- Úvod
- Pokec
Můj lov
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 9x v ignorovaných.
NHP - Profil | St 20.8.2008 22:00:14
Dneska jsme si pořídil nové pevnáky a tak sjem vyrazil testovat. Bohužel mi vypověděl službu naviják, tak jsem musel nasadit kuku k omezení počtu závěrů a čekání větší rybky, což se nakonec i povedlo. Po menších kouskách přišel tento čuník 55.
Nfarnas - Profil | St 20.8.2008 21:51:46
super rybacka 4 kaprici do 4é cm par oukleji jedna plotka dva karasy
NBerny33 - Profil | St 20.8.2008 19:38:00
Dneska ráno jsem to byl prvně zkusit na nějakém mrtvém rameni Ohře. Mimo komárů tam nekousalo nic. Teda asi do 10.00. To už jsem tam asi hodinku máčel nějakou plotičku a čekal na kudlu nebo tak něco. No, nakonec to něco i přišlo, ale kupodivu to bez jakýchkoliv okolků zaútočilo přímo na splávek a uhrizlo mi to včetně toho splávku celou montáž. Nezmohl jsem se vůbec na nic, jen jsem tam seděl s otevřenou hubou a lapal po dechu. Kolega na protějším břehu se mohl smíchy potrhat :o) Splávek vyplaval asi za tři minuty o několik metrů dál, tak jsem si pro něj došel. Jen by mě zajímalo, co to mohlo být :o(
Nesoxx - Profil | St 20.8.2008 19:31:08
Ranní návštěva Okounova, na břeh se jich podívalo 7ks + dost nedobraných záběrů.Jinak se krásně ukazovali na hladině kapři, ale když mě tak nebaví chytat na jednom místě.....
NEli - Profil | St 20.8.2008 18:00:21
Tak včera pokus o nějakého toho šupináče. Bohužel pouze 2 bezrybkové na břehu:( V 23.00 nás vyhnala buřina
Nsplavek - Profil | St 20.8.2008 14:31:56
Dnešní kov na bič.Ryb se nechalo zlákat málo, ale tohle jsou největší.Zajel jsem i na řeku, ale na feedr skoro nula.
NPLCH - Profil | St 20.8.2008 13:53:44
Na řece od 5:00--12:00. Ještě za tmy jsem máčel popa a snažil popovat, takže spíš stříkal hladinu :-) Kupodivu asi 5 tloušťáků... dva měli ke 40cm(pěkně bojovali) ! otočka nad čtvercem a zpět. To už jsem chytal na plavku a překecal 3parmy do 40cm.... solidně jsem se prošel a mám hlad :-)) Jen mě nasr... dva borci jak masili parmy u soutoku s Jan., měli ve vezírku tak 2-4parmy kolem 45cm :-((
NKoki - Profil | St 20.8.2008 13:44:56
včera jsem si byl zavláčet a za 1 hodinu asi 10 okounů od 18 do 25 cm
a večer jsem nahodil mrtvou rybku na candáta a přišel mi záběr takový že se to rychle rozjelo a po pár sekundách zastavilo tak jsem počkal a až se to rozjelo tak jsem zasekl.vytáhl jsem úhoře cca 85cm
takže ze včerejšího lovu spokojenost.všechny ryby plavou dál
Nbjucek - Profil | St 20.8.2008 13:27:50
Včera jsem skončil v práci dříve a tak mi to nedalo a šel jsem k vodě. Uvláčel jsem 5 menších okounků a tlouštíka. Vše na rotačky. Větší ryby se mi u nás stále vyhýbají.
NC.T.S - Profil | St 20.8.2008 13:16:43
kapr 80
TI kapři dole mají 70,68,80,80,a tenhle 70cm vše na domáci boilie-olihen
Nzip4 | St 20.8.2008 11:19:15
NKep - Profil | St 20.8.2008 8:48:08
včera jsem měl malou chvilku času,tak jsem vyrazil na řeku hned za barákem a to přímo v komecu.Brodil jsem a dle očekávání tahal pidi okounky max do 15 cm , za hoďku se jich povidlo asi 20. Zažil jsem menší šok,když jsem narazil na nějakého místního pomatence,který v trenkách a košlili brodil řeku tam a zpátky, na břeh a zase do vody v hloubce asi 1,6 m.Byl na nej divnej pohled a litoval jsem že nemám foťák bo foto místního vodníka by nahradilo zklamání z velikosti ryb.
Nftipalek - Profil | St 20.8.2008 7:59:47
Byl jsem poškádlit línky a plotice na MAstníku. Nakonec jsem celkem chytl jen 6 ryb. Je málo vody a je hodně zakalená. Kapra jsem tam neviděl ani nepamatuju :(
Příště si vezmu jen bič
Nrybomil - Profil | St 20.8.2008 7:44:56
Po mnoha letech opět návštěva úseku Podhradí - Chřenovice. Voda lehce podkalená a přizvedlá. 3 hoďky zkoušení všeho možného přineslo tlouště cca 25. Blbý přístup k vodě, tam kde přístup hafo rybářů, dokonce jsem potkal hned 2 rybářky, každou jinde. Mraky pobíhajících dětí, občas koupíči, volně pobíhající hafani. Taky hodně bordelu co chataři prostě odložili v lese a na břehu. Prostě typická místa, která mám vyloženě nerad. "Suprovka" jsou od chaty přes celou louku sekačkou prosečené cestičky k vodě - mastňáci se ani v tomhle nezapřou :-) Samo nasečenou trávu hážou volně na břeh nebo do vody.
NKnapík - Profil | St 20.8.2008 7:08:41
včerejší krátká návštěva pod neznámým jezem přinesla dvě štičky kolem 50cm, nějakýho okouna a jelečky. Bolen se tentokrát ukázat nepřišel..
NScanix - Profil | Út 19.8.2008 22:36:49
Teple pocasi me vylakalo zabrodit v plavkach do melkych vod vltavskeho podjezi. Na woblerky a gumky mensich velikosti prislo neco kolem 20 okysu do cca 30cm, jeden tloustak cca 44 a jedna kudla do 50cm. (Foto mobilem)
Červené karty: mekvak, Dalimil, Petras, start1406, hadman1, ajsa, mazak, Saxafon, BLACKHAMER, jarysek120, t1ran, gunč, KiKSo1, smellslike, Rybovrah 1, Karlosak, bigfatcatfish, šmudla007, TomH, tupac, Gorylix, Fredex, Heineken***, Heineken*****, Hein*eken, SKFishing, masák11111, ryby-zabiju, Masařmasařů, carp1990, HameB01, Hazz, Pazz, Lojzakk, mickyracers, Malanchoe, Lostoros, kkt, RYBOVRAH FOREVER, Nornik-K, OtaLakatos, nornik-l, nornik-m, nornik-o, VlasLakatos, HugoStiglitz, Akéla, nornik-y, loupeznik007, Bugun, Had.
Kde to žije - všechna témata
StNMedkovy rybníky Kroměříž 188
StNRybáři vs ochránci přirody 79
StNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 3
StNStaré Česke rybářské vybavení 398
StNBečva Vsetinská 4a Nový hrozenkov 0
StNCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 46
StNPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 31
StNATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
StNPoradna: Redakce MRK.cz 1766
StNPoradna: Sumcařina 2572
StNHlídač slev eshopů 751
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
ÚtNPolsko, okolí Dunajce 6
Co je nového - všeobecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme e-shop
GScarp.cz
Rádi Vás kdykoli uvítáme na našem internetovém obchodě rybářské potřeby a nově i v naší kamenné prodejně. V našem...



















































