- Úvod
- Pokec
Můj lov
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 9x v ignorovaných.
skwor - Profil | Pá 1.5.2009 20:01:17
Výborný lov na který se nezapomíná. Na feeder a picker chyceni 2 úhoři (oba na picker), 4 líni, kapry, karasy a cejny jsem nepočítal. Táta měl líny tři, s kapry, karasy a cejny na tom byl stejně. Chvíle kdy jsem zasekl naráz oba pruty, na jednom kapra, na druhém úhoře, stály za to.
Fotek moc nemám, nebyl čas.
GBN - Profil | Pá 1.5.2009 19:44:37
..od samého rozednění..vodil nymfy aš do odpoledního zamračení...krásná voda, u Rabštejna hezký den..pro muškaře sen...snad velikost ryb,mohla býti JEN...o malinko aš víc lepší...LI+PO standartních velikostí ZPčeského kraje :)
li
obědní pauza na ranči Havraní kamen
caprmachine - Profil | Pá 1.5.2009 19:37:08
dneska na cukrovarskym rybniku zezacatku velka slabota ale potom zacli pravidelne chodit vetsi cejni a nakonec prisli i dva kaprici 55 a 44cm a jako tresnicka na dortu karasek 30-35cm chytano na bobkarinu s cervi krmeni milo kannal.....na moju drzku se nedivejte byli carodejnice a na zada se mi povesila opice :-D
Cukr - Profil | Pá 1.5.2009 19:35:09
Tak jsem se vydal na Ordějov,počasí krásné,kupodivu téměř nefoukalo. Ovšem ryby opravdu moc nebraly. Co jsem viděl rybáře okolo,nikdo nic. Já od čtvrt na šest bohužel jen do půl desáté(z důvodu pracovního) dva cejny do 20ti cm a jednoho vyvaděného kapříka ne ňáké ohromné velikosti.
Nu což,mohlo být i hůře.
anthrax - Profil | Pá 1.5.2009 17:25:35
Pekna rybacka, ajked zaberov bolo pomenej, dva vecsie pleskace 52cm a 53 cm a jeden nosal, prisiel kolega s internetu s jeho kamosom tak bolo aj skym pokecat, najviac sli na fluokarbon od colmicu :)
vOjda13 - Profil | Pá 1.5.2009 16:13:37
Dneska jsem se asi po 14 dnech ukazal u vody.. Mírně foukalo, pár kapek spadlo, ale jinak v pohodě.. V okolí mě (jako vždy) rybáři seděl jsem něco málo přes 2 hodiny. Když jsem přišel chyt jsem 2 plotice 30 a 32cm (1 plotice byla kouslá nejspíš od štiky..) a potom asi po hodině 2 cejny kolem 40cm vše patří samozřejmě vodě.. www.vojdafish.estranky.cz
Mara Vysta - Profil | Pá 1.5.2009 15:41:51
Tak jsem si dnes ráno zajel zachytat na Kačák, počasí bylo krásné a i nejaké ty záběry byly.
Na břeh se mi podařilo vytáhnout : Kapr - 42 cm, Kapr 20 cm, Cejn 35 cm,
Cejn 25 cm, Cejn 20 cm.
Všechny ryby byly vráceny vodě.
kmenový vlasec: 0,35
délka návazce: 50 cm
návnada: tajné :-)
Ládin - Profil | Pá 1.5.2009 15:12:47
Ráno jsme byli s kanarkem trochu potrénovat na závody. Šli cejni a kapříci. Konečné skóre po třech hodinách lovu 45:22.
student Petr - Profil | Pá 1.5.2009 11:15:26
Včera luxusní počasí.Ryby braly...2 kapři, 2 líni, 4 plotice, a cejn.Vše plave dál :) . Ale co mě fakt nas..lo byl starý rybář vedle, který chytil 2 kapry, jednoho skoval v báglu a druhého dal do vezírku a chytal vesele dál...V této souvislosti bych chtěl číslo na někoho z okolí z rybářské stráže...
svaca - Profil | Pá 1.5.2009 9:58:27
stojaky jsem vymenil za reku a parada. Nachytany desitky cejnku od 25 do 35, par plotic a perlinu. Ryba najela do krmeni temer okamzite a vydrzela v nem prakticky celou dobu lovu. Vse na bic
kmenový vlasec: 0,14
návazec: 0,10
velikost háčku: 14
nej. nástraha: kostak
množství návnady: 6l
Dobrman93 - Profil | Pá 1.5.2009 9:56:03
Tak dneska to bylo ve znamení kaprů za 4 hodky chyceno 5 kaprů ... Nejmenší měl 43 a něvětší 53 ...
