- Úvod
- Pokec
Můj lov
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 9x v ignorovaných.
baitruner2 - Profil | Ne 22.6.2008 18:34:46
Tak o5 na Orlasu a chyceni cejni od 30-55cm kaprik zadny a Ja bezrybka:-))Vse chytili kamaradi:-))))Bylo tam krasne.Petruv Zdar
Antihlava - Profil | Ne 22.6.2008 18:13:34
Po včerejším mini festiválku pod širým nebem v Krhanicích se mi dost špatně vstávalo. Prošel jsem si nedaleký úsek Sázavy s vlačákem, ale bez úspěchu. Po nějaké době, kdy mě přestala bolet hlava jsem si zajel na vyhlídlé místečko na feeder, problém byl v tom, že jsem si zapoměl krmítka a olova, takže jsem zátěž nahradil malým zavíracím nožíkem, který měl očko:o)) Za 1,5hodky žádné velké úspěchy, oukleje do 10cm, pidi bolínek a 2 hrouzci.......spousta vodáků a vodaček....našly se i objekty k pozorování:o)
CHaP - Profil | Ne 22.6.2008 17:29:23
dnešní 30 minuto vláčka byla zakončena štikou 83cm :-)
mckvak8 - Profil | Ne 22.6.2008 17:18:17
Tento víkend na Orlasu a nic moc jen 12 bolenů a jedna štika, bílá ryba vůbec nepapala
Vláčkař - Profil | Ne 22.6.2008 17:00:21
Za čtyři hodiny 6 okounů 20-30 cm a jedna štička. Včera ráno zkouška na Slapech, kde jsme s Rybkinem shořeli jak papír, následovala Berounka v bledě modrým, tak se jelo domů. Večer mi to stejně nedalo a podpořen slunovratem jsem vyrazil uvláčet prvního letošního dravce. Házel jsem až do tmy, naštěstí se povedlo a ukecal jsem na gumu pár okyšů.
Aďo - Profil | Ne 22.6.2008 16:42:18
O 5:30 som sedel pri vode. O 10:00 uz som pil prvu rannu kavu v meste a medzitym sa mi podarilo vytiahnut tuto stucku. :-)
bobekbaits - Profil | Ne 22.6.2008 15:27:05
Nej kapřík víkendové rybačky,76 cm, byl i vážen, ale váha na 10kg nestačila, takže jakoby nezvážen.Opět bodoval i můj mlaďas s kapříkem 55cm a dva nevytáhl.Já zkoušel háčky bez protihrotu a hned první ryba se mě vypla, tak opět převázáno z5 na protihrot.Jinak krásný víkend, už aby tady byl dálší.Káčerovi zbylo jenom mávat rukama, nic nevytáhl :-) Vše vráceno vodě.
Paluda | Ne 22.6.2008 13:34:24
Tak jsem letos dnes porvé vyrazil na Slapy a zrovna hrůza na Zrůbku teplota vody 13 stupňů a za 6 hodin ani záběr.Feeder se taky nehnul.Mrkněte na moje rybářský webovky......http://pluda.webovastranka.cz
Vydrýsek - Profil | Ne 22.6.2008 13:33:15
Tak jak již napsal Dussy, jen k tomu dodám, že jsem si perfekně zachytal a po Dussyho odchodu od splavu v Olší se mi podařila miniparmička a překvapení se konalo ve formě amura cca 25 cm.Pěkné pochytání,škoda že Dussy si to moc neužil.
Paluda | Ne 22.6.2008 13:30:25
Tak původně jsme jeli na sázavu za sumárama.Ten žádnej nezabral,ale v úterý přišla krasavice 90cm a ve středu 65cm.Takže jsme si to užily.Choďte na ryby.Mrkněte na moje rybářské stránky......http://pluda.webovastranka.cz
NOVIS - Profil | Ne 22.6.2008 13:26:51
Na sluncem zalitém moři Vysočiny jsem prochytal celý den - picker v kombinaci s masňáky přemluvil dva kapříky kol 40cm a patero plotic kol 25cm, vláčák s rotačkami a twistery tři malé okouny a štičku cca 45cm. Bylo až moc hezky na to, aby rybky myslely na jídlo ...
