- Úvod
- Pokec
Můj lov
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 9x v ignorovaných.
Colombo - Profil | Po 13.4.2009 18:13:58
Sranda rybolov- ráno kosa a větřisko, odměnou bylo několik ryb ve složení 6 x lín 25 - 39 cm, štika 45 cm, cejn, červenka. Vše na červa. Díky vodo - pěkný den.
Schleie - Profil | Po 13.4.2009 18:10:11
Nádherné dopoledne strávené u svazové říčky, chytáno na plavačku, nástraha hnojňáček.Chyceno 8 jelečků, největší 38 cm.
Gall | Po 13.4.2009 18:05:51
Dnes 6:00- 14:00 a čisté konto, na 200m úseku cca 20 lovců a nikdo ani potah.
lorpio - Profil | Po 13.4.2009 18:01:21
Dnes asi 3 hodinova lapacka na Svitave.Do krmeni "opepreneho" patentkou,temer ihned najela podoustev a brala pomerne slusne:-) Na 6ku bic luxusni lapacka:-) Prijel na chvilku aji kolega Brcko,kterej si taky lapl nakou tu rybku:-))
soulfly - Profil | Po 13.4.2009 18:00:44
Tak sem s Wongem a plavačkovým maskotem Žižkou vyrazili v pátek na výpravu. Zajel za náma brácha a prokrmil si místečko vedle v křoví čvrtkilčem 14mm červenýho játovýho lososa. V sobotu večír přijel a v něděli nad ránem vytáhl nej kapra v životě. Zvedl si osobák za svazovky z 8 kg na 15,8 kg a 90 cm. Asi si dokážete představit jeho radost, vytřel nám zrak, zbalil pruty a mastil za přítelkyní. Wong vytáhl jednoho 8 kg a já 9,5 kg, 10 kg a pár menších od 50 do 65 cm. Dva větší kapři si s námi poradili. Celkově supr výprava, krásný počásko i sme se prvně čvachtali.
teplota vody: 18 přes den u hladiny
nej. nástraha: červený játrový losos, zelená oliheň
množství návnady: 25l partiklu 1,5 kg boilies lososa, 1 kg boilies oliheň
Mathas - Profil | Po 13.4.2009 17:43:01
Dneska krásná dvouhodinová feedrovačka. Kapřící byli pěkně při chuti. 5 se jich podívalo na břech. Vše na lisovanou housku a bonduelku.
Krmení bylo co dům dal, protože jsme neměl vůbec v plánu jít na ryby :D takže strouhanka, vločky, piškoty a kuku.
Nádherná chytačka, akorát mám připečený ruce :D
lubbal - Profil | Po 13.4.2009 17:30:18
Osobacek k Velikonocum, 87cm 11,3 Kg....krasny pocit
Luděk Černý(Lc1) - Profil | Po 13.4.2009 17:14:05
Krásné počasí kdy v noci se alespoň chladilo pivo na den. Teplota vody u hladiny 17 stupňů a v hloubce 6 metrů 8 stupňů. Z volné vody a hloubky 5 metrů jsem nedostal záběr. Nakonec jsem nachytal nějaký menší na hraně 5 metrů od břehu. Největší 81cm - 9,7kg.
Punto - Profil | Po 13.4.2009 17:00:53
Dneska po dopoledním mrskutu na dvě hodinky v Syrovicích lapal synator jednoho cejnka za druhým.Vše na červíky
Venca888 | Po 13.4.2009 16:54:44
dnes ráno a dopoledne na feeder 9x cejn 15-30 cm, 1x malá plotice, na plavačku 2x čudla, na kaprák zero
kmenový vlasec: 0,16
délka návazce: 30 cm
návnada: černá plotice+červ
uni - Profil | Po 13.4.2009 16:51:48
byli jsme se synem tři dny na rybkách , chytli jsme desítky kapříků, cejny, plotice, lína, amura + nějakého perlína , ,,,,,,,,, krásné dny , krásná rybařina , jen víc takových dní ///////vše na fídr klacky///////
ftipalek - Profil | Po 13.4.2009 16:48:43
Dneska ráno od půl 9 do 11. Zaspal jsem takže jsem seděl až skoro na konci jedničky, protože se nikde nedalo sednou dříve. Nakonec jsem nelitoval. Zachytal sem si pěkně, chytil prvního brněnského kapra v životě :)
Bílá ryba reagovala velmi dobře. Dostal jsem se přes 20 ryb ve složení 1x kapr 45, 1 tloušť kolem 25 a potom spousta cejnů, plotic, perlínků....
kmenový vlasec: 0,16
nej. nástraha: kuku
doliz - Profil | Po 13.4.2009 16:43:01
přes prázdniny jsem byl chytat v Bílovicích nad Svitavou a spletlo se 25 jelců a blbej karas. Po ruměnicích se mohli umlátit.