teplota vody: 13
teplota vzduchu: 11 - 16
návazec: 0,27
délka návazce: 14 cm
hloubka: 2,5 m
nej. nástraha: Kukuřice, červi
Master - Profil | Čt 30.4.2009 22:51:20
Tak dneska o5 feederovačka, pouze nedostatek času mě dělil od lepšího výsledku, ale i přes to jsem nachytal dva kapry, šupiho 60cm a hladkého 55cm... Po rybách upáleny 4 spolužačky... :-)))
wenda - Profil | Čt 30.4.2009 21:17:06
tak dnes na pstruhovce s mušákem, vytaženo 17 ryb ve složení lipan, potočák a 2x duhák. Ryby o velikosti od 15- 40cm a první záběr hned dubleta, vše samozřejmě plave z5, jelikož to byl úsek chap.
plavan - Profil | Čt 30.4.2009 21:16:10
Dneska jsem vyrazil po dlouhé době pod dálniční most. Chytal jsem asi hodinu tyto malé rybky a pak se přihnala bouřka s kroupami a já to zabalil.
jepice - Profil | Čt 30.4.2009 18:18:52
Po škole jsem vyrazil na řeku s boloňkou a byla z toho chytačka trvající něco přes 2 hodiny. Vyzkoušel jsem celkem dvě místa. První zklamalo, takže proběhl přesun opodál a tam už to bylo přece jenom lepší. Celkem jsem chytil asi 15 ryb, převažovala plotice, pak se objevil tloušť a 2 cejni. Nakonec jsem to za minutu dvanáct zabalil před bouřkou. S chytačkou jsem byl spokojen, hlavně díky cejnům.
fairak - Profil | Čt 30.4.2009 17:39:28
opet na kachne, ale od sedme hodiny rani do cca 12.00hod.nic moc se neudalo zkousel jsem to na feedery, ale jenom par potahu, od nuly me zachranila az plavana a tri cejni, ti se take na dale zvesela trou a ryby jezdi u hladiny takze se ani nedivim ze to moc nebralo teda aspon me ne, take jsem vytahnul mrtvou plotici kolem 25cm nevim jestli to zpusobila stika nebo volavka takove rany, kazdopadne to nerozchodila, no zitra zkusim stesti na uhore uvidime jeste
Benátecký dravec - Profil | Čt 30.4.2009 17:28:12
Červené karty: mekvak, Dalimil, Petras, start1406, hadman1, ajsa, mazak, Saxafon, BLACKHAMER, jarysek120, t1ran, gunč, KiKSo1, smellslike, Rybovrah 1, Karlosak, bigfatcatfish, šmudla007, TomH, tupac, Gorylix, Fredex, Heineken***, Heineken*****, Hein*eken, SKFishing, masák11111, ryby-zabiju, Masařmasařů, carp1990, HameB01, Hazz, Pazz, Lojzakk, mickyracers, Malanchoe, Lostoros, kkt, RYBOVRAH FOREVER, Nornik-K, OtaLakatos, nornik-l, nornik-m, nornik-o, VlasLakatos, HugoStiglitz, Akéla, nornik-y, loupeznik007, Bugun, Had.
Kde to žije - všechna témata
SoNRybáři a vinařství 930
SoNATTs hlásiče a ATTx příposlech 553
SoNBoilies TB baits- chytací řada 47
SoNKde sehnat protisměrné válečkové ložisko na Daiwu fuego 0
SoN🔥 Grill a grilování 🔥 592
SoNLov pod jezem v letních vedrech? 43
SoNRybářský kniho - koutek 145
SoN471226 - Blatecký mlýn 1A 14
PáNRybářské odznáčky ... 547
PáNPřehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru (Bleskovka) 14
PáNRybáři vs ochránci přirody 90
PáNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 5
PáNHlídač slev eshopů 752
ČtNElektro tříkolka na ryby 40
ČtNDivoký potočák nebo granulák? 63
Co je nového - všeobecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . NBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
14.8."Noční Dešná"
Doporučujeme e-shop
GScarp.cz
Rádi Vás kdykoli uvítáme na našem internetovém obchodě rybářské potřeby a nově i v naší kamenné prodejně. V našem...





























































