- Úvod
- Pokec
Můj lov
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 9x v ignorovaných.
NDejv - Profil | Po 27.4.2009 17:36:15
24hodin v totálním fučáku, ryb mraky na boilies i na feeder, až mě pazoury bolely. A kuriozitka - jednoho jesetera, co jsem chytil včera, jsem dneska vytáhl znovu.
NMaster - Profil | Po 27.4.2009 16:05:12
V sobotu bída s nouzí, hladina vody celá pokrytá opadanými květy ze stromů, na feeder jsem lapnul cejna, potom jsem si šel i přes zákaz rybolovu spravit chuť na vytipované tutové místo, kde jsem za půlhodinku vytáhl kapřisko 50+ :-))). V neděli pak foukal vítr, takže hladina už byla volná. Ze začátku dlouho nic, ale pak potvrdilo své kvality RB, na to jsem chytil nakonec 3 kapry 53, 56 a velkou radost udělal 62, protože na den přesně před rokem si pamatuju, že jsem chytil taky kapra 62cm... Všechny rybky plavou samo dál ve své vodě...
NHindukush - Profil | Po 27.4.2009 15:39:19
85 cm - 9,8 kg ---2x kulička 18 mm robin red s amk broskev a česnek
71 cm - 18 mm Játra
60 cm -- 18 mm robin red s amk broskev a česnek
Tloušť 46 cm -- 18 mm robin red s amk broskev a česnek
NZIZKA - Profil | Po 27.4.2009 15:36:45
MNo opět jsem vyrazil s kolegou zdenalem na naši milovanou pískovnu a tento víkend se nesl ve znamení záběrů od velkých ryb uz po prijezdu bylo jasné kam pujdem, zavezli jsme a čekali po třech hodinách konečne zaječel pípák hurá na člun at o něj neprijdem výsledek byl 14,7kg mno krásný začátek druhý den ráno deme opět zavezt mno 2 hodinky to opet ani nehleslo ale na jednou jízda podobného charakteru jako ta první je rozhodnuto jdeme opět na lod výsledkem je11,5kg tak dem pro kolegu jirku at nas vyfotí mno pak konečne taky záber na muj rikam zdenalovi priprav clun dem si pro něj mno než jsme nalezli do člunu tak jsem ho ztratilpak jeste zdenal chytil jednoho 8,5kg a ja jsem jeste jednoho dnes ráno vyříz a jednoho magadolonta vytáhl odhadem mel 55cm tak ho netrápíme a vyháčkováme ve vodě.fotky dodam co mi je kolega jirka pošle tak zdravimK???4-81,5??4ervený játrový lososčervený játrový losos a podle souflyho moje šílená kukuřice1,5kg
Nbambus11 - Profil | Po 27.4.2009 15:31:17
O víkendu dvakrát na stejném fleku šimanovského nadjezí. V sobotu braly rybky po zakrmení jak blázni, hlavně plotice a perlínci, v hodinovém intermezzu přišel jen jeden skalák, ale pak začal koncert půlkilových plotic na hod, což by jistě neurazilo nejednoho závodníka :-) Resumé: asi dvacet rybek, hlavně ploťky, jedna ponorka.
_______________________________________________________________
V neděli na stejném místě, od soboty zakrmeném cizrnou šly opět obrovské plotice, potěšil i pro mě už monstrózní cejnek 37 a jako třešnička na dortu lopaťák 45, s vyrážkou, dokonce mi pomr... (pomlíčnil) podběrák, tak putoval opatrně zpět. V neděli již krásných cca. 30 rybek, ideální fídrové velikosti. Kapřík bohužel žádný, ale flek má potenciál.
kmenový vlasec: 0.18
návazec: 0,128
hloubka: netuším, ale prej dvoumetrový koryto
nej. nástraha: červ, kuku, kombinace
množství návnady: 5l a 4l
NStanley 87 - Profil | Po 27.4.2009 15:07:28
A stejně příjemný den, jaký prožil Muskiehunter, jsem prožil také a korunoval ho tenhle vydřený podstromový okoun
NMuskiehunter - Profil | Po 27.4.2009 15:00:16
NMrKos - Profil | Po 27.4.2009 14:57:42
Dopoledne na bolo šli kapři ( nej 74), cejni velcí ( nej 58), cejni sinní ( nej 51 ), slušní skaláci a o něco menší jeseni... Šlo to prakticky pořád, žralo to všechno a pěkně takže spokojenost
kmenový vlasec: 15
návazec: 12
velikost háčku: 12
hloubka: 2
návnada: šrot, vločky, strouhanka, hlína, boland, kukuřice vařená, bonduelka, bob vařený
množství návnady: cca 10l
Ndave - Profil | Po 27.4.2009 13:43:03
Víkendový pokus o nějakého toho svazového kapříka přinesl překvapení v podobě tohoto kámošova sumíka který zabral na pop-up signál ananas.Podařil se mi také jeden kapřík na vlastní boilie.Jinak na feder nachytáno spousty cejnů.
Ndraveček - Profil | Po 27.4.2009 13:41:16
Dnešní dopoledne na oblíbeném slepém ramenu se vydařilo.Brali převážně kapři,karasi,plotice a cejni.Kapři míroví,ale puštění.
teplota vody: ?
teplota vzduchu: 15
kmenový vlasec: 0,18mm
délka návazce: 20-30cm
velikost háčku: 6
hloubka: 1,5m
návnada: Lorpio feeder,tekutá melasa,kukuřice z plechovky,červy a posilovač sensas sladká kukuřice
množství návnady: 2 litry
NIwik - Profil | Po 27.4.2009 13:26:49
Krásný víkend strávený na Nežárce v Jižních Čechách.
