- Úvod
- Pokec
Můj lov
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 9x v ignorovaných.
Npajp | Po 24.3.2003 13:48:42
13 - 16.00 kolem splavu na soutoku se Svitavou zkoušel sem snad všechno . Nikde ani tuk . Ani okouni , jelci , parmy . Nic . Určitě tam ale sou. Až při odchodu domu cem je objevil . Cejni s kaprama 50 - 60 cm . Koukal jsem na ně snad půl hodiny . Ale už sem nanahazoval. Na některých bylo vydět na těle velké světlé fleky. Asi plísně ?? . Nevím. Ale i tak to bylo příjemné ¨překvapení že až sem se už natáhly větší ryby. Až se voda ohřeje začnou třeba i brát. Počasí asi jako všude super :-))))))).
NSergo Aš | Po 24.3.2003 12:18:41
8.30-17.00 plavaná a později i feeder.Ráno jsem zakrmil na 4m hloubce(strouhanka,pařenej šrot,hlína,řepka ,pšenice ,rýže,obarveno kurkumou,dochuceno maggi).První ploťky se objevily asi po 45 minutách.Do 12 hod braly pouze na kousek hnojáčka.Později pak už prakticky na všechno.Z hloubky jsem dostal asi 5 kolem 20cm,jinak vše 5-10cm.Dopoledne jsem chytal na odhoz 8m od břehu odpoledne jsem přidal feeder a na 30min vytáhl i bič.Ten jsem za chvíli schoval,protože to nebylo rybaření.Ať jsem to položil ve vodě kamkoliv,tak se mi tam pověsila plotička.Lhostejno v jaké hloubce,lhostejno jak daleko od břehu.Protože mám bič takovou těžkou, 6m dlouhou,halapartnu,byl jsem za půl hodiny vyřízenej.Stačilo,aby mi,při vybírání nového červa , spadl háček do vody a už tam byla plotička.Po sbalení biče jsem zkoušel najít větší ploťky a cejny,ale všude byly ty malý mrchy.Zkoušel jsem tede najít něco co by jim nechutnalo a na nic jsem nepřišel.Na feeder s průběžnou montáží(jeden návazec) jsem taky vytáhl dvě plotičky najednou.Jednu na háčku a druhou v krmítku z natáčky.
V neděli jsem s plavačkou obcházel Jesenici,ale ta je ještě způlky zamrzlá a ryby nikde nebylo vidět.
NPavel Z. | Po 24.3.2003 11:25:03
Plavaná - masňáci. Splávek 1g forpas 0,09 bez zakrmování. 3x ouklej, 1x plotička, 1xbolínek, 1x tlouštík, 1x cejnek, 1x spálená hlava. Moje první vycházka (resp. třetí, ale poprvé jsem se zastavil v hospodě..., podruhé jsem zapadl až po nápravu a musel jsem do vesnice pro traktor - cca. 5 km - bylo to na Metuji a viděl jsem po cestě na 3 stromech asi 40 kormoránů) a jsem spokojen.
Nalda | Po 24.3.2003 11:00:54
9.00-16.00,plavana,splavek 1.5g,navazec 0.08,nastraha masnaci a hnojaci.Uz po prichodu a zhlednuti hnedozelene snehove vody jsme si nedelali iluze o bohatem ulovku a to se potvrdilo,dva zabery + dva drbance,z toho jeden okoun cca 30 na masnaky se setrepal u brehu.Jinak vubec nic,ale pri tom krasnem pocasi nam to nevadilo,jestli potrva ryby urcite zacnou brat i na Jizere.
NMany - Profil | Po 24.3.2003 10:56:46
Ve středu paráda v neděli zklamání.13-17hod,feeder a klasická položená .Ani ťuk.
Nástraha -červ,hnojka ,buruzon,pařená dipovaná houska a mnoho druhů extrud.Snad příště.
NJan Pokorný - Profil | Po 24.3.2003 10:33:51
Úsek u Mochova a nad Vyšehořovicemi k soutoku, 11 - 14.00. Plavaná,drobná houska, bílí červi. Ani záběr. Neúspěch připisuji nadšení ryb z krásného počasí, voda byla čistá a prosvícená až na dno. Největším zážitkem byl terénní motorkář, který po smyku málem spadl do Výmoly. Na toho by můj podběrák nestačil...
NMike - Profil | Po 24.3.2003 10:13:19
9.30-12.00 Nejprve asi 1,5 hodiny trápení s muškou, ani drbanec, nicméně takových nás bylo více (viď Levite). Pak jsem přezbrojil na feeder, také ani ťuk. Při stahování mi po hnojákovi skočil krásný potočák cca. 45 cm (neměřil jsem ho). Takže ve finále spokojenost. Krásný den.
Ndantex | Po 24.3.2003 9:53:03
Od 8 do 12 kousek nad Radotínem, zkoušel jsem na feedere rohlík, masňák i hnojáka, ale letos jsem pořád bez ryby. :-(
Nmach | Po 24.3.2003 9:05:29
Výlov a následné napuštění do lovného revíru Rajčianka, cca 700 ks, z toho cca160 duhák ( cca 30 cm ) + 2 ks zapomenutý 45-50 cm, a zbytek potočák cca 27 cm ... dva pěkné dny a kolik jich budou mít pstruhaři na Rajčianke ...
NFIFA | Po 24.3.2003 8:44:29
A taky nám u toho pěkně vyhládlo. Takže následovalo patřičné posilnění. Na řadu přišlo také i pivečko....
