- Úvod
- Pokec
Můj lov
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 9x v ignorovaných.
Tomajo - Profil | Ne 24.8.2008 20:37:49
Tří denní lapačka s Elisem dopadla na výbornou. Více foto na: http://www.rybaritrebic.cz/
Scanix - Profil | Ne 24.8.2008 20:29:57
Pokus o napraveni vcerejsiho debaklu na Luznici se prilis nevyvedl. Nejprve jsem utrhl pravdepodobne velice solidniho amura, co si vyslapl opet na Relax Clonay. Skoda, asi odreny monofil 0,20mm. Pote jsem utrhl Shad Rap, pri snaze jej vyprostit vyprostovakem, ktery jsem nakonec utrhl take :) Nakonec jsem premluvil 2 sticky cca 50-55 a candatka a 2 dalsi rybky se vyply kratce po zaseku.
Galik - Profil | Ne 24.8.2008 19:40:33
Dnešní vycházka se synem k dřevnici se velmi vydařila:-))). V plánu jsme měli projít řeku od velkého splavu na Zálešné až k lávce u Máců. Nakonec jsme skončili asi 100m pod splavem. Chyceno dohromady 38 kousků za 5 hodin (převážně parmy, sem tam tloušť a dokoce i v proudu jeden kapřík). Chytačka parádní, kdyby to tak šlo vždy. Všechny ryby plavou dál.
tench - Profil | Ne 24.8.2008 19:30:10
Tak jsem si opět svůj chalupářský pobyt na vysočině zpastřil návštěvou domanína.Chytal jsem vždy nedaleko hráze a tentokráte se mi povedly i hezčí kapříci, málokterý měl pod 45 a největší měřili 52 a 54 cm, takže se něco ukázalo:-)
Ládin - Profil | Ne 24.8.2008 19:25:48
Dneska sem zkusil dát šanci vláčce. Zezačátku to vypadalo bídně jako vždy a už sem začínal bejt naštvanej a v duchu si řikal, že letos už vláčim naposled. Nakonec sem ale ňáký ty okounky na smáčka vydoloval, takže to nebylo tak zlý. Brácha ulovil i štičku na popra.
esoxx - Profil | Ne 24.8.2008 19:15:04
Čína venku i v TV, vyhrála vláčka a dobře jsem udělal.....u vody tak od 9.00(vítr, jemný déšť, vlny), ale zažil jsem totální masakr rybiček od okounů, rybky se vrhaly až na písek, stačilo je sbírat....vše trvalo s malými přestávkami víc než 2 hodiny, okouni v hejnech vytlačili potěr k hladině a tam je nemilosrdně požírali jak pirani, rybky neměly šanci....super podívaná.Okouni byli napěchovaní k prasknutí, ale stále se vrhali na nástrahu, jeden při vytažení měl v tlamce kromě banja ještě 3 rybičky.....každý hod znamenal záběr, fantazie:-) jen trochu lituju, že jsem to spíš nenafilmoval.Snad příště.....
Raf - Profil | Ne 24.8.2008 18:59:21
Vyrazili jsme s Tomchamikem zase jednou společně kaprařit. Kapry jsme chytli sice jenom dva. Ale jinak polapali snad deset cejnů nad 50 cm, vyřízli amura, odháněli labutě člunem z krmného tarasu a celkově si užili hodně srandy.
Já jsem si udělal obrovskou radost už dlouho očekávaným osobákem - tlouštěm jako prase - 57 cm a 2,6 kg. Vzal na koule příchutě rak.
anguilla - Profil | Ne 24.8.2008 18:39:16
Víkend na chatě. Tentokrát jsem se přesvědčil, že s rybama na tomto revíru je to opravdu hodně špatné, uvláčena alespoň štika 60cm, plave dál a doufám, že se vyhne masařům.
