- Úvod
- Pokec
Můj lov
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 9x v ignorovaných.
roney - Profil | Út 12.8.2008 12:26:11
Vcera vecer sumec 100 cm na bileho twistera.Po dlouhe dobe jina ryba nez okoun nebo tloust.
bambus11 - Profil | Út 12.8.2008 12:26:02
Ranní chytačka na podrevíru 5 přinesla ryby jen na feeder, pár cejnů, jednoho kapříka cca 40, největší ryba samozřejmě utekla... Při vytahování druhého prutu, který byl nahozen asi půl hodniny končil vlasec asi 20m od místa náhozu, při domotání začal boj, který trval tak 20s, no nic nebyla seklá no, ale stejně mě to štve.
plamen - Profil | Út 12.8.2008 10:41:04
tak jsem od včera do dnes vyrazil testnout můj první boilies z vlastní směsi na svazovku a zdá se že šlape spolehlivě,takže jsem moc spokojenej.nej kapřík 65/4,5.sice žádnej obr,ale na 16mm kuličku je to v pohodě.
Milhauz - Profil | Út 12.8.2008 8:32:52
Tak jsem včera navečer byl zkusit na rybníku mlaskačku, na lehko jen s jedním prutem, podběrákem, a taškou suchýho chleba.Vyzkoušel jsem montáž s chlebem na hladině, kotvenou průbežným olovem na dně(viz. http://www.mrk.cz/montaze.php?id=371 ). A ukázalo se že v jednoduchosti je síla, vlasec od špičky prutu k olovu jsem došponoval a zapnul bait, a pak už následovalo jen ukázkové mlask a parádní jízda :) Bohužel se neukázalo nic slušnějšího, jen kapří a amuří junioři, ale jezdilo to fakt kvalitně.
Master - Profil | Po 11.8.2008 23:55:34
Dnes smíšené pocity z rybářské výpravy. Na místní poměry celkem vydaření úlovek na vláčku - 11 okounů kolem 25cm, duhák kolem 40cm, nádherný siven cca 35 a 3 tlouštíci. Na rohlík na hladině se povedl kapr - hladký 64cm, měl krásně stavěné vysoké tělo, tutově od 7 do 8.5kg, foto bohužel nepřikládám - jako na potvoru se mi vybil mobil, pak 2 perlíni tak 30cm a plotka. Pak se mi zamotala špička vláčáku, při rozmotávání se zlomila. Nebylo to mojí vinou, ale té větve nade mnou :-))). Vše si vesele plave dál...
petersan - Profil | Po 11.8.2008 23:30:28
Tak dneska jsem měl poněkud smůlu. Vyrazil jsem si zachytat po dešti nějaké rybičky, na odreagovaní, a když už jsem u toho byl, zkusil jsem i káču s rybičkou. Dvakrát se mi stalo, že při vytahování mi na to skočila štika cca 60 cm, kterou jsem vodil asi minutu a podruhý asi dvě minuty, ale pokaždé spadla. No nic, přístě...
Petrův zdar
gogo_DM - Profil | Po 11.8.2008 22:28:01
Opat na mojej oblubenej pstruhovej vode...tento krat s rotackami. Najviac sa osvedcila Mepps Aglia c.2 v striebornej farbe. Skoda ze vacsie pstruhy z rotacky padali :(
22cruiser22 - Profil | Po 11.8.2008 22:05:29
Scanix - Profil | Po 11.8.2008 21:59:52
Dnes jsem byl s kolegou zabrodit se do reky v plavkach, protoze byl fakt hic. Ryby na to celkem dlabaly a tak tlousti, do 20 okysu, z toho 2 pres 30 (nej 33), bolen cca 50 a ukousla sticka na smacek bylo pro me zadostiucineni. Kolega nekolik okounku a spadlej candatik a spadla sticka 2x. Par urvanych gum k tomu a super motanice monofilu na zaver.
Kumi - Profil | Po 11.8.2008 21:54:46
Tak dnes jsem se rozhodl dojít vyzkoušet metodu, která se mi tak zalíbila, že se jí začnu věnovat a to že hodně :) Je to rybolov pstruhů na menší pstruhové vodě :) povedlo se mi zdolat 5 pstroužků 15- 21 cm a utekl mi jeden pstruh kolem 28-32 cm :( Velice mě to mrzí ,ale při představě zejtřejší výpravy, mě ztracený pstruh naplňuje touhou :)
TCorleone - Profil | Po 11.8.2008 21:47:46
Dnešní odpolední vycházka přinesla tři okouny, jednu štiku a mého prvního candáta. Po utržení první (a naštěstí poslední) nástrahy jsem zjistil absenci mnou navázaných lanek v tašce. Byl jsem proto nucen použít "nouzovky", ale rybám to evidentně nevadilo.Tímto bych chtěl také poděkovat kolegovi sadrajovi za dokonalou navigaci na místo, kde jsem si dnes tak pěkně zachytal a místním rybářům, kteří mi poskytli základním informace o profilu dna a hloubce.
