- Úvod
- Pokec
Můj lov
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 9x v ignorovaných.
Sikula - Profil | So 19.4.2003 22:34:31
Dnes, ve 2 lidech, od 13.00 do 18.30 Zezačátku já feeder, kamarád položená. Já měl záběry často, ale jen ťukání, kamarád sem tam něco. Nic jsem neproměnil. Potom se začaly dělat kola na hladině, nastřílel jsem tam prakem 15 kostiček housky. Než jsem stáhnul prut ( +-1 min) bylo po housce. Když jsem nahodil (jen housku na háčku, bez olova), tak nic ani na další housku, kterou jsem nastřílel znovu. Potom jsem vláčel žížalu. Taky bezúspěšně. Nakonec jsem pouze povytáhl olůvko 40 cm od háčku, nastražíl sendvič (kostičku rohlícu - 4x4mm + žížala 4 cm), s tím, že to tam jenom mrsknu a zbalím. Než jsem to zbalil, tak jsem měl záběry, že by mi prut uletěl z vidliček. Zasekl jsem, tahal jsem, nic. Až u břehu se to zmohlo na větší odpor. Nebudu napínat, byl to cejn velký (+20cm). Ale jinak vcelku zajímavý zážitek. Vedle nás (5 m )nějaký šikula naházel krmení na břeh. Takže jsme se tiskly u stromů před nenažranejma labutěma! Tímto tomu člověku děkuju! Měl jsem problém rozmíchat krmení s vodou, ty s... mě nechtěly pustit k vodě. Myslely si, že jim tu kuku sežeru.
Hrouzek - Profil | So 19.4.2003 14:20:50
Muškaření>Doubrava>1 potočáček asi 25cm a tlouštík asi taky 25cm.
Labe-(feeder)
já- 2 cejny nej 46cm a kapra 46cm,
tatka-3 cejny nej 51cm a kapra 59cm.
siro | Pá 18.4.2003 17:54:36
Od 8 do 12h.Ve dvou šest kaprů 32;46;48;53;56;58cm.Jeden hovadák se vyřízl po padesati metrové jíždě.Kamarád měl posika od top-secret karp killer a já Lorpio se senssaskou.Kamarád chytal pouze kapry,já měl štěstí na podoustvičky,plotice a celkem pěkný cejny(25-47cm).Vše až na jednoho cejna chyceno na feeder(velice jemné záběry).Až na chvílemi nepříjemný vítr pohoda.
Jeden kapřík 46cm měl smolíka,jinak vše vráceno.
Jura Crhák - Profil | Pá 18.4.2003 17:06:35
Jura Crhák - Profil | Pá 18.4.2003 17:02:59
Tak jsem slíbil pár fotek z Ebra a zhodnocení. Celkem 116 sumců ve čtyřech lidech, míry 203,197,195,...100. Týden dřiny,obrovského vypětí a euforie. Perfektní zážitek z následné cesty okolo Ebra do delty. Panenská voda, na cca 100km řeky jsme viděli asi 50 rybářů a ani jeden nechytal sumce! Pod posledním splavem najety mořské ryby (asi 50 km od ústí, dno jimi bylo úplně pokryto. Přesto jsme chytli i tam sumce! Kolik jich tam asi bude?
Takže pár fotek: 195cm
Ryba zlá | Pá 18.4.2003 14:44:19
Krásné chytání, za dopoledne cca 30 duháků, většinou mezi 40 - 50. Nejvíc na pomalu vedené tmavé lury na háčku 12 s fluorokarbonem, voda je dost čistá.
Mates | Pá 18.4.2003 12:46:45
ryby berou předevsším malý kapři a cejni,nejvetsi ryby dne kapři od 35 do 45 a úhoř 70
Pobřežní candát | Pá 18.4.2003 10:43:02
Tak jsem si konečně letos zachytal oukleje, 1 x jesena, 1 x bolena. Úspěch slavila žížala a červy. Ryby jsem neměřil jen vyfotil. Dnes jsem se šel projít kolem Vltavy a jdou celkem kapři.
VrkounVase jmeno zde | Pá 18.4.2003 10:27:43
na nádrži Podhoří poprvé v životě v rychlém sledu kapři:39,42,44,44,56,28,33. Vráceno vodě.Silný vítr ale slunečno a bez mráčku.Od 17 do 19hodin.17.4.zase 2krát krásná jízda ,ale oba se vyřízli,záběrů nepočítaně. to bylo mých pět minut slávy.
