- Úvod
- Pokec
Můj lov
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 9x v ignorovaných.
JuraS - Profil | Čt 14.11.2002 16:21:37
Vláčení asi od 10h do 15h. Situaci popsali mí kolegové. Měl jsem asi velký štěstí. 1ks okoun 35 1ks candát 37cm. Vše vráceno vodě. Bylo vodět, že jsou hladoví jen malí cejni. Řek bych, že lehký feeder ....
Roman C. - Profil | Čt 14.11.2002 10:09:48
Voda zhruba o tech 6m niz. V Rokli jak se prehrada zuzuje (u cedule) uz tece jen reka a je videt na dno, voda je hnusne kalna a spinava od usazeneho bahna. Az zhruba nekde okolo nuda plaze je uz vcelku cista. O chytacce nemuze byt ani rec, protoze jsem nahodil asi 10x do vody. Vlackaru a rybickaru jsem po ceste par potkal a vsichni to same - nic, nebo jeden okounek. Kazdopadne vypustena prehrada vypada velice zajimave a ted je jedinecna prilezitost k zmapovani reliefu dna.
Aleš H. - Profil | Čt 14.11.2002 9:52:22
Vzal jsem si dovolenou původně s cílem jet na Poličku na vysazené dravce.Nakonec to dopadlo jinak a já z nedostatku času lítal jak hadr na holi a chtěl toho co nejvíc stihnout.Na Priglu to bylo 1.5 prutohodin vláčky a nic.Voda pořád klesá a tak na místech,kde normálně lovím okouny,není teď šance.Odpoledne jsme zajeli na otočku na Dalešice a smůla pokračovala.2 hodiny bez výsledku a 7 utržených gum.Kamoši ale chytli každý 2-3 štičky + 1 okouna,takže je to buď rukama,nebo mě teď provází pořádná smůla.
Lála - Profil | Čt 14.11.2002 6:57:54
Včera útokem k vodě na rychlo od 16-17hod použité návnady tornádo 5 jelec 35, banjo světle jelec 45,třpitka nic a navíc tam zůstala. 16,45 už byla tma.
jiří - Profil | Čt 14.11.2002 6:33:21
Tloušti už jdou dobře na míchu :55 cm,48 cm,46 cm,42 cm a 3 ks do 30 cm.Celkem slušný lov ,mírně přikalená voda.
Peters - Profil | St 13.11.2002 13:52:38
Tak už se konečně rozběhl lov v Iváni ale je to spíš pro zábavu. Berou sice jen menší kapři ale podle informací utekly z rybníka i nějaké ty padesátky. za tři hodiny lovu asi 15 kapříků max.38cm plus dva cejnci a pár ouklejí.Chce to jemnou plavačkovou výbavu. Na řece se bohužel nedá chytat protože je velká voda ale tam to bude určitě lepší. Takže pro všechny nemasaře pojdte se pobavit.
hombre | St 13.11.2002 7:39:04
po desítkách prutohodin bez záběru natož tak bez ryby se dostavil konečně úlovek: ostroretka 40 na pivní banjo a to samozřejmě regulérně za tlamu, já už tomu nerozumím...
Pan Slamáček | Út 12.11.2002 13:41:12
od 7h do 9h tri okouni okolo 25cm a jeden zaber. voda o 2 metry nizsi.
PATRIK - Profil | Po 11.11.2002 21:33:22
Jedu na Lipno a nevím jak to tam jde.Mate nekdo nejaké informace?Díky moc!!!!!!!
Zdeněk Ř. | Po 11.11.2002 20:51:22
Kolco: Myslím, že na Svratku 5 se dá jezdit tak v pozdním jaru,kdy se ustálí teplota vzduch - vodaa pak opravdu jen na podzim.Přes leto ty ryby při procházce přímo slyšíš, co jich tam je, ale vloni a letos jsem na přehradu zanevřel.Mimo teda od Mečkova proti proudu. Nyní je to uplně o něčem jiném, hladina je o 8m níže a ryby mají hlavně asi strach, a je to vidět i na Svratce 4. Přes nasazování jsem ještě ani neslyšel, že by tam byl nějaký úlovek.
MacOS | Po 11.11.2002 16:30:23
opět po dlouhé přestávce na 2 hodky (14-16) u vody, chvílema trochu pršelo ale jinak to bylo fajn. voda v pohodě, několik velmi opatrných drcnutí do kopyta nešlo sekat, nakonec na malého bílého twistra moooc hezkej tloušť 44 cm, chycen na háček bez protihrotu úplně za kraj pysku - no měl jsem kliku, ale on potom samozřejmě taky, že narazil zrovínka na mě...
PavelC - Profil | Po 11.11.2002 14:34:31
Tolik vody jsem zde jeste nevidel,bylo tak +-1,5m nad obvykly stav.Zkouseli jsme ve 4 lidech candaty-vlaceni,polozena mrtva rybka,ale bezvysledne.
Kolco | Po 11.11.2002 14:05:25
Nic jsem s bráchou nechytl. Doporučuju všem rybářům alespoˇn na procházku. Kdo neviděl takhle upuštěněj prigl, tak bude zírat - jako já. Zvlášť skály v Rokli jsou impozantní. Kdo si chce zmapovat dno, kde obvykle chytává, tak je to jedinečný. Sběratel si smlsne na krmítkách, rezavých háčcích, twistrech apod.