[eXecutoR] - Profil | Po 11.8.2008 20:49:24
Dnesna vecerna vlacka na ondave bola celkom uspesny par malych jalcov jeden duhacik a jeden mensi bolen chudak chytil sa za oko :-/ ale to sa zahoji :-)
Rosta | Po 11.8.2008 20:02:40
Kapřík s nádherným poznávacím znamením 76 cm 8.40 kg. Tak velkou šupinu jsem ještě neviděl, na výšku 7 cm.
Vítek | Po 11.8.2008 19:21:53
První vycházka s čerstvou adeptkou Petrova cechu. Chycen jeden duhák asi loket dlouhý - ani jsme ho neměřili, v podběráku vyháčkovali, prohlídli si ho a pustili, fotku jsme nestihli, že to byl fofr.Chytáno na rotačku od Miloše Zemana s háčkem bez protihrotu, pstruh to hned rozdejchal a zmizel v klidu zpátky v hlubinách. Pěkná voda.
grizzly72 - Profil | Po 11.8.2008 18:59:27
Dva kapříci 53 a 39, cejny jsem neměřil 3 kusy. Kapři na chleba, cejn na červy
Topoľčanec - Profil | Po 11.8.2008 18:17:30
Pavča | Po 11.8.2008 17:34:41
Víkendová kaprařina se docela vyvedla.8 ryb od 9. do 14,5kg, vše bojlí MIK.Jeden z otcův slušných úlovků.Není to anonymní zápis,jen tatík se tam napsal na místo nicku místo mě.
Jeden ze sedmi lysáčků ulovených při víkendovém rybaření,šupík se dal přemluvit jen jeden.
jendyss - Profil | Po 11.8.2008 16:51:55
O víkendu nám sumíci moc nebraly, tak jsme v závěru byly rádi za tohoto dorostence.Zdar Rak zabral krásně na červíky.
Červené karty: mekvak, Dalimil, Petras, start1406, hadman1, ajsa, mazak, Saxafon, BLACKHAMER, jarysek120, t1ran, gunč, KiKSo1, smellslike, Rybovrah 1, Karlosak, bigfatcatfish, šmudla007, TomH, tupac, Gorylix, Fredex, Heineken***, Heineken*****, Hein*eken, SKFishing, masák11111, ryby-zabiju, Masařmasařů, carp1990, HameB01, Hazz, Pazz, Lojzakk, mickyracers, Malanchoe, Lostoros, kkt, RYBOVRAH FOREVER, Nornik-K, OtaLakatos, nornik-l, nornik-m, nornik-o, VlasLakatos, HugoStiglitz, Akéla, nornik-y, loupeznik007, Bugun, Had.
Kde to žije - všechna témata
22:13NRybáři vs ochránci přirody 67
21:00NATTs hlásiče a ATTx příposlech 544
20:25NStaré Česke rybářské vybavení 394
20:08NRybářská videa: Jeden rychlý SUMEC na zahájení s vábničkou a belly boatem 1
19:06NDaiwa Whisker SS 2600 173
16:31NKurz Teo Daška pro Otoše 305
15:53NZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 2
13:44NÚprava chodu woblerů. 11
12:08NCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 40
11:41NPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 24
8:45NPolsko, okolí Dunajce 6
8:22NLabe fishing store 19
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNPoradna: Sumcařina 2570
Co je nového - všeobecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Akční nabídky
Prologic Naviják C Series 6000 BF | SLEVA 53%Za 999 Kč
C-SERIES BF Kompaktní velikost, nízká cena, ale velký výkon – tyto navijáky s volnoběžnou brzdou byly navrženy pro lovce kaprů s vysokými standardy, kteří ale nechtějí zruinovat svůj rozpočet. Nyní v akčním setu 2 ks.
JRC Sada Signalizátorů Radar DR Set - 3+1 | SLEVA 53%Za 1.699 Kč
Při vývoji a testování byl kladen důraz na kvalitu, spolehlivost a jednoduchost v ovládání. Díky kompaktní konstrukci a ergonomicky zkombinovaným materiálem je tato souprava moderní a spolehlivá zároveň. Limitovaná akce pouze do vyprodání zásob.
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic


























































