- Úvod
- Pokec
Můj lov
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 9x v ignorovaných.
NVYDROUŠ - Profil | So 9.8.2008 11:19:58
Dnešní ranní pokus o bolena vyšel dobře, v 05,20h se jeden nechal přesvědčit 75 cm. A včerejši noční lov na hada jeden 80+
NDetreux - Profil | So 9.8.2008 9:29:13
Včera po dlouhé době na jiné vodě než na Plumlově. Těšil jsem se jak zabouchám tlouště na rotačky ale od osmi večer do tmy ani záběr. Asi za to moh déšt kterej přištěl nekdy v 6 a řeku dost zakalil. Škoda..
Njadamek | So 9.8.2008 6:31:06
NStarouš - Profil | So 9.8.2008 1:42:41
Minulý týden jsem se 3 krát vydal na rybníček v blízkosti naší chalupy. Hned první úlovek byl pro mě velkým překvapením a taky osobákem u tohoto druhu - amur 64cm. Vzhledem k tomu, že byl chycen na plavačku na forpas 0,12, byla zdolávačka docela adrenalinovým zážitkem...:-) Jinak ale rybky aktivitou nijak extra nehýřily, nicméně v podběráku se jich i přesto nakonec ukázalo celkem dost v poměrně pestrém druhovém složení - amur, kapr, lín, karas stříbřitý, plotice, perlín, úhoř a okoun. Z nástrah se jim nejvíc zamlouvali masňáci, hnojáci a kuku. Naprostá většina ryb lapena na plavačku, jen pár na feeder či položenou... Na fotce zmiňovaný amur a línek(33cm).
NPLCH - Profil | Pá 8.8.2008 22:37:13
Opět dnes večer 8:00--21:45. Řádně namlsaný z fotek okounů od některých se v mém podání nekonalo :-) Nakonec vymodlen na mělčině na hornetka cca 25cm candátek. Chlape, příště určo něco drapneš :-D
NHumpa - Profil | Pá 8.8.2008 22:02:29
Tydenní odlov násaďáků se docela povedl, chyceno něco kolem 17 kapříčků od 30-45cm chytáno společně ve dvou na feeder mohlo toho být více, ale z trénovacích povinností jsme se k vodě moc často nedostávali.Přidávám pár fotek.
NLubík - Profil | Pá 8.8.2008 21:43:54
Dnešní dvoufázová rybačka s kolegou MrKosem..Převažovala ostrá dále přišly rybky ve složení hrouzek, cejn, padoustev, okoun a jako bonus dva mega línci:-)
N22cruiser22 - Profil | Pá 8.8.2008 21:32:52
dneska uzo zacato s feedrem a plavkou hafo cejnu a plotic a 1 podoustev A stika 60 cm na rybycku potom prezbrojeno na privlac pet tloustu, okoun, a 12sivenu
NTGH - Profil | Pá 8.8.2008 21:26:46
Tak dnes som vyrazil na večer na 3 hodiny sa zahrať s bolo pod splav. Ulovil som nespoćetné množstvo plotic (jedna s natrhnutou hubou), plosiek, ostriežov, 3 podustvy, jeden kapor. Kaprík zabral pri nadržiavaní plaváku, tak týmto ďakujem Mrkosovi za jeho rady, osvedčilo sa to. Na 0.12mm to bol krásny boj, no víťaz bol jasný, aj keď, no.:) Kŕmil som Traperom Carperom, na miniatúrny háčik putovali prevažne kostniaci. Krásna chytačka. Všetky ryby vrátené pod splav.
Npopov - Profil | Pá 8.8.2008 21:21:38
Odpoledni vlaceni s novym proutkem se docela vyvedlo alespon druhove, kdyz uz ne velikostne: 3x okoun, siven, duhak, tlousti jelec i jesen a plotice za hrebet. Utrzeny 2 rotacky a smacek, pri marnem pokusu vyprostit meppsku, vyloven chuchvalec se dvema rotackama a zrezlou plandavkou-nula od nuly pojde.
Nesoxx - Profil | Pá 8.8.2008 20:29:14
Ranní vláčka od 5 byla ve znamení okounů, ještě za tmy a v mírném dešti jsem jich pochytal nejvíc, byli najetí na mělčině, cca 20ks.Poté jsem prochytával okolí keřů a když jsem pod jedním vyhoupnul k hladině třicátníka, tak se najednou vynořilo celé černé hejno, všichni kolem 35, dva tam byli ještě větší-když jsem ho přitahoval, tak do něho útočili jak pirani....super zážitek a hlavně:JSOU TAM!
