- Úvod
- Pokec
Můj lov
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 9x v ignorovaných.
Nbaitruner2 - Profil | Út 1.7.2008 20:29:41
Tak o5 na Orliku a zase velke sklamani:-((Vcera chytano feeder foukacky,rohlikove boilies,zizalky a 1 cejn 45cm.Rano pokus o okouna a candata z lodky na twistriky a kopyta a za 2h ani drbanec!:-((Tak jsem se sel radsi ucit plavat a udelal jsem lepe:-))) Petruv Zdar.
Nvydrýsek říční - Profil | Út 1.7.2008 20:21:11
závody v havlíčkově borové jsou za námi a já mohu konstatovat že jsem spokojen 3. místo chyceni 3 kapři 34,34 a36 cm závodilo se i v discipline jízda na kánoi, hod na terč , střelba prakem a poznávání ryb prostě parada už se těším na další
Ngrošák - Profil | Út 1.7.2008 19:56:24
Včera nic moc. Za 4hodinové vláčení se nachytala jen jedna štička a okounek. Příšernej pažák.. uff
NVYDROUŠ - Profil | Út 1.7.2008 15:54:10
Tak jsem byl opět zkusit štěstí na bolena, a jeden se dostavil 73 cm hezký boj. Vrácen vodě.
NPLCH - Profil | Út 1.7.2008 15:31:52
Jako už tradičně jsem si přivstal a vyrazil. Od 4:15-- do 11:30. Od příjezdu semi nedařilo nachytat nástražní rybky tak jsem skočil do potoka a tam čapl 3 okounečky:-)) Nahodil na candátka a druhým bavil se splávečkem s línama a plotkama... pěkný záběr na ocásek hohužel seknut do prázdna :-( Přesun na jiné místo a zase na ocásek spousta potahů atd., pěknou jízdu jsem nepochopitelně pro*ral. Pak na ocásek líbivej okoun a už nic....+něco vláčky a plavačky. Počasí parádní, jen škoda těch záběrů na rybku :-)
Nmckvak8 - Profil | Út 1.7.2008 14:53:36
Zase zkouška řeky a zase mě mile překvapila. Vylepšil jsem si osobní rekordy tlouště a okouna.
Ntench - Profil | Út 1.7.2008 13:35:41
Včera jsme se společně sešli v mariánském na noční lov s Michalem_K a kolegou štikou. Hned zezačátku jsem si u nich nechal téměř veškeré věci a jen s povolenkou, děličkami a foukačkami se vypravil na 2 hodinky na dvojku ke stulíkům na kapry a nástražní cejny na sumce. Po několika cejnech a malém línkovi, který zabral zrovna při konání potřeby (a tak jsem díky němu málem skončil s "kropenatými kalhoty) jsem dostal kousek před první budkou krásný padáček. Po záseku se ryba nekompromisně drala do leknínů, a díky dostatku prostoru a její nevhodné pozici vůči mě se jí to nakonec podařilo. Zajela až téměř do středu leknínového pole. Já se ovšem rozhodl rybu neztratit. Kromě trenek a trička jsem si sundal ostatní věci a s prutem se vydal na cca 30 metrů dlouhou trasu vztříc zamotanému kaprovi. U leknínů se ovšem dno prudce svažovalo, a já šel čím dál hlouběji (hloubku kolem 1,5 m sem tam opravdu nečekal!!!!), až mi z vody lezla pouze hlava a já s natažénýma rukama nad hlavu (ve kterých jsem držel prut) pokračoval, prodíraje se lekníny k rybě. Kapr stál těsně pod vrstvou leknínů. Na několikátý pokus jsem ho pevně uchopil a pomohl mu na volnou vodu a sám se vyprostil ze spárů podvodní vegetace. Dále jsem kapra znovu uchopil a přitiskl k tričku a tak jsem také zhruba po pěti minutách stanul na břehu. Odměnou mi byl krásně kulatý lysec kolem padesáti, kterého jsem spou se dvěma nástražními cejny umístil do prostorného pytle a vydal se za kamarády. Ti již měli dávno zavezeny bóje na sumce. Ryby jsem uložil do saku, připravil pruty na kapry a na úhoře a noční lov mohl začít. Očekávané záběry se ale bohužel nedostavili, Já vytáhl pouze jednoho s mírou hádajícího se kapříka a několik cejnů a kolegové vyšli krom několika cejnků a plotiček naprázdno. Záběr od kapra či úhoře nepřišel ani brzo ráno, a od sumce už vůbec ne. Kolem jedenácté jsme vše zabalili a prchajíce před návalem koupáčů a ostatních narušitelů ranní idylky jsme se ubírali k autobusu.
