- Úvod
- Pokec
Můj lov
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 9x v ignorovaných.
NRadekM - Profil | Pá 29.7.2011 12:46:02
dnes s afjeem tak se nam povedlo nachytat docela dost rybek ve složeni cejn kapr plotice perlin karas lin okoun nej ryby kapr 53cm
Nčabi - Profil | Pá 29.7.2011 10:52:36
po měsíci jsem vzal feeder pořádně do ruky a docela se zadařilo...já chytil 19 parem(nej 68,5cm), 3 sumíky(nej 79cm), 2 tlouště(oba 50cm), mraky cejnů (nej 52), mraky podouství (nej 38), mraky ouklejí, nějaký skaláky, 4 hrouzky a jednoho karáska:-)
kamarád chytil 6 parem (nej 67cm), sumíka 81, a mraky cejnů a podouství
kmenový vlasec: 0,245
návazec: 0,165
velikost háčku: 10
hloubka: 2,5-3m
návnada: sonubaits match method mix + super crush marine halibut + pv1 + hlína
množství návnady: 17l denně
Nnitram salhyv - Profil | Pá 29.7.2011 7:38:26
Po velkém zvýšení vodní hladiny z minulého týdne, se řeka už konečně dostala do chytatelného stavu. Takže jsem včera po práci vyrazil na lehko jen s muškařským prutem na průzkum "nových" míst. Za 3 hodinky jsem stihnul jen dva úseky, ale byl jsem docela překvapen množstvím záběrů a úlovků, pač jsem předpokládal že velká voda ryby spláchla po proudu. Většina úlovků a záběrů byla na streamra jen pár na nymfu. Podařilo se mi chytit osum pstroužků cca 15 - 35 cm ( bohužel žádný větší ) a dva tlošťáci + několik neproměněných záběrů. Tentokrát bez fotodokumentace, nechtělo se mi ty pstruží dorostence trápit ještě focením.
NScanix - Profil | Pá 29.7.2011 0:08:24
Dnes opet u vody, puvodne jsem planoval jen na chvili zalovit v podvecer...bolenum se zmena pocasi asi moc nelibila a kolujici prehanky v okoli celkove drazdily ryby k nulove aktivite. Ackoliv se nikde neukazala ani rybicka, povedlo se mi vyskemrat 5 bolenu, z nichz mejvetsi mel lehce pod 70cm. Hnuti mysli me primelo prejit na gumu ve snaze potkat candata leziciho na dne, avsak misto na candata jsem natrefil na sumika, ktery se se mnou rozhodne neminil kockovat a po cca 5min marneho boje predrel 0,22mm mono o kameny na dne, aniz bych ho zahledl a tak tezko odhadovat velikost v proudne vode. To me primelo zustat do noci v nadeji, ze se zakousne jeho kolega, tak se nestalo a dalsi zaber neprisel, tak snad priste...
Njirina 77 - Profil | Čt 28.7.2011 22:37:05
no sice nemam fotky ale za poslední týden sem byl u wody asi trikrat a neco jsem pochytal na malýho jointeda v podobe pstruha 4 boleni 40-70 ten welkej byl fakt supr nekolik tloustu jeden ukouslej wobler a 3 štičky od 35 do 40..A jeden z tech bolenů cca 50 na Skiter popa muj prvni na tohodle voblera jinak asi tri dalsi nedobrany zabery :) kráása
NDEAN - Profil | Čt 28.7.2011 22:01:51
Super lov krásné ryby a asi nejkrásnější byl amur 83 cm moje největší ryba zatím. Vrácena vodě !!!
NMuskiehunter - Profil | Čt 28.7.2011 21:37:25
Tak po roce opět na kapři s partou skvělejch lidí. Spousta bouřek ale také krásnejch kapři který mi udělali radost zejména svými agresivnímy záběry na koulís. Poděkovat musim hlavně Stanovi a jeho psímu parťákovi Flekovi za azyl první noc kdy se přes nás přehnala neskutečná bouřková fronta která by nás jinak jistojistě odnesla! Taky skvělejm sousedům Pepovi a Pepovi kteří nás celej víkend neskutečně válcovali a dobrejm týmovejm parťákům Nielovi a Tomíňovi za spoustu srandy z který mě ještě ted bolí moje vyrýsovaný břicho :o))
NLevák Bob - Profil | Čt 28.7.2011 21:27:20
Hodina u vody. Normálně bych po práci povečeřel a zůstal doma, ale touha po vyzkoušení nových prutů byla silnější než hlad. První záběr jsem kvůli dovádění personálu dinoparku nezvládl. Následných šest už ano. Bohužel obsluha dinoparku na mé četné výzvy k vyfotografování zdolávací křivky nereagovala. Využívala tyto momenty k instalaci sauropodů na nevhodná místa a jejich následné dokumentaci. Se sílícím deštěm jsem tedy jako hlavní sponzor celé atrakce zpacifikoval vzpupný a zívající personál do přistaveného vozu.
