- Úvod
- Pokec
Můj lov
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 9x v ignorovaných.
strejka - Profil | Po 9.12.2002 8:57:04
11:30-16:00 vláčení, 2x štika 50+, 2x bolen 45,48 a asi 5 okounu do 15, stiky a boleni na dlouhou rotacku c. 3 duhak, po utrzeni obou exemplaru uz bez zaberu, jen tech pak okounku na kopyto, potvrdilo se mi, ze teto tvar a barva je tam letos od konce leta suverene nejuspesnejsi, ostatni nic az na jednoho dvojiteho rybickare s 30 kudlou
Fugas | Po 9.12.2002 8:00:59
Za čtyři hodiny bobkaření 1 kapřík 25cm. Na to jakej byl v neděli mráz mi udělal fakt radost. Nástraha - hnojáček,vlasec 0,20+ 0,18 návazec. V krmítku co dům dal(šrot, strouhanka, praž.konopí+posilovač). Zkoušel jsem i housku a kukuřici, ale ani ťuk.
Robert | Po 9.12.2002 7:39:13
Po oba dny braly dobře oukleje na rohlík. Na syrové těsto na cukroví ale ani ty ne. V sobotu u dna jenom plotička, na ouklej jsem dvakrát zdolával tu samou štiku, vždy se vyhákla. V neděli víc mezlo, krásné počasí ale kromě ouklejí ani záběr.
brach - Profil | Po 9.12.2002 7:21:55
Hoďka vláčení, zamrzající očka - bodejť by ne při mínus pěti - trochu vítr, byl to očistec a odevzdávám povolenku se třemi zapsanými rybami (2 líni a plotice).
Mates | Po 9.12.2002 6:19:22
Celkem 5h vláčení všeho druhu já bez záběru,kolega 2ks do 25cm.Asi jsem něco dělal špatně:-((.
Voda je vzhledem k období dost špinavá.
Rybáři co jsem potkal byli stejně úspěšní jako já.Včetně kaprařů a rybičkářů.
Příští neděli chci oprubovat Slapy.
Ychtyl | Pá 6.12.2002 22:23:38
Tak taková perlička. Můj kamarád je fantický rybář jako já a sehnal si do pronájmu 1.2 H rybník. Je průměrně tak 1.5m hlubpký a skutečně krásný. Včera mne poprosil jeslti bych mu tam nechytil tak 6 štik přes 70 cm. No to tam nikdy nebyl problém, jednou jsme jich tam při návratu z Vltavy chytili za hodinu asi 9 jen tak pro zábavu. V to malém rybníčku je přes 70 štik o rozměrech 60 - 110, taky tam je 300 kaprů včetně nekolika desetikilových, okouni, candáti, tři sumci, jeseni, úhoři , bílá ryba, američani no prostě hodně dobře zarybněno. Takže jsem tam dneska od půl osmé seděl a chytal jsem na 8 slovy osm prutů. 5 na rybku se splávkem, dva na rybku na dně a jeden feeder pro zábavu. Až do pěti večer ani brnk! Tady je vidět že když ty ryby nejdou tak nejdou a přitom je jich tam až děsivá koncentrace! Ale nastala změna počasí a je utrum! Tak a ted si to vemte teta.
Mike - Profil | Čt 5.12.2002 12:58:37
Od 11.30 do 16.00. Vláčka, kopyto křiklavě zelené+zelené banjo s flitrama. Celkem 8 záběrů, na břeh jsem dostal 2 štičky (do 35 cm), další mi uhryzla banjo (rozhodně nebyla větší). Ostatní záběry neproměněny. Počasí bylo celkem ucházejí, tak jsem obešel celý jezero. Nejvíce záběrů bylo ve špičce u ramena Labe. Příjemné odpoledne.
Rici - Profil | St 4.12.2002 11:27:32
Tak jsem vyšašil cca 1,5 hod (13:00 - 14:30) na malé chytání a zajel jsem do Černošic. Voda asi 1m nad stav a kalná. Uprostřed řeky pod betonárkou je uváznutej strom a tak jsem to k němu házel. Hloubka tam byla asi 2m.
Výsledek: 1x kapr 45cm, 1x kapřík 20cm, skalák a pár dalších neproměněných záběrů.
Metoda fídr, nástraha barevní červi, návnada mix, co jsem našel ještě v mrazáku. Složení si už nepamatuju.
Aleš H. - Profil | Út 3.12.2002 10:58:05
Ukončení sezóny na pstruhovce.Překvapilo mě příjemně počasí.Vůbec mě nemrzly ruce a připadalo mě,že i voda je celkem teplá.Byla zvedlá a na tuhle roční dobu nezvykle zakalená.Bylo to tak na hranici chytatelnosti na mouchu.Ryby ale brali.Dostal jsem za 3 hodiny asi 15 ryb,vesměs malých duháčků(nej.27 cm) a pstroužků.Jen jednoho lipánka.Pstruzi se zrovna třeli.Vytáhl jsem dva ke 30 cm,ze kterých crčelo mlíčí.Pustil jsem je samozřejmě co nejopatrněji zpět.Musel jsem hodně přecházet,protože u vody bylo mraky rybářů.Bylo to příjemně strávené odpoledne.Už aby bylo jaro.
Golem | Út 3.12.2002 10:02:30
Tak sem byl s rybickama na vysocine. Asi za 2 hod sem dostal 2x stiky (50,35 cm) a tri okouny (20-32 cm). Jedna sticka nebo vetsi okoun se mi setrepali. Celkem spokojenost.