Piškotus - Profil | Pá 18.4.2003 9:08:19
A ještě kapří ze včerejška.Bojoval jak blázen,myslel jsem,že bude mnohem větší.:-)
Filip - Profil | Pá 18.4.2003 8:59:23
Tak jsem letos zahájil a byla to tragédie jakou jsem nečekal. To, že jsem neviděl rybu bych unesl, ale jak to tam vypadalo. Po povodních orvané břehy a jak to ještě není zazeleněné, tak to působí dost depresivně. Koryto plný bordelu. A jako vrchol tam začal jezdit traktor a vláčel louku hned u vody. Tak jen doufám, že jsem si jen vybral špatnej úsek a že to je jinde lepší.
Piškotus - Profil | Pá 18.4.2003 8:57:26
Tak už to umím a tenhle padesátník je ze včera na mlhu z rohlíku.
Hrouzek - Profil | Pá 18.4.2003 8:34:54
Muškaření tři potočáky nej. 33cm,tloušt 33cm a oklej 22cm.Větší potočák cca 40cm utek. :(
Robert | Pá 18.4.2003 6:51:41
Včera na rybníce od 15 do 19 hodin - vítr jako kráva, čtyři cejni a myslím, že jsem nachytal ze všech nejvíc, kapříka jsem neviděl u nikoho. Chytal jsem na sladký rohlík a hnojáky, brali jenom na ten rohlík. Všechny ryby klasicky na těžko s krmelcem, na feeder nic. Krmení jenom kukuřičný šrot, strouhanka a trochu lněného semínka.
Piškotus - Profil | Pá 18.4.2003 6:49:36
Zase jeden fajn den.Feeder vše na rohlíkovou mlhu MM.Cejn 50,45,...,kapr 45,40.Mnoho podouství a cejnků.Skoro nikdo tam nebyl a pravděpodobně to ani moc nebralo neb na feeder byly záběry moc jemné.Fotky do lovu dát neumim škoda.Vše vráceno do vody.Petrův zdar
slimak | Pá 18.4.2003 6:07:02
Krásné počasí, až na ten vítr. Od 17.00 do 20.00 víc než deset kapříků 20-35 cm. Nástraha oblíbení červi a kukuřice, kapři brali na feeder i na položenou celkem bez rozdílu.
JiříH - Profil | Pá 18.4.2003 0:45:43
Ráno neskutečné jatky, v poledne i muškařům jen ťukali, ale na červenobílou gumu na dně spolehlivě. Duháci do 40cm. Ulovilo se i pár pěkných candátů.
Červené karty: mekvak, Dalimil, Petras, start1406, hadman1, ajsa, mazak, Saxafon, BLACKHAMER, jarysek120, t1ran, gunč, KiKSo1, smellslike, Rybovrah 1, Karlosak, bigfatcatfish, šmudla007, TomH, tupac, Gorylix, Fredex, Heineken***, Heineken*****, Hein*eken, SKFishing, masák11111, ryby-zabiju, Masařmasařů, carp1990, HameB01, Hazz, Pazz, Lojzakk, mickyracers, Malanchoe, Lostoros, kkt, RYBOVRAH FOREVER, Nornik-K, OtaLakatos, nornik-l, nornik-m, nornik-o, VlasLakatos, HugoStiglitz, Akéla, nornik-y, loupeznik007, Bugun, Had.
Kde to žije - všechna témata
SoNRybáři a vinařství 930
SoNATTs hlásiče a ATTx příposlech 553
SoNBoilies TB baits- chytací řada 47
SoNKde sehnat protisměrné válečkové ložisko na Daiwu fuego 0
SoN🔥 Grill a grilování 🔥 592
SoNLov pod jezem v letních vedrech? 43
SoNRybářský kniho - koutek 145
SoN471226 - Blatecký mlýn 1A 14
PáNRybářské odznáčky ... 547
PáNPřehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru (Bleskovka) 14
PáNRybáři vs ochránci přirody 90
PáNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 5
PáNHlídač slev eshopů 752
ČtNElektro tříkolka na ryby 40
ČtNDivoký potočák nebo granulák? 63
Co je nového - všeobecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . NBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Akční nabídky
SPRO kufřík Power Catcher Lure TowerZa 598 Kč
Díky kompaktním přepravním rozměrům a integrovanému madlu se snadno přenáší a je ideální na cesty. Věž obsahuje 4 průhledné plastové krabičky na nástrahy a navíc velký horní úložný prostor, který je ideální pro uložení nářadí nebo většího příslušenství.
Sensas pelety Super Feed 650gZa 115 Kč
Klasické zakrmovací pelety. Můžete je použít jako přídavek do vašeho krmení nebo s nimi volně krmit rukou nebo prakem.
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
14.8."Noční Dešná"
15.8.Rybářské závody Hradčany u...
Doporučujeme e-shop
GScarp.cz
Rádi Vás kdykoli uvítáme na našem internetovém obchodě rybářské potřeby a nově i v naší kamenné prodejně. V našem...
































