- Úvod
- Pokec
Můj lov
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 9x v ignorovaných.
Nplavan - Profil | Ne 19.4.2009 18:12:26
Dnešní plánovaná rybačka na Berounce vzala díky velké vodě za své a tak jsme museli s Rybkinem a Antihlavou přijmout náhradní plán. Nakonec to nebylo vůbec špatné, Antihlava se uvedl krásným kaprem takřka po nahození, Rybkin se hned přidal k němu a nakonec jsem se dočkal kapříka i já. Bylo to prý velké překvapení, a navíc na odhoz s anglánem. Jinak spousta línů, cejnků a hafo okounů.
Pro mě bylo největším překvapením rybářské umění Rybkinovy desetileté dcery. U nich v rodině by snad uměl chytat ryby na prut i kokršpaněl :-))))))
Nesoxx - Profil | Ne 19.4.2009 18:06:44
Dnes jsem po příchodu k vodě zjistil, že jsem doma zapomněl kuku, takže jsem byl odkázán pouze na červíky ........ zpočátku nicmoc, za hodinku jen plotice a kapřík, pak to přišlo, splávek zmizel, zásek, brzda kvílela, na hladině se ukázalo mohutné zlaté tělo koi - kapra, pomalu jsem přemýšlel, co si mám jako přát ......... a najednou lup, háček mi proletěl kolem hlavy a na jeho konci jen tenhle zbytek ....... příště prý mám zlatou rybku tahat za tu správnou stranu ..........poté přejezd na rameno, tam se u břehu třeli cejni, tak jsem už jen fotil .......
Ncmolda - Profil | Ne 19.4.2009 18:00:35
kapr 82cm 12.5 kg chytil ho p.holoubek z plzně asistence p.raška s kamarádem
NŠlapeto - Profil | Ne 19.4.2009 18:00:07
V sobotu a neděli na menším rybníčku na chatě, chtěl jsem zkusit kolínka a tak je v pátek navařil. A byl jsem velice překvapen, dohromady chyceno 6 kapříků největší 46 a spousty cejnů a cca 7 línků kolem 25-30. Bylo teplo a ani v sobotu nepršelo, krása....
BOužel mi náladu dneska zkazila podběráková ručka , které se totálně "Zkur..il" závit, a to jsem jí měl potřetí u vody a vůbec nevim co stim budu dělat- o víkendu mám dvoje závody (na který se klepu už od jejich konce) a já nemám podběrák a nový si koupit nemůžu....hrůza..:-/
teplota vody: 15
teplota vzduchu: 18
kmenový vlasec: 0,16
délka návazce: 20
velikost háčku: 16
hloubka: 1,10
návnada: Pražená řepka+kukly+traper jezero+kuku šrot+ strouhanka+hlína+kuku
množství návnady: docela hodně..za víkend tak 10litrů
NRybkin - Profil | Ne 19.4.2009 17:18:06
Po příjezdu na Berounku jsem se zhrozil, přes noc se dost zvedla a plavalo hodně bordelu tak jsem přejel na rybník kam nakonec dorazil i Plavan a Antihlava.Chytal jsem na odhoz a dcera bič.Šlo to pěkně hlavně líni pár cejnků, karasů, okounků a kapřík.Ostatní taky pěkně zachytali
teplota vody: 12
teplota vzduchu: 4-15
kmenový vlasec: 0.16
délka návazce: cca20
velikost háčku: 10
hloubka: cca1.2m
návnada: Traper special, červi, sterilka
množství návnady: cca2l
Nsvobhy - Profil | Ne 19.4.2009 17:01:36
Dneska jsem byl podruhé v životě na Brněnské přehradě. Výsledkem mého celodopoledního snažení bylo zhruba 10 plotic. Celkem málo rybářů a fajn počasí. Kolegovi sedícímu blízko mě se podařilo lapnout okouna na rohlík.
NStillman - Profil | Ne 19.4.2009 16:57:17
Pět dní na chatě a s toho jsem půlku věnoval rybám. Dva dny pstruhům a jeden den kaprům na pískovně. Zahájení nebylo ve znamení pstruhů ale okounů, nachytal jsem jich nespočet ale jen menší. Další den jsem si dal pauzu a zachytal kapříky na feeder. A nastávající den jsem si konečně zachytal potočáky a siveny.
Nbaitruner2 - Profil | Ne 19.4.2009 16:34:31
Tak dnes s kamaradem u male ricky na feeder pokus o 1 tlouste a na housku prisli 3 duhaci a 1 muj tloust v zivote 20cm!:-)))
Tady je 1 z duhaku a vse plave dal:-))
PS:Paradni chytacka a super pocasi.Konecne mam splnino s tloustem!:-)))
Nlorpio - Profil | Ne 19.4.2009 15:32:10
Dneska uz brzo rano mensi trenal na Musove:-) Ryba skoro "na hod" a nakonec jsem napocital 57 kousku ve slozeni cejn, cejnek, plotica, perlin, ouklej a podaril se aji malej kaprik.
Chtelo to jen porad krmit a ryba sla pekne.....
NToufi - Profil | Ne 19.4.2009 14:45:11
Dnes jsem vyrazil na pstruhy s muškou, pstruha jsem ale nechytil. Štiky jsou po tření pěkně dobité, okouni brali jako o závod. rvv
Nabul - Profil | Ne 19.4.2009 14:36:05
Dnes velký trápení červy ani jiný maso nefungovalo jen maličký kousek rohlíku a přímo v haluzích .Na břeh se podíval cejn a lín.
