- Úvod
- Pokec
Můj lov
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 9x v ignorovaných.
NPaul van Drax - Profil | Pá 8.8.2008 12:58:50
Dnes jsem vzal letos prvni rybu, tlouste necelych 40, ktery mel tak hluboko trpytku, ze by to bohuzel uz nerozdychal. Skoda. (foto mobil)
Npira - Profil | Pá 8.8.2008 12:58:41
Byli jsme s fujim a pritulkou na rybach,spousta cejnu a perlinua a ja 4 kapriky,kdyz jsem dal dva pritelkyni na zdolani,malem ji upadla ruka,hold musi trenovat:-)
NScanix - Profil | Pá 8.8.2008 12:33:20
Dnesni dopoledni rybacka od 10:30 do 11:30 na Hnevkach se nejprve nesla ve znameni bolinku (3 kusy) vsechny na X-Rap 10cm v S, pak se na SR 7cm SSH povesila sticka a kdyz jsem nasadil gumku, presne Clonay 2", tak jsem chvili zdolaval temer trofejni tlouste, nez se znej vyklubal velice bojujici amur, regulerne za hubu :)))
NWeinis - Profil | Pá 8.8.2008 11:28:51
vcera na přehradě slezská harta bezva chytačka mnoho záběru,ale vsechno to bylo bale tak sem to pouštěl
Nkosvi - Profil | Pá 8.8.2008 10:24:58
Tak jsem byl na dvoudenní výpravě na jednom písáku. Za dva dny jsem chytil kapry 58 cm/4,6 kg a 50 cm/2,8 kg. Všechny ryby byly chyceny na boilies Královský losos s příchutí Patentka. Bohužel se nechytila žádná větší ryba, tak snad příště.
NPLCH - Profil | Pá 8.8.2008 10:22:21
I večer jsem jel zavláčt ( 8:00--22:00). Jen jeden malej candátek do 30cm. Vyzkoušen aj twister s chem. světýlkem a nic. Jo a zdravím Gazdiče :-D
NPárek - Profil | Pá 8.8.2008 9:19:37
Včera jak byl tak krásný večer tak sem se urval od učení a vláčka na malé říčce spíš potoku byla naprosto fantastická. Na malé woblerky a mikro twistříky okouni a tloušti jak torpéda. Největší pecku udělal 38cm tloušt (na dva metry na šířku a 50cm hlouky potokucelkem prda). Jeden sebral woba z hladiny hned po dopadu takže si pořídím i popa :-) Tak a od teď až do konce září jen škola:-((( Jestli někdo znáte našeho profesora z fyziologie tak se prosím přimluvte... Petrův zdar
Npatlal - Profil | Pá 8.8.2008 8:25:57
krásná rybačka na feeder, moc krásných rybyšek zastoupeny, jesen, proudník, tloušť, kapřík, plotice, cejn, podoustev a hlavně wostroretky na ty jsme tam jeli a povedli se sice jen dvě ale to stačí :-)
Nbarty | Pá 8.8.2008 8:20:26
Dneska jsem šel na řeku. Vybrat dobrého fleka je opravdu problém. Docela se dařilo, několik parem nej 50cm. Šla i drobotina. Přidal se i okoun. Ryby vráceny vodě. Zdravím Pavla Černocha.
NFishmanAlda - Profil | Pá 8.8.2008 6:07:13
včerejší lov na feeder s kolegou byl převážně v duchu kapříků do 30 cm ale povedlo se i pár kousků přes 50 cm (foto kolega)
NLOMCOVÁK - Profil | Pá 8.8.2008 1:22:04
Dneska s brachou na vltave s mouchou.Výsledek 6 duhoňů, nej 43, 45.
Ještě bracha s duhakama.
NWorm - Profil | Čt 7.8.2008 22:52:33
Vzdor varování kolegy z Pardubického jádra, jsem vyrazil na oblíbené místo s plavačkou a s plánem zakončit vláčkou.Na břehu tábořili ožralí sumcaři(ožralá byla tak polovina z 8lidí) a meegabóje křižovaly hladinu na celém toku.Potom co se koupali po vypadnutí z lodi, jsem myslel, že to ukončím.Během plavačky jsem poznal dalšího "MRKmena".Trochu mě to zklamalo, jelikož jsem tahal malé ryby(cejny a podoustve do 30) a po parmách ani vidu.Kolem 20h jsem to už asi potřetí urval a tasil z pouzda přívlačovou sestavu.Chvíli jsem to zkoušel na gumy a pak jsem nominoval thrilla a poprvé v životě, cíleně lovil boleny.No lovil-jeden mi spadnul pod nohama při focení(a balancování na jedné noze) a druhého jsem zdolal až do ruky.Oba měli tak cca 50cm.
