- Úvod
- Pokec
Můj lov
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám...
0x v oblíbených a 9x v ignorovaných.
Rybkin - Profil | So 16.8.2008 10:19:32
Dneska ráno přes vytrvalej déšť jsem vyrazil k vodě.Počasí stálo za prd ale ryby mi to vynahradili.Chvílema jsem tahal okouny na každej hod
fairak - Profil | Pá 15.8.2008 20:24:12
tak jsem byl na tyden na vranove a opet zklamani, par plotic a cejnu a hlavne zadnej sumec kvuli kterymu sem jezdim, aspon ze ty plotice byly pekny kolem 35, hlavni vina je asi ze chytame u hlavni plaze a tam je moc velkej hluk a malo mista, na trhacku se tam spatne chyta, snad priste ale to asi jedem jinam.aspon ze bylo pekne
Lochy - Profil | Pá 15.8.2008 20:17:40
Tak vypadají správní rybí bohatýři z našich vod
Karlos mladší se svým šupináčem
I takoví jsou v našich vodách
draveček - Profil | Pá 15.8.2008 19:58:02
Dnes na řece,chytáno s kamarádem na feeder a plavačku u splavu ve Lhotce,Nachytali jsme oukleje,karasy,ostroretky,okouny,tlouště a dokonce jednoho sumíčka na hnojáčky.K večeru nás vyhnala šílená bouřka a ještě jsem píchl obě kola,takže paráda.
Berny33 - Profil | Pá 15.8.2008 18:44:24
Tak odpo ještě jeden sportovec z HR. Pral se jako hrom, tak jsem ho tam vrátil, zaslouží si to :o)
[eXecutoR] - Profil | Pá 15.8.2008 18:29:22
Dnes valcenie na ondve skvele na ryby, otrasne na smolu ... okupal sa mi fotak a už nefunguje .. joooj nestastie .. ryby celkom slusne 4 mensie bolene jalce do 40cm a par ostriezov :-)
splavek - Profil | Pá 15.8.2008 17:53:27
Dnes po obědě,jsem si zajel na řeku.Rozložil děličku,nakrmil Lorpiem tmavá plotice a ryby brali na hod.Sice menší plotice,tlouštíci,proudníci a hrouzci.Blížící se bouřka,mě po dvou hodinách lovu vyhnala.Nerad bych s tou děličkou byl za hromosvod.
Buri - Profil | Pá 15.8.2008 16:41:20
Dneska na rybkách od 4:30 - 14hod. Trochu nám pršelo ale dravcům se celkem chtělo :)
Na prute celkem 5ryb ale z toho 3na břehu (candát a 2štičky) 2 candáty jsem ztratil u břehu. Tak příště :)
PLCH - Profil | Pá 15.8.2008 15:08:25
Měl jsem jet na Dřevku, ale díky počasí jsem šel na Skalku. Celkem pozdě asi od 6:30 do asi 9:30. Dnes jsem byl Bezrybka ! Ale aspoň jsem si povodíl 2 rybky ( první asi malej candátek a druhý okoun kolem 20 cm). Na malého žlutého woblírka, No name :-) = děs a bída+ šilené dusno !
Knapík - Profil | Pá 15.8.2008 13:39:43
Děda 81let včera odlovil na své oblíbené řece krásného kapra lysce 67cm a 6,30kg. To je dost, že se dočkal:-) Letos mu ti větší nějak padali....
Ať přijdou další...nářadí Shakespeare Economy 3,05m(teleskop 3díl) + naviják Shakespeare Sigma 30, vlasec 0,18mm. Vodil ho dlouho, několikrát mu zajel do rákosí. Zase po čase se mu klepala kolena adrenalinem:-) O tom to je.-)
Paul van Drax - Profil | Pá 15.8.2008 13:32:46
Dnes dopoledne byla jedina ryba brachuv amur na chleba z hladiny. Jinak uplne mrtvo, dusno a vedro, fuj.
