Můj lov

VIP Můj lov - nejhezčí fotky úlovků.

Dóla - Profil | Pá 13.4.2018 20:38:30

13.4.2018 - 411051
Tak hned po práci jsem jel k potoku. Tentokrát na jiný úsek než minule. Víc porostu a méně příležitostí k nahození, ale i tak moc hezké a klidné místo. Přesně to, co po pracovním týdnu pomáhá. Bohužel počasí mi nepřálo a asi po 30 minutách přišla buřina a dokonce kroupy. K auto jsem doběhl promočený. Takže pouze jedna ryba, ale jaká! Tyhle krasavce už skoro nechytám. Takže vlastně úspěch! >> Stránka diskuse

    Dóla - Profil | St 11.4.2018 18:32:05

    11.4.2018 - 411051
    Dnes bylo tak krásně, že nešlo nevyrazit na ryby. Zvolil jsem nedaleký potok a udělal jsem dobře. Celkem 5 ryb a vedle perlínů a oukleje byl velkým překvapením krásný lín. Vše na červy. >> Stránka diskuse

      Dóla - Profil | Út 10.4.2018 15:55:37

      8.4.2018 - 401032
      Ne jedné z krásných labských tůní jsem si v neděli zachytal krásně. Feeder zvítězil nad plavanou. Velký překvapením byla sumeček americký. Že by návrat této ryby do českých vod? >> Stránka diskuse

        Dóla - Profil | So 7.4.2018 21:22:19

        7.4.2018 - 401010
        Dnes jsem zvolil řeku Sázavu, kde jsem už několik let nechytal (a na tomto místě nikdy). Mimo povedené počasí to i bralo. Celkem 6 ryb a 4 druhy (podoustev, lín, perlín, tloušť). Nádherný lov na feeder. Zítra jedu zase, ale tentokrát zkusím tůň. >> Stránka diskuse

          Dóla - Profil | Út 20.2.2018 18:33:01

          20.2.2018 - 411051
          Není každý den posvícení. A dnes to bohužel nevyšlo, bez záběru. Větřík mírně foukal, takže jsem se dnes opravdu těšil do tepla, ale nelituji. Po celém dni v práci je každá chvilka u vody osvěžující. Tak teď už vymyslet kam půjdu příště:) >> Stránka diskuse

            Dóla - Profil | Ne 18.2.2018 19:38:58

            18.2.2018 - 401004
            Objevování nových revírů pokračuje. Dnes také poprvé na ryby vlakem a autobusem, nezvykle do hlavního města. Botič je nádherný potok a podařilo se mi několik úlovků. Společnost mi dělal kamarád (nerybář), který i fotil. Díky tomu můžete vidět "rybáře v letu". Údajně tam vypadám jako šílenej devadesátkovej hipík. Každopádně tohle cestování nalehko se mi začíná zamlouvat stále více. Příští víkend se jede vláčkem na Sázavu! >> Stránka diskuse

              Dóla - Profil | Pá 16.2.2018 18:27:19

              16.2.2018 - 401032
              V pátek asi obecně není moc velká produktivita práce u zaměstnanců. A co teprve u těch, kteří ví, že hned po práci jedou k vodě! Na téhle tůni u Semic jsem začínal s feederem. No už je to skoro 15 let. Dnes sluničko svítilo jako na jaře a dalo se i posedět. Pár plotiček na splávek a jeden promarněný záběr na picker. Nádherný den a už se těším, že tůň na jaře ožije. Snad bude zítra čas na procházku u řeky. >> Stránka diskuse

                Dóla - Profil | St 14.2.2018 18:24:05

                14.2.2018 - 411050
                Tak jsem tu smůlu dnes prolomil. Dopoledne se zdálo, že to dnes obrečím a na ryby nepůjdu kvůli té zimě, ale když po obědě vykouklo sluníčko, bylo rozhodnuto. Takže opět lehká sestava s batůžkem, termoskou a dobrou náladou. U vody bylo nádherně. tentokrát pod zdymadlem a asi 30 ryb. Krásný začátek sezóny. Zvítězila boloňka nad pickerem a největší ryba byl tloušť 30 cm. Bodovala kukuřice. Zítra asi nebude moc času, takže v pátek jdu zase. Napadlo mě dát na feeder nějakou peletku a bavit se mezitím s plavajdou. Má peleta v téhle zimě smysl? Chytáte tak? >> Stránka diskuse

                  Dóla - Profil | Po 12.2.2018 17:43:38

                  12.2.2018 - 401024
                  Ryba se mi tento rok vyhýbá. No fajn... zatím to můžeme svádět na počasí. Dnes jsem vyrazil na Výmolu do Úval. Moc hlubších míst jsem nenašel, tak to bylo spíš o hezké procházce, která mi udělala dobře. Už promýšlím zítřek. Co myslíte, má smysl zkoušet tůň s pikříkem? >> Stránka diskuse

