- Úvod
- Pokec
Můj lov
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 9x v ignorovaných.
Nšlapeto - Profil | Po 8.9.2008 16:25:14
V sobotu se to na komoře dost vydařilo. Původně jsem šel na velké cejny .Z toho sice moc nebylo ale za to se povedlo hodně cejnků malých, cejn v .42, perlíni, plotice a v neposlední řadě ouklej 22cm, a 4xkapr 30,52,55 a jako poslední 45. Chytáno na feedera na červi s kuku a 70cm forpasem. Kapři byli na "trhanec" s červi. Krmeno ŠLM jezero. PS: Vše samozřejmně vráceno zpět do svého živlu
Nrybomil - Profil | Po 8.9.2008 15:02:48
Nočně - ranní vláčka na nově objeveném místě. Večer ani ráno nic nelovilo. Ráno jediný záběr na vob, ale spadnuto. Po celou dobu jebala turbína s vodou.
Nlorpio - Profil | Po 8.9.2008 14:39:42
Vcera jsme meli s Gardon namireno trochu potrenovat na Dyji v Bulharech. Po prijezdu k vode jsme potkali kluky s br. jadra, kteri tam sedli uz od rana, a nedostali snad ani zaber.Tak jsme se otocoli na pate a zdrhli do Vestonic na "petku". Poradne jsme si nakrmili odhoz zhruba na 35 metrech, poradne zmerili hloubku a zacli lapat.Zpocatku jsme meli ale obrovsky problem s tahnutim vody. Tahlo to jak na rece, a ani se 4gr torpilou se to nedarilo udrzet na miste.Zhruba tak za hodinu se to ale uklidnilo a prestalo to tahnout a udelal se dokonalej olej.Ryby zacly brat na hod a byl to opravdu mazec. Chytali se opravdu velci cejni a kapri od35-48cm. Chtelo to jen poradne krmit a krmit.Jakmile nam na vecer doslo futro tak asi do pul hodky byly ryby pryc. Takze na konec moc krasna lapacka. Za 6 hodin jsme vytahli okolo 50 cejnu, a 31 kapru. Jediny minus byla zelena voda, a vecer kdyz jsme odjizdeli tak jsme byli zeleni jak vodnici:-)))
Nbjucek - Profil | Po 8.9.2008 13:39:21
Opět víkendová zkouška candátů a sumců, dopadla jako tradičně bez úspěchu. Zachytal jsem si jen na feeder cejny, cejnky, padoustve a překvapili mě 2 kapříci.
NStanley 87 - Profil | Po 8.9.2008 10:50:09
V neděli jsem vyrazil spíše na štiky aokouny a opravdu se podařilo cílové ryby ulovit.Štiky braly převážně na kopyto a okouna jsem dostal na popa.
NStanley 87 - Profil | Po 8.9.2008 10:41:57
Podvečerní lov a pokus o ulovení nějakého bolena dopadl nakonec úspěšně.Hodina bezúspěšného Thrillování mě donutila navázat klasickou rotačku.na první nához rána do prutu a po zaseknutí krásný plynulý tah.Po 5 minutách se na břehu objevil krásně stavěnej 63 cm dlouhej bolen.
NDeProfundis - Profil | Po 8.9.2008 8:16:29
Odpolední vláčka na S10 začala jen tlouštěma a nic jinýho nebaštilo, ovšem tloušti bojovali statečně. Na S9 když už začalo celkem dost pršet, tak jsme s Žandou dostali ještě 4 zubatý, bohužel opět nic většího.
Nboyscout - Profil | Ne 7.9.2008 23:39:17
Tak dneska jsem si splnil svůj hlavní cíl pro letošní rok, t.j. chytit už konečně na vláčku štiku přes metr. A povedlo se. Měla sice jen o 1cm víc, ale to stačí. Úkol splněn. :-) K tomu jsem jako bonus navíc chytil ještě jednu štiku 95cm a další podobná mi spadla. Ta 95-ka to bohužel nerozchodila. 20 min jsem se ji snažil oživovat abych ji mohl pustit, ale nerozdýchala to. :-( Nakonec jsem ji vzal. Škoda. Doufám, že teď se mi to dlouho nestane. A tak si po dlouhé době pošmáknu na rybě. Určitě bude výborná. Takže podtrženo, sečteno parádní lov. Ta metrovka dokonce opakovaně skákala nad hladinu, pěkný adrenalín. Škoda že se mnou nebyl někdo kdo by to vyfotil. Pořádně jsem dneska uvedl do "provozu" svůj nový prut i naviják. Takže maximální spokojenost. Škoda že takových dní jako byl ten dnešní není zas tolik. Ale třeba ještě letos nějakou metrovku potkám. Sezona ještě nekončí. Uvidíme.
P.S. ta fotka je mizerná, fotil mě náhodný kolemdoucí rybář. Ale furt lepší aspoň nějaká fotka než žádná :-)
P.P.S. Horní fotka je ta štika 95cm a dolní 101cm.
