- Úvod
- Pokec
Můj lov
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 9x v ignorovaných.
Pavel77 - Profil | Po 13.4.2009 14:35:38
Dnes jsme byli s manželkou na rybách, každý po jednom kapříkoj, jinak cejni a plotice......
schiwa - Profil | Po 13.4.2009 14:35:12
Včerejší dopoledne na Hostivařské přehradě se vydařilo, ryby braly takřka ihned po náhozu.Brali převážně plotičky, cejnci a perlíni, občas se mezi ně připletl línek nebo kapřík , o milé překvapení se mi postaral pidisumík.
KReMisengr - Profil | Po 13.4.2009 14:33:36
dopolední plavačka vs. feeder výsledek 4:1 všechno líni od 30 do 36cm, až na ten vítr řekl bych pohodová chytačka
kmenový vlasec: 0,18
návazec: 0,14
hloubka: 2m
nej. nástraha: kukuřice
množství návnady: 2l
kolo ture - Profil | Po 13.4.2009 13:58:10
Soutok Berounka-Vltava.Dnes opět víc rybářu jak ryb.Už 14 dní je tam rybářskej tlak, také to tak vypadalo záběru minimum nezabrala ani feeder guma a 10 vlasec.Nakonec vytažen 1 karásek.
teplota vody: 9
teplota vzduchu: 15
velikost háčku: 12
hloubka: 3m
návnada: Zoom kapr+strouhanka
množství návnady: 2kg
Carp team Exil - Profil | Po 13.4.2009 13:52:37
Dlouho plánovaná velikonoční výprava se konečně uskutečnila. Ve středu jsme vyjeli ve čtyřech lidech ( Kuba, Ondra, Marek, Tomáš ) na vytypovanou vodu, místo bylo volné, tak jsme převozili věci a připravovali vše potřebné k lovu kaprů. Vše vypadalo velice dobře, druhý den se neobešel bez hádky s rybářskou stráží, ale když jsme byli po třetí noci bez kontaktu s kaprem, rozhodli jsme se přesunout na jinou svazovou vodu. První noc na nové vodě to konečně přišlo a Ondra zdolal kapra 66cm a pak pěkného tlouště 49cm. Přes den brali jen tloušti, jeden Ondrovi kolem 45cm a druhý Kubovi 34cm. Poslední noc byla hodně studená a žádnému kapřikovi se už na břeh podívat nechtělo.
hank - Profil | Po 13.4.2009 13:48:21
dneska sem se vykaslal na pomlasku jel radej chytat. podarilo se me chytit zlatyho jelce jesena na bili cervi (kombinace slavie).
Bernard - Profil | Po 13.4.2009 12:56:26
Dnešní velikonoční rybačka se vydařila. Chtil jsem 25 kaprů, nějaké plotice a potěšilo i amuří mimčo 46cm
teplota vzduchu: 20°C
kmenový vlasec: 0,14mm
návazec: 0,11mm
velikost háčku: 14
hloubka: 2m
nej. nástraha: kuku+červ
množství návnady: cca 1,5l
jepice - Profil | Po 13.4.2009 12:32:55
Opět jsem vyrazil po obědě asi na 4 hodiny s boloňkou na nedalekou přehradu potrápit ryby. Ze začátku to moc nešlo, ale pak se to přece jen trochu rozjelo. Holt jsem zjistil trochu později, že to chce házet futro do vody furt, jinak ryby odjedou. Celkem jsem vytáhl něco přes 20 ryb, hlavně plotice a k tomu 2 cejny, z toho jeden mě velice potěšil. Měl kolem 45cm, byl nádherně zbarvenej do tmava a divil jsem se, že ze začátku bojoval skoro jako kapr. Měl už celkem výraznou třecí vyrážku. Druhý cejn byl z trochu menší kategorie. Jinak počasí bylo ucházející, jen docela foukalo, což zhoršovalo nahazování.