Kolco | Út 3.12.2002 9:58:38
Ten Fógl už mě štve, nedávno pěknej candát a včera jsem mu fotil zase krasavici štiku. Takže pánové - kdo o ní v Pisárkách veděl, tak má smůlu, už bude na pekáču. Fotka - viz fotky
Kolco | Út 3.12.2002 9:55:57
Docela zábava, ve dvou lidech asi 6 candátků (max. 40) a 5 okounů (max 32). Na závěr štika 67 - na tenkej proutek a silon docela zábava. Měla smůlu, nepřekousla.
Leos | Po 2.12.2002 15:45:47
Behem dopoledne 6 okounu, nej 35cm. Vsechno na gumy, tahany pomalu po dne. Nejlepsi byla prusvitna zelena barva s flitrama. Ovsem ztratovost twistru znacna plus utopena spica od feedru :-( Kdyby ju nekdo vytahl, tak dejte vedet :-)
Radynek | Po 2.12.2002 12:29:03
Zkouseli sme ve trech lidech 2 hodiny(14-16) hazet.Tece dost vody, ale je chytatelna. Vysledek ja 2 candatky 38,40 na zlutobiliho rippera Relax a spadla stika pod nohama cca 65 na kopyto-cernobila. Peta jeste tlousta cca 30 na rippera. Vsechno na hloubce a u dna.Vsechny ryby to meli na krajicku.
Dick - Profil | Po 2.12.2002 12:00:51
tři hodiny vláčka a ani ťuk. Nebylo vidět žádnou rybí aktivitu. rybáři chytající na živé rybky taky nic. Krásně čistá voda ale na ruce už chladno. Pěkné dopoledne.
Fugas | Po 2.12.2002 9:42:03
Oprava: Většima=většina, šedivobýlé=šedivobílé. Všem se omlouvám.
strejka - Profil | Po 2.12.2002 9:11:30
5 vláčecích prutohodin a jen jeden okoun zachránce 29 cm, tak jsem ho za odměnu sežral, asi nejhorší letošní vláčení (poměr doba a úlovek), jen by mě zajímalo jestli opravdu nešly nebo to bylo rukama...
Robert | Po 2.12.2002 8:57:36
Voda se trochu vyčistila, zůstala vysoko, ale je chytatelno. V sobotu odpoledne na hloubce na rohlík na plavanou nic, tak jsem se přemístil do proudů a začal zkoušet tlouště - jeden 34 a jedno miminko, jeden se sklepal. V neděli absolutní nebraní.
Fugas | Po 2.12.2002 8:45:22
V sobotu dopoledne přibližně 25 okounů(asi po 15 už jsem nepočítal). Většima ale jen 20-25cm. Jen 2 kousky přes třicet-35 a 40cm. Všechno na gumy. Nejlepší byl zelenej twistr s bílym ocáskem a šedivobýlé banjo s flitrem. Zkoušel jsem i divočejší barvy, ale nebylo to ono. Díky lodi jen jeden utrženej twistr, takže spokojenost.
Pavel Z. | Po 2.12.2002 8:34:43
9.00-12.00 přívlač. Okouni 33 (modrobílé kopyto), 30 (žlutý 5 cm twister), 30 (riper Storm okoun 5 cm), 2 další se sklepaly. Vypadalo to, že berou všechno, jen pokud se člověk trefí do místa. Brali jak v dálce na hloubce tak těsně u břehu.
Červené karty: mekvak, Dalimil, Petras, start1406, hadman1, ajsa, mazak, Saxafon, BLACKHAMER, jarysek120, t1ran, gunč, KiKSo1, smellslike, Rybovrah 1, Karlosak, bigfatcatfish, šmudla007, TomH, tupac, Gorylix, Fredex, Heineken***, Heineken*****, Hein*eken, SKFishing, masák11111, ryby-zabiju, Masařmasařů, carp1990, HameB01, Hazz, Pazz, Lojzakk, mickyracers, Malanchoe, Lostoros, kkt, RYBOVRAH FOREVER, Nornik-K, OtaLakatos, nornik-l, nornik-m, nornik-o, VlasLakatos, HugoStiglitz, Akéla, nornik-y, loupeznik007, Bugun, Had.
Kde to žije - všechna témata
ÚtNRybáři vs ochránci přirody 68
ÚtNATTs hlásiče a ATTx příposlech 544
ÚtNStaré Česke rybářské vybavení 394
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 2
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
ÚtNCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 40
ÚtNPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 24
ÚtNPolsko, okolí Dunajce 6
ÚtNLabe fishing store 19
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNPoradna: Sumcařina 2570
PoNZměna fungování SZ na MRKu - chcete Whatsapp styl místo "emailovych" SZ? 177
Co je nového - všeobecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Akční nabídky
Sensas pelety Super Feed 650gZa 115 Kč
Klasické zakrmovací pelety. Můžete je použít jako přídavek do vašeho krmení nebo s nimi volně krmit rukou nebo prakem.
JRC Lehátko Cocoon II Flatbed Wide | SLEVA 33%Za 5.249 Kč
Velmi pohodlná silná polstrovaná matrace. Vnitřní matrace je vyjímatelná, což usnadňuje její čištění. Super pevný ocelový rám na 8 nohách. Nohy odolné proti blátu s otvory pro kolíky. Úložný vak se zipem. Včetně popruhu se sponou pro snadnou přepravu. Rozměry: 220x100x40-55 cm
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme e-shop
PÁRYSŮV RYBÁŘSKÝ RÁJ
Rybářské potřeby pro všechny, kteří propadli kouzlu rybařiny. Díky unikátnímu věrnostnímu systému nakupujete neustále se...


























