- Úvod
- Pokec
Můj lov
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 9x v ignorovaných.
jirka mz - Profil | So 2.5.2009 21:59:38
dnes tréning na rokytné, až na ten vítr to celkem šlo, ale braly jen plotice, chytáno na feeder.
Vláčkař - Profil | So 2.5.2009 21:47:51
Dnes jsem vyrazil cíleně na trumany, povedlo se přes 20 kousků, ti největší měli až 29 cm a dokázali se do prutu už pořádně opřít. Jelikož se mi v tom teple nepovedlo nikde nakopat žížaly, tak jsem musel vystačit s červíkama a sterilkou. Mimo trumany přišel i jeden kapr a něco málo cejnů.
22cruiser22 - Profil | So 2.5.2009 21:42:24
Carp team Exil - Profil | So 2.5.2009 21:07:56
Dvounoční výprava, na kterou jsem vyjel s Kubou se velmi podařila. První záběr přišel Kubovi druhý den v půl šesté ráno a Kuba si po krásném souboji mohl potěžkat jeho nový osobák - kapra šupináče 85cm 10,4kg. Jelikož bylo 1.Máje, tak kapr dostal symbolické jméno Mája. Další záběr jsem obdržel já ve 22:15, kapr to sotva rozjel a vůbec nebojoval, obrovské překvapení bylo, když se na podložce objevil pěkný pupkáč s parametry 79cm a 10,2kg! Proč kapr nebojoval, nám bylo hned jasné, měl zakrnělé všechny ploutve! Tuto noc jsme si s Kubou vytáhli i menší lysce, každý jednoho ( Kubovi zabral téměř přesně v čas jeho patnáctých narozenim, jak říká : dostal nejhezčí dárek k narozeninám :-)) ). Výprava se velmi podařila, oba jsme si vytáhli prvního kapra v roce přes 10kg. Za ct-exil Ondra Křížek.
Ředitel - Profil | So 2.5.2009 20:25:19
odpoledni lov na pstruhovce jsem zacal s nymfou ale ryby vubec nereagovali,tak jsem to prevazal na suchou a bylo to o poznani lepsi.lipani zbirali a zadarilo se jedenact kousku a tri pstruzi dlanove velikosti.voda nadherna :-)
enteron - Profil | So 2.5.2009 20:25:10
Chytáno cca od 6 do 12h. Na břeh se podívali 4 kapřící nej kolem 45cm zbytek 30-40cm a asi 5 cejnů.
carpsounder - Profil | So 2.5.2009 20:11:25
bambus11 - Profil | So 2.5.2009 19:55:06
Dnešní lov byl po sérii vycházek, kdy jsem počítal ryby po desítkách, docela zklamáním. Začalo to famózně, první tři náhozy do krmifleku a cejn, cejn, kapřík (cca 38) A pak hodně dlouho nic, až zase k večeru se trošku rozebrali cejni (dalších 5) a dva čulibrci (foto). Byla i jedna ponorka, na tento rybník nevídaná, s odpuštěním vohejbák jak svině, třívteřinová jízda, máchnutí hlavou a návazec vejpůl... Takže zase nic...
teplota vody: cca 20°C
kmenový vlasec: 0.18
délka návazce: 35, pak 25
hloubka: 1.5 m
návnada: gutkiewicz cejn performance, strouhanka, kuku šrot, kuku
množství návnady: 3l
maras - Profil | So 2.5.2009 19:53:11
dnes s kolegou ML prvni pokus o parmu se vydaril sice parma jen jedna ale aspon jsem ju vydel nazivo pak jeste jedna ostroretka + prikladam fotku kapra z minuleho tydne
Rowen - Profil | So 2.5.2009 19:38:39
Dnes s tátou na našem RMVéčku bylo ve znamení amurů. Byli jsme jen na chvilku, já měl 3x něco přes 50 cm a táta jednoho 74 cm.
Ládin - Profil | So 2.5.2009 19:27:26
Dnešní lov opět v závodnickém tempu. Na břehu 60 rybek v tradičním složení cejn, perlín, kapr. U sousedů jsem viděl 2 úhoře a cestou k autu jsem nakonec také jednoho "hada" ulovil viz. foto.
draveček - Profil | So 2.5.2009 19:18:58
Páteční lov ryb bolonkou na řece Odře,nedopadl úplně podle mých představ.Chytal jsem pod splavem ve Lhotce a na břeh se kromě ouklejí,které atakovaly nástrahu snad na každé nahození koukly plotice a ježdík.Zˇena a děti si pochvalovali,krásné místečko, sluníčko a opalováníčko.
