- Úvod
- Pokec
Můj lov
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 9x v ignorovaných.
boyscout - Profil | Čt 28.7.2011 16:50:33
Spolu s MM perfektní "feederovačka". Já dostal na břeh celkem 19ks kapra 45-62cm a dalších cca 12-15ks jsem utrhl nebo kapr během zdolávání spadl. K tomu jsem chytil nějaké slušné cejny, pár karasů a jednoho jesena. Martin chytal podobně ,ale jemu jsem počty kusů nepočítal. Často člověk zdolával rybu na obou prutech. Oba jsme ten den přišli o opravdu velkou rybu, ale to už je život. Takže podtrženo sečteno, parádní chytačka :-)
teplota vody: 20
teplota vzduchu: 21
kmenový vlasec: 0,22
délka návazce: 10-45cm
velikost háčku: 10- 6
hloubka: 2,5m
množství návnady: cca 5l
Zdenal77 - Profil | Čt 28.7.2011 14:54:59
letos podruhé jsem vyrazil z kamarádem nerybářem na soukromák s tím že si snad něco lapne a bude mít radost-nejen on:-),podařilo se nám pár kaprů nej měl 86cm,za zmínku stojí ještě 78,70cm a pak nějací kolem 60cm,radost mu udělal i hezký souboj z jeseterem 120cm,nakonec určitě spokojenost,celkem 12 kaprů a 2 jeseteři
šmudla - Profil | Čt 28.7.2011 13:05:25
Zakrmení den předem přineslo dva záběry, větší rybka měla 55cm a 2,75kg. Na plavanou vyjímečně nic nebralo. Po dvoutýdenní pauze v rybaření příjemné překvapení, že v revíru ještě něco plave. Ostatním rybářům to taky moc nebralo, co sem viděl, tak se chytl jeden kapr na srkačku(asi mírový).
Záběry přišly na prut hozený bokem jen tak kousíček od břehu.
kmenový vlasec: 0,30
návazec: 13liber
velikost háčku: 6
hloubka: 0,8m
Lidl - Profil | Čt 28.7.2011 11:25:18
V poslední době jsem vyměnil kapráky za vláčák a pokouším se o dravce. Dnes se mi za hodinu vláčky povedli čtyři candátci. Všichni zabrali na malého 3cm woblera. Samozřejmě byli vráceni vodě;).
Hatori - Profil | Čt 28.7.2011 7:53:50
Včera nejlepší vláčka roku, pět candátů, štika a dva pruhovaní. U vody jsem byl opět sám...
carrrrp - Profil | Čt 28.7.2011 1:13:03
dnes super rybačka.....kamarád jeden záběr neproměnil a já na zdejší poměry dva slušný sumíky :-)))
Scanix - Profil | Čt 28.7.2011 1:09:50
Dnes nejprve navecer s kolegou na cca 2h na pstruhovce, rybky byly nezvykle aktivni, rekl bych, ze s pribyvajicim casem aktivita klesala, coz bych prikladal velkemu zakolisani hladiny. V prvni chvili sly duhaci tarka na hod, nic jine k tomu nepustili. Raritkou bylo, ze jsem pri vyhackovani jednoho pstruha urthl vlasec a on odplaval i s nastrahou a do 15min jsem jej chytl na jinou nastrahu znovu a mohl mu tak vyndat i tu predchozi, viz posledni foto, za co jsem rad :) Pote se to sklidnilo, ale nejaci se dali jeste premluvit, pochytal jsem jich k dvaceti kouskum, kolega tak polovic a k tomu dva mensi potocaky a dva siveny. Nejvetsi kousek mel 57cm viz prvni foto, nejmensi odhadem neco kolem 40ti. Pote presun na MP a pokus o sumika, do 23h se mi povedl jen bolda cca 50cm a pak uz jen dva tloustici 40+, sumik zadny, kolega bohuzel bez zaberu. Tak snad priste...
Ozzy666 - Profil | St 27.7.2011 22:33:18
Dneska pěkná chytačka. Prvně na Svratce 4 na těžko pěkný dvě ploťky, Potom na Svratce 5 na vláčku pěknej Tloušťák a tři okyši. Sice všechno dlaňový, ale zábava byla :)
zdenek.dry - Profil | St 27.7.2011 22:27:51
Ahoj,dneska to nevypadalo,ale nakonec neco přislo,přiste budou fotky lepsi,omluva,zatim muj nejvetsi kaprik 78,hned sel zpatky:-)
Rick - Profil | St 27.7.2011 22:05:44
2 hodky na splavek a feedr, celkem mazeč prvni hodina menší ryby 4 kapřiky mezi 45-65 a dva jesiky okolo 65-75, poté zaber na splavek od velkyho jestera, vyskočil , odhad tak 135, poté jsem ho 30-40 minut nevidel , od motal nějaky 50 m protože na 14/00 jsem se moc netroufal, bohužel to taky skončilo smutne, asi prodřzel vlasec nejaky 5 cm nad haček, během zdolani jesika jsem dostak na feedr zaber, byl jsem od toho dobrých 30 m tak se nedalo moc dělat, jakmile skončil souboj s jesikem, uprk za feederem ktery stale balancoval na vidle, tento krát souboj byl o chvile kratší po 25 min se vyriz nějak metr před poděrakem, kapřik okolo 85 cm. Občas se fakt nedaří :( přisti navinu 22/00 a vetší háky, po jemno to fakt nejde, jaky mate vý zkušenosti s jesikem na splavek?