NRadynek | Po 24.3.2003 8:44:22
Zkousel jsem tri mista. Na oblibenem jarnim miste u vytoku u cisticky hodku a pul ani drb. Ryby byly naskladany o 200 m vys na rozhrani proudu a tisenek. Chyti jsem ploticky a tlouste do 25 cm - 15 kusu. Na tretim miste na Polance po hodce a pul najely ploticky - 7 ks do 25 cm. Vse na hnojaka a rohlik na plavacku. Feeder bez zaberu. Masnaky vubec nechtely.
NFIFA | Po 24.3.2003 8:42:03
Nádherný den. Spousta srandy a také více něž 400 ( čtyřista ) pstruhů, pstroužků a i menších. Vše šlo zpět do vody.
Nred.foot - Profil | Po 24.3.2003 8:41:52
10-16 h., boyscout, petr b. a já. pár plotic, cejnů, ježdík, dva kapříci a neskutečně krásný den. poněkud překvapivě led na hladině, jak psal urbo
Nred.foot - Profil | Po 24.3.2003 8:39:29
šel jsem v půl osmé a to je ještě opravdu brzy. ledový povlak na hladině, hrozná zima a voda takřka bez života. ožívat začala až kolem poledne. 1 cejn, ježdík a pár plotic. návazec .8, rohlík, červi hnojáčci.
NJarda | Po 24.3.2003 7:45:32
Dve kratke vychazky.Od 9,30 - 11,30 a 16,30 - 18,00. Plavacka.Lovil jsem pod brehem,tak jsem feeder predelal na plavaka.Nastraha vyhradne pareny rohlik,co nejmensi kosticky.Dohromady cca 15 cenku nej +- 30cm.Nadherny pocasi,uplny klidek,hladina jak volej.Zvlast po ranu to bylo epesni.Rybaru docela hodne,vetsinou ale sami tezkotonaznici.
NIgor - Profil | Po 24.3.2003 7:35:56
Od 13.00 do 16.00 jsem byl zkusit chytačku na Dyji v Břeclavi. Nahozeno jsem měl na plavačku a feeder (bez krmítka), ale záběry jsem měl jen na feeder s nastraženým hnojňákem. Záběry byly ještě hodně opatrné - nejdřív jsem chytil 2 chráněné ryby - ježdíka žlutého cca 15 cm a cejna perleťového cca 30 cm. Pak překvapil bolen kolem 40 cm. Potom braní na chvilku ustalo, až těsně před odchodem jsem vytáhl 2 mega cejny = 60 + 57 cm (můj nový osobák). Ostatním to bralo i na rohlík a chytali převážně plotice, sem tam karasa stř. Pěkné slunečné odpoledne.
NCyril | Po 24.3.2003 7:10:18
Na tomto revíru je to každé jaro po rozmrznutí klasika : na plavačku prakticky na hod plotice,perlíni a cejnci.Ve třech jsme jich vytáhli za dva dny určitě hodně přes sto.Nástraha - masní červi,vnadění - trochu strouhanky + rozmočený starý chleba.Po tom zimním půstu to byl balzám.
NLuigin - Profil | Po 24.3.2003 7:08:07
So+Ne poprvé na rybách - výlovy chovných pstruhových potoků.Asi tak 1000 pstruhů :-) Pak jsme je šli vysadit do řeky.
Nsiro | Po 24.3.2003 6:51:50
Chytali jsme v hloubce 2,5m na feeder i odhoz a prd.Poté jsme přešli na výpust teplé vody a jediné co jsme zahlídli byli odlétající kormoráni a 0,5m od břehu 30cm koi.Použité krmení strouhanka+malinko kuk šrotu.posilovač senssas contrentrix brem+superbremix.krmení spíše rozpadavé.
Na hladině jsou místy nerozmrzlé šraloupy ledu.Koho sme potkali tvrdil že neměl ani záběr.Navíc jsem si spálil hubu a vypadam jak povařenej.Postě paráda;o(
NPiškotus - Profil | Po 24.3.2003 6:20:44
Počasí jak vymalované.Přišlo to i na kachny,neb se honily a dováděli jak pominutý.Tato aktivita ovšem neplatilaq u ryb.1 cejnek a pár drbanců.Zkoušel jsem snad vše co může člověka napadnout.Jedno a to hlavní pro lenost ne.-měl sem nejspíš změnit flek.Rybářů tam bylo požehnaně,ale málo kdo vydržel.
Červené karty: mekvak, Dalimil, Petras, start1406, hadman1, ajsa, mazak, Saxafon, BLACKHAMER, jarysek120, t1ran, gunč, KiKSo1, smellslike, Rybovrah 1, Karlosak, bigfatcatfish, šmudla007, TomH, tupac, Gorylix, Fredex, Heineken***, Heineken*****, Hein*eken, SKFishing, masák11111, ryby-zabiju, Masařmasařů, carp1990, HameB01, Hazz, Pazz, Lojzakk, mickyracers, Malanchoe, Lostoros, kkt, RYBOVRAH FOREVER, Nornik-K, OtaLakatos, nornik-l, nornik-m, nornik-o, VlasLakatos, HugoStiglitz, Akéla, nornik-y, loupeznik007, Bugun, Had.
Kde to žije - všechna témata
12:40NDivoký potočák nebo granulák? 59
12:28NDiskuse k článku: Invazivní druhy ryb v našich vodách 2 - Sumeček americký 20
11:00NRybáři vs ochránci přirody 81
8:59NCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 48
8:21NPoradna: Sumcařina 2574
6:48NStaré Česke rybářské vybavení 399
StNMedkovy rybníky Kroměříž 188
StNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 3
StNBečva Vsetinská 4a Nový hrozenkov 0
StNPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 31
StNATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
StNPoradna: Redakce MRK.cz 1766
StNHlídač slev eshopů 751
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
Co je nového - všeobecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic





























