- Úvod
- Pokec
Můj lov
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 9x v ignorovaných.
NDEPRESS - Profil | Út 6.10.2009 17:59:16
Letošní má první přívlač po revírech ramenech tůních a povodí Orlice 3. Bilance - 2 malé štičky, 1 bolen a vyvlíknutý okounek..ztráta jedné rotačky, kterou mi slušná štika upálila, protože jsem neměl lanko... :( Ale i ták super den a relax...:))))
NReznik76 - Profil | Út 6.10.2009 16:01:51
Dneska na oblíbenym místě v centru Prahy s fedrem. Po ránu mi šly jen čudly do 30cm a to tloušti a duháčci, až okolo 10 začly brát kousek větší ryby a to byli jeseni mezi který se připletla jedna pěkná parmička
kmenový vlasec: 0,18
návazec: 0,14
velikost háčku: 8
nej. nástraha: červi
množství návnady: 3l
Nesoxx - Profil | Út 6.10.2009 15:50:08
Dnešní výpravu za boleny jsem ráno při pohledu na déšť vzdal a šel se ještě natáhnout ..... k vodě jsem jel až po deváté, když přestalo. Tráva kolem břehu byla sice mokrá, ale to mně nevadilo, zvlášť když okouni byli při chuti .....
Npetr.fish - Profil | Út 6.10.2009 15:49:23
Dnes od rána na rybách na jednu stranu déšť hrůza ale kapři jezdili docela slušně fotografie nic moc (z mobilu a samospouští)
Nfano - Profil | Út 6.10.2009 15:43:33
Na Vranově s bráchou,na pět dní.Perfektní chytačka.Chytali jsme jen dopoledne.Chyceno 15 štik (nej 79,74,73,68) a 12 bolenů (nej 74,71,68).K tomu nějaký okoun.Chytáno jen na přívlač.Paráda.Díky brácho!
NLevák Bob - Profil | Út 6.10.2009 10:50:26
Od oběda do setmění jsme chytali v neskutečně silném větru. Ryby prakticky nebraly. Ve třech uloveno asi 15 ryb, cejni do 50 cm a podoustve. Možná jsme chybně zvolili nejhlubší úsek řeky.
kmenový vlasec: 0,20
návazec: 0,14 - 0,16
velikost háčku: 10 - 12
hloubka: 5-6m
množství návnady: 18l
NMike Tesar - Profil | Po 5.10.2009 22:51:47
NeXecutor - Profil | Po 5.10.2009 22:12:02
Tak dnes rybacka unas na rybniku na 2 hodiny som vybehol a dve stuky ale male jedna mala dokonca v sebe trojhak v bruchu a trcal jej iba jeden protihrot .. chudinka co uz ... a na priehrade to vrelo dravce lovili kade tade chytil som 12stuk a z toho dve take naj 55cm nic moc no ale aspon nejake fotky no ...
Nrejžák - Profil | Po 5.10.2009 21:56:27
Celodení vláčka-na prehradě minicandáti,na čtverce o něco větší bolen.Zkoušel jsem dropshot(doufám,že je u nás povolenej),ale výsledky byly nevalné.Uvidíme příště...
NBláža - Profil | Po 5.10.2009 18:45:55
Tak dnes dopolední lehká vláčka na říčce se zdařila , uloveni okounci v dosti hojném počtu a také jedna kudla , která mi tu 0,14 naštěstí neufikla , takže spokojenost . Dobrá byla zábava pozorovat jak tloušti přijíždějí k twistříku , kterým jsem poskakoval asi 40 cm pod hladinou hned u břehu a narážejí do něj se zavřenou tlamou , když přijel okoun . tak ho šluknul , když jsem ho nestihl dřív zvednout z vody ;o))))
NFrc - Profil | Po 5.10.2009 17:47:28
Na FEEDER chyceno pár plotic ,jeden cejn a dva kapříci. Brali většina na červi a peletky.Doba lovu tři hodky ,páč sem musel do rachoty.Je vidět ,že je chladněji a rybám se chce víc kousat.
Ndobrman - Profil | Po 5.10.2009 16:57:17
tady mě není přáno a ani dnes jsem smůlu na dravce neprolomil. Totální zero:-( zkoušel jsem vše možné a nic. Mám pocit že je víc vody v přehradě než bylo. bobkaři tahali jen menší cejny co jsem viděl a jeden rybář chyt candáta tak nějak možná míru měl ale jinak nic.Takže příště nebudu pokoušet štestí a vsadím na typ vody, který mě vyhovuje.
Ndobrman - Profil | Po 5.10.2009 16:51:08
chvilka na Vranově strávená rybařinou.na přívlač jsem přemluvil v menším provedení 2 okouny, tlouště a štiku.Jedna větší šupina po chvilkové přetahované upadla. ale byl jsem spokojen i tak. Někdy stačí ke spokojenosti málo.
NDetreux - Profil | Po 5.10.2009 16:48:40
Dvě hodiny přívlače, ryby moc nezobaly ale dostal jsem tři štičky a dva candátky. Po staré hrázi jezdil bagr a prokopal díru v průplavu aby voda mohla dál odtýkat. Prej se bude chytat ještě cca 14 dní, pak bude zákaz kvůli nízké hladině.
Ndobrman - Profil | Po 5.10.2009 16:47:24
pěkně strávený den u vody. Chvílema sice trocha sprchlo ale s lovem spokojenost. Na rybníku chycen okoun a štika 61cm-dlouho jsem ji dráždil ale na popáté už vzala gumu jak měla:-)k tomu ještě jedna štika upadla u břehu a pár záběrů neproměněno.poté přesun na říčku a tam chyceno ze pár okounů, párkrát mě jel za nástrahou jelec ale bez uspěchu.
Červené karty: mekvak, Dalimil, Petras, start1406, hadman1, ajsa, mazak, Saxafon, BLACKHAMER, jarysek120, t1ran, gunč, KiKSo1, smellslike, Rybovrah 1, Karlosak, bigfatcatfish, šmudla007, TomH, tupac, Gorylix, Fredex, Heineken***, Heineken*****, Hein*eken, SKFishing, masák11111, ryby-zabiju, Masařmasařů, carp1990, HameB01, Hazz, Pazz, Lojzakk, mickyracers, Malanchoe, Lostoros, kkt, RYBOVRAH FOREVER, Nornik-K, OtaLakatos, nornik-l, nornik-m, nornik-o, VlasLakatos, HugoStiglitz, Akéla, nornik-y, loupeznik007, Bugun, Had.
Kde to žije - všechna témata
SoNRybáři a vinařství 930
SoNATTs hlásiče a ATTx příposlech 553
SoNBoilies TB baits- chytací řada 47
SoNKde sehnat protisměrné válečkové ložisko na Daiwu fuego 0
SoN🔥 Grill a grilování 🔥 592
SoNLov pod jezem v letních vedrech? 43
SoNRybářský kniho - koutek 145
SoN471226 - Blatecký mlýn 1A 14
PáNRybářské odznáčky ... 547
PáNPřehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru (Bleskovka) 14
PáNRybáři vs ochránci přirody 90
PáNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 5
PáNHlídač slev eshopů 752
ČtNElektro tříkolka na ryby 40
ČtNDivoký potočák nebo granulák? 63
Co je nového - všeobecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . NBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
14.8."Noční Dešná"
15.8.Rybářské závody Hradčany u...
Doporučujeme e-shop
GScarp.cz
Rádi Vás kdykoli uvítáme na našem internetovém obchodě rybářské potřeby a nově i v naší kamenné prodejně. V našem...




























