                    Dóla - Profil | Ne 11.2.2018 18:06:26

                    11.2.2018 - 411042
                    Ani změna místa mi rybu nepřinesla. Pouze pár mikrozáběrů na jemné špičce, ale bez úspěchu. Říčka byla ale moc krásná a už se tam zase těším. >> Stránka diskuse

                      Dóla - Profil | So 10.2.2018 15:33:29

                      10.2.2018 - 411051, 411164
                      Druhá letošní vycházka k vodě skončila opět bez ryby. Nějak mi to s tou boloňkou nejde. Bez záběru na řece i na tůni. Tak snad příště. >> Stránka diskuse

                        Dóla - Profil | St 22.11.2017 17:00:50

                        22.11.2017 - 411164
                        Stejný revír jako minule, pouze jiné místo. Sestava také stejná. Jeden bič a jeden picker. Dnes jsem sehnal červíky, takže se poštěstilo skóre 3:1 ve prospěch pickeru. Na fotce je nejmenší ulovená rybka. Chytáte v tomto období někdo na burizony? >> Stránka diskuse

                          Dóla - Profil | Po 20.11.2017 18:14:14

                          20.11.2017 - 411164
                          Dnes pouze na hodinku u vody s bičem a pickerem. Pár záběrů bylo a vždy jsem vytáhnul ježdíka. Ten na fotce byl snad nejmenší. Bere Vám to ještě na tůních a menších rybnících? >> Stránka diskuse

                            Dóla - Profil | Po 4.9.2017 5:57:05

                            3.9.2017 - 401029
                            Včera to moc nebralo, ale překvapil tento sumeček. Myslíte, že jde o sumečka černého? "Američan" z Labe skoro zmizel. Už několik let jsem v těchto úsecích nechytil. >> Stránka diskuse

                              Dóla - Profil | Út 22.8.2017 21:52:53

                              22.8.2017 - 411164
                              Moje námluvy se starou technikou na polotěžko pokračují a musím říct, že je to super. Na menší tůni to dnes bralo a já ulovil 3 kapříky. Sice menší, ale i to potěší. Chytáte taky na polotěžko? Jaké na to máte úspěchy? >> Stránka diskuse

                                Dóla - Profil | Čt 17.8.2017 19:37:26

                                17.8.2017 - 411051
                                Dnes jsem na řece zkoušel poprvé lov na polotěžko. Má snaha a píle byla odměněna krásnou slunečnicí pestrou. Na Labi jsem jí opravdu nečekal. Moje první slunečnice v životě mi udělala velikou radost. Zachutnala jí žížalka. >> Stránka diskuse

                                  Dóla - Profil | Po 7.8.2017 17:39:09

                                  7.8.2017 - 411164
                                  Dnes se mi na plavanou na kukuřičku povedl krásný karas stříbřitý 30 cm. Vzhledem k tomu, že to byla jediná ryba dne, potěšil dvojnásob! >> Stránka diskuse

                                    Dóla - Profil | Čt 25.5.2017 18:01:59

                                    25.5.2017 - 411164
                                    Dnes jsem si po práci vyrazil na tůň. Jenom s pár drobnostmi v brašně. Velkým potěšením byl lín 30 cm. A také jsem měl návštěvu dvou zvědavců. >> Stránka diskuse

                                      Dóla - Profil | Ne 16.10.2016 16:48:52

                                      16.10.2016 - 411051
                                      Dnes bylo u řeky nádherně. Bralo to jako v létě a já mohl kombinovat picker s boloňkou. Jestli vydrží počasí, tak půjdu zítra znovu. >> Stránka diskuse

                                        Dóla - Profil | Út 12.7.2016 18:15:00

                                        12.7.2016 - 411164
                                        Dnes pouze pár hodin po práci u vody. Na picker zabral jeden kapřík a krásný línek. Na druhý prut ani potah. Na mlaskačku to nic nedělalo. >> Stránka diskuse

                                          Červené karty: mekvak, Dalimil, Petras, start1406, hadman1, ajsa, mazak, Saxafon, BLACKHAMER, jarysek120, t1ran, gunč, KiKSo1, smellslike, Rybovrah 1, Karlosak, bigfatcatfish, šmudla007, TomH, tupac, Gorylix, Fredex, Heineken***, Heineken*****, Hein*eken, SKFishing, masák11111, ryby-zabiju, Masařmasařů, carp1990, HameB01, Hazz, Pazz, Lojzakk, mickyracers, Malanchoe, Lostoros, kkt, RYBOVRAH FOREVER, Nornik-K, OtaLakatos, nornik-l, nornik-m, nornik-o, VlasLakatos, HugoStiglitz, Akéla, nornik-y, loupeznik007, Bugun, Had.