NR3MMY | Pá 8.8.2008 19:47:07
tak sme se znovu s tomym vipravili na vlacku ale nic moc do 10 min 2 stiky 39,36 vokesak 30
PS: mozna mi neverite ze nemam fotky ale ja to chytam i se zlomenou rukou takze se mi blbe foti
NScanix - Profil | Pá 8.8.2008 19:43:42
Po obede jsem vyuzil toho, ze zena je u holice a mala u babicky a vyrazil prubnout pstruhy. Jedine, co bralo, byli okysi (cca 20-25+), celkem jsem jich nalupal 50+, ani jsem je uz nepocital, temer co hod to zaber. V zaveru lovu jsem vymodlil jedineho pstruha lovu, zato pekny duhon 44cm.
NAngle face - Profil | Pá 8.8.2008 18:55:33
Dnes jen 2 okyši na červiky,sice jezdili tam mnohem větší ovšem nezabrali, na vlačku to nedobralo štičí mládě,ale i tak radost ,páč ta barva :-))
NTCorleone - Profil | Pá 8.8.2008 18:20:56
Dnešní lov v Praze mi znepříjemnil poměrně silný vítr. Okouni mi to však vynahradili.
N[eXecutoR] - Profil | Pá 8.8.2008 17:13:22
Dnešna rybačka na ondave bola uplne peckova asi 30 jalcov 10 ostriezov stoho jeden taky vecsi 21cm a jeden vypnuty krasny bolen :-( skoda co už . Ale privlac stala zato :-)
Njepice - Profil | Pá 8.8.2008 15:37:30
V poledne jsem vyrazil na 2 hodinky zkusit vláčet a zároveň vyzkoušet nové woblery. Že dnešek dopadne blbě jsem čekal. Ale že hnedka ze startu urvu ze 4 woblerů 2 kousky, to jsem nečekal. A navíc takovým blbým způsobem. Pak jsem ještě párkrát lovil veverky, ale tu už jsem naštěští nástrahu zachránil. Co se týče ryb, tak žádná sláva, jen 2 štiky nevalné velikosti. Dneska jediným pozitivem byl oběd a svačina u vody a pár kilometrů v nohách.
NKapr21 - Profil | Pá 8.8.2008 15:01:26
Včera krásné pochytání na plavanou s 0,12 forpasem a červíky na řece. Chyceno 25 ryb z toho 8 ostroretek v rozmezí 34-51,5cm. Jinak ostatní ryby v zastoupení podoustev, ouklej, okoun, tloušť, proudník. Na fotce největší ostroretka, jakou jsem zatím chytil 51,5cm a 1,24kg
Červené karty: mekvak, Dalimil, Petras, start1406, hadman1, ajsa, mazak, Saxafon, BLACKHAMER, jarysek120, t1ran, gunč, KiKSo1, smellslike, Rybovrah 1, Karlosak, bigfatcatfish, šmudla007, TomH, tupac, Gorylix, Fredex, Heineken***, Heineken*****, Hein*eken, SKFishing, masák11111, ryby-zabiju, Masařmasařů, carp1990, HameB01, Hazz, Pazz, Lojzakk, mickyracers, Malanchoe, Lostoros, kkt, RYBOVRAH FOREVER, Nornik-K, OtaLakatos, nornik-l, nornik-m, nornik-o, VlasLakatos, HugoStiglitz, Akéla, nornik-y, loupeznik007, Bugun, Had.
Kde to žije - všechna témata
15:47NCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 39
15:41NRybáři vs ochránci přirody 42
15:28NATTs hlásiče a ATTx příposlech 530
15:23NZměna fungování SZ na MRKu - chcete Whatsapp styl místo "emailovych" SZ? 177
11:21NKurz Teo Daška pro Otoše 301
11:20NVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
10:06NLabe fishing store 14
10:01NJakou věc by jste si už nikdy nekoupili ...... 87
NeNStaré Česke rybářské vybavení 390
NeNHlídač slev eshopů 750
NeNPivo- craft beer 691
NeNDo Stříbrného rybníku v Hradci Králové vypustili další candáty. Pomůžou proti sinicím (Bleskovka) 12
NeNPolsko, okolí Dunajce 5
NeNPoradna: Sumcařina 2568
NeNŽermanky a bivakovani 3
Co je nového - všeobecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Akční nabídky
Sensas pelety Super Feed 650gZa 115 Kč
Klasické zakrmovací pelety. Můžete je použít jako přídavek do vašeho krmení nebo s nimi volně krmit rukou nebo prakem.
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme e-shop
SvětPVA.cz – Carp PVA Specialist
Jsme specializovaný rybářský e-shop zaměřený na PVA materiály, nástrahy a produkty pro moderní kaprařinu a method...
































































