- Úvod
- Pokec
Můj lov
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 9x v ignorovaných.
karel.datel - Profil | Po 14.9.2009 10:07:51
Včera na bič 6 cejnů, 3 cejnci, 5 ouklejí, 10 trumanů, několik plotic (kolem 10). Jak dnem i nocí myslím jen na rybářskou osvětu, udělal jsem instruktážní snímek. Škoda barevného zkreslení.
kmenový vlasec: 0,165
návazec: 0,08
velikost háčku: 12
hloubka: 1,6
návnada: psí granule, konopí, strouhanka, hlína
množství návnady: 2/3 kyblíku od Primalexu
malsy - Profil | Po 14.9.2009 8:54:46
Nedělní odpoledne u vody jako obvykle. Na oblíbeném místě feedrovačka - šli jenom cejnci a menší cejni, manželka midiplavaná - ouklejky do dlaně na hod. Větší ryby tam stopro byly, až neobvykle čilé, ale nám se tentokrát vyhnuly. Bylo tam moc hezky, podzim už pomalu nastupuje. Petrův zdar všem.
Gregor - Profil | Po 14.9.2009 8:44:37
V pátek odpoledne jsem vyrazil na mimopstruhovku s vláčákem. O ryby nebyla nouze, přišlo pár pěknejch okounů, nějakej jelec, Asi 4 štičky do 52 a jedna větší se vyhákla. Rybařina super, až na rozdrcenej kotník mezi kameny, namočený kule a cigára.
Brkot - Profil | Po 14.9.2009 8:38:41
Sobotní lov na B1 se celkem vydařil, zdolán 52 a 54 cm kapřík + dost slušných karasů.
Tarn - Profil | Po 14.9.2009 7:55:32
Nedělní výprava byla ve znamení candátů. Chytil jsem ráno 4 a něco se skleplo, po hodině se záběry jak když utne. Bohužel ráno jsem neměl foťák. tak jsem vyrazil navečer znovu a candoš jen jeden 51cm ale přišly během 15 minut na jednom místě dvě krasavice. 75 a 70 cm.
tench - Profil | Po 14.9.2009 7:20:55
Tak jsem o víkendu zavítal více jak po měsíci na oblíbený rybník poblíž chalupy.V sobotu šli pěkně kapři,na břeh se jich podívalo tak 8-10...V neděli jen dva menší a jeden mi uplaval s háčkem.....
Rastin - Profil | Ne 13.9.2009 23:20:22
Často chodím s feederem na jednu vodu, kde často ulovím na kukuřici perlíny ostrobřiché. Dnes byly rybky (perlíni a plotice) hodně aktivní, byť záběry již nebyly tak jednoznačné jako v srpnu. Vnadil jsem koupenou vnadící směsí (příchuť perník) smíchanou s kukuřicí. Při jednom z náhozů za okraj vnaděného místa se mi podařilo zdolat nádherného perlína. Měl míru 34 cm a zlatavě zbarvené šupiny. Zlatá rybka :) Snad jsem si i mohl něco přát, uvědomil jsem si poté, co jsem ho pustil zpět do vody. Tak snad příště.
kmenový vlasec: 0,16
návazec: 0,12
velikost háčku: 10
hloubka: cca 3m
návnada: Lorpio feeder special (light) s kukuřicí
an-old-fuddy-duddy - Profil | Ne 13.9.2009 22:26:50
Včerejší chytačka ve složení já, syřa a z-boy v centru Kroměříže dopadla pro mě velice dobře a své kolegy jsem v počtu ryb doslova rozdrtil :) Všichni jsme lapali na 2 feedery. Nevím, čím to bylo, jestli krmením nebo tak něco, ale kam jsem to hodil, tak jsem měl do 2-3 minut rybu, většinou ostrý, podoustve, okouni brali rousňáky nastražený na parmu a taky se povedly 3 holky parmy, největší cca 50cm. Syřa lapl 4 ryby, z-boy 2 ryby, z toho polovinu jejich úlovku tvořili hrouzci, takže prostě ryby chtěly jenom mě, místem to nebylo, protože jsme byly od sebe po 2 metrech :)
Angle face CZ - Profil | Ne 13.9.2009 22:09:36
Dneska s kolegou wendou na vlačku já 3 okyše wenda 2 štíhlata bylo krásně kolega šel i na houby....
