- Úvod
- Pokec
Můj lov
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám...
0x v oblíbených a 9x v ignorovaných.
feederforever - Profil | Ne 17.10.2010 19:03:10
tak sem byl zase provětrat před tejdnem svůj feeder, ale moc se nedařilo. cílová ryba byl kapr, ale šla spíš bíla ryba cejn, ale i přes to se povedlo 7kapříků v rozmezí 35-40cm. pohodová chytačka jako vždy, ale už to přestává brát, je vidět, že zima přichází. bohužel kapřík na fotce měl roztrhlý koutek od nějakého "hodného" rybáře, jinak krásná ryba. petru zdar:-)
Gučo - Profil | Ne 17.10.2010 18:55:00
Po příjezdu k vodě jsem měl hned po náladě, protože už zase foukal ten odporně pichlavý protivítr, což značně omezilo mé lovecké možnosti. Zvolil jsem proto náhradní variantu a prolovil jsem přilehlý biologický rybník, který je poměrně dobře chráněn před větrem. Zázrak se ovšem nekonal a po hodině a půl jsem byl bez kontaktu. Vítr už ztrácel na síle, zkusil jsem proto přilehlou zátočinu přehrady a na první nához se mi na rotku pověsila kudla a po půl hodině ještě jedna. Nastávají soumrak už potom ukončil mé naděje na štičí hatrick. Po cestě k autu jsem se ještě párkrát "pokochal" pohledem na zbytky letních pikniků, našich úklidu prostých kolegů a koupačů...ach jo.
Ečko - Profil | Ne 17.10.2010 18:39:38
Výlet na vodu dnes bol v znamení zubatých krokodýlov, vyrazili sme v medzinárodnej trojke. Prvé hody boli trochu neisté ale hneď pri prvej ulovenej rybe nervozita či zubane budú kúsať zo všetkých opadla. Osobne som 3 hodiny o rybu ani neškrtol ale parťáci na lodi bodovali. Na otázku a čo ja som sa len šklebil že ja čakám na väčšiu rybu a bičoval vodu jerkovým prútom ďalej... potom to prišlo a až pri prvom výskoku po 5tich minútach som vedel že mám na prúte konečne niečo väčšie... po ďaľších 5 tich sme rybu konečne dostali do lode a ja som sa šklebil ešte viac... ryba vyzeral hodne cez 1meter a až následné meranie ukázalo zubaticu tesne cez 110cm... rychlosme urobili pár fotiek a pustili krásku do rodného živlu. Následne sme sa presunuli o pár metrov z poplašeného miesta kde opäť bodovali parťáci, na záver som prevzal štafetu a ukončil náš lov krásnym ostriežom a peknou 80cm šťučkou... dokopy sme ulovili 10rýb medzi 70-110cm...
zdenek63 - Profil | Ne 17.10.2010 17:53:30
dnes půldeni vyprava na moravu vypadala na bezrybku .Po dvou hodinach se v těch vlnách rozebrali
celkem 6kapru .4 malí a 2 větší.Musel jsem přezbrojit na krátké návazce a male hácky.2 zrnka na gumičku pod háček.Tyden krmeni se projevil,ale uz na hluboké vode cca 5 metrů.Foto neni plavou dál.Chytáno na fídr kmen 18,navazce 16 a 14 hačky 4 a 6.
splavek - Profil | Ne 17.10.2010 17:35:45
Po mnoholeté pauze,jsem oprášil marmišky.Něco jsem měl starých zásob,něco jsem dokoupil.A zajel na štěrkovnu oťukávat dno.Prut jsem pužil match a to ze dvou důvodů: 1-jeho jemnost(3-12g) .2-jeho délka.která se hodila na daný způsob lovu.Celé dopoledne jsem poctivě a usilovně marmiškoval a podařilo se mi několik okounů lapit.Bohužel jen menších rozměrů,tak do 15cm.Během dopoledne se rozfoukal studený vítr a když mi byla zima,jak v Charkově na nádraží,tak jse to zbalil a jel domů na oběd.Možná,ta slabá aktivita ryb,souvisela z ochlazením a studeným větrem.
Raf - Profil | Ne 17.10.2010 17:23:06
Nejdřív to byla 6 hodin bídná okounovačka, která se rázem proměnila v naprostou bombu. Po dlouhé době záběr. Souboj jak s kaprem. V závěru se okoun zamotává do rákosí, na které nikdy nemůžu dosáhnout. Podávám Mařeně prut. Odhazuju boty a kalhoty, ponožky neřešim. Skáču do ledové vody a okouna zvládám donést na břeh. Metr ukazuje famózních 41 cm. Fotky bohužel odpovídají bojovosti podmínek.
wenda - Profil | Ne 17.10.2010 16:41:43
dnešní vláčka nic moc, jen 2 okouni a několik setřepaných, pak jeden potočák kolem 35cm, po rozkousání twistrů jsem přezbrojil na plavačku, povedlo se několik potočáků, vše kolem 35cm a vytažen jeden tesco pstruh 36, několik jich spadlo a jeden 40+ mi zlomil háček
Ferda77 - Profil | Ne 17.10.2010 16:41:42
Z 5 záběrů jsem dostal na břeh jen 3 kousky. 11kg a 88cm, 8,7kg a 77cm a na konec 63cm nevážen.
