Můj lov

VIP Můj lov - nejhezčí fotky úlovků.

RadekM - Profil | Út 3.4.2012 17:23:31

3.4.2012 - svazovka
brali zase dobře 52 nej >> Stránka diskuse

    RadekM - Profil | Po 2.4.2012 17:59:30

    2.4.2012 - svazovka
    dneska brali plotice okouni a jesen plotice 34cm >> Stránka diskuse

      RadekM - Profil | Ne 1.4.2012 12:12:19

      1.4.2012 - svazovka
      chvilku braly pak začlo foukat sněžit a svitit slunce a přestalo to >> Stránka diskuse

        RadekM - Profil | So 31.3.2012 11:25:58

        30.3.2012 - svazovka
        dneska foukalo jako prase vlny ješte veči ale ryby brali na peletu kapřik 53 a na kukuřici cejn a kapřik >> Stránka diskuse

          RadekM - Profil | Út 27.3.2012 13:40:03

          27.3.2012 - svratka
          vlny jako prase větr ješte veči ale brali na hod cejn cca 55cm a kapřici do 48cm >> Stránka diskuse

            RadekM - Profil | Ne 25.3.2012 20:20:36

            25.3.2012 - svazovka
            dneska s afjeem na rybach skore 10:3 pro mě nej 55cm >> Stránka diskuse

              RadekM - Profil | So 24.3.2012 11:37:27

              24.3.2012 - svazovka
              dneska hromada cejnu do 40cm >> Stránka diskuse

                RadekM - Profil | St 21.3.2012 18:49:47

                21.3.2012 - v lesiku
                brali cejni plotice a jeden kapřik cca 60-70 spadenej >> Stránka diskuse

                  RadekM - Profil | Po 19.3.2012 18:18:03

                  19.3.2012 - v lesiku
                  dneska to bralo dobře složeni plotice perlin cejn a lin >> Stránka diskuse

                    RadekM - Profil | Ne 18.3.2012 19:13:50

                    18.3.2012 - svazovka
                    odpoledne s přitelkyní u vody ryby nekousaly tak sme si nechali dovest pizzu a bylo to :) >> Stránka diskuse

                      RadekM - Profil | Ne 18.3.2012 12:19:48

                      18.3.2011 - svazovka
                      dnešní překvapeni2 uhoři do 45cm a 2 kapřici a jeden cejn >> Stránka diskuse

                        RadekM - Profil | So 17.3.2012 11:35:41

                        17.3.2012 - svazovka
                        par plotic par cejnu >> Stránka diskuse

                          RadekM - Profil | Pá 16.3.2012 16:48:57

                          16.3.2012 - svazovka+mistní
                          Z tohoto zápisu administrátor odstranil 1 obrázek.
                          dneska byl pěknej den kapr 52 a ješte 2 nenši a parma asi 45cm >> Stránka diskuse

                            RadekM - Profil | St 14.3.2012 17:50:28

                            14.3.2012 - místni
                            po obědě brali tak navečer ješte jednou a zase 3 do 45cm >> Stránka diskuse

                              RadekM - Profil | St 14.3.2012 14:51:27

                              14.3.2012 - svazovka+mistní
                              Z tohoto zápisu administrátor odstranil 1 obrázek.
                              dneska sem byl na 3 revirech Dyje7 jihlava 1 a náš nezklamatelnej rybniček na prvnim reviru nic na druhým ježdiky a na třetim 4 kapřiky do 50cm >> Stránka diskuse

                                RadekM - Profil | Ne 11.3.2012 12:03:32

                                11.3.2012 - svazovka
                                dneska dopoledne se povedli 2 kapřici do 40cm a asi 6 karasku >> Stránka diskuse

                                  RadekM - Profil | So 10.3.2012 13:06:16

                                  10.3.2012 - v palachu
                                  dopoledne u vody >> Stránka diskuse

                                    RadekM - Profil | Po 5.3.2012 19:22:18

                                    5.3.2012 - domací
                                    zase domaci zkouška :) >> Stránka diskuse

                                      RadekM - Profil | So 3.3.2012 12:17:07

                                      3.3.2011 - svazovka
                                      par plotiček a 2 jeseni >> Stránka diskuse

                                        RadekM - Profil | Pá 2.3.2012 15:49:32

                                        2.3.2012 - doma
                                        tak se zkoušel doma v jezirku jak to šlape a šlape to :) >> Stránka diskuse

                                          Červené karty: mekvak, Dalimil, Petras, start1406, hadman1, ajsa, mazak, Saxafon, BLACKHAMER, jarysek120, t1ran, gunč, KiKSo1, smellslike, Rybovrah 1, Karlosak, bigfatcatfish, šmudla007, TomH, tupac, Gorylix, Fredex, Heineken***, Heineken*****, Hein*eken, SKFishing, masák11111, ryby-zabiju, Masařmasařů, carp1990, HameB01, Hazz, Pazz, Lojzakk, mickyracers, Malanchoe, Lostoros, kkt, RYBOVRAH FOREVER, Nornik-K, OtaLakatos, nornik-l, nornik-m, nornik-o, VlasLakatos, HugoStiglitz, Akéla, nornik-y, loupeznik007, Bugun, Had.