- Úvod
- Pokec
Můj lov
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 9x v ignorovaných.
plavan - Profil | St 13.8.2008 23:20:42
Moje první ostrá v životě, kterou jsem ulovil na bráchův nový prut. Svou délkou 42cm rozbušila moje rybářské srdíčko. Po zbytek pobytu na Vysočině jsem se k této délce už ani nepřiblížil. Jelikož jsou na tomto úseku řeky parma i ostrá celoročně hájeny, bude to jednou krásný revír.
Čajo - Profil | St 13.8.2008 22:13:41
- Poobednajsia lapacka dopadla celkom uspesne - z mojho pohladu...
- Chytane len len na yo-zuri - snap beans - farba tennessee shad - zamerne som nemenil - testoval som ich.
- Lapene 1x jalec cca 30cm, kopa malych ostriezikov a radost mi urobil duhak 37cm
kebator - Profil | St 13.8.2008 21:29:22
Caute pani, dnes za 3 hodiny bezrybka !!! :-(((
chytane na Rapala: J-5, J-7, F-5, F-7, F-9
ANI TUK !!! :-((((
Petrasek - Profil | St 13.8.2008 21:27:07
6dní na výpravě s kamarády přineslo mnoho kaprů převážně ve velikosti okolo 50 - 60cm, ale i tak jsem přelstil 4 kapry ve velikosti přes 70cm což mi udělalo obrovskou radost... nejúspěšnější byla opět chobotnice, v těsném závěsu banán a občas i nahnilý krab... vše mraženky od K. Nikla. Na banán přišla hodně velká fišla, která se mi bohužel nepodařilo vytáhnout:o( snad příště, alespoň je na co se těšit!!! Kamarádi taktéž zdolali několik krásných kaprů a dokonce i 3 amury! Parádní výprava!
Scanix - Profil | St 13.8.2008 20:48:13
Pekna prochazka prirodou, ktera prinesla i nejake rybky. Povedly se sice jen 3 sticky a par okounku, ale bylo tam moc pekne.
WildPikeCZ - Profil | St 13.8.2008 20:39:16
Tak dnešní odpolední 2 hodinová nadmíru úspěšná vláčka na mojí domácí vodě.6 candátků ve velikostech 45-60 jedno kudle +-60 spadlé a pár okyšů vše lapeno na gumy od storma.Vše plave jako vždy vesele dál :)
doktor.fiSh | St 13.8.2008 20:28:18
Dnes Nitrica, 4 ostrieže na kopytko relax 3cm, jeden Jalec na salmo Tiny BC 3cm, jedna "čuka" asi 30cm na twister relax 4cm (skrátené na 3cm) a mrena 40cm na marmyšku !!! :) otec a bratranec nemali šance < (foto cez prog. picasa)
Sp. - Profil | St 13.8.2008 20:26:18
takže dnešna vlačka bola uspešna.kamoš tohto metroveho fešaka.
mne sa podaril len jeho najmladši brat : ) niečo sa ešte odoplo a nejake nepremenené zabery...
stetek - Profil | St 13.8.2008 20:20:40
Dnes sem byl u nás na rybníku testnout novej kaprák.Ze začátku sem chytal 2h na pelety bez záběru.Tak sem dal 2m dlouhej návazec a skusil sem hladinovku a za 10min. prišel záběr..amur 65 novej osobáček:))
shaggy - Profil | St 13.8.2008 19:33:10
byl jsem jen na jeden den tak ze celekm uspech....
kapr 74 cm uloven na boilies
skwor - Profil | St 13.8.2008 17:40:15
Dnes jsem díky kamarádovi Kosákovi poznal nový krásný revír. Chytali jsme na UL přívlač a na břeh jsme dostali ryby ve složení potočák, okoun, tloušť a jeden hrouzek. Dohromady max. 20 kusů, ale tak těžkou vodu jsem snad ještě neviděl. Tloušti kolem 35cm tam byli opatrnější než jinde o 10cm větší. Hezky strávený den.
OG - Profil | St 13.8.2008 16:01:50
Tak jsem se včera vyjel na večerní vláčku a jaké mě čekalo překvapení,když jsem zjistil, že řeka je vypuštěná. Hladina o 1,5m dole. Od bezrybky mě zachránili 2 okouni na smáčka
[eXecutoR] - Profil | St 13.8.2008 15:47:40
Dnešna rybačka bola pomerne pekna na ulovky .. ale otrasna na teren k vode :-/ cely doštipany od komarov od ''invazie komarov,, a cely doskarabany od vselijakyh haluz :-/ ale ulovky celkom pekene par jalcov a asi 10kusvo ostriezov nieco na 25 20 cm :-)
PLCH - Profil | St 13.8.2008 14:13:46
Pohodička po včerejší brigádě a opět s vláčákem v ruce. Asi od 5:30--9:00. celý revír jsem prošel docela poctivě a odměnou mi byl jeden mikro okoun na 2.rotačku. Už nevím co dělám špatně a připadám hodně marný :-( Vyzkoušený snad všechny twistery co mám a nic, plandavka nic, na salmo hornet asi 3 útoky okouna ( cca do 25cm), takže nic. Pak parádní motanice kdy mě málem trefil šlak a asi 20m strofta (0,12) v trapu= zlatý Raptor :-(( Hmm, dnes večer du asi zas a jestli nic nechytnu tak do podzimu tam s vláčkou nevkročím. hawk.
Mojo - Profil | St 13.8.2008 9:54:08
Tak včera další vycházka na parmy, tentokrát ńa Otavu. Nejdřív Písek, kde jsme s kámošem seděli hodinu bez záběru, pak přesun na nějaké jeho místo ke Strakonicům. Při přesunu se zvedl vítr a když jsme dorazili, začalo pršet. Vydrželi jsme a ve zvednuté vodě to šlo jako po másle. Malinkatej sumec, mník, pět úhořů a nějaká bílá ryba. Parmy jsem se opět nedočkal. Příště už na řeku vždycky s rousnicema. chytat úhoře na hnojáky není nejlepší.
Červené karty: mekvak, Dalimil, Petras, start1406, hadman1, ajsa, mazak, Saxafon, BLACKHAMER, jarysek120, t1ran, gunč, KiKSo1, smellslike, Rybovrah 1, Karlosak, bigfatcatfish, šmudla007, TomH, tupac, Gorylix, Fredex, Heineken***, Heineken*****, Hein*eken, SKFishing, masák11111, ryby-zabiju, Masařmasařů, carp1990, HameB01, Hazz, Pazz, Lojzakk, mickyracers, Malanchoe, Lostoros, kkt, RYBOVRAH FOREVER, Nornik-K, OtaLakatos, nornik-l, nornik-m, nornik-o, VlasLakatos, HugoStiglitz, Akéla, nornik-y, loupeznik007, Bugun, Had.
Kde to žije - všechna témata
ÚtNRybáři vs ochránci přirody 68
ÚtNATTs hlásiče a ATTx příposlech 544
ÚtNStaré Česke rybářské vybavení 394
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 2
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
ÚtNCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 40
ÚtNPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 24
ÚtNPolsko, okolí Dunajce 6
ÚtNLabe fishing store 19
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNPoradna: Sumcařina 2570
PoNZměna fungování SZ na MRKu - chcete Whatsapp styl místo "emailovych" SZ? 177
Co je nového - všeobecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme prodejnu
Rybářské potřeby JESETER
Karlovy Vary - Dvory, Kpt. Jaroše 198/17






















