: vydrák - Profil | Ne 17.10.2010 14:47:00
Dnešní retro vycházka na malou říčku byla bez ryb.Jedna štika mi zdrhla-na vině byla stará zvuková rotačka Ryna s trochu horším ostřím.Ale alespoň jsem se přesvědčil,že starou nástrahu berou.
Jinak moc hezky u vody.Petrův zdar
kmenový vlasec: 0.30mm
nej. nástraha: stará zvuková rotačka Ryna
bexbach - Profil | Ne 17.10.2010 14:42:46
91 cm,16,45 kg Mikbaits olihen a další 78,76,75 prostě skvělý víkend :)
Essekr - Profil | Ne 17.10.2010 14:12:18
Tento víkend jsem prošel všechny vody v okolí a proházel všechny nástrahy a na břeh se podívali jen dva malí okounci a bolen 65.
Nějak mi to nejde....nevadí.
JohnMcE - Profil | Ne 17.10.2010 13:08:06
Brzká ranní dvouhodinovka s vláčkou mi přinesla konečně posun přes 30 cm u okouna. Při poměrně teplém a slušném počasí se mi zadařilo dostat těchto pruhatců několik a k tomu ještě dvě malé štičky. Takže fajn hezké ráno...
afjee - Profil | Ne 17.10.2010 11:47:15
Dnes ve dvou lidech chyceno 8 štik. Já 5 kousků a kámoš 3. Já 3 kolem 40-45cm , 1 cca 30cm a 1 asi 55-60cm, což byla i největší. I přes špatný terén to byla povedená vycházka.
petr.fish - Profil | Ne 17.10.2010 11:38:25
Včera s Vlastou zkusit na okounky a nakonec jsme měli kolem 35ti okyšů a Vlasta zabodoval dvěma mini štičkama.
henry7 - Profil | Ne 17.10.2010 8:15:15
vcera vecer na mem oblibenem podzimnim fleku ktery mne ani letos nesklamal.do podberaku se podivalo 15 kapru.sice zadni obri (40-45) ale bylo jich hodne takze potesili.moc pekna nocni feedrovacka.
teplota vody: ?
teplota vzduchu: 10st
kmenový vlasec: 0.18
délka návazce: 50cm
velikost háčku: 10
hloubka: 1,5
návnada: sensas
množství návnady: cca 5l
Červené karty: mekvak, Dalimil, Petras, start1406, hadman1, ajsa, mazak, Saxafon, BLACKHAMER, jarysek120, t1ran, gunč, KiKSo1, smellslike, Rybovrah 1, Karlosak, bigfatcatfish, šmudla007, TomH, tupac, Gorylix, Fredex, Heineken***, Heineken*****, Hein*eken, SKFishing, masák11111, ryby-zabiju, Masařmasařů, carp1990, HameB01, Hazz, Pazz, Lojzakk, mickyracers, Malanchoe, Lostoros, kkt, RYBOVRAH FOREVER, Nornik-K, OtaLakatos, nornik-l, nornik-m, nornik-o, VlasLakatos, HugoStiglitz, Akéla, nornik-y, loupeznik007, Bugun, Had.
Kde to žije - všechna témata
20:08Rybářská videa: Jeden rychlý SUMEC na zahájení s vábničkou a belly boatem 1
20:08Rybáři vs ochránci přirody 64
20:03Staré Česke rybářské vybavení 393
19:26ATTs hlásiče a ATTx příposlech 543
19:06Daiwa Whisker SS 2600 173
16:31Kurz Teo Daška pro Otoše 305
15:53Zkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 2
13:44Úprava chodu woblerů. 11
12:08Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 40
11:41Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 24
8:45Polsko, okolí Dunajce 6
8:22Labe fishing store 19
PoNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoŽermanky a bivakovani 4
PoPoradna: Sumcařina 2570
Co je nového - všeobecné
PáBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . Bleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . Bleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . Bleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . Bleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Akční nabídky
Sensas pelety Super Feed 650gZa 115 Kč
Klasické zakrmovací pelety. Můžete je použít jako přídavek do vašeho krmení nebo s nimi volně krmit rukou nebo prakem.
KNL dipované boilie Labská švestka & Feferon 250ml / 20mmZa 149 Kč
Kvalitní dipované boilie určené pro cílený lov trofejních kaprů. Díky výraznému aroma a pečlivě vybraným surovinám si zachovává vysokou atraktivitu i při delším pobytu ve vodě. Ideální volba pro rybáře, kteří chtějí zvýšit své šance na záběr od opravdu velkých kaprů
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme e-shop
PÁRYSŮV RYBÁŘSKÝ RÁJ
Rybářské potřeby pro všechny, kteří propadli kouzlu rybařiny. Díky unikátnímu věrnostnímu systému nakupujete neustále se...



































