NRambo - Profil | Út 1.7.2008 12:49:55
Večer jsem si byl zavláčet a chytil jsem pár cantátků kolem 40 a sumíka necelých 80cm vše na salmo hornet různých vzorů a velikostí, vše za tmy...
noční predátor
NAngle face - Profil | Út 1.7.2008 12:44:15
Dneska parádní lov 10 Karasů a 1 Plotička vše na rohlík nejj 30-31 a ráno jsem pomohl podebrat přísedícímu náhodou lapeného úhoře 45..Ani jsem nevěděl , že jsou i u nás :-))
Nrybomil - Profil | Út 1.7.2008 9:03:05
Lužnice - Večerní vláčka cíleně sumec 2 hod. bez, pak začal borec svítit čelovkou, tak domů.
Sázava - 3 hod. podvečerní vláčka, zubatka cca 50. Lovil bolen jaxvině, ale skajtra nebo thrilla jsem neměl, uvidíme příště.
NMachy* - Profil | Út 1.7.2008 8:31:10
Včera večer na rybách,začal jsem na feeder s kuku a s červi,podaril se jen jeden peknej línek. Jak se začalo stmívat dal jsem tam rybku na candoše a druhej prut na rohlík na hladinu přišel jen malej kaprik a na rybku jedna nepromněněná jízda škoda jinak peknej večer
NLouda - Profil | Út 1.7.2008 0:03:22
vyrazil jsem s vláčákem ale ani jediný kontakt s rybou tak jsem jel domů a vyměnil to za feeder a povedlo se jeden kapr jeden spadnul nějaká plotice ouklej karas a jeseni
NBass hunter - Profil | Po 30.6.2008 23:51:29
Dnešní vláčka dopadla nad očekávání dobře. Na břeh se podíval menší sumec, tloušť cca 40cm, štika 55cm, malej candoš,2 bolínci a pár okyšů. Celkem dobrá rybačka...
Červené karty: mekvak, Dalimil, Petras, start1406, hadman1, ajsa, mazak, Saxafon, BLACKHAMER, jarysek120, t1ran, gunč, KiKSo1, smellslike, Rybovrah 1, Karlosak, bigfatcatfish, šmudla007, TomH, tupac, Gorylix, Fredex, Heineken***, Heineken*****, Hein*eken, SKFishing, masák11111, ryby-zabiju, Masařmasařů, carp1990, HameB01, Hazz, Pazz, Lojzakk, mickyracers, Malanchoe, Lostoros, kkt, RYBOVRAH FOREVER, Nornik-K, OtaLakatos, nornik-l, nornik-m, nornik-o, VlasLakatos, HugoStiglitz, Akéla, nornik-y, loupeznik007, Bugun, Had.
Kde to žije - všechna témata
7:33NRybáři vs ochránci přirody 71
6:54NCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 43
6:49NPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 25
2:11NHlídač slev eshopů 751
ÚtNATTs hlásiče a ATTx příposlech 544
ÚtNStaré Česke rybářské vybavení 394
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 2
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
ÚtNPolsko, okolí Dunajce 6
ÚtNLabe fishing store 19
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNPoradna: Sumcařina 2570
Co je nového - všeobecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Akční nabídky
CHYTIL.cz poslední kusy -55%Za 23 Kč
Nyní se slevou až -69%: AVID, FOX, KORUM, PRESTON a SONUBAITS. Oblečení, pruty, krmení, křesla, háčky a další. Platí do vyprodání zásob na www.chytil.cz
JRC Prut Rova Set 1+1 | SLEVA 53%Za 1.899 Kč
Pruty JRC Rova jsou netradiční a zároveň jedinečné pruty, které v sobě kombinují teleskopický a dělený prut. Nyní také v akčním setu 1+1. Na výběr různé typy rukojetí, různé délky i gramáže.
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme e-shop
Saccon Carp
Rybářský e-shop se zaměřením na moderní kaprařinu. Máme dlouholeté zkušenosti, na trhu úspěšně působíme přes 10 let....

















































