil muziku. Dostal jsem se na záběry těch největších a nejopatrnějších ryb.
Ten krasavec na nočním snímku měl 91cm, váhu jsem odhadnul tak na 15kg. Ten prut je prostě zázrak s jakým citem mě přivedl tuto rybu do podběráku.
kmenový vlasec: 0.20 Trabucco T-Force feeder
návazec: 0.20
velikost háčku: č.10
hloubka: 1,8m
návnada: method mix - Marine halibut + pelety 3mm Marine halibut - Dynamite Bites
množství návnady: do method mixového krmítka
Enšpígl - Profil | Út 30.8.2011 12:12:23
Na feeder... Hodně kapříků ale malých, největší 48cm, jinak měli kolem 42cm + karas 40 cm
kuzma - Profil | Út 30.8.2011 12:07:33
Ranní vláčka přinesla pár potočmenů do 25 cm a dva jelce bylo tam fajn půjdu zas :)
jepice - Profil | Út 30.8.2011 11:37:51
Po 2 letech jsem oprášil vláčecí prut a vydal se k řece na hodinu a půl provětrat několik vláčecích nástrah. Snažit jsem se mohl jak chtěl, ale stejně jsem nic nechytil. Jediným kontaktem s rybou byl záběr asi 15cm štiky, která po záseku odlítla zpět do vody. Takže snad vláčkařskou smůlu příště prolomím.
charvuš! - Profil | Út 30.8.2011 11:17:53
Včerejší pokus o candáty se vydařil... V podvečer nějací dorostenci kolem 50cm a večer se otci podařili nějaká ta šedesátka. + Pro mě další přírustek do sbírky :))
Červené karty: mekvak, Dalimil, Petras, start1406, hadman1, ajsa, mazak, Saxafon, BLACKHAMER, jarysek120, t1ran, gunč, KiKSo1, smellslike, Rybovrah 1, Karlosak, bigfatcatfish, šmudla007, TomH, tupac, Gorylix, Fredex, Heineken***, Heineken*****, Hein*eken, SKFishing, masák11111, ryby-zabiju, Masařmasařů, carp1990, HameB01, Hazz, Pazz, Lojzakk, mickyracers, Malanchoe, Lostoros, kkt, RYBOVRAH FOREVER, Nornik-K, OtaLakatos, nornik-l, nornik-m, nornik-o, VlasLakatos, HugoStiglitz, Akéla, nornik-y, loupeznik007, Bugun, Had.
Kde to žije - všechna témata
ÚtNRybáři vs ochránci přirody 68
ÚtNATTs hlásiče a ATTx příposlech 544
ÚtNStaré Česke rybářské vybavení 394
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 2
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
ÚtNCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 40
ÚtNPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 24
ÚtNPolsko, okolí Dunajce 6
ÚtNLabe fishing store 19
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNPoradna: Sumcařina 2570
PoNZměna fungování SZ na MRKu - chcete Whatsapp styl místo "emailovych" SZ? 177
Co je nového - všeobecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic



































































