- Úvod
- Pokec
Můj lov
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 9x v ignorovaných.
čahounek - Profil | Ne 24.8.2008 12:01:18
Večerní dvouhodinová vláčka přinesla nespočet tloušťů /nej 47cm/a několik okounů.
Více na www.rybaritrebic.cz
PLCH - Profil | Ne 24.8.2008 11:47:43
Šel jsem poměrně pozdě, ale i tak jsem cosi navláčel. KONEČNĚ pěkný okoun a krásných 25cm ! Na tu vodu trofejáček :-)) Na červenou meppsku 0. A pár mini okounků. A na rybku jeden záběr...v 10:00 jsem to zabalil.
Eli - Profil | Ne 24.8.2008 11:26:16
Z pátka na sobotu ve Splavech sem učil tchána chytat rybky. Jako obvykle se potrvdilo pravidlo o začátečníkovi a o štěstí. Tchán nachytal několik kapříků do cca 60cm, já na kuličky pouze 2 záběry a z toho pouze jeden nevelký kapřík.
cmolda - Profil | Ne 24.8.2008 11:25:35
velice vydařená výprava kamarád a jeho instruktor
krásná voda i příroda po dlouhej době zase malej osobáček
devils9 - Profil | Ne 24.8.2008 11:23:41
Včerejší máchání rybiček celkem ušlo na kacku jsem chytil jednoho tlouště, čtyři okouny a tři candati dorostence. Vše plave dál. Jinak počasi ušlo jen byla zima.
Rybkin - Profil | Ne 24.8.2008 10:18:01
Včera a dnes jsem zkoušel dvě místa na Labi ale ryby moc nešli,dostal jsem jen jednu štičku a asi dvacet okounů
martyn - Profil | Ne 24.8.2008 7:16:13
Včera dopoledne na D5 na chvílu se docela vydařilo. Ve třech se nám podařilo ulovit 5kaprů od 45-75cm na nástrahy SBS.
bambus11 - Profil | Ne 24.8.2008 1:24:40
Plavan mě vzal na labe, ryby k večeru bohužel přestaly úplně brát, ale pár trumanů a cejnů jsme vytáhli, pohoda strávený večer u vody s fajn chlapem a aspoň jsme si pěkně pokecali...
[eXecutoR] - Profil | So 23.8.2008 23:48:57
Dnes ako vzdy ostrieze a male bolene bodovali ... aspon sranda na zabavenie aj ked nie exemlare :-)
Scanix - Profil | So 23.8.2008 23:02:51
Dnes docela velka bida za 4h jsem mel dva zabery, z toho jedno spadle stihle a druha cca 55+ na X-Rap. Ve 4 lidech jsme nezabodoval nikdo, 2 kolegove zero a treti okounka cca 20cm. :(
Dejvis - Profil | So 23.8.2008 20:20:08
Včera večer to šlo od půl deváté až do půlnoci.Přišlo šest kaprů 77cm až 84cm a největší 90cm.
match-oun - Profil | So 23.8.2008 20:09:28
Dnešní pokus s matchkou na rybníce v JČ: Po zakrmení první reagovali perlíni a sem tam plóťa, pak najeli kapříci a začal rachot:). Zdoláno celkem 6 raubířů přes 40, největší šupináč měl 48cm (foto) a trvalo celkem dlouho, než se vyblbnul. Nejvíc však mě i 0,12ku forpas potrápil lysec 42cm (foto). Taky se povedl línek 28cm. Všechny rybky plavou dál, vyčerpaný kapříky jsem podržel ve vodě, dokud zvolna neodpluli...Celkově jsem si tedy dobře zarybařil;o), jen ten foťák zůstal doma...sorry za mobil
esoxx - Profil | So 23.8.2008 18:45:55
Dnes návštěva jiných míst než včera a okouní hegemonie byla narušena, krásný záběr a tah do strany, potichu jsem si nadával, že nemám zase lanko.......nebylo potřeba, cejn 55cm, regulérně za ploutev :-))
jepice - Profil | So 23.8.2008 17:27:38
3 dny jsem strávil muškařením na Otavě, každej den jsem chytal co nejdýl to šlo. Počasí bylo pěkný, opálil jsem se až až, okolí taky krásný, jen ty ryby, to byl takovej menší křížovkářskej oříšek je chytit. Za 3 dny chytání převážně na krátkou nymfu a suchou jsem chytil kolem 25 ryb, hlavně potočáky a lipany, občas duháka.
Čekal jsem sice trochu víc, ale jsem rád, že jsem vůbec něco chytil.
trpky - Profil | So 23.8.2008 15:41:52
Dnes uvláčeno celkem dosti rybek.Pár okounů, tloušťů, dvě štičí dorostenky a dva jeseni kolem 30+.Kdyby to šlo takhle pokaždé vůbec by nám to nevadilo.
pira - Profil | So 23.8.2008 13:37:41
Chvili jsem zasel sam na vlacku,prisel jeden okoun a tloust,na jizeru celkem dobry:-)
match-oun - Profil | So 23.8.2008 13:11:42
Včerejší procházku se psem jsem místy zneužil k pokusům o vláčení. Výsledkem byli 2 okouni do 20cm na stříbrnou vaškovku, třetí lehce přes 20 (je na fotkách) - vzal twistra. fotomobil-sorry..:(
Červené karty: mekvak, Dalimil, Petras, start1406, hadman1, ajsa, mazak, Saxafon, BLACKHAMER, jarysek120, t1ran, gunč, KiKSo1, smellslike, Rybovrah 1, Karlosak, bigfatcatfish, šmudla007, TomH, tupac, Gorylix, Fredex, Heineken***, Heineken*****, Hein*eken, SKFishing, masák11111, ryby-zabiju, Masařmasařů, carp1990, HameB01, Hazz, Pazz, Lojzakk, mickyracers, Malanchoe, Lostoros, kkt, RYBOVRAH FOREVER, Nornik-K, OtaLakatos, nornik-l, nornik-m, nornik-o, VlasLakatos, HugoStiglitz, Akéla, nornik-y, loupeznik007, Bugun, Had.
Kde to žije - všechna témata
10:36NRybáři vs ochránci přirody 80
8:59NCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 48
8:21NPoradna: Sumcařina 2574
6:48NStaré Česke rybářské vybavení 399
StNMedkovy rybníky Kroměříž 188
StNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 3
StNBečva Vsetinská 4a Nový hrozenkov 0
StNPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 31
StNATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
StNPoradna: Redakce MRK.cz 1766
StNHlídač slev eshopů 751
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
ÚtNPolsko, okolí Dunajce 6
Co je nového - všeobecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme e-shop
Saccon Carp
Rybářský e-shop se zaměřením na moderní kaprařinu. Máme dlouholeté zkušenosti, na trhu úspěšně působíme přes 10 let....































































