- Úvod
- Pokec
Můj lov
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 9x v ignorovaných.
Piškotus - Profil | Po 24.3.2003 6:16:56
Moc pěkně,a sem tam to drblo.Tak sem se soustředil na špičku feederu,že když šla okolo rodinka s holčičkou a ona se ptala ,proč ten pán spinká-odpověděli jí ,že pan rybář je unavenej.Tak sem se ani nehnul,abych jim nebral iluze.Jinak 2 plotičky,3 cejnci a 1 kapřík.Vše na masňáky.Jiná nástraha bez úspěchu.Zdar
Urbo - Profil | Ne 23.3.2003 20:14:21
Ráno nejdřív led 2 cm , šli jena malí boleni sem tam plotice a jen jeden cejn odhadem 25 cm .Asi 15 ryb za 2 h.Kmen 0,15 mm návazec 0,1 mm.Vše na těsto ,na masnáky by to bylo určitě lepší
Milan - Profil | Ne 23.3.2003 20:06:35
13.00-17.00 solidní chytání za krásného počasí, přestože jsem krmil v hloubce 2,5 m asi 15m od břehu, záběry jsem měl pouze ve sloupci nad krmením, tak 1m pod hladinou a to plotice a oukleje, asi je to ke dnu moc netáhlo. Bylo vidět jak se vyhřívají na sluníčku. brali poctivě na masňáky i pařenoun housku. Celkem asi 10 ryb, bylo by jich více, ale dlouho jsem chytal u dna, než jsem zkusil zmenšit ponor.
SUMÍK | Ne 23.3.2003 19:58:41
9.00-14.00 Nádherné počasí a kupodivu i klídek a ticho. Ryby moc nebrali a když tak malinké do 20cm. Všechny na bič a na housku. 2 oukleje, 12 perlínů,4 plotičky a nakonec 3 cejni. Na feeder ani ťuk, asi jsem ho moc nehlídal.
Tony 2 | Ne 23.3.2003 19:25:14
Bohužel jsem musel chytat od lesa protože všude bylo plno.Místo to je velice pěkné ,ale nejde tam slunce a v sobotu tam byla hrozná kosa.Opět chytáno na vlas,kukuřice a výsledek: pouze kapr 38,37,45,29 ani jedna plotice či cejn.Poslední dobou sleduji ,že kde loví Šlehy tam se vyskytuji i já.
Šlehy - Profil | Ne 23.3.2003 18:47:01
Jelikož jsou v záp. čechách teď řeky hájeny,vyrazil jsem tedy na stoják.V sobotu odpoledne i v neděli ráno lidí jak o pouti.Místo jsem ale v oba dny našel.Nachytal jsem za oba dny cca 15 plotic a perlínů a asi 4 cejny.Vše na feeder a kostňáky.
Camil - Profil | Ne 23.3.2003 17:38:14
9:30-11:30 nádherné počasí.Plavaná,0,75g splávek,kmen 0,12;forpas 0,08.Chytal jsem pod splavem ve vracáku.Několik tloušťů 25-35.cm na masné červi.Plotice ani jedna!Napichoval jsem jednoho bílého a jednoho červeného.Mohlo to být i lepší,ale bohužel jsem doma nechal krmení.
Petr.J | Ne 23.3.2003 17:14:04
Zdravím všechny. Letos jsem si poprvně krásně zachytal.Plavačka , hnojaci , červi.Krásní tloušti,několik okounů , plotice ,cejci.Super počasí, hned má človek lepší náladu.
Ivos | Ne 23.3.2003 0:54:05
dnes 10.00-13,30 na 4 pruty(2x feeder a 2x plavačka)pařená houska,hnojačci a červy - jeden záběr a jeden malej duhák.Počasí super,jenom ten studenej vítr byl nepříjemný.
Josef Viktorin - Profil | So 22.3.2003 22:53:15
Na tři udice s 10ti letým synem od 14,00 do 18,00 hodin dohromady 33 cejnků a cejnů od 27 do 33 cm. Když berou, jde to i bez feedru. Přidávat bílé červy k lisovanému rohlíčku bylo zbytečné. Dokonce bych řekl, že i na škodu. Bez červa braly rohlíček pomaličky opatrně, ale vcucly ho celý a zásek seděl. Kdežto s červem to braly prudčeji, ale zásek často doprázdna. Na bílé červy jsem možná měl moc velké háčky(asi velikost 6 až 10). Kapr opět ani ťuk.
