- Úvod
- Pokec
Můj lov
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám...
0x v oblíbených a 9x v ignorovaných.
16 Juraj 16 - Profil | Ne 19.4.2009 20:27:19
Dnes na rybníku chytáno na plavačku společně s radkem, ryby šli takřka nahod největší rybou byl cejn 50cm a kapr 49cm jinak ryby brali ve složení kapr, cejn, perlín jinak pěkné počasí až na ten vítr :-))))
dodino - Profil | Ne 19.4.2009 20:27:04
Dneska odpoledne lapačka s Vydrou 1 na feeder (já) a položená + brko (vydra) úspěchů plno ve složení kapr 10 ks nej 38cm, karas 15 ks, cejn 8 ks. Vše za 3 hoďky lovu. Prostě super strávené odpoledne - a bez bab :-) Bohužel foťák zůstal doma.
Ředitel - Profil | Ne 19.4.2009 20:19:21
dnes na pstruhovce sedm potocaku nevalne velikosti a jeden lipanek.vsechno na twistra.
draveček - Profil | Ne 19.4.2009 20:12:53
Dnešní dopoledne bylo ve znamení feederu a plavačky.Já jsem chytal feeder a tatka s kámošem plavajdu.Chytli jsme krásné kapry, karasy a lína.Já jsem měl na feeder 6 záběrů a z toho jsem zdolal 4 kapry 54,55,68,71cm a jednoho karasa 30cm.No prostě paráda.
iL3gAl - Profil | Ne 19.4.2009 20:11:38
Dnes nejdřív na záplavách bohužel na vodě plno sinic tak jsme se přesunuli na nedaléký rybník a tam něco málo pochytali.
Bláža - Profil | Ne 19.4.2009 20:00:17
Tak dnes mě od bezrybky zachránil poslední prut. Při stahování jsem zjistil , že na něm "chrápe" kapřík cca 40cm. Neměřen a vyháčkován ve vodě. Foto ilustrační z podzimu 2007, dnes už bych takovou žoužel fotografováním netrápil, ale vypadal úplně stejně. :-)))
bambus11 - Profil | Ne 19.4.2009 19:45:53
Tak dneska na rybníčku se mrchy vyhřejvaly, ale nějaký kapříky a cejny jsem dostal. Docela velká část rybolovu ve znamení notor fishing, ale domů už jsem jel střízlivej :-)
Na druhej fídr se mi konečně podařil úlovek na tři kuku pod háčkem, a to lysec, sice jen 43, ale krásně stavěnej a rozježděnej jak sviňa.
teplota vody: teplá
teplota vzduchu: teplá
kmenový vlasec: 0.18
délka návazce: 40
hloubka: 1.5-2m
nej. nástraha: červíci
množství návnady: 4l
jirka mz - Profil | Ne 19.4.2009 19:23:15
Dnes zase tréning na závody, tentokrát na spodnějším místě. Krmeno jenom krnmítkem, ze začátku to vypadalo že asi nebude nic moc, záběry sem měl nečitelné, chytal sem na 0,14kmen, 0,08 návazec, a 14ku háček, délka návazce byla asi 60-80cm občas se povedla nějaká plotice, ale stále jsem se nemohl trefit do záseku, až sem pak návaec zkrátil, a tím se to znatelně zlepšilo. Chyceno nekolik plotic, skaláků, pleskáčů, kapr, a podoustev.
Antihlava - Profil | Ne 19.4.2009 19:21:43
Nádhernej den u vody s Rybkinem s jeho dcerou Kristýnou, Plavanem a mojí Luckou. Na úvod kapřík 47cm, potom spoustu línků a pár okounů. Tentokrát vyhrála plavaná. Počasí nádherný a revír taky.
cendali - Profil | Ne 19.4.2009 19:19:44
dneska super rybačka na rybasu,Víťa candáta 65cm,Mišák pěknýho kapříka ,ale bohužel na sucho se nepodíval ,návazec nevydržel :-)) snad jindy ,no a já jako vždy malý cejnky.vše samozřejmě plave dál.
candát 65cm
dobrman - Profil | Ne 19.4.2009 19:19:37
tak vcera sem byl zalapat na chvilku navečer ale nějak to nešlo krom páru záběrů a nějakýho cejna se nic lepšího neobjevilo, ale bylo teplo a pěkně tak aspon to. příště to bude určo lepší:-) PS: Jinak se ostatním omlouvám za předchozí vzkaz pro Mr.Sticka ale ten člověk asi neumí napsat že neměl třeba někdy ani ťuk.pochybuju že pokaždé co jde na ryby nachytá co píše a pak za to napíše že to byl slabý den.A jesi chodí tento "supr" rybář jen na soukromáky tak není rybář tam chytne rybu každej.Na svazovce se pokaždé a v takovém množství nedá zachytat.Je to nejen můj názor.