LORPIO - Profil | St 27.7.2011 20:44:44
Tak dneska se musim pochlubit krasnou fotkou ktera se me podarila naprosto perfektne zachytit.
Jel jsem spolecne s Brckem na soukromak do Ivancic za L.Samlikem pomoct odchytat na bice par kapriku.Chvilku po prijezdu kdy uz par minut Libor chytal spolecne s jeho kamosem,kterymu pujcil svoji 6ku bic (Milo Koex-asi jeden z nejdrazsich a nejlepsich bicu co znam:-)) zaprahl prave onen kamarad ne zrovna malyho kapra a po chvilce zdolavani vratil bic Liborovi se slovy "pojd si to zlomit sam" :-) No a netrvalo to ani dlouho.Zrovna kdyz jsem si chtel vyfotit z profilu krasnou akci bice a zmackl spoust,tak to krachlo,a na vysledek se muzete mrknout:-)).Bic se rozletel na 4 dily.....
Gučo - Profil | St 27.7.2011 19:43:29
Ve správný čas na správném místě....fousek a barbucha. Tome dík za dokumentaci.
Salmo1 - Profil | St 27.7.2011 19:07:27
Po velké vodě slušný lov ve složení Po,Pd,Li,Si.Muška Black Ant vel.16-10, suchá, mokrá i var.gold.
Červené karty: mekvak, Dalimil, Petras, start1406, hadman1, ajsa, mazak, Saxafon, BLACKHAMER, jarysek120, t1ran, gunč, KiKSo1, smellslike, Rybovrah 1, Karlosak, bigfatcatfish, šmudla007, TomH, tupac, Gorylix, Fredex, Heineken***, Heineken*****, Hein*eken, SKFishing, masák11111, ryby-zabiju, Masařmasařů, carp1990, HameB01, Hazz, Pazz, Lojzakk, mickyracers, Malanchoe, Lostoros, kkt, RYBOVRAH FOREVER, Nornik-K, OtaLakatos, nornik-l, nornik-m, nornik-o, VlasLakatos, HugoStiglitz, Akéla, nornik-y, loupeznik007, Bugun, Had.
Kde to žije - všechna témata
14:22NATTs hlásiče a ATTx příposlech 529
11:32NCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 38
11:21NKurz Teo Daška pro Otoše 301
11:20NVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
10:31NRybáři vs ochránci přirody 41
10:06NLabe fishing store 14
10:01NJakou věc by jste si už nikdy nekoupili ...... 87
NeNStaré Česke rybářské vybavení 390
NeNHlídač slev eshopů 750
NeNPivo- craft beer 691
NeNDo Stříbrného rybníku v Hradci Králové vypustili další candáty. Pomůžou proti sinicím (Bleskovka) 12
NeNPolsko, okolí Dunajce 5
NeNPoradna: Sumcařina 2568
NeNŽermanky a bivakovani 3
NeNTrakker brolly 100 Ev 0
Co je nového - všeobecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Akční nabídky
JRC Lehátko Cocoon II Flatbed Wide | SLEVA 33%Za 5.249 Kč
Velmi pohodlná silná polstrovaná matrace. Vnitřní matrace je vyjímatelná, což usnadňuje její čištění. Super pevný ocelový rám na 8 nohách. Nohy odolné proti blátu s otvory pro kolíky. Úložný vak se zipem. Včetně popruhu se sponou pro snadnou přepravu. Rozměry: 220x100x40-55 cm
JRC Prut Rova Set 1+1 | SLEVA 53%Za 1.899 Kč
Pruty JRC Rova jsou netradiční a zároveň jedinečné pruty, které v sobě kombinují teleskopický a dělený prut. Nyní také v akčním setu 1+1. Na výběr různé typy rukojetí, různé délky i gramáže.
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic




































