Laďas - Profil | So 22.3.2003 20:34:02
Na třeťí pokus konečně ryby braly. Na hnojáčka. Převažoval jelec do 20cm nad ploticí 15cm.Více záběrů na plavanou než na feeder.
mflo - Profil | So 22.3.2003 17:06:32
Muškaření od 11 do 15 hod,voda 3°C a tady je výsledek.Ulovek byl chycen na březnovku.C:Documents and SettingsPCDokumentyObrázkyrybolovResize of Resize of rybolov 011.jpg
mamlas - Profil | So 22.3.2003 17:06:12
Tak moje prvni letosni ryba, je modry kapr
a ma uctyhodnych 25 cm a vyskakoval jako pstruh a dostal jsem ho na plavacku na feeder a kousek psi granule.Bomba.
noe | So 22.3.2003 7:23:00
docela to byla nuda, moc jsme toho neulovili, zima odpoledne 1°C nad nulou ve stínu.......jen pár plotic, okounů, jednoho cejna.....nic moc, voda 3,5°C
Hrouzek - Profil | Pá 21.3.2003 21:19:47
Dnes jsem to zkusil u nás nad splavem.Feeder-1plotice>popotahovala asi 2 minuty,ale kdo si počká ten se dočká(hnojka):)) potom ještě na plavačku >1 perlín na červa.Je to ještě prd,ale už tu malé náznaky od ryb jsou.
Darkie | Pá 21.3.2003 14:22:35
Dnes od cca 9.00 - 12.30 hod.
Na těžko, plavaná, hnojáčcí, masnácí,kolínka, kukuřice, knedlík. Na všechno jen a jen pstroužci. Zima a foukalo šel jsem brzo dom.
Piškotus - Profil | Pá 21.3.2003 9:51:12
13.30-18.00 potvrzuji kosu jak blázen.
Feeder kmen 0.16,návazec 0.12,háček 16.Nástraha masňáci,houska+dip,kroupy-barvené atd.Výsledek plotice(kříženec)25cm,Kapříci-18cm,40cm,47cm.Ten 47 na takovou sestavu docela drámo,0.12 praskla až v podběráku.Vše vráceno do vodního živlu.Voda zřejmě hojně nasazená,leč vůkol docela solidní bordel.Brigáda by tam byla na místě.Petrův zdar
Jan Pokorný - Profil | Pá 21.3.2003 9:08:50
17 - 18.30. Plavaná, nástraha pařená houska (větší kostičky), čerstvá houska (kuličky z kleští). Bylo hodně rychlých a prudkých záběrů, převažovaly na čerstvou housku, ale nepovedlo se mi zaseknout. Na hnojáky nic. Bylo tam hezky.
Červené karty: mekvak, Dalimil, Petras, start1406, hadman1, ajsa, mazak, Saxafon, BLACKHAMER, jarysek120, t1ran, gunč, KiKSo1, smellslike, Rybovrah 1, Karlosak, bigfatcatfish, šmudla007, TomH, tupac, Gorylix, Fredex, Heineken***, Heineken*****, Hein*eken, SKFishing, masák11111, ryby-zabiju, Masařmasařů, carp1990, HameB01, Hazz, Pazz, Lojzakk, mickyracers, Malanchoe, Lostoros, kkt, RYBOVRAH FOREVER, Nornik-K, OtaLakatos, nornik-l, nornik-m, nornik-o, VlasLakatos, HugoStiglitz, Akéla, nornik-y, loupeznik007, Bugun, Had.
Kde to žije - všechna témata
10:36NRybáři vs ochránci přirody 80
8:59NCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 48
8:21NPoradna: Sumcařina 2574
6:48NStaré Česke rybářské vybavení 399
StNMedkovy rybníky Kroměříž 188
StNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 3
StNBečva Vsetinská 4a Nový hrozenkov 0
StNPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 31
StNATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
StNPoradna: Redakce MRK.cz 1766
StNHlídač slev eshopů 751
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
ÚtNPolsko, okolí Dunajce 6
Co je nového - všeobecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme e-shop
PÁRYSŮV RYBÁŘSKÝ RÁJ
Rybářské potřeby pro všechny, kteří propadli kouzlu rybařiny. Díky unikátnímu věrnostnímu systému nakupujete neustále se...




