OG - Profil | Ne 19.4.2009 19:14:26
Dnes jsem si dal 3. lekci v muškaření - lov na řece. Na první nához se jen ukázal, na druhý poctivě sebral. Kvalita nic moc, foceno mobilem.
návazec: 0,15
nej. nástraha: streamer
dudan - Profil | Ne 19.4.2009 19:09:29
Na Ondřejnici to trochu šlo 3kapři ale všichni chudí a dlouzí.Odra už byla horší jen plotice a karasi.
Janka - Profil | Ne 19.4.2009 19:08:52
Vynikající chytačka, různorodost rybek, na závěr šupináček. Miminko okounka.
splavek - Profil | Ne 19.4.2009 18:46:21
Raní plavačka na štěrkovně, přinesla sbírku plotic do 20cm.Po třech hodinách, jsem se rozhodl, že prubnu řeku, ale tam jen čistoskovoucí nula.
rybář3 - Profil | Ne 19.4.2009 18:46:15
tak dnes na soukromém rybníku největší ryba Amur 68 chycen na rohlík a pa další 61.dneska pěkné chytání.
teplota vody: nevím
kmenový vlasec: 0.20mm
nej. nástraha: rohlík
Lolík - Profil | Ne 19.4.2009 18:43:32
Dnes pohodový lov pěkné počasí, ryby ve složení 5 Perlínů,1 Plotice a 1 Kapr 47 cm, vše plave dál !
kmenový vlasec: 0,12
nej. nástraha: Kuku
marek2293 - Profil | Ne 19.4.2009 18:27:17
Dnes po dlhom čase zase pekná rybačka.. Chytil som si zatiaľ najväčšiu rybu tohto roku mrenu 43 cm, ďalej podustva okolo 40, plotica cca.25 a jalec toež cca. 25... plotica aj podustva s trecou vyrážkou ..už im to začína ..po ceste späť som stretol párik, ktorým sa to už asi začalo a "trel" sa priamo na strede cestičky :oD
teplota vzduchu: 23
kmenový vlasec: 0.16
délka návazce: cca. od 40 do 70 cm
velikost háčku: 8 - 10
nej. nástraha: kopaná dážďovka
návnada: nekŕmené kvôli beličkám
Červené karty: mekvak, Dalimil, Petras, start1406, hadman1, ajsa, mazak, Saxafon, BLACKHAMER, jarysek120, t1ran, gunč, KiKSo1, smellslike, Rybovrah 1, Karlosak, bigfatcatfish, šmudla007, TomH, tupac, Gorylix, Fredex, Heineken***, Heineken*****, Hein*eken, SKFishing, masák11111, ryby-zabiju, Masařmasařů, carp1990, HameB01, Hazz, Pazz, Lojzakk, mickyracers, Malanchoe, Lostoros, kkt, RYBOVRAH FOREVER, Nornik-K, OtaLakatos, nornik-l, nornik-m, nornik-o, VlasLakatos, HugoStiglitz, Akéla, nornik-y, loupeznik007, Bugun, Had.
Kde to žije - všechna témata
21:40Lov pod jezem v letních vedrech? 31
20:45ATTs hlásiče a ATTx příposlech 550
20:22🔥 Grill a grilování 🔥 591
20:00Rybářský kniho - koutek 143
16:32Rybářské odznáčky ... 547
14:35Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru (Bleskovka) 14
13:07Rybáři vs ochránci přirody 90
9:55Zkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 5
9:43Hlídač slev eshopů 752
ČtElektro tříkolka na ryby 40
ČtDivoký potočák nebo granulák? 63
ČtDiskuse k článku: Invazivní druhy ryb v našich vodách 2 - Sumeček americký 21
ČtCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 48
ČtPoradna: Sumcařina 2574
ČtStaré Česke rybářské vybavení 399
Co je nového - všeobecné
ČtBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . Bleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . Bleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . Bleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Akční nabídky
Shimano šňůra Kairiki 8 Mantis Green 150mZa 449 Kč
Inovovaná šňůra Shimano Kairiki 8 je splétána z 8 nosných vláken, vyrobených v Japonsku, pomocí nové techniky VT.
Sensas pelety Super Feed 650gZa 115 Kč
Klasické zakrmovací pelety. Můžete je použít jako přídavek do vašeho krmení nebo s nimi volně krmit rukou nebo prakem.
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme e-shop
PÁRYSŮV RYBÁŘSKÝ RÁJ
Rybářské potřeby pro všechny, kteří propadli kouzlu rybařiny. Díky unikátnímu věrnostnímu systému nakupujete neustále se...





































































