- Úvod
- Pokec
Můj lov
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 9x v ignorovaných.
Scanix - Profil | Po 27.9.2010 19:45:41
Dnes jsem k vode dorazil planovite v prsackach na zachrannou akci SSR9 SSH, ktery tam od vcerejska cekal. Prisel jsem k mistu, kde jsem si uvazal na vlasec petku a zatezkal kamenem. Po ohledani mista jsem zjistil, ze tu uz nekdo vlacel a vlasec prerval, super, nasadil jsem proto SR7 ve snaze, ze vyoram vlasec ze dna...vyoral jsem 3 boleny, fakt mazec, docela pekny ryby...kdyz uz jsem to vzdal, tak jsem vytahl jakysi chuchvalec ras na vlasci a hle, uvnitr muj wobler. Pridal jsem jeste tlouste a spokojene sel po hodce domu ;)
Ondřej Macků-Maca se vrací - Profil | Po 27.9.2010 16:44:56
Vydal jsem se na pozvání kámoše na jednu menší nepříliš prochytávanou řeku, kde jsem do té doby nikdy nebyl. Myslím, že už mě nikdy nikam nepozve :-) Nej ryby 99cm 14kg a 95cm 17kg a dalších několik ryb přes 11kg. Na to, že jsem tam strávil 48hodin spokojenost.
Fisher-Mike - Profil | Po 27.9.2010 14:05:40
kanarek - Profil | Po 27.9.2010 13:56:46
Dnešní rozhodnutí jít chytit Ostroretku se povedlo jen na půl .Loudič chytil tři krásné otroretky a já bohužel jen pár podouství .
vydrák ml. - Profil | Po 27.9.2010 13:33:29
Petrasek - Profil | Po 27.9.2010 12:40:06
48h maraton proběhl v naprosto zničujícím tempu. Od chvíle kdy se ryba uklidnila a začala sbírat naše nastražené dobroty jsme se nezastavili. Poslední noc závodu bylo vše umocněno neustávajícím deštěm a našem teamu docházely síly. V neděli ráno jsem se modlil i za to, aby mi nepřišel tak rychle záběr a jako odpověď jsem dostal jízdu na noční můru po 12 vteřinách od nahození. Poslední hodiny jsme kapry dostali doslova do krmícího šílenství. Krmili jsme method mixem Red spice doplněný o moji tajnou zbraň a zalitý boosterem scopex/oliheň. Vydatně jsme také krmili novinkou na rok 2011 NOČNÍ MŮROU a již tradiční závodní zbraní - boiliesem 3XL READY, která ani zde nezklamala. Odměnou za naše úsilí, které nás stálo veškeré síly bylo krásné PRVNÍ MÍSTO, což při konkurenci okolo 30 teamů z celé republiky není vůbec špatný výsledek :-) Jen co načerpám dostatek sil napíši plnohodnotnější zprávu, kde detailně rozeberu naši strategii. Na závěr chci poděkovat parťákovi, Radkovi Horákovi, za neskutečné nasazení v závodu a pogratulovat mu k jeho závodnímu osobáku.
kmenový vlasec: 0,31mm
hloubka: 2,2m
návnada: partikl, 3XL READY, Noční můra, method mix Red Spice
sobolman - Profil | Po 27.9.2010 12:34:58
Tak jsem si vytahl o weekendu šupika 13,5kg /88cm na 24mm successfulbaits redspicefishku z atraktoru. Krásná zdravá ryba.A pořadně sem ji zapil.
pavloš - Profil | Po 27.9.2010 11:19:42
Včera bezva chytačka na feeder, 7 kapříků od 40 do 50 cm ,akorát počasí nic moc ale nevzdal jsen to.
Fedaaa - Profil | Po 27.9.2010 9:59:21
Je to soukromý revír ale větší úlovky než tam sem nikde jinde neměl.
jsou tam i takový krasavci to se povedlo Kamarádovi
A ještě jeden bylo jich mnoho ale jako ochutnávka stačí doporučuji vyskoušet.
Iwík - Profil | Po 27.9.2010 9:24:23
Krásné dny na vodě s přáteli.
Povedla se štika a boleni :o)
Petrův zdar ;)
Ečko - Profil | Ne 26.9.2010 22:44:56
Dnes bolo pod mrakom s jemným vánkom a citelne sa ochladilo, vyrazili sme do neznámych vôd kde to "smrdelo" velkými rybami. Už po prvých odtrhnutých nástrahách to vyzeralo s nami ale "blede" no nevzdávali sme to, nové lovné miesta nijako neprekvapovali až na riečku vtekajúcu do zarastenej zátoky kde boli šťuky natiahnuté. Prvá pekná ryba spadla Dominikovi, načo som po chvíli kontroval rybou okolo metra ktorá si ale nakoniec vyskákala slobodu, potom sa mi podarilo uloviť krásne vyfarbenú a bojovnú zubaňu. Ďaľšia ryba sa otočila Dominikovi pri lodi a nedobrala nástrahu. Záver dňa bol v znamení jednej mladšej dorastenky ktorá dostala školenie o ostrosti hákov a následne slobodu tak ako všetky ryby. Dominik uzavrel deň pekným vyvláčeným ostriežom...
Červené karty: mekvak, Dalimil, Petras, start1406, hadman1, ajsa, mazak, Saxafon, BLACKHAMER, jarysek120, t1ran, gunč, KiKSo1, smellslike, Rybovrah 1, Karlosak, bigfatcatfish, šmudla007, TomH, tupac, Gorylix, Fredex, Heineken***, Heineken*****, Hein*eken, SKFishing, masák11111, ryby-zabiju, Masařmasařů, carp1990, HameB01, Hazz, Pazz, Lojzakk, mickyracers, Malanchoe, Lostoros, kkt, RYBOVRAH FOREVER, Nornik-K, OtaLakatos, nornik-l, nornik-m, nornik-o, VlasLakatos, HugoStiglitz, Akéla, nornik-y, loupeznik007, Bugun, Had.
Kde to žije - všechna témata
ÚtNRybáři vs ochránci přirody 68
ÚtNATTs hlásiče a ATTx příposlech 544
ÚtNStaré Česke rybářské vybavení 394
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 2
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
ÚtNCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 40
ÚtNPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 24
ÚtNPolsko, okolí Dunajce 6
ÚtNLabe fishing store 19
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNPoradna: Sumcařina 2570
PoNZměna fungování SZ na MRKu - chcete Whatsapp styl místo "emailovych" SZ? 177
Co je nového - všeobecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme e-shop
Rybářské centrum Olomouc
Rybářské potřeby pro Vaše životní úlovky. Na prodejní ploše 160 m2 a na eshopu naleznete vše pro sladkovodní i mořský...













































































