- Úvod
- Pokec
Můj lov
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 9x v ignorovaných.
berlinan - Profil | Ne 1.3.2009 17:05:23
Odchytano bez kontaktu, letos uz asi ctyrikrat nula...kde ty ryby jsou netusim. Byl jsem sam u vody, vsude celkem cisto, zajimave.
Kec 4 - Profil | Ne 1.3.2009 16:38:57
Tak dnes konečně první ryby, nejsou největší, ale radost udělaj. Chytáno na feeder na červy.
Worm - Profil | Ne 1.3.2009 16:30:34
Dneska trojhodinovka na nedaleké říčce, kde valila voda jako blázen a od zera mě zachránila jediná plotička, po přesunu z náhonu na hlavní tok :O)
jariss - Profil | Ne 1.3.2009 16:24:56
První letošní vycházka k vodě. Voda cca 50 cm nad stav. Ve vodě plave haldy klacků, listí a trávy. Chytáno na feeder, nástraha rohlíček, burizony a masňáci. Konečný stav ZERO. Snad příště to bude podstaně lepší.
abul - Profil | Ne 1.3.2009 15:53:54
Dnes to vcelku pěkně kousalo celkem asi ke 20 kouskům chytáno na řece při stoupající vodě.Ryby ve složení 1 ježdík, 1plotice,1jesen,1cejn a zbytek cejnci.Foto jednoho co zdrhl kormoránovy.
Petr Z. Vedro - Profil | Ne 1.3.2009 15:36:23
Dneska na cca 4 hodky u vody. Nejdřív na soutoku v Lahovicích, voda leťela a toho bordelu co tam plavalo !!! Nahodil jsem třikrat ke břehu a při přehazování nešel ani vytáhnout vlasec z vody, jak byl obalenej trávou. Přesun o troch vejš nad přehradu, tam voda tolik neletěla a tráva tam taky nebyla. Nakonec score - 2x kontrola RS, 1x ježdík dravý, 4x carp 39,40,41,45 takže nakonec bomba chytání.
Lauri - Profil | Ne 1.3.2009 14:47:38
spousta neproměněných feederových záběrů a na břeh se podíval okounek a pár plotic,že by už pomalu začínalo jaro
chachar000 - Profil | Ne 1.3.2009 10:39:39
Chvilku na Odře a jejich přítocích , ryby se spíš dali podsekávat než chytat . Holt nebyl den , ale bezrybky jsme nebyli .
Radža - Profil | So 28.2.2009 23:43:16
Dneska jsme byli trochu poškádlit pstruhy. Bylo jich opravdu nad naše očekávání. Tolik sem jich fakt dlouho nepochytal. Vy čtyřech lidech téměř 100ks. Moucha vyhrála co do počtu se týče, ale přívlač vyhrála ve velikosti. Největší pstruzi 48cm a 51cm. Dneska to byl parádní lov.
plavan - Profil | So 28.2.2009 21:10:16
Letos poprvé u vody . Vybral jsem si úsek na hlavním toku, kde byla čistá hladina. Ale nakonec pod hladinou plavaly částečky nějaké trávy, které se nabalovaly na vlasec a po každých 5 minutách bylo nutné feeder vytáhnout. A bylo třeba být opatrný, aby se nezlomila špice. A lovil jsem dva metry od břehu, dále už to nešlo. Bral jenom jeden druh ryby. Nakonec jsem zmoknul a mokré věci jsem ještě částečně umazal od bláta, kterého bylo všude dost. Jedna věc byla ale pozitivní, nemrzlo :-))))
Rybkin - Profil | So 28.2.2009 18:43:27
Dnes jsme s Řezníkem a Benáteckym dravcem vyzkoušeli dvě místa na Jíze a nechytili jsme nic
draveček - Profil | So 28.2.2009 18:42:46
Dnešní tříhodinová feederovačka nedopadla podle mých představ.Měl jsem jen tři drbance,ale nic z toho na zásek,Zkoušel jsem zjemňovat forpasy i háčky,ale nic z toho.
MrKos - Profil | So 28.2.2009 17:49:41
Dopoledne s Lubíkem, pytlákem a třemi brčky jsme nalapali nějakou tu desítku podouství 35+, sem tam plotici, cejna, ouklej a jesena. Zkoušel jsem i fíídr na hrčák a i když jsem to nehlídal tak se na to chytla plotice, podoustev a jedna podoustev která spadla takže se nepočítá. Lépe s tím stejně chytat neumím. Krmili jsme každý něčím jiným, chytali na červy nebo rohlík a šlo to na obojí. Široko daleko ani noha, počasí super, aktivita ryb dobrá, spokojenost...
zero2 - Profil | So 28.2.2009 17:44:53
Dneska celý den na rybách, napřed Svratka, na oblíbeným fleku ani ťuk, holt, tam kde to bere v létě to nemusí brát v zimě. Pak pustili vodu, hladina se zvedla tak o metr a nedalo se chytat, tak přesun na Svitavu.