Abe - Profil | Ne 24.8.2008 17:11:56
Po delší odmlce jsem se vydal za rybkami a že už se nám léto chýlí ke konci, vsadil jsem na neodolatelnou touhu dravců vyjíždět za kořistí do mělkých, ještě prohřatých příbřežnícj vod...při prvním nahození rotačky a jejím pomalám tažení jsem se už nakláněl nad vodu, abych ji spatřil jestli rotuje jak má, náhlé silné poškubnutí dalo najevo, že zmizela v čisi tlamě...rychtyk, byl to okoun 30 cm a vlletěl na rotačku tak razantně, že sotva koukal plech z jeho tlamky, co se dalo dělat, dostal jsem ji ven až při kuchání obrácenou stranou...taky jsem zkusil feeder, ale příliš velké vlny nepřály tomuto způsobu lovu, tak jsem opět přešel na přívlač, už jsem chtě končil, bo ruka umdlévala, zase rázné škubnutí špičky dalo najevo, že byl projeven zájem o rotačku...a ejhle, bolen 38 cm...a tak to byla taková příjemná tečka na závěr dnešního lovu
ogon - Profil | Ne 24.8.2008 16:18:29
s muminem a jeste jednim partakem sme uzivali tydeni dovolenou na prehrade.. rybky moc nekousaly:D za to my sme kousaly jednu koralu za druhou:o)
jepice - Profil | Ne 24.8.2008 15:37:05
Ráno jsem vyrazil asi tak na 5 hodin provětrat mušák od Oblekovického splavu až před Dobšice. Pro mě netradičně jsem místo suchý muchy zvolil krátkou nymfu. A to se celkem vyplatilo. Za celou dobu jsem překecal 9 lipanů, 4 potočáky, tlouště a proudníka. S rybou jsem se nedostal přes 30cm, právě u těch lipanů jsem doufal, že příjde větší. Ale i tak jsem celkem spokojen. Jen nemuselo tolik foukat, jinak příjemná chytačka.
rybář3 - Profil | Ne 24.8.2008 14:57:24
tak dnes od 8h na labi ryby kousali takže super chycen 1 kapr 53 a dva záběry bez rybky:-( chytáno na boilie krab od TB.a ptom ještě chyceny dva okounci a trumen.Petrův Zdar
Fuldík - Profil | Ne 24.8.2008 14:43:04
Ranní dvouhodinová vláčka přinesla 5 tloušťů do 35 a potočáka 42:-)Vše plave dál.
Esox - Profil | Ne 24.8.2008 13:42:05
Zkoušel jsem candáty, ale těm se nechtělo tak jsem přezbrojil na banjo a chytl aspoň pár okyšů abych Skeloše otestoval :-)
Červené karty: mekvak, Dalimil, Petras, start1406, hadman1, ajsa, mazak, Saxafon, BLACKHAMER, jarysek120, t1ran, gunč, KiKSo1, smellslike, Rybovrah 1, Karlosak, bigfatcatfish, šmudla007, TomH, tupac, Gorylix, Fredex, Heineken***, Heineken*****, Hein*eken, SKFishing, masák11111, ryby-zabiju, Masařmasařů, carp1990, HameB01, Hazz, Pazz, Lojzakk, mickyracers, Malanchoe, Lostoros, kkt, RYBOVRAH FOREVER, Nornik-K, OtaLakatos, nornik-l, nornik-m, nornik-o, VlasLakatos, HugoStiglitz, Akéla, nornik-y, loupeznik007, Bugun, Had.
Kde to žije - všechna témata
11:46NDivoký potočák nebo granulák? 58
11:00NRybáři vs ochránci přirody 81
8:59NCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 48
8:21NPoradna: Sumcařina 2574
6:48NStaré Česke rybářské vybavení 399
StNMedkovy rybníky Kroměříž 188
StNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 3
StNBečva Vsetinská 4a Nový hrozenkov 0
StNPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 31
StNATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
StNPoradna: Redakce MRK.cz 1766
StNHlídač slev eshopů 751
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
Co je nového - všeobecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme e-shop
www.chytil.cz
Firma Chytil byla založena v roce 2000 a od té doby vyrábí nejrůznější návnady a nástrahy pro lov nejen kaprovitých ryb....



















