Harvis - Profil | Pá 15.8.2008 11:38:40
Po týdnu konečně na rybách a přišla letos nej štika 71cm - na popíka krásnej zážitek. Před ní ještě 56ka na gumu a pár neproměněnejch záběrů.
lukáš drápal | Pá 15.8.2008 11:28:06
chodili jsme třpitkovat po celé řece celí tíden sme chodili po jihlavce a přišel tenhle nádherný ulovek
soulfly - Profil | Pá 15.8.2008 11:04:54
Tak sem si vyrazil na jeden den na řeku. Vytáh sem pár kapříků nej 61 a 62. Bojovali jako vždy na tomto místě úplně brutálně. 55 kapr mi vzal snad 30 metrů z navijáku a podobný efekty. Patnáctikilovej kapr na Popelově byl v podběráku 2x rychleji než ten 55 z říčky. Vytáh sem i jednoho pořádnýho cejna 55 cm. Ten se ale nerval. :-)
Berny33 - Profil | Pá 15.8.2008 11:02:26
Tak huráááááááá, na po 192 jsem se přihlásil. Dneska ráno na tři hodinky v Koko. Jak už je tady poslední dobou zvykem, padali tam cejni a karásci. Odměnou za tříhodinovou dešťovku byl K 40+. Nechal jsem ho tam, ať je někdy za tři ročky co tahat :o) Jo a kolegovi, co se tam předvčírem s přítelkyní snžili něco ulovit : Jak vidíš, nějakej ten kapřík, i když malej, tam asi ještě je.
polyp - Profil | Pá 15.8.2008 10:56:24
Tak jsem si odskočil během vodácké výpravy na Ohři na 3 hodky zavláčet s jemným teleskopem Fladen Maximus a hned jsem mel možnost ho otestovat. Krom nekolika tloustu a okounku i tento pekny Polen - 61 cm na nulku medenou rotačku.
Červené karty: mekvak, Dalimil, Petras, start1406, hadman1, ajsa, mazak, Saxafon, BLACKHAMER, jarysek120, t1ran, gunč, KiKSo1, smellslike, Rybovrah 1, Karlosak, bigfatcatfish, šmudla007, TomH, tupac, Gorylix, Fredex, Heineken***, Heineken*****, Hein*eken, SKFishing, masák11111, ryby-zabiju, Masařmasařů, carp1990, HameB01, Hazz, Pazz, Lojzakk, mickyracers, Malanchoe, Lostoros, kkt, RYBOVRAH FOREVER, Nornik-K, OtaLakatos, nornik-l, nornik-m, nornik-o, VlasLakatos, HugoStiglitz, Akéla, nornik-y, loupeznik007, Bugun, Had.
Kde to žije - všechna témata
7:33Rybáři vs ochránci přirody 71
6:54Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 43
6:49Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 25
2:11Hlídač slev eshopů 751
ÚtATTs hlásiče a ATTx příposlech 544
ÚtStaré Česke rybářské vybavení 394
ÚtDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 2
ÚtÚprava chodu woblerů. 11
ÚtPolsko, okolí Dunajce 6
ÚtLabe fishing store 19
PoNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoŽermanky a bivakovani 4
PoPoradna: Sumcařina 2570
Co je nového - všeobecné
PáBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . Bleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . Bleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . Bleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . Bleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Akční nabídky
-20% akce ANGLICKÝ TýdenZa 79 Kč
ANGLICKÝ TÝDEN -20% od středy 17.6. do úterý 23.6.2026 (do půlnoci), akční ceny na sortiment značek SONUBAITS, KORUM, PRESTON, FOX, CC MOORE a AVID. Stačí se zaregistrovat a zadat kód: G_AN20. Více na www.chytil.cz
KNL dipované boilie Labská švestka & Feferon 250ml / 20mmZa 149 Kč
Kvalitní dipované boilie určené pro cílený lov trofejních kaprů. Díky výraznému aroma a pečlivě vybraným surovinám si zachovává vysokou atraktivitu i při delším pobytu ve vodě. Ideální volba pro rybáře, kteří chtějí zvýšit své šance na záběr od opravdu velkých kaprů
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme e-shop
SvětPVA.cz – Carp PVA Specialist
Jsme specializovaný rybářský e-shop zaměřený na PVA materiály, nástrahy a produkty pro moderní kaprařinu a method...






















































