- Úvod
- Pokec
Můj lov
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 9x v ignorovaných.
Npajagogo - Profil | Po 3.8.2009 13:28:37
dnes ráno opět cejnobraní, ale jen menší kousky, chytáno nejdřív feeder a když už sem ho nestíhal přezbrojeno na anglána, obojí fungovalo víc než dobře
Nmalsy - Profil | Po 3.8.2009 11:38:55
Pozdě odpoledne odjezd na oblíbenou Moravu s cílem pokusit se večer o nějakého dravečka. Zpočátku byl problém chytit vhodnou rybku vhodné velikosti, k večeru se to zlepšilo. Cejnci, karasi, různí kříženci i několik větších cejnů cca 45-50. Večer přezbrojeno na mrtvou rybičku - 2x feeder, 1x položená a žena 1x splávek. Při soumraku nepředstavitelně komárů a když jsme je jakž takž přečkali, tak nás po desáté vyhnala blížící se bouřka. Už se těšíme na příště, to snad budou ryby aktivnější.
Nafjee - Profil | Po 3.8.2009 10:20:45
Dnes ráno od 6:00 do 9:30 a přišla jen jedna štička na perlínka(6cm).A takhle to dopadá, když se chytá na živou rybičku - přívlač je zde zakázaná.
NStarouš - Profil | Po 3.8.2009 9:09:34
Minulý týden chytání na Vožeháku. Ryby nebyly nijak zvlášť při chuti, ale i přesto se mi na plavačku a feeder podařilo dostat pár pěkných kapříků, solidních cejnů, pár tloušťů, okounů, velké množství plotic a perlínů a taky několik pěkných karasů obecných, ze kterých jsem měl velkou radost, protože jsem je už dobré dva tři roky nechytil... Pokus o noční dravce dopadl bez úspěchu, ale i tak parádní dovolená s ideálním počasím. Na fotce jeden z kapříků a karas.
NIwik - Profil | Po 3.8.2009 7:29:18
Konečně jsme jeli na ryby přes noc, v noci zima, jinak ráno jak z pohádky.
V době oběda přišla jedná malá zubatice na nástrahu, která byla stará snad 30 let :))
Místo spáleného obličeje a zad jsem si také odnesla krásný víkend strávený s přítelem na oblíbeném revíru :)
Petrův zdar
Nxmac - Profil | Ne 2.8.2009 23:05:41
Večerní feedrovačka na mrtvou ouklej. A byla z toho tahle krasavice.. 78 cm zdolávána 20 minut
teplota vody: 23
teplota vzduchu: 32 a pak 17
návazec: 0,35
délka návazce: 60 cm
hloubka: 1,3 m
nej. nástraha: ouklej
N[eXecutoR] ® - Profil | Ne 2.8.2009 22:14:47
NVláčkař - Profil | Ne 2.8.2009 22:11:19
Dokonalý víkend s kamarádama Rybkinem a Antihlavou na osvědčené vodě, který by se dal nazvat příznačným názvem "Vojtíškovice 2009". Krmením, partiklem a červíkama se rozhodně nešetřilo a na aktivitě ryb byly kbelíky vyházený směsi celý víkend znát, z větších ryb se tahaly převážně parmy a kapříci, následovali líni, podoustve, tloušti, plotice, cejni, cejnci, karásci, sem tam hrouzek, oukleje a vytáhlo se i štíhle.Po celou dobu se předváděli boleni a sumci při nájezdech do rybiček hodujících na našem krmení, my nezůstávali pozadu a pochutnávali si na Rybkinových vyhlášených klobáskách a ostatních dobrotách z grilu a vše rozumně zapíjeli dobrým pitím. Nemělo to prostě chybu, jen víc takových dní.
NAspiuss - Profil | Ne 2.8.2009 21:51:56
Dnes so svagrom na privlac. Jeden takyto jalec na brehu a dva podobne sa vypli + sa vytiahlo par mensich. A jedna kuriozitka - podustva (ostroretka) za papulku na racika. Vsetky rybky pustene.
Nchachar000 - Profil | Ne 2.8.2009 21:46:35
Dnes pařáák . Přes den nic moc ! K večeru to začalo být zajímavější .... Celkem 4 amuři , nej asi 45 , 1 kapr viz foto... nějaký plotičky a cejni .... a 2 ponorky co mě odstrojili děličku.... Guma natažená až do půlky přehrady , ale co z toho... Příště budem chytřejšíí..