JardaN - Profil | So 2.5.2009 19:17:11
Tak konečně letos první chytání na Deštné a i tentokrát mě tento soukromý revír nezklamal. Potkal jsem zde partu borců ze Zliv. Tímto je zdravím. Ryby jsou letos krásně čisté a zdravé, jde vidět že se jim zde opravdu daří. Zpočátku jsem chytal menší ryby 6-8kg, první noc přišel lysec 10,5kg a 77cm. Dále opět ryby kolem 6-9kg. V sobotu ráno přišel 10kg lysec a před koncem v cca 13:30hod mírné napnutí vlasce a následně klidná jízda a tento 15kg šupi 83cm. Petru zdar.
spt32 - Profil | So 2.5.2009 19:14:01
Dneska asi 3 hodinky feeder.Ryby moc nešli.Jeden malej úhoř na kukuřici a pár cejnů.Když jsem šel k vodě tak jsem narazil na mrtvolu neuvěřitelný ryby.Odhadem určitě přes metr.Myslel jsem nejdřív že je to menší prase,ale vyklubal se z toho tolstolobik.
draveček - Profil | So 2.5.2009 19:12:18
Tak jsem si byl dneska zachytat na Antoškách a rybky spolupracovaly dobře, jen co se do velikosti týče, jsem trochu zklamán.Za 9 hodin se na břeh podívalo mraky cejnů a cejnků, plotice, mega oukleje a jeden černý kapr šupináč 40cm.
teplota vody: 10+
teplota vzduchu: 15
kmenový vlasec: 0,18mm
délka návazce: 25cm
velikost háčku: 6
hloubka: 1,5m
návnada: Lorpio feeder medium, řepkový šrot, strouhanka, vařená kukuřice a řepka
množství návnady: 5 litrů
Blondak - Profil | So 2.5.2009 19:11:33
Tak dnesni chytacka celkem usla na breh se podivalo asi 11 kapriku ale ten vitr to byla hruza!!!!
uni - Profil | So 2.5.2009 18:47:07
krásná rybařina se synem fílosem , nachytáno spousta ryb-kapříci,líni,plotice a karásci většina na multipickery DAM
Červené karty: mekvak, Dalimil, Petras, start1406, hadman1, ajsa, mazak, Saxafon, BLACKHAMER, jarysek120, t1ran, gunč, KiKSo1, smellslike, Rybovrah 1, Karlosak, bigfatcatfish, šmudla007, TomH, tupac, Gorylix, Fredex, Heineken***, Heineken*****, Hein*eken, SKFishing, masák11111, ryby-zabiju, Masařmasařů, carp1990, HameB01, Hazz, Pazz, Lojzakk, mickyracers, Malanchoe, Lostoros, kkt, RYBOVRAH FOREVER, Nornik-K, OtaLakatos, nornik-l, nornik-m, nornik-o, VlasLakatos, HugoStiglitz, Akéla, nornik-y, loupeznik007, Bugun, Had.
Kde to žije - všechna témata
SoNRybáři a vinařství 930
SoNATTs hlásiče a ATTx příposlech 553
SoNBoilies TB baits- chytací řada 47
SoNKde sehnat protisměrné válečkové ložisko na Daiwu fuego 0
SoN🔥 Grill a grilování 🔥 592
SoNLov pod jezem v letních vedrech? 43
SoNRybářský kniho - koutek 145
SoN471226 - Blatecký mlýn 1A 14
PáNRybářské odznáčky ... 547
PáNPřehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru (Bleskovka) 14
PáNRybáři vs ochránci přirody 90
PáNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 5
PáNHlídač slev eshopů 752
ČtNElektro tříkolka na ryby 40
ČtNDivoký potočák nebo granulák? 63
Co je nového - všeobecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . NBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
14.8."Noční Dešná"
15.8.Rybářské závody Hradčany u...
Doporučujeme e-shop
www.chytil.cz
Firma Chytil byla založena v roce 2000 a od té doby vyrábí nejrůznější návnady a nástrahy pro lov nejen kaprovitých ryb....


































































