- Úvod
- Pokec
Můj lov
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 9x v ignorovaných.
Dejv - Profil | Pá 4.2.2011 18:34:08
Tak letos poslední štikodíry.....nad led jsem dostal jen dvě, ale zato obě z tý lepší sorty. A spolu s bezva lidičkama to bylo parádní zakončení..:-)
kuzma - Profil | Pá 4.2.2011 18:29:48
teplota vody: ?
teplota vzduchu: 5-8°C
kmenový vlasec: 0,16
délka návazce: 15cm
velikost háčku: 10
hloubka: 1m
množství návnady: neco jo :)
pajaprochy - Profil | Pá 4.2.2011 15:08:16
teplota vody: ?
teplota vzduchu: 8 stupnu
kmenový vlasec: 0.14
délka návazce: 25 cm
velikost háčku: 14
hloubka: asi 2 metry
návnada: co dům dal :-)
množství návnady: dost
Krtek. - Profil | Pá 4.2.2011 8:41:29
Taak včera zas po nějaké době na dírkách, ráno trošku vlažné, ale odpoledne se to naštěstí pěkně rozjelo. Síla ledu dobrejch 15 čísel a více, a to i na přítoku. Na ledu troška sněhu, přesto jsem si jednu skluz akci neodpustil (při dobíhání k proutku, co pomalu směřoval do dírky). Prostě príma den. Nakonec jako první rybka uloven Jeseter zhruba něco pod metr (viz foto, ať si každej udělá obrázek, kolik že to asi měl).:-) následoval duhák lehce nad 40 cm, no a pak mix (už nevím, jak ty rybky šly přesně za sebou) 14 sivenů (nej asi jen 35 cm), 13 ježdíků, 5 červenek a jeden pidiokyš.:-) něco spadlo, ale tentokráte nic neutrhnuto. Perfekt.:-)
Neptun - Profil | Čt 3.2.2011 21:42:03
Dnešní návštěva revírů beze zbraní.Přikládám čerstvé foto Plumlovské přehrady.
Tuuuča - Profil | Čt 3.2.2011 18:41:05
Na mojem oblíbeném fleku,kam chodím hlavně v zimě. Jsem nachylal 10 jelečků a 2 karásky.Takže jsem uspokojil svoje rybářské srdce.Velká spokojenost a zitra na ně valím zas.
TOKR - Profil | Čt 3.2.2011 14:52:01
Včera jsem byl na rybách s kamarádem, on chytil asi 4 duháky, mě vše uteklo :))
Ale stala se mi taková zvláštní událost ... pamatujete ještě na reklamu na Fireline, jak byla na videech třeba od Blinkeru ? já včera chytal na šňůru a co se mi nestalo, vzala mi to velká ryba, a normálně ta šnůra prořízla led :))) , přes celý rybník !, vše se stalo v šeru, takže omluvte kvalitu fotky !
Fenwicker - Profil | Čt 3.2.2011 0:49:35
Pondělní výjezd za slunného mrazivého počasí poznamenala pouze nepřítomnost rukavic, které byly více než potřebné. S nimi bych tam vydržel déle. :-) Jinak 11 tlouštíků moc potěšilo. Na fotce jeden z raubířů na ukázku.
ABU Master - Profil | St 2.2.2011 19:44:36
Hodinka a půl vláčky na nesvazovém rybníku, na břeh se podívalo 8 slušných okounů, potěšila jejich velikost, která se jen minimálně dostala pod 25cm. Překvapila vysoká četnost záběrů a aktivita ryb. Vše C&R...
Martin M. - Profil | St 2.2.2011 18:19:48
Tak dlouho jsem vybiral nejteplejsi den v tydnu, az jsem prebral :-) Pri prijezdu k vode -6 stupnu, pri odjezdu -2. K tomu neprijemny vitr a revir skoro cely pod ledem, takze jsem nemohl zalezt nekam do zavetri, ale vzit za vdek tim co bylo volne. Vymodlil jsem asi 8 zaberu a vytahl 5 cejnu mezi 45 az 53 cm. Jak jsem jim to nenaserviroval 100% spravne, tak to nevzali. Po 3 hodinach mne presly veskere iluze o romantice zimnich lovu a odtahnul jsem domu cekat na jaro...
