- Úvod
- Pokec
Můj lov
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 9x v ignorovaných.
match-oun - Profil | Čt 21.8.2008 19:50:00
Dnes ráno na řece s matchkou. Šli hlavně plotice a mraky ouklejí. Přišel i cejn velký. Radost mi udělal jesen 39cm. Ryby zdravé a pěkně vybarvené, ačkoli jde o těžce zkoušenou vodu...Vše vráceno zpět, foto mobil
Freaky Styley - Profil | Čt 21.8.2008 19:12:14
Tak jsem na tomto jezeře strávil 1 den a 1 noc se svou přítelkyní...krásná rybačka a nezapomenutelných 24 hodin lovu...podařilo se nám vytáhnout celkově 8 kaprů - 64cm(7kg), 70cm(8kg), 70cm(9kg), 72cm(8kg), 75cm(9,5kg), 75cm(10kg), 80cm(12kg), 85cm(13,5kg)....poté ještě menší úhoř, nějaké plotičky a přítelkyně uvláčela pěkného okouna 37cm...krásný relax, prostředí, počasí, zážitek a hlavně ty ryby..;-) prostě super...
Fabis - Profil | Čt 21.8.2008 18:52:18
Včera jsem byl vláčet na Berounce v Černošicích a pod jezem se povedla štička 53 cm na skitterpopa-byla to první ryba na popa vůbec. Snad brzo budou i další.
[eXecutoR] - Profil | Čt 21.8.2008 17:33:20
Dnešna privlac na ondave bola zamerana na jalce ktora nam priniesla skvele ulovky ... asi 20-30 kusov jalcov z toho asi 5kusov po 37-40cm 2 male bolene par ostriezov ...
noap - Profil | Čt 21.8.2008 17:31:29
Tak dnes výprava vlakem do CHKO. Mno hned po příjezdu jsme zjistil, že jsem silně nepřipraven, neboť byla hoodně velká rosa a společně s víc než bujnou vegetací to mělo za výsledek, že jsem byl tak mokrej, jak kdybych se koupal v řece :) Vzhledem k tomu, že nejsem zrovna znalec místních poměrů, tak jsme se dlouho prodíral lány netýkavek, kopřiv a bůhvíčeho ještě, než jsem se usadil (jestli se to dá tak nazvat). Nicméně jsem lapil alespoň na feeder svoji první ostroretku z řeky, což mě potěšilo. Pak už to bylo sice horší - pár plotic, nějakej ten hrouzan a okyš a víc nic. Ale jinak docela pěkný dopoledne, doufám že všichni klišťáci zůstali na svých místech a žádného jsme i nepřivezl...
kuman - Profil | Čt 21.8.2008 16:36:26
Minivýprava po práci přes noc přinesla 3 záběry...dvě zvířata na břehu. Super lov:)))
kocin13 - Profil | Čt 21.8.2008 15:58:17
tak opět po kratkém odpočinku navštěva mého oblíbeného svazového rybníku.Za tři dny chyceni tito kapříci 70,72,75,80,76,84,77,78,89 a eště jedna 78 a spoustu kapříků kolem 50+-.Všechny ryby chyceny na domácí boilí oliheň-ryba.
80
78
Vydrýsek - Profil | Čt 21.8.2008 14:28:55
Včerejší dvouhodinová vycházka k vodě přinesla, spousty plotic, podouství, jelečků, ostrých, perlínků, hrouzků a taky jednu 50 Ccmkrasavici z proudu :o) VELICE PŘÍJEMNÉ ODREAGOVÁNÍ PO PRÁCI.
Eryx | Čt 21.8.2008 14:11:09
Včera jsem si šel po práci zpříjemnit odpoledne a zpříjemnilo mi ho 8 cejnů 15-25 cm na housku, jeden menší kapřík 38 cm na sladkou kukuřičku a jeden pěkný tolstolobik 87 cm náhodně seknutý za hřbetní ploutev při vytahování udice z vody. Všichni si spokojeně plavou.
benefit - Profil | Čt 21.8.2008 12:55:50
Dopolední dvouhodinka u vody přinesla jen mikrotlouště a minibolínky (většinou velikosti mé tandemky). Ten focený je má největší dnešní rybka. Žádný zázrak. Štiky zdá se mají půst, nebo už jsou dočista vybílený.