jepice - Profil | Po 13.4.2009 12:26:08
Po obědě jsem opět vyrazil asi na 3 hodiny provětrat boloňku, tentokrát jsem ale chytal na více místech. Místo komerčního krmení jsem tentokrát krmil domácím futérkem. A výsledek byl o proti včerejšku bídný, za celou dobu lovu jen 2 plotice. Čekal jsem víc, ale můžu být rád za to, že to nebylo zero. Počasí bylo opět příjemné, jen kdyby foukalo méně, tak bych se taky nezlobil.
iL3gAl - Profil | Po 13.4.2009 12:16:11
Zkouška domácího rybníčku se náramně vydařila vzal jsem si bič s hnojáčkem a vytáhl tyhle krasavce + okouna.
Šindel - Profil | Po 13.4.2009 11:03:44
ze soboty na neděli výprava na jihlavku,voda ještě trochu táhne,ale už se dalo sedět!Čtyři udice nahožené,nástrahy různé a žádný záběr.Ale já jsem na tomhle revíru zvyklý,tak žádný stres.Hlavně že jsem neseděl doma a podíval se k vodě.Když někdo něco zaslechne o tomhle revíru napište,díky.
Rybarjan - Profil | Po 13.4.2009 10:53:51
Tak včera na zlaťáku a asi za 3 hodiny asi 8 kapříků (nej 44), 5 karasů (nej 39) a nakonec potěšil línek :-) Takhle se mi tam dlouho nedařilo :D
Pospii - Profil | Po 13.4.2009 9:57:08
Super chytačka, nejprve ráno jízda na feeder, ještě že jsem měl lehce povoleno, jinak bez prutu:-) kaprík 60cm a pak jsem po pár línech vyměnil feeder a dal dva kapráky a na CCMoore Meteor po zakrmení kapři 48cm:-); 80cm 7,5kg;76cm;68cm. Skvělěj den na moc pěkný vodě, i přítelkyni se to moc líbilo, držela poprvé kapra v ruce... 80cm mi z podložky zdrhnul když jsem ho polejval vodou, na fotce 76cm
Petr Z. Vedro - Profil | Po 13.4.2009 9:32:00
Včera jsem nafasoval dcerka a vlastní matku. Směr Záplavy. Za cca 3 hod. pouze 3x cín standardní velikosti . Připálil jsem si ruce a nohy takže super.
Červené karty: mekvak, Dalimil, Petras, start1406, hadman1, ajsa, mazak, Saxafon, BLACKHAMER, jarysek120, t1ran, gunč, KiKSo1, smellslike, Rybovrah 1, Karlosak, bigfatcatfish, šmudla007, TomH, tupac, Gorylix, Fredex, Heineken***, Heineken*****, Hein*eken, SKFishing, masák11111, ryby-zabiju, Masařmasařů, carp1990, HameB01, Hazz, Pazz, Lojzakk, mickyracers, Malanchoe, Lostoros, kkt, RYBOVRAH FOREVER, Nornik-K, OtaLakatos, nornik-l, nornik-m, nornik-o, VlasLakatos, HugoStiglitz, Akéla, nornik-y, loupeznik007, Bugun, Had.
Kde to žije - všechna témata
StNMedkovy rybníky Kroměříž 188
StNRybáři vs ochránci přirody 79
StNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 3
StNBleskovky: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru 1
StNStaré Česke rybářské vybavení 398
StNBečva Vsetinská 4a Nový hrozenkov 0
StNCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 46
StNPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 31
StNATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
StNPoradna: Redakce MRK.cz 1766
StNPoradna: Sumcařina 2572
StNHlídač slev eshopů 751
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
Co je nového - všeobecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme e-shop
Saccon Carp
Rybářský e-shop se zaměřením na moderní kaprařinu. Máme dlouholeté zkušenosti, na trhu úspěšně působíme přes 10 let....































