Blažík - Profil | Ne 13.9.2009 21:56:23
Dneska podvečer vláčka s taťkou, zezačátku to bylo celkem slabý, pouze jeden okyš a potom náhý záběr tupý tah a na břeh se podíval mlůj nový osobáček v podobě štiky 71 cm . S příchodem tmy jsem dostal ještě jednu štičku kolem 50 cm. Při příjezdu domů mě uvítala pichlavá návštěva :-)
vranka - Profil | Ne 13.9.2009 21:49:43
Víkend pohodový, brali karasi, cejni a kapříci a na vláčku štíhle a okouni
Luke21 - Profil | Ne 13.9.2009 21:43:44
Dnešní odpočinková chytačka s bráchou a kámošem začala vytažením několika mnohokilových úlovků, bohužel v podobě trávy :-) Pak přesun na malinkatou štěrkovnu, kde sme se pobavili několika karasy, mezi které zabloudilo i pár kapřích dorostenců.
pako 2 - Profil | Ne 13.9.2009 21:38:05
se zpožděním, v sobotu po dvou hodinách jediný záběr, cejn 54 cm. foto jen telefon
Martin M. - Profil | Ne 13.9.2009 21:27:31
Vcerejsi lov s Boyscoutem - za cely den v totalne zelene vode ani potah, takze zbyval cas na pretextovani pisne "Rekni, kde ty ryby jsou, co se s nimi mohlo stat?" a dalsi ptakoviny.
teplota vody: 18st
teplota vzduchu: 20st.
návazec: 0.16
délka návazce: 50cm
hloubka: 4m
vOjda13 - Profil | Ne 13.9.2009 21:20:35
Tak dneska od rana do vecera na rybach... Povedl se 1 Kapr 48cm ( další 2 se mi vypli) a Karas cca 25cm. Potom jsem zkusil v prubehu vlacku, za 15min jsem dostal na novyho woba 3 štíhlata a 1 okounka... Vše plave dál...
Mika - Profil | Ne 13.9.2009 20:48:14
Dnešní lov trofejních bolenů se bohužel moc nevyvedl z důvudů většího počtu rybářů na malém úseku řeky.Přeci jen se ale na břeh nějaké rybky podívaly :-)Na naše oblíbené místo prozatím zapomenem,jelikož v záloze máme ještě pár slibných lokalit :-)
Rybkin - Profil | Ne 13.9.2009 20:45:22
Kdybych šel na houby udělal bych líp,přesto se pár rybek na břeh podívalo
Červené karty: mekvak, Dalimil, Petras, start1406, hadman1, ajsa, mazak, Saxafon, BLACKHAMER, jarysek120, t1ran, gunč, KiKSo1, smellslike, Rybovrah 1, Karlosak, bigfatcatfish, šmudla007, TomH, tupac, Gorylix, Fredex, Heineken***, Heineken*****, Hein*eken, SKFishing, masák11111, ryby-zabiju, Masařmasařů, carp1990, HameB01, Hazz, Pazz, Lojzakk, mickyracers, Malanchoe, Lostoros, kkt, RYBOVRAH FOREVER, Nornik-K, OtaLakatos, nornik-l, nornik-m, nornik-o, VlasLakatos, HugoStiglitz, Akéla, nornik-y, loupeznik007, Bugun, Had.
Kde to žije - všechna témata
18:38NRybáři vs ochránci přirody 60
17:06NATTs hlásiče a ATTx příposlech 541
16:31NKurz Teo Daška pro Otoše 305
15:53NZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 2
13:44NÚprava chodu woblerů. 11
12:08NCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 40
11:41NPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 24
8:45NPolsko, okolí Dunajce 6
8:22NLabe fishing store 19
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNStaré Česke rybářské vybavení 392
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNPoradna: Sumcařina 2570
PoNZměna fungování SZ na MRKu - chcete Whatsapp styl místo "emailovych" SZ? 177
PoNVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
Co je nového - všeobecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Akční nabídky
CHYTIL.cz poslední kusy -55%Za 23 Kč
Nyní se slevou až -69%: AVID, FOX, KORUM, PRESTON a SONUBAITS. Oblečení, pruty, krmení, křesla, háčky a další. Platí do vyprodání zásob na www.chytil.cz
CRALUSSO novinky sklademZa 89 Kč
Nová svítíci krmítka Fluorescent Rocket Method Basket, plovoucí krmítka Floating Method Feeder, PRO SERIES pellet mixy, vlasec Method Feeder Sinking 1000 m a další vychytávky na www.chytil.cz
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme e-shop
Saccon Carp
Rybářský e-shop se zaměřením na moderní kaprařinu. Máme dlouholeté zkušenosti, na trhu úspěšně působíme přes 10 let....



















