Poprvé s novými pruty to bylo tak, jak to poprvé obvykle bývá - krásné a krátké.
kmenový vlasec: 0,24
návazec: 0,18
velikost háčku: 10
hloubka: 3
NRybman - Profil | Čt 28.7.2011 21:16:43
O kousek dál jsem zkoušel vláčet v dešti. Nakonec to zkončilo pěknou chtyčkou okounů, okounci do 15cm šli téměř na hod. Krásnje zážitek mě připravil pruhovaný tygr( 27cm) ve křoví s překážkama ve vodě to byl nádhernej adrenalinový zážitek.
Nfeeder-štika - Profil | Čt 28.7.2011 21:11:23
NRybman - Profil | Čt 28.7.2011 20:58:50
Při odpolední provokování nástražních rybyček se povedl krásnej okoun 25cm. Tygr zabral v pravé poledne, krásnej boj. (plave dál).
kmenový vlasec: 0,14
délka návazce: 15cm
nej. nástraha: červy
NXAXAP - Profil | Čt 28.7.2011 18:15:58
Tak jsme byli v Norsku, chytli jsme 21 lososů, kteří nestojí za řeč, protože byli do deseti kilo. Furt chcalo. Občas se chytil hezkej potočák. S tímhle jsem házel svým doublehandem 5 minut, za což se Norskému rybářskému svazu omlouvám, protože jsem brejknul rule a chytal na lajfbejt. Dlužno ještě doplnit zdolávací rozhovor: Já: "Mi to nějak zk...ně lítá!" Vláďa: "Nemáš tam chycenej nějakej bordel?" Já: "No jo, k...va!"
teplota vody: 16
teplota vzduchu: 10
kmenový vlasec: -
délka návazce: 30cm
velikost háčku: 4
hloubka: 2m
návnada: -
množství návnady: -
Červené karty: mekvak, Dalimil, Petras, start1406, hadman1, ajsa, mazak, Saxafon, BLACKHAMER, jarysek120, t1ran, gunč, KiKSo1, smellslike, Rybovrah 1, Karlosak, bigfatcatfish, šmudla007, TomH, tupac, Gorylix, Fredex, Heineken***, Heineken*****, Hein*eken, SKFishing, masák11111, ryby-zabiju, Masařmasařů, carp1990, HameB01, Hazz, Pazz, Lojzakk, mickyracers, Malanchoe, Lostoros, kkt, RYBOVRAH FOREVER, Nornik-K, OtaLakatos, nornik-l, nornik-m, nornik-o, VlasLakatos, HugoStiglitz, Akéla, nornik-y, loupeznik007, Bugun, Had.
Kde to žije - všechna témata
12:57NATTs hlásiče a ATTx příposlech 527
11:32NCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 38
11:21NKurz Teo Daška pro Otoše 301
11:20NVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
10:31NRybáři vs ochránci přirody 41
10:06NLabe fishing store 14
10:01NJakou věc by jste si už nikdy nekoupili ...... 87
NeNStaré Česke rybářské vybavení 390
NeNHlídač slev eshopů 750
NeNPivo- craft beer 691
NeNDo Stříbrného rybníku v Hradci Králové vypustili další candáty. Pomůžou proti sinicím (Bleskovka) 12
NeNPolsko, okolí Dunajce 5
NeNPoradna: Sumcařina 2568
NeNŽermanky a bivakovani 3
NeNTrakker brolly 100 Ev 0
Co je nového - všeobecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Akční nabídky
KNL dipované boilie Labská švestka & Feferon 250ml / 20mmZa 149 Kč
Kvalitní dipované boilie určené pro cílený lov trofejních kaprů. Díky výraznému aroma a pečlivě vybraným surovinám si zachovává vysokou atraktivitu i při delším pobytu ve vodě. Ideální volba pro rybáře, kteří chtějí zvýšit své šance na záběr od opravdu velkých kaprů
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme e-shop
PÁRYSŮV RYBÁŘSKÝ RÁJ
Rybářské potřeby pro všechny, kteří propadli kouzlu rybařiny. Díky unikátnímu věrnostnímu systému nakupujete neustále se...




























