Koťón - Profil | Po 11.11.2002 12:56:37
Vláčení já, Šošon a TomL zhruba 5 hodin ze člunu. Provláčeno asi 2 km přehrady kolem obou břehů. Uloveny dvě podmírečné štiky a ,,něco,, se setřepalo.
PB - Profil | Po 11.11.2002 12:29:04
Vláčení s kamarádem ve dvou na otavské větvi. Přes poledne brali okouni (20 - 34cm), ale nezvykle opatrně. Nejlepší na ně byla Rapala Shad-rap 5cm.
Fugas | Po 11.11.2002 11:19:01
Navnazen po sobotním odpoledni, kdy jsem si nečekaně zachytal okouny, vyrazil jsem v neděli ráno znovu. Bohužel přišlo vystřízlivění v podobě pouze 3 okounů + kamarád 1x okoun! Chytali jsme od 7 do 11 a první záběry přišly až okolo desáté hodiny. Zkoušeli jsme všechno možný, ale ráno mi přišla voda fakt mrtvá. Připadá mi že aktivita okounů se přesouvá z rána spíš do odpoledních hodin. Jinak jsem utrh 7 twistrů, 2 plandavky a dva woblery! Byl jsem po pás ve vodě a nakonec jsem ve dveřích u auta udělal ze špičky vláčáku dva kusy. Prostě povedená neděle!
Libor H. - Profil | Po 11.11.2002 11:06:08
V neděli ráno jsem vyrazil s přívlačí na Slapy. Nezkušenost z lovu na přehradách byla znát - co do počtu ryb, nic moc. Celkem 5 okounů a pod nohama spadnul bolen. Nadchla mě ale velikost okounů. Hned první měl 42 cm! Nádherná ryba. Pak se zmenšovali - 35, 30, 28,... Brali od 7 do 9, pak jsem hodinu a půl nenarazil na rybu.
Nejdříve jsem zkoušel Husky Jerka (SB) a nic. Hned po výměně za Horneta v barvě okouna přišly první záběry.
Boris.Dig - Profil | Po 11.11.2002 11:03:53
Sobota -Křivoklát-řeka vysoko,kalná,ale ryby hlavně štičky braly-7-kousků,ani jedna mírová-vše na "kopyto" fluo zelená.Navíc candát 51 cm +okouni 34+28cm-na Berounku maxiryby.
Neděle-Zvíkovec-minule jsem se zařekl,že na Zvíkovec už letos nepojedu,ale stejně mi to nedalo.Opět výbuch-1 okounek za 8 prutohodin.Voda ještě o 10cm výše než v sobotu,u vody já + 2 rybáři a nikdo nic.Takže teď 2 týdny klid,protože víkend mám pracovní.
miro | Po 11.11.2002 10:59:03
vietor, kosa, vietor, kosa ... od rana do vecera, rybu som ani nevidel, sklamalo uplne vsetko, aj plavakovanie na derivacnom kanali, privlac a plavakovanie na ramenach, privlac na hlavnom toku :/ proste s ohladom na vynalozenu namahu a rozmer priprav totalny prepad ;)
Leos | Po 11.11.2002 10:58:58
Rano behem pul hodinky na twistra 3 okouny (dva 30+). Pak jsem jsem zkousel marmysku, ani tuk. Nakonec na polozenou 5 kapriku do 40. Jinak snih. mokro a zima priserna. Celkove velka spokojenost.
Červené karty: mekvak, Dalimil, Petras, start1406, hadman1, ajsa, mazak, Saxafon, BLACKHAMER, jarysek120, t1ran, gunč, KiKSo1, smellslike, Rybovrah 1, Karlosak, bigfatcatfish, šmudla007, TomH, tupac, Gorylix, Fredex, Heineken***, Heineken*****, Hein*eken, SKFishing, masák11111, ryby-zabiju, Masařmasařů, carp1990, HameB01, Hazz, Pazz, Lojzakk, mickyracers, Malanchoe, Lostoros, kkt, RYBOVRAH FOREVER, Nornik-K, OtaLakatos, nornik-l, nornik-m, nornik-o, VlasLakatos, HugoStiglitz, Akéla, nornik-y, loupeznik007, Bugun, Had.
Kde to žije - všechna témata
18:38NRybáři vs ochránci přirody 60
17:06NATTs hlásiče a ATTx příposlech 541
16:31NKurz Teo Daška pro Otoše 305
15:53NZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 2
13:44NÚprava chodu woblerů. 11
12:08NCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 40
11:41NPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 24
8:45NPolsko, okolí Dunajce 6
8:22NLabe fishing store 19
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNStaré Česke rybářské vybavení 392
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNPoradna: Sumcařina 2570
PoNZměna fungování SZ na MRKu - chcete Whatsapp styl místo "emailovych" SZ? 177
PoNVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
Co je nového - všeobecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Akční nabídky
KNL dipované boilie Labská švestka & Feferon 250ml / 20mmZa 149 Kč
Kvalitní dipované boilie určené pro cílený lov trofejních kaprů. Díky výraznému aroma a pečlivě vybraným surovinám si zachovává vysokou atraktivitu i při delším pobytu ve vodě. Ideální volba pro rybáře, kteří chtějí zvýšit své šance na záběr od opravdu velkých kaprů
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme prodejnu
Rybářské potřeby JESETER
Karlovy Vary - Dvory, Kpt. Jaroše 198/17



