NScanix - Profil | Čt 7.8.2008 22:36:05
Na maly vylet s rodinou jsem si vzal picker a i kdyz jsem tomu nedaval moc sanci, docela jsem si zacapal 30+ okysu velikostne viz foto na P reviru a jeden spadly pstrouzek. Po prijezdu domu jsem zabehl na setmeni k vode a krom stiky cca 40 a jednoho pekneho okouna 32 jsem nevyuzil asi 6 zaberu, kdy 2 ryby spadly :( (pravdepodobne slo o candaty podle zpusobu boje). Sumci opet nepromluvili...
NJanošek - Profil | Čt 7.8.2008 21:32:29
Dneska vlačka na řece skoušen novy usek řeky spiše poznavací lov chyceno 4.kusy jelcu tak že vcelku to šlo.
NBIRD - Profil | Čt 7.8.2008 20:57:41
dnes jsem zasel po dlouhe dobe na HP.SLunicko svitilo a ryby braly krasne nachytal jsem okolo 30 fišů plot cejn15-25
N[eXecutoR] - Profil | Čt 7.8.2008 20:02:00
Dnešna večerna vlačka sa celkom oplatila 2kusy zubačov, 1belička, 7kusov jalcov, 5kusov ostriežov za 3 hodinky :-)
Ndoktor.fiSh | Čt 7.8.2008 18:41:43
NPaul van Drax - Profil | Čt 7.8.2008 16:36:57
Ranní a dopolední střízlivění při lehké bobkařině, nástraha rohlíkáče. Kapři okolo 40 a candát za ocas.
Červené karty: mekvak, Dalimil, Petras, start1406, hadman1, ajsa, mazak, Saxafon, BLACKHAMER, jarysek120, t1ran, gunč, KiKSo1, smellslike, Rybovrah 1, Karlosak, bigfatcatfish, šmudla007, TomH, tupac, Gorylix, Fredex, Heineken***, Heineken*****, Hein*eken, SKFishing, masák11111, ryby-zabiju, Masařmasařů, carp1990, HameB01, Hazz, Pazz, Lojzakk, mickyracers, Malanchoe, Lostoros, kkt, RYBOVRAH FOREVER, Nornik-K, OtaLakatos, nornik-l, nornik-m, nornik-o, VlasLakatos, HugoStiglitz, Akéla, nornik-y, loupeznik007, Bugun, Had.
Kde to žije - všechna témata
14:22NATTs hlásiče a ATTx příposlech 529
11:32NCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 38
11:21NKurz Teo Daška pro Otoše 301
11:20NVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
10:31NRybáři vs ochránci přirody 41
10:06NLabe fishing store 14
10:01NJakou věc by jste si už nikdy nekoupili ...... 87
NeNStaré Česke rybářské vybavení 390
NeNHlídač slev eshopů 750
NeNPivo- craft beer 691
NeNDo Stříbrného rybníku v Hradci Králové vypustili další candáty. Pomůžou proti sinicím (Bleskovka) 12
NeNPolsko, okolí Dunajce 5
NeNPoradna: Sumcařina 2568
NeNŽermanky a bivakovani 3
NeNTrakker brolly 100 Ev 0
Co je nového - všeobecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Akční nabídky
JRC Prut Rova Set 1+1 | SLEVA 53%Za 1.899 Kč
Pruty JRC Rova jsou netradiční a zároveň jedinečné pruty, které v sobě kombinují teleskopický a dělený prut. Nyní také v akčním setu 1+1. Na výběr různé typy rukojetí, různé délky i gramáže.
Prologic Mikina Mirror Carp Hoodie | SLEVA -40%Za 599 Kč
Je vyrobena z měkkého materiálu – kombinace polyesteru a bavlny. Na přední straně má decentní obrázek ikonického lysce a logo Prologic na paži a na hrudi. Břečťanově zelená barva je ideální pro diskrétnost a nenápadnost na břehu, ale skvěle vypadá i při domácí pohodě nebo procházkách po městě.
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme prodejnu
Rybářské potřeby JESETER
Karlovy Vary - Dvory, Kpt. Jaroše 198/17
































