Nčmolda - Profil | Ne 7.9.2008 22:17:12
24 hodinová rybačka.Ve čtiřech lidech uloveno 38 kapru a 4 amuři.Největši kapr 72 cm,největši amur 77cm.Přez noc braly jenom ne rousnice!
Npatlal - Profil | Ne 7.9.2008 22:00:47
Jedna větší bělice na WPN + AMG tygří ořech.Trochu jsem si s ním pohrál a vylepšil mi náladu :-)
Nčmolda - Profil | Ne 7.9.2008 21:41:47
24 hodinová rybačka.Ve čtiřech lidech uloveno 38 kapru a 4 amuři.Největši kapr 72 cm,největši amur 77cm.Přez noc braly jenom ne rousnice!
Nhevlín - Profil | Ne 7.9.2008 20:59:55
Dnešní lov byl ve znamení cejnů. Ničeho jiného. Po zakrmení vlastní směsí s převahou vařené řepky mi najelo solidní hejno a na místě jsem ho udržel po celou dobu lovu. Bohužel největší kus měl tak 35 cm. U vody bylo ale krásně....
NHasman - Profil | Ne 7.9.2008 20:33:43
Zažil jsem neuvěřitelnou noc! Kolotoč záběrů se spustil něco po půlnoci a skončil kolem páté ranní. Ze šesti záběrů jsem dostal na podložku 5 kaprů...lysci 54,67 cm,7 kilo a šupináči 75,84,9,5 kilo a 90 cm,12 kilo.Byl jsem u vody sám,takže to byl celkem záhul,ale za tu dřinu to stálo!
Njerzyy - Profil | Ne 7.9.2008 20:18:33
Slunečný víkend na D7 a jeden kapr 72/7kg, tři slušnejší ve vázce + pár kaprů kolem 40cm.
NPelet - Profil | Ne 7.9.2008 20:16:23
tyden na Dyji přinesl přece jen trošku záběrů tak vám posílám ty nej,82cm a 9.7kg,91cm a 13.5kg
NEnigma - Profil | Ne 7.9.2008 20:02:07
Tento kapr se povedl tátovi na naší týdenní rybářské výpravě na pískovně.Měřil 95cm a vážil rovných 18kg.Chycen na boilie Mrtvola, která nám letos až nečekaně/novinka/ dobře šlape.Ještě jedna gratulace..........
Červené karty: mekvak, Dalimil, Petras, start1406, hadman1, ajsa, mazak, Saxafon, BLACKHAMER, jarysek120, t1ran, gunč, KiKSo1, smellslike, Rybovrah 1, Karlosak, bigfatcatfish, šmudla007, TomH, tupac, Gorylix, Fredex, Heineken***, Heineken*****, Hein*eken, SKFishing, masák11111, ryby-zabiju, Masařmasařů, carp1990, HameB01, Hazz, Pazz, Lojzakk, mickyracers, Malanchoe, Lostoros, kkt, RYBOVRAH FOREVER, Nornik-K, OtaLakatos, nornik-l, nornik-m, nornik-o, VlasLakatos, HugoStiglitz, Akéla, nornik-y, loupeznik007, Bugun, Had.
Kde to žije - všechna témata
9:26NBoilies TB baits- chytací řada 49
8:43NATTs hlásiče a ATTx příposlech 554
8:32NPřehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru (Bleskovka) 15
SoNRybáři a vinařství 930
SoNKde sehnat protisměrné válečkové ložisko na Daiwu fuego 0
SoN🔥 Grill a grilování 🔥 592
SoNLov pod jezem v letních vedrech? 43
SoNRybářský kniho - koutek 145
SoN471226 - Blatecký mlýn 1A 14
PáNRybářské odznáčky ... 547
PáNRybáři vs ochránci přirody 90
PáNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 5
PáNHlídač slev eshopů 752
ČtNElektro tříkolka na ryby 40
ČtNDivoký potočák nebo granulák? 63
Co je nového - všeobecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . NBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Akční nabídky
JRC Rova 60" Brolly | SLEVA 50%Za 1.999 Kč
Defender Oval Brolly nabízí neuvěřitelně stabilní úkryt díky čtyřem zadním nosníkům spočívajícím na zemi a rozšířeným bočním křídlům poskytujícím dodatečnou ochranu před špatnými povětrnostními podmínkami.
JRC Sada Signalizátorů Radar DR Set - 3+1 | SLEVA 53%Za 1.699 Kč
Při vývoji a testování byl kladen důraz na kvalitu, spolehlivost a jednoduchost v ovládání. Díky kompaktní konstrukci a ergonomicky zkombinovaným materiálem je tato souprava moderní a spolehlivá zároveň. Limitovaná akce pouze do vyprodání zásob.
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
14.8."Noční Dešná"
15.8.Rybářské závody Hradčany u...
Doporučujeme e-shop
GScarp.cz
Rádi Vás kdykoli uvítáme na našem internetovém obchodě rybářské potřeby a nově i v naší kamenné prodejně. V našem...































