NDobrman93 - Profil | Ne 19.4.2009 14:34:36
Tak dneska to ze začátku vypadalo jako bez rybka ale pak najeli boleni tak jimch přišlo ven 5 kusů ... Jednoho sem ztratil prasknutím vlasce :-( ... Omlouvam se za kvalitu foceno mobilem ...
kmenový vlasec: 0,20
návazec: 0,16
velikost háčku: 14
hloubka: 1,5 m
Nzdenek63 - Profil | Ne 19.4.2009 14:32:36
na večer po dešti přišel, a jeden cejn, v patek dva jelci -50+ , po tydenim krmeni jsem se dočkal kapr 55 cm.Cejni nejdou maj vyražku.
NkukkYn_ - Profil | Ne 19.4.2009 14:13:31
Dneska chyceno 2 cejni (48 a 38),2 kapříci (cca 2x30cm) a 2 boleni (cca 2x30cm)
NRaf - Profil | Ne 19.4.2009 13:55:40
Byla to nejobtížnější ale zároveň jedna z nejúspěšnějších výprav, jaké jsem zažil. S Václavem jsme podle naší evidence nachytali 39 kaprů přes 65 centimetrů, mezi kterými dominoval můj bombastický šupináč 107 cm a 18,5 kg, několik krásných karasů přes 40 cm, dva sumci (větší měl 145 cm a 21,5 kg) a stovky cejnů.
Nebylo to ale zadarmo. Hlavní tok byl na začátku kvůli vysoké vodě a plovoucím stromům nechytatelný, prchli jsme tedy na kanál. Tam se nám hned první den rozbil motor ve člunu, o pár dní později už bylo kaput i auto, na opadlý hlavák jsme tak ani nemohli. Nakupovat, shánět automechaniky a vysedávat do místních kaváren jsme chodili pěšky. Koncem týdne pro nás z Čech vyrazil záchranný tým Tomáš+Tomáš, za což jim patří velký dík, v celku v pohodě opravili drobnou poruchu na palivovém čerpadle, jenže po cestě zpět jim v Rakousku dosloužil na jejich americkém stroji diferenciál. Stalo se tak velmi elegantně ve stokilometrové rychlosti zablokováním kol, když jsme na ně byli zezadu nalepeni. Ke srážce naštěstí díky bystrým smyslům obou řidičů (jedním z nich jsem byl já :-)) nedošlo, ale auto stojí v Rakousku ještě teď...
Žádná ze strastí naštěstí neovlivnila dobrou pohodu a naši rybářskou morálku. Dokonce i členové záchranného týmu se vraceli s kaprem 86 cm a několika dalšími do Čech po rybářské stránce poměrně spokojeni. Už teď se těším na příště.
Nmaruy33 | Ne 19.4.2009 13:36:28
Krásný kapřík na feeder.Má 60 cm.Chytil jsem ho na medovou kuličku a perníkové krmení.
NPLCH - Profil | Ne 19.4.2009 13:30:38
Dopolední rybačka na soutoku....na feeder prodrbaných hromada záběrů ( špatná montáž) Kupodivu 3cejni do 30 a jeden 50cm, pak 3karasi do 30cm. Červíky jsem bohužel neměl jen rosusnice...Trochu překvapil vyfukující větr v korytu jinak telpo :-)
Červené karty: mekvak, Dalimil, Petras, start1406, hadman1, ajsa, mazak, Saxafon, BLACKHAMER, jarysek120, t1ran, gunč, KiKSo1, smellslike, Rybovrah 1, Karlosak, bigfatcatfish, šmudla007, TomH, tupac, Gorylix, Fredex, Heineken***, Heineken*****, Hein*eken, SKFishing, masák11111, ryby-zabiju, Masařmasařů, carp1990, HameB01, Hazz, Pazz, Lojzakk, mickyracers, Malanchoe, Lostoros, kkt, RYBOVRAH FOREVER, Nornik-K, OtaLakatos, nornik-l, nornik-m, nornik-o, VlasLakatos, HugoStiglitz, Akéla, nornik-y, loupeznik007, Bugun, Had.
Kde to žije - všechna témata
21:36NLov pod jezem v letních vedrech? 30
20:45NATTs hlásiče a ATTx příposlech 550
20:22N🔥 Grill a grilování 🔥 591
20:00NRybářský kniho - koutek 143
16:32NRybářské odznáčky ... 547
14:35NPřehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru (Bleskovka) 14
13:07NRybáři vs ochránci přirody 90
9:55NZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 5
9:43NHlídač slev eshopů 752
ČtNElektro tříkolka na ryby 40
ČtNDivoký potočák nebo granulák? 63
ČtNDiskuse k článku: Invazivní druhy ryb v našich vodách 2 - Sumeček americký 21
ČtNCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 48
ČtNPoradna: Sumcařina 2574
ČtNStaré Česke rybářské vybavení 399
Co je nového - všeobecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Akční nabídky
JRC Prut Rova Set 1+1 | SLEVA 53%Za 1.899 Kč
Pruty JRC Rova jsou netradiční a zároveň jedinečné pruty, které v sobě kombinují teleskopický a dělený prut. Nyní také v akčním setu 1+1. Na výběr různé typy rukojetí, různé délky i gramáže.
SPRO kufřík Power Catcher Lure TowerZa 598 Kč
Díky kompaktním přepravním rozměrům a integrovanému madlu se snadno přenáší a je ideální na cesty. Věž obsahuje 4 průhledné plastové krabičky na nástrahy a navíc velký horní úložný prostor, který je ideální pro uložení nářadí nebo většího příslušenství.
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme e-shop
GScarp.cz
Rádi Vás kdykoli uvítáme na našem internetovém obchodě rybářské potřeby a nově i v naší kamenné prodejně. V našem...









































