Nvydra1 - Profil | Ne 2.8.2009 21:32:16
Dnešní dopolední plavajda přinesla asi 20 ouklejí kolem 8 cm, 2 tlouště asi 15cm a 1 proudníka přibližně 20cm. Na strašný pařák to byla krásná rybačka a i když nepřišlo nic většího byl sem nadmíru spokojen. Foťák i mobil zůstali doma, sice nemám žádný foto, ale aspoň nikdo neotravoval po telefonu :-) Vše pochytáno na masňáky.
kmenový vlasec: 0,12
hloubka: 0,5 - 1 m
NAngle face CZ - Profil | Ne 2.8.2009 21:26:22
Dneska super lov s marasem maras lapal na mouchu a já na vláčku používal jsem vaškovku vel. 0 maras nějakou nymfu já vytáhl 22 ryb a maras 17 nej na mušku ostroretka 35 a na vlačku tloušt 30 co bylo hodně zvláštní je , že jsem na třpytku dostal 3 ostroretky regulérně coš mě hodně potešilo a jednu hezkou jsem bohužel spustil jiš u břehu... suma sumárum dohromady 38 ryb složení ouklej,tloušt,ostroretka,štika,okoun..já na vlačku jsem si to počítal měl 6 štik 10 okounů 3 tlouště a 3 ostroretky ryby sice byly spíše malé nebo mini ,ale takovou zábavu jsem dlouho nezažil paráda :))
PS : Vlašákovi díky za odvoz a dovoz :))
NHP - Profil | Ne 2.8.2009 21:08:18
Tři dny, tři revíry a nikde se nekonala velká rybačka. U žadný ryby jsem se nedostal přes 40. No snad budou přiští vycházky uspěšnější.
NDejv - Profil | Ne 2.8.2009 21:02:08
Sumcovo-kaprová noc přinesla jednoho sumíka kolem metru, který si zachránil kůži mistrným únikem při vytahování z vody. Kapřík přišel také jeden , cca 55cm. Na fotce malý, ale nádherný kapřík chycený při lovu nástražek.
Červené karty: mekvak, Dalimil, Petras, start1406, hadman1, ajsa, mazak, Saxafon, BLACKHAMER, jarysek120, t1ran, gunč, KiKSo1, smellslike, Rybovrah 1, Karlosak, bigfatcatfish, šmudla007, TomH, tupac, Gorylix, Fredex, Heineken***, Heineken*****, Hein*eken, SKFishing, masák11111, ryby-zabiju, Masařmasařů, carp1990, HameB01, Hazz, Pazz, Lojzakk, mickyracers, Malanchoe, Lostoros, kkt, RYBOVRAH FOREVER, Nornik-K, OtaLakatos, nornik-l, nornik-m, nornik-o, VlasLakatos, HugoStiglitz, Akéla, nornik-y, loupeznik007, Bugun, Had.
Kde to žije - všechna témata
9:26NBoilies TB baits- chytací řada 49
8:43NATTs hlásiče a ATTx příposlech 554
8:32NPřehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru (Bleskovka) 15
SoNRybáři a vinařství 930
SoNKde sehnat protisměrné válečkové ložisko na Daiwu fuego 0
SoN🔥 Grill a grilování 🔥 592
SoNLov pod jezem v letních vedrech? 43
SoNRybářský kniho - koutek 145
SoN471226 - Blatecký mlýn 1A 14
PáNRybářské odznáčky ... 547
PáNRybáři vs ochránci přirody 90
PáNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 5
PáNHlídač slev eshopů 752
ČtNElektro tříkolka na ryby 40
ČtNDivoký potočák nebo granulák? 63
Co je nového - všeobecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . NBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Akční nabídky
Výprodej - Elektromotor Minn Kota ENDURA C2 45/36"Za 7.500 Kč
Minn Kota Endura C2 45 je spolehlivý a odolný elektromotor s indikátorem stavu baterie, navržený pro maximální výkon, dlouhou životnost a bezproblémový provoz.
NOVINKA na CHYTIL.cz - plovoucí kouřové boiliesZa 179 Kč
Plovoucí boilies SMOKE POP-UP o pr. 15 mm, které po dopadu do vody okamžitě vytváří silný kouřový, mrakující efekt. Ten funguje jako vizuální magnet a dokáže pracovat až 24 hodin. 3 barvy - 6 příchutí. Více na www.chytil.cz
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
14.8."Noční Dešná"
15.8.Rybářské závody Hradčany u...
Doporučujeme e-shop
Saccon Carp
Rybářský e-shop se zaměřením na moderní kaprařinu. Máme dlouholeté zkušenosti, na trhu úspěšně působíme přes 10 let....






































