tench - Profil | Po 13.4.2009 16:09:01
Od čtvrtka jsme s kamarády navštívili několik oblíbených revírů a míst v okolí chaloupky. Mezi nimi byl domaňák, strž a tábor. Na domaníně záběrů celkem dost, avšak četné trhání nás uchýlilo jinam. Chytali jsme převážně cejny a plotice, jen taťka chytl jednoho kapříka kolem 50ti. Na stži jsem byl poprvé v životě. Ve 3 lidech jsme zde za celý den nachytali každý kolem 40ti kaprů, z čehož největší měřili 50,53,54,55 a 56 cm. Druhý den jsem si to v menším zopakovali. Na tábor jsem se kromě čtvrtka rozhodl podívat i dnes ráno. Už v 05:45 jsem stál celý natěšený na místě a prohazoval zvolené místo kolínky. Tam jsem po úderu šesté hodiny nahodil splávek a druhou házel do středu rybníka. Záběry od kaprů se na kolínka začaly dostavovat nečekaně rychla. Celkem jsem jich dostal za ráno asi 8. polovina ryb se vyhákla, vždy se ale jednalo o dorostence do 45ti cm. Nakonec jsem "za minutu dvanáct" chytl 48cm dlouhého šupináčka....:-) (na první fotce já v ledové vodě při vyprošťování montáže z vázky:-D)
Jaromír - Profil | Po 13.4.2009 16:02:41
Počasí se oproti Čechám pokazilo a bylo to hned znát na aktivitě ryb - pouze jedna štika a to se ještě za chvíli vypnula. Tak jsem si alespoň prohlédl bobří hrad a jejich aktivity - je s podivem, do čeho všeho se pustí.
kotrč - Profil | Po 13.4.2009 16:00:13
teplota vody: -
teplota vzduchu: -
kmenový vlasec: 0,28
délka návazce: 20
velikost háčku: -
hloubka: -
množství návnady: 2kg
Bacillus - Profil | Po 13.4.2009 15:39:23
Celkově bída,s kolegou od 6 hod.do asi 11,kolega 3 záběry,neproměněno,já 2,jeden proměněn.Zajímavě ošupené selátko,nevlezlo se mi do plavačkového podběráku,takže cca 55-60cm.
Čenda 513 - Profil | Po 13.4.2009 15:22:26
s Mildou na rybách. kapr 77cm ve čtvrtek a dnes štika 110cm na rohlík ze dna, na jaro to jde......plavou tam stále
Jarouš21 - Profil | Po 13.4.2009 15:03:34
Dnes jsme s tátou vyrazili potrápit rybky na jeden malej svazovej rybníček.Celkem chyceno 19 línů mezi 25-40cm a nějaká drobotina.Tolik línů jsem v životě neviděl.Parádní velikonoční chytačka
Kublaj - Profil | Po 13.4.2009 14:52:15
Dnešní procházka kolem vody se docela vydařila, i když záběrů nebylo tolik kolik bych si přál ale něco sem nachytal :o)
Červené karty: mekvak, Dalimil, Petras, start1406, hadman1, ajsa, mazak, Saxafon, BLACKHAMER, jarysek120, t1ran, gunč, KiKSo1, smellslike, Rybovrah 1, Karlosak, bigfatcatfish, šmudla007, TomH, tupac, Gorylix, Fredex, Heineken***, Heineken*****, Hein*eken, SKFishing, masák11111, ryby-zabiju, Masařmasařů, carp1990, HameB01, Hazz, Pazz, Lojzakk, mickyracers, Malanchoe, Lostoros, kkt, RYBOVRAH FOREVER, Nornik-K, OtaLakatos, nornik-l, nornik-m, nornik-o, VlasLakatos, HugoStiglitz, Akéla, nornik-y, loupeznik007, Bugun, Had.
Kde to žije - všechna témata
StNMedkovy rybníky Kroměříž 188
StNRybáři vs ochránci přirody 79
StNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 3
StNStaré Česke rybářské vybavení 398
StNBečva Vsetinská 4a Nový hrozenkov 0
StNCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 46
StNPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 31
StNATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
StNPoradna: Redakce MRK.cz 1766
StNPoradna: Sumcařina 2572
StNHlídač slev eshopů 751
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
ÚtNPolsko, okolí Dunajce 6
Co je nového - všeobecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme e-shop
PÁRYSŮV RYBÁŘSKÝ RÁJ
Rybářské potřeby pro všechny, kteří propadli kouzlu rybařiny. Díky unikátnímu věrnostnímu systému nakupujete neustále se...




































