vychin - Profil | Ne 22.6.2008 13:21:04
Tak jsem dnes konečně vyrazil na dravce a po 4hodinách bez potahu se přece jenom jedna spletla 69 cm.
tench - Profil | Ne 22.6.2008 12:50:10
Tak sem se před chvílí vrátil z mariánskýho, zhruba od 9:15 do 12:00 jsem se bavil s jedním prutem a brčkem cejnky, plotičkami, perlínky a kříženci. Větší ryba se nekonala.............
hatori - Profil | Ne 22.6.2008 12:49:18
Za čtyři hodiny jsem měl pět ryb na prutě, z vody jsem, ale vytáhnul pouze jednu štičku a okouna. Zbylé ryby se mi při zdolávání vyply.
Dussy | Ne 22.6.2008 12:39:13
Včera jsem byl s Vydrýskem zalapat na Svitavě, během 6 hodinek jsme s plavkou prošli úsek od Intersparu až po druhej splav v Maloměřicích. Já jsem chytl jen okouna, pár plotic a ouklejky, Vydrýsek toho nachytal mnohem víc - hlavně plotice a několik ostrých....
A dnes jsem si šel od 6hodin zafídrařit na Prýgl kus za Roklu. Po hodince intenzivního krmení se sem měl na prutosu zatím asi největšího kapříka co sem na svazovce chytl, měl kolem 65cm určitě, akorát mě při posledním výpadu u břehu zajel do křoví a přežízl 12ku návazec. V zápětí, když sem si navázal návazec se 14, projel parník nad krmným flekem a slibně vyvýjející se lov byl v *****. Vzhledem k tomu, že tam pak každou chvilu projela nějáká loď jsem si zakrmil pod nohama a chytal normál na plavku. Něco málo jsem do 12h, kdy sem odjel, chytl - většinou plotice, jeseny a sem tam mini bolínka...
mishak - Profil | Ne 22.6.2008 12:11:59
Povedenej víkend na chatě.Zkoušeli jsme kapříky a jeden 51cm se nám povedl.Dravci na přívlač reagovali opatrně ,ale i takjsme ukecali štičku a velkej bolen se po chvíli setřásl.Krásnej víkend u krásný vody
Adam Pivoda - Profil | Ne 22.6.2008 12:01:42
Červené karty: mekvak, Dalimil, Petras, start1406, hadman1, ajsa, mazak, Saxafon, BLACKHAMER, jarysek120, t1ran, gunč, KiKSo1, smellslike, Rybovrah 1, Karlosak, bigfatcatfish, šmudla007, TomH, tupac, Gorylix, Fredex, Heineken***, Heineken*****, Hein*eken, SKFishing, masák11111, ryby-zabiju, Masařmasařů, carp1990, HameB01, Hazz, Pazz, Lojzakk, mickyracers, Malanchoe, Lostoros, kkt, RYBOVRAH FOREVER, Nornik-K, OtaLakatos, nornik-l, nornik-m, nornik-o, VlasLakatos, HugoStiglitz, Akéla, nornik-y, loupeznik007, Bugun, Had.
Kde to žije - všechna témata
11:46NDivoký potočák nebo granulák? 58
11:00NRybáři vs ochránci přirody 81
8:59NCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 48
8:21NPoradna: Sumcařina 2574
6:48NStaré Česke rybářské vybavení 399
StNMedkovy rybníky Kroměříž 188
StNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 3
StNBečva Vsetinská 4a Nový hrozenkov 0
StNPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 31
StNATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
StNPoradna: Redakce MRK.cz 1766
StNHlídač slev eshopů 751
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
Co je nového - všeobecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme e-shop
Saccon Carp
Rybářský e-shop se zaměřením na moderní kaprařinu. Máme dlouholeté zkušenosti, na trhu úspěšně působíme přes 10 let....














