Na Svitavě už byla hromada rybářů, ryby braly jak o život, začly malé plotičky pak podoustve, jeden jeleček a pak najeli cejni, no min. 20 ryb se podívalo nad hladinu a hurá zpět. Dokonce mě kontroloval porybný, sympatický pán. Jen by mě zajímalo zda jsou na Svitavě větší ryby víc jak 35cm nic nemělo...
Angle face CZ - Profil | So 28.2.2009 17:39:19
Dneska na Karvince z wendou 3 plotice moje letošní max 27 cm a na propadlinách to byl perlíní závod 25 perlínů a 2 plotice....ti perlíni jak přes kopírák vše tak 15-20 cm .Nej ryby plotice 27,27,26,25 Plotice nám braly k večeru a z rána a odpoledne jen perlínci....ten strom bylo lovné místo teda u stromu :-))) dohromady teda 31 rybek 25 perlínů 6 plotic - chytáno na červy.
syny - Profil | So 28.2.2009 17:17:26
I přes pozdní příjezd k vodě skvělá chytačka, záběry sice opatrné, hodně jich zůstalo neproměněných, ale o to víc jich zase bylo.Kolega vedle lovící měl štěstí a podařila se mu krásná štika 68 cm.
X - Rap - Profil | So 28.2.2009 17:12:38
Dneska se končně zadařilo, první ryba tohoto roku byl tloušt 34cm a poté dva pstružci!
TomášV - Profil | So 28.2.2009 17:00:05
Necelé dvě hodiny s boloňkou na potoce. Na hnojáka chycen 1 tloušt, 3 plotice a 2 skaláci vše + 30 cm, a 3 plotičky a 1 bolínek. Naprostá spokojenost. Jediný co mně znechutilo byl vytékající odpad přímo do potoka.
Lukas J - Profil | So 28.2.2009 16:32:37
Tak jsem dnes konečně zahájil sezonu, na výběr jsem měl mezi plavkou na stoupající sněhové Moravě, ale vzhledem k tomu, že jsem pozapomněl koupit červy zvítězila možnost dvě - bystřička s muchou. Začal jsem v Bystrovanech a slezl asi 5 splavů, chyceno 5x tloušť do cca 27cm, 1xlipan asi 30cm a jeden hrouzek (aspoň jsem měl jistotu, že ve splavu fakt bagruju dno :-). Vše na novou experimentální barevnou kombinaci golda. Jakmile jsem urval i druhého goldíka v této barvě, bylo po záběrech.
Červené karty: mekvak, Dalimil, Petras, start1406, hadman1, ajsa, mazak, Saxafon, BLACKHAMER, jarysek120, t1ran, gunč, KiKSo1, smellslike, Rybovrah 1, Karlosak, bigfatcatfish, šmudla007, TomH, tupac, Gorylix, Fredex, Heineken***, Heineken*****, Hein*eken, SKFishing, masák11111, ryby-zabiju, Masařmasařů, carp1990, HameB01, Hazz, Pazz, Lojzakk, mickyracers, Malanchoe, Lostoros, kkt, RYBOVRAH FOREVER, Nornik-K, OtaLakatos, nornik-l, nornik-m, nornik-o, VlasLakatos, HugoStiglitz, Akéla, nornik-y, loupeznik007, Bugun, Had.
Kde to žije - všechna témata
22:13NRybáři vs ochránci přirody 67
21:00NATTs hlásiče a ATTx příposlech 544
20:25NStaré Česke rybářské vybavení 394
20:08NRybářská videa: Jeden rychlý SUMEC na zahájení s vábničkou a belly boatem 1
19:06NDaiwa Whisker SS 2600 173
16:31NKurz Teo Daška pro Otoše 305
15:53NZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 2
13:44NÚprava chodu woblerů. 11
12:08NCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 40
11:41NPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 24
8:45NPolsko, okolí Dunajce 6
8:22NLabe fishing store 19
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNPoradna: Sumcařina 2570
Co je nového - všeobecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Akční nabídky
DAM naviják Quick Intenze FeederZa 1.350 Kč
Navijáky DAM QUICK INTENZE FD FEEDER jsou navrženy s velkým důrazem na detail a zajišťují velmi hladký a silný chod - jsou vhodné pro použití na lehký i težký feeder.
CHYTIL.cz Tyčová bojka 5mZa 990 Kč
Tyčová bojka šroubovací 5 m - pevné nerezové závity. Spodní část bójky je zakončena odolnou nerezovou karabinou. Lze zakoupit i náhradní díl 1 m. NOVINKA! Více info na chytil.cz
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme e-shop
PÁRYSŮV RYBÁŘSKÝ RÁJ
Rybářské potřeby pro všechny, kteří propadli kouzlu rybařiny. Díky unikátnímu věrnostnímu systému nakupujete neustále se...






















