teplota vody: 0st.
teplota vzduchu: -4st.
kmenový vlasec: 0.23
délka návazce: 20cm
velikost háčku: 14
hloubka: 2m
množství návnady: 1 litr
čabi - Profil | St 2.2.2011 16:10:29
Na chvilku jsme si s Ivošem zašli na naši řeku. Já jsem chytil 3 tlouště a jeden mi spadl. Ivo jako tradičně zero:-)
Vapi - Profil | Po 31.1.2011 22:47:14
Tak dnešní dírkovačka mě sklamala, to je letos poprvý co sem nic nevytáh, ryby asi ležely a zimou se nehýbaly jinak nevim. Jinak přidám odkaz na naše nově zrekonstuované stránky, kdyžtak piště do návštěvní knihy, kvůly nové imafe je prázdná. www.vakr.tym.cz Dík
Kreja - Profil | Po 31.1.2011 11:59:54
konečně první bojovník měl akorát míru s poděkováním jsem ho pustil zpět
škoda že jsem měl blbě nastavený foťák
tuhle fotku má lepší chytil jsem ještě jednoho navíc několik plotiček a cejnků
za tři dny rybníček opět zamrznul a teď jen nedočkavě čekám na další oteplení.
Stonávka 1A Je konec měsíce tak malý pohled zpátky Po x letech opět chytání v lednu i když byl rozmrzlý jen kousek Možná něco ťuklo nebo jen vítr pohnul silonem hlavně že jsem byl u vody
A koukám že máme nového obyvatele a docela ve formě
druhý den jiný revír led se pořád drží bylo jen pár ťukanců
tentokrát přišla návštěva a nachala se i vyfotit
dámy jen závidí takový kožich
třetí vycházka vyšla nastejno jenom mi kačer ukázal jak vypadá pořádný vojenský marš
Oteplilo se dost bylo koukání a je čas konečně pořádně zabojovat s rybím velikánem Tenhle byl první letošní
i cejnek přišel
podařil se i dabl
pohled na revír
tenhle pohled když je venku hodně pod nulou zahřeje na duši
letošní úlovky
Červené karty: mekvak, Dalimil, Petras, start1406, hadman1, ajsa, mazak, Saxafon, BLACKHAMER, jarysek120, t1ran, gunč, KiKSo1, smellslike, Rybovrah 1, Karlosak, bigfatcatfish, šmudla007, TomH, tupac, Gorylix, Fredex, Heineken***, Heineken*****, Hein*eken, SKFishing, masák11111, ryby-zabiju, Masařmasařů, carp1990, HameB01, Hazz, Pazz, Lojzakk, mickyracers, Malanchoe, Lostoros, kkt, RYBOVRAH FOREVER, Nornik-K, OtaLakatos, nornik-l, nornik-m, nornik-o, VlasLakatos, HugoStiglitz, Akéla, nornik-y, loupeznik007, Bugun, Had.
Kde to žije - všechna témata
SoNRybáři a vinařství 930
SoNATTs hlásiče a ATTx příposlech 553
SoNBoilies TB baits- chytací řada 47
SoNKde sehnat protisměrné válečkové ložisko na Daiwu fuego 0
SoN🔥 Grill a grilování 🔥 592
SoNLov pod jezem v letních vedrech? 43
SoNRybářský kniho - koutek 145
SoN471226 - Blatecký mlýn 1A 14
PáNRybářské odznáčky ... 547
PáNPřehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru (Bleskovka) 14
PáNRybáři vs ochránci přirody 90
PáNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 5
PáNHlídač slev eshopů 752
ČtNElektro tříkolka na ryby 40
ČtNDivoký potočák nebo granulák? 63
Co je nového - všeobecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . NBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
14.8."Noční Dešná"
15.8.Rybářské závody Hradčany u...
Doporučujeme e-shop
SvětPVA.cz – Carp PVA Specialist
Jsme specializovaný rybářský e-shop zaměřený na PVA materiály, nástrahy a produkty pro moderní kaprařinu a method...














































