Benátecký dravec - Profil | Čt 21.8.2008 12:55:33
Večer jsem se vypravil na mou vyhlídnutou trofejní štiku a takhle jsem pochodil..., nicméně jsem objevil nové místa!
Reznik76 - Profil | Čt 21.8.2008 12:07:33
včera sem se vrátil z výpravy na B-3 krapet pozdějc než sem počítal, takže reference až teď. Chytačka více než podařená ne tak velikostí ale počtem rybek určitě. Na wobíky z mýho arzenálu stáli tloušti snad ve frontě, polapal sem jich nespočet nej. 45cm a mezi nima i jedna parmička, 8 bolenů a 3 stičí dorostenky a dvě sem ztratil takže prostě SUPER odpoledne a podvečír. Chytáno na Salmo Hornet a Minow
Louda - Profil | Čt 21.8.2008 11:23:45
Včerejší lov s děličkou a feedrem.Na děličku to moc nebralo zřejmě rybám vadilo mávání nad vodou (hloubka tak 70 cm) jen jednou to sebralo něco většího ale to jsem nedokázal zastavit desítka forpas to nevydržel. Na feeder to bylo lepší štička,podoustev,plotice,karas,hodně cejnů a poslední přišel kapr padesát.
bambus11 - Profil | Čt 21.8.2008 10:04:18
Tak chycen další trofeják 53 cm, zase mu zachutnala měkkčená kuku kousek od břehu... druhé foto detail amaterského vlasu :D Opět plave dál, takže tři padesátníci tam jsou určitě :D
barty | Čt 21.8.2008 8:23:38
rybomil - Profil | Čt 21.8.2008 6:56:42
Klasiká podvečerní vláčka. Voda už pročištěná,tloušti bušili snad do všeho většího co jsem dal. Když dána menší nástraha ihned tloušť do 20. Po západu slunce přišli ještě 2 okyšci cca 15. Zubatky a boleny asi měli půst.
vydrýsek říční - Profil | St 20.8.2008 23:16:22
tak dneska chytačka na jablonaku ven se podivali 2 stiky 54a 57cm pstruh 33cm okoun a tloušť cca 30 cm na to že sem tam byl hoďku tak pěkná rybačka
Červené karty: mekvak, Dalimil, Petras, start1406, hadman1, ajsa, mazak, Saxafon, BLACKHAMER, jarysek120, t1ran, gunč, KiKSo1, smellslike, Rybovrah 1, Karlosak, bigfatcatfish, šmudla007, TomH, tupac, Gorylix, Fredex, Heineken***, Heineken*****, Hein*eken, SKFishing, masák11111, ryby-zabiju, Masařmasařů, carp1990, HameB01, Hazz, Pazz, Lojzakk, mickyracers, Malanchoe, Lostoros, kkt, RYBOVRAH FOREVER, Nornik-K, OtaLakatos, nornik-l, nornik-m, nornik-o, VlasLakatos, HugoStiglitz, Akéla, nornik-y, loupeznik007, Bugun, Had.
Kde to žije - všechna témata
6:31NCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 47
StNMedkovy rybníky Kroměříž 188
StNRybáři vs ochránci přirody 79
StNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 3
StNStaré Česke rybářské vybavení 398
StNBečva Vsetinská 4a Nový hrozenkov 0
StNPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 31
StNATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
StNPoradna: Redakce MRK.cz 1766
StNPoradna: Sumcařina 2572
StNHlídač slev eshopů 751
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
ÚtNPolsko, okolí Dunajce 6
Co je nového - všeobecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme cestovku
Safra-go
Jižní Afrika, Sibiř, Patagonie. Vyzkoušené lokality v doprovodu našeho scouta. Expedice pro partu kamarádů i...






































