Anča závodila a já si užívala krásné říčky a pěkného počasí :o)
třešničkou na dortu byl krásný lín - 35 cm
ve směs plotice kolem 30 cm, okounci a mini kapříci, jeden pěkně okousaný - 25 cm
Nplavan - Profil | Po 27.4.2009 12:40:30
Včera se povedla zatím nejlepší rybačka letošního roku. Hlavně parťák Turbo lapal kapříky na hod a měl z toho velkou radost. Obzvlášť jeden řádkáč byl jako z pohádky. Vyvěšuji fotku, která nese název " Noční můra pro zaryté antišimanisty " a ještě fotku toho řádkáče.
NMartin... - Profil | Po 27.4.2009 12:17:20
dneska jsem byl zkusit vláčku tochu dál a zezačátku to bylo jen trápení, ale po objevení velké tůně to šlo jak na běžícím páse....chyceno několik potočáků a duháků....zítra jdu zas :o))
NMichal_K - Profil | Po 27.4.2009 12:17:17
Tak jsem vyrazil zase do marianskýho přes noc. Dostal jsem 3 zaběry, kapříci 45, 56 a jeden zaběr jsem pros....Klasika no xD chytáno na koule od krásy
NRedfish_Brno - Profil | Po 27.4.2009 11:09:19
Velmi zajímavá druhová rozmanitost - chytili jsme kapry, líny, karasy, plotice, pstruha a okouna. Největší kapr 82cm, 9kg. Chycen byl na 4 peletky Halibut.
Krásné počasí, vzorný přístup obsluhy a spousta záběrů.
Více fotek na:
http://www.red-fish.cz/cerna-hora-oborsky-rybnik.html
NKeporkak - Profil | Po 27.4.2009 10:46:46
Po nahození v 6:30 asi do deseti miinut přišel tento kapřík 74cm, váhu nemám. Kmen 0,25, návazec 0,22 pletenka s vyvázaným boili příchuť med vyvázané na vlas. Po 5ti minutách boje jsem se zažal bát o teleskopický proutek po tátovi, ale vydržel. Zdolávání 10 minut. Pak 2 hodiny pauza a na feeder kapřík 42 a asi 5 malých cejnů do 15 cm. Vše vráceno vodě.
Nrybomil - Profil | Po 27.4.2009 10:27:37
Klasika feeder. Záběrů pomálu, asi 10 cejnků, pidivelikost do max.20, 2 karpoši cca 35 + 40. Ostatní podobně. Slunečno, silnější vítr, hodně uhynulých ryb na břehu i ve vodě.
S tímhle revírem to asi jde hodně z kopce.
Nmascha - Profil | Po 27.4.2009 8:38:20
Spouštění a zvedání žlutozeleného kopýtka při břehu, kombinované s tichoučkým indiánským plížením keři, přineslo na soukromém písníku Roudnice hromadu okounů (největší 37 a 41cm) a tři šedesátkové štičky.
teplota vzduchu: 17
hloubka: max 50cm
Červené karty: mekvak, Dalimil, Petras, start1406, hadman1, ajsa, mazak, Saxafon, BLACKHAMER, jarysek120, t1ran, gunč, KiKSo1, smellslike, Rybovrah 1, Karlosak, bigfatcatfish, šmudla007, TomH, tupac, Gorylix, Fredex, Heineken***, Heineken*****, Hein*eken, SKFishing, masák11111, ryby-zabiju, Masařmasařů, carp1990, HameB01, Hazz, Pazz, Lojzakk, mickyracers, Malanchoe, Lostoros, kkt, RYBOVRAH FOREVER, Nornik-K, OtaLakatos, nornik-l, nornik-m, nornik-o, VlasLakatos, HugoStiglitz, Akéla, nornik-y, loupeznik007, Bugun, Had.
Kde to žije - všechna témata
19:11NBoilies TB baits- chytací řada 42
17:20NRybáři a vinařství 929
16:54NATTs hlásiče a ATTx příposlech 551
15:31NKde sehnat protisměrné válečkové ložisko na Daiwu fuego 0
13:41N🔥 Grill a grilování 🔥 592
11:19NLov pod jezem v letních vedrech? 43
10:56NRybářský kniho - koutek 145
7:27N471226 - Blatecký mlýn 1A 14
PáNRybářské odznáčky ... 547
PáNPřehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru (Bleskovka) 14
PáNRybáři vs ochránci přirody 90
PáNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 5
PáNHlídač slev eshopů 752
ČtNElektro tříkolka na ryby 40
ČtNDivoký potočák nebo granulák? 63
Co je nového - všeobecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . NBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Akční nabídky
JRC Naviják XTX 10000 | SLEVA 48%Za 1.499 Kč
Fantastický naviják s grafitovým tělem v kombinaci s opracovanou hliníkovou cívkou vede ke spolehlivému, ale lehkému navijáku. Super hladký černý design a červené detaily JRC jsou konečným doplňkem tohoto nádherného, ale silného navijáku! 3 různé velikosti: 6000, 8000 a 10000."
JRC Prut Rova Set 1+1 | SLEVA 53%Za 1.899 Kč
Pruty JRC Rova jsou netradiční a zároveň jedinečné pruty, které v sobě kombinují teleskopický a dělený prut. Nyní také v akčním setu 1+1. Na výběr různé typy rukojetí, různé délky i gramáže.
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
14.8."Noční Dešná"
Doporučujeme e-shop
Saccon Carp
Rybářský e-shop se zaměřením na moderní kaprařinu. Máme dlouholeté zkušenosti, na trhu úspěšně působíme přes 10 let....


































